Jak vyrobit podvazky

Podvazky jsou k dispozici po celá staletí, přicházejí a vycházejí z módy. V Anglii se jí říká rovnátka a podvazky nahrazují opasek, který drží pár kalhot. Zjistěte, jak vytvořit jednoduchý pár X zpětných podvazků. Kdykoli jsou mimo módu, můžete je vždy použít na kostým. Jedná se o jednoduchý šicí projekt, který může být velmi zábavný.

Část 1 ze 4: Měření gumy

 1. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 1

  1 Získejte své materiály. Kupte si asi 2 až 4 yardy 1 'tlustého elastického (v závislosti na vaší výšce a hmotnosti), dvě spony podvazku a čtyři sponky. Všechny tyto věci najdete v každém obchodě s textilem. Budete také potřebovat nůžky, špendlíky, šicí stroj nebo jehlu a nit, svinovací metr.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 2

  2 Rozřízněte gumičku na dvě rovnoměrné délky. Nakonec je budete chtít stříhat déle, než budou, protože je budete nastavovat pomocí přezek.
  • Abyste si nestřihli příliš krátké elastické délky, nejprve se změřte. Jeden konec měřicí pásky přidržte na jedné straně pasu.
  • Nechte někoho natáhnout pásku přes rameno a zpět dolů na stejné místo v pase na zádech.
  • Přidejte k tomuto měření 6 'až 12', aby byly podvazky nastavitelné. To by mělo být, jak dlouho by měly být vaše elastické pásky ustřiženy.


 3. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 3

  3 Konce popruhů držte za přední pas. Uchopte dva kusy gumičky za pásek (kde budou připnuty na opasek).
 4. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 4

  4 Vezměte dva konce a vezměte je přes ramena. Nechte někoho, aby vám pomohl přenést druhé konce elastických popruhů přes ramena.
 5. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 5

  5 Křižujte dva kusy gumičky. Nechte někoho, aby přidržel dva konce popruhů na řemenu na zádech. Každý konec by měl jít na opačné strany, aby se navzájem překřížily. Tyto dva proužky vytvoří „X“ na zádech.
  • Jakmile to uděláte, sundejte pružné popruhy a pokračujte v připevňování spon a spon.
  reklama

Část 2 ze 4: Připevnění spon a spon

 1. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 6

  1 Nasuňte jednu ze spon na jeden z elastických popruhů. Začněte od spodní části spony a zatáhněte nahoru, poté dolů přes druhou stranu. Nechte gumu vyčnívat asi 1/4 'z přezky.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 7

  2 Znovu protáhněte gumičku a sešijte. Přeložte konec gumy trčící 1/4 'ze spony zpět přes sponu. Poté sešijte gumičku na místě.
 3. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 8

  3 Vložte jeden klip na jeden konec gumičky. Protáhněte konec gumičky háčkem a přeložte jej tak, aby mírně překrýval zbytek gumičky. Přední část spony by měla být na opačné straně.
 4. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 9

  4 Protáhněte gumu sponou. Vezměte konec rozepnuté gumičky a protáhněte ji sponou. Vložte jej skrz dno a poté zpět přes druhou stranu.
  • Díky tomu budou podvazky nastavitelné.
 5. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 10

  5 Vložte další klip do otevřeného konce gumičky. Protáhněte konec gumičky háčkem a přeložte jej tak, aby mírně překrýval zbytek gumičky. Přední část spony by měla být na opačné straně.
 6. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 11

  6 Připněte gumičku. Vezměte špendlík a připněte jej gumičkou, kde je přeložen na sebe. Tím udržíte gumu na místě během šití.
 7. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 12

  7 Prošijte oba kusy gumičky. Pomocí šicího stroje nebo jehly a niti našijte gumičku na místo. Ujistěte se, že jste na obou koncích několikrát prošili steh - toto prošití udrží klipy na podvazcích.
 8. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 13

  8 Opakujte s druhým popruhem. U ostatních elastických a závěsných spon opakujte stejný postup. Nyní máte dva popruhy. reklama

Část 3 ze 4: Šití zad

 1. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 14

  1 Připevněte klipy k zadnímu pasu kalhot. Nasaďte si kalhoty, které vám dobře padnou. Poté pomocí sponek připevněte dvě délky gumičky k zadní části kalhot.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 15

  2 Křižujte popruhy. Přiveďte každý popruh nahoru a přes každé rameno a vytvořte „X“ na zádech.
 3. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 16

  3 Upevněte klipy vpředu. Natáhněte popruhy přes ramena a dopředu. Přední klipy připevněte k kalhotám.
 4. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 17

  4 Spojte gumu vzadu. Nechte někoho, aby vám pomohl spojit dva elastické popruhy k sobě, kde se setkávají vzadu. To udrží křižník na místě, abyste jej mohli sešít dohromady.
 5. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 18

  5 Sešijte dva kusy dohromady. Nejprve sundejte podvazky tím, že vrátíte všechny klipy. Pomocí šicího stroje nebo jehly a nitě přišijte diamant stehů tam, kde se podvazky překrývají, a zajistěte tak tvar „X“. Budete potřebovat asi 5 stehů v každém směru. reklama

Část 4 ze 4: Výroba podvazků D-Ring

 1. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 19

  1 Shromážděte své materiály. Na podvazky, které se setkávají vzadu s kroužkem ve tvaru D nebo O, budete potřebovat: 2-4 yardy 1 'tlustého elastického (v závislosti na vaší výšce a hmotnosti), jeden d-kroužek nebo O-kroužek, tři závěsné spony nit, jehlu a nůžky. Většinu z toho lze koupit v každém řemeslném obchodě. D-kroužek nebo o-kroužek lze zakoupit v železářství, pokud ho nenajdete v obchodě s látkami nebo řemeslnými výrobky.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 20

  2 Připojte jeden ze sponek. Nejprve uděláte zadní část. Začněte spuštěním jednoho ze sponek asi o palec nahoru na jednom konci gumičky. Přeložte konec zpět přes svorku a poté jej přišijte na místo.
  • Šijte asi pět stehů. Pokud chcete, můžete šev posílit tak, že se několikrát vrátíte.
 3. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 21

  3 Připojte d-kroužek. Dále budete chtít odříznout gumičku asi o jednu nohu výše ze spony podvazku. Poté obalte asi palec otevřeného konce gumičky d-kroužkem a přišijte jej na místo.
  • Šijte asi pět stehů. Pokud chcete, můžete šev posílit tak, že se několikrát vrátíte.
  • Nezapomeňte udělat přeložený konec na pravé straně, stejnou stranu jako zadní část sponky.
 4. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 22

  4 Ke dvěma novým elastickým páskům připevněte další dva sponky. Odřízněte dva stejně dlouhé pruhy gumy, které jsou stejně dlouhé jako délka vašeho trupu plus polovina délky vašeho trupu. Posuňte spony asi o jeden palec dolů po elastických popruzích. Přeložte konce a přišijte je na místo.
 5. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 23

  5 Odřízněte elastické popruhy vpředu dolů na velikost. Budete potřebovat přítele, který vám pomůže změřit, jak velkou část popruhu odříznout.
  • Připojte zadní podvazkový klip k zadní části kalhot a nechte přítele držet d-kroužek na místě uprostřed zad.
  • Připojte dvě přední spony k přední části kalhot. Nechte svého přítele natáhnout popruhy zpět přes ramena a k d-kroužku. Označte, kde se přední popruhy setkávají s prstenem.
  • Odřízněte přední popruhy o palec nebo dva od značky, aby to trochu povolilo.
 6. Obrázek s názvem Vytvořit podvazky Krok 24

  6 Přední popruhy připevněte k d-kroužku. Vytáhněte palec otevřených konců obou předních popruhů přes horní část d-kroužku. Šijte každý z nich na místo.
  • Šijte asi pět stehů. Pokud chcete, můžete šev posílit tak, že se několikrát vrátíte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak je vyrobím bez šití? Můžete použít něco jako horké lepidlo nebo nějaký druh lepidla. Horké lepidlo má tendenci dobře fungovat s látkami (používám ho místo nitě pořád).
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Počkejte, až bude měření trochu prověšené, abyste nezpůsobili příliš pevné závěsy; příliš těsné podvazky jsou nepohodlné jako příliš těsný pás.
 • Přestože se doporučuje 1 ”(2,54 cm) guma široká, můžete si zakoupit širší pásy gumy, pokud chcete vyrobit podvazky pro vysokou zátěž.
 • Někteří lidé raději nechávají podvazky viset po stranách. Pokud se vám líbí tento styl, nemusíte nosit X podvazků; jednoduše připněte každý elastický popruh na přední a zadní část kalhot, poté sklopte podvazky dolů z ramen a paží a nechte je volně viset po stranách.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • 3 yardy (2,7 M) z 1 ”(2,74 cm) široké gumy (jakékoli barvy)
 • Měřicí páska
 • 4 pozastavit klipy
 • Šicí stroj
 • Nůžky
 • Špendlíky


Populární Problémy

Ačkoli Broomball není kontaktní sport jako hokej, správné oblékání pro Broomball je důležité z hlediska bezpečnosti. Vždyť pád na led stále padá na led. Proto je důležité používat vhodné ochranné vybavení. Číst...

Raketa Wilson's Spin Effect: měnič her nové generace.

Jak vyhodnotit řeč. Vyhodnocení řeči někoho jiného a poskytnutí zpětné vazby je skvělý způsob, jak zlepšit své vlastní řečnické dovednosti, ale na co byste se měli zaměřit? Tento wikiHow vás naučí, jak aktivně poslouchat řeč, ...

Typ těla přesýpacích hodin, kde jsou vaše boky a poprsí širší a váš pas dobře definovaný, je často spojován se zakřivenými sirénami jako Sophia Loren a Marilyn Monroe. Stále však můžete být postavou přesýpacích hodin, pokud budete nosit trochu ...

Nadal na těchto 4 velkých turnajích prohrál řadu finále.