Jak otevřít pouzdro Otterbox

Otterboxes jsou jedny z nejtrvanlivějších pouzder na smartphony a tablety, které si můžete koupit - ale stejná odolnost může ztěžovat vyjmutí z vašeho zařízení. Pokud víte, jaký typ pouzdra máte, můžete je pomocí různých tipů a triků opatrně vypáčit, aniž byste poškodili telefon nebo tablet. S trochou trpělivosti a trochou tuku na lokty můžete kufr rychle sundat bez spousty frustrace.

Metoda 1 ze 4: Série Defender

 1. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 1

  1 Sejměte zaklapávací pouzdro. Pokud je zařízení v klipu na opasek nebo jiném nacvakávacím nástavci, sundejte jej pomocí velkého jazýčku na boku. Díky tomu bude mnohem snazší sundat zbytek pouzdra, takže je nejlepší to udělat hned.
  • Proces odebrání pouzdra Defender Otterbox bude stejný prakticky pro všechna zařízení (iPhone, Android atd.). Jediným rozdílem bude počet a styl napínacích spon.


 2. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 2

  2 Najděte silikonový protiskluzový otvor. Nejtěžší částí sundání pouzdra Defender je odlepení pružné silikonové vrstvy. Nejlepším řešením je začít u otvoru fotoaparátu, nabíjecího portu nebo v rohu obrazovky.
  • Silikonový kryt je pružná vnější vrstva pouzdra, nikoli tvrdý plast uvnitř.
 3. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 3

  3 Tenký nástroj nebo prst vložte pod kryt. Špičkou prstu vypáčte silikonový kryt z telefonu. Pokud se vám do jednoho z těchto otvorů nevejde prst, použijte k tomu starou kreditní kartu nebo minci. Přilepte ho pod protiskluzovou podložku a kroutte jím dopředu a dozadu, dokud do mezery nezasunete prst.
  • Ujistěte se, že nepoužíváte kreditní kartu, kterou stále používáte! Pokud budete kroutit příliš tvrdě nebo příliš rychle, vaše karta může omylem prasknout.
 4. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 4

  4 Silikon opatrně odlepte. Jakmile vytvoříte roh otevřený, měli byste být schopni obejít telefon stažením silikonu. Při vyjímání silikonu z otevřených portů buďte opatrní, aby nedošlo k roztržení jakýchkoli krytů portů.
 5. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 5

  5 Uvolněte napínací svorky podél okraje pouzdra. Nahmatejte okraj pouzdra a najděte malé klipy podél telefonu. Pomocí prstů vysuňte klipy jeden po druhém, dokud se obě strany neoddělí a nespadnou ze zařízení.
  • Pokud se vám prst nedostane pod klip, možná budete muset použít malý plochý šroubovák nebo tuhou kreditní kartu, abyste získali nějaký pákový efekt.
  • Pokud k otevření klipů používáte nástroj, zvedněte jej směrem k přední části pouzdra. Nepokoušejte se strhnout, mohlo by dojít k rozbití plastu.
  • Některé klipy lze snadněji odebrat než jiné, zvláště když jsou všechny klipy zavřené. Pokud máte s jedním potíže, přejděte na jiný klip.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Dojíždějící řada

 1. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 15

  1 Začněte v horní části zařízení. Pokud budete pracovat z horní části zařízení, nejsnáze sejmete plastovou část pouzdra. Uchopte jeden z rohů na horních okrajích nad předním fotoaparátem tak, aby telefon směřoval k vám.
 2. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 16

  2 Vytáhněte horní plast nahoru a sejměte gumu. Možná budete muset trochu nadzvednout, aby se plast dostal přes všechna tlačítka napájení. Když zvednete plastový kryt, měl by se zbytek pouzdra snadno sundat.
  • Pokud máte nějaké potíže, zkuste pod gumové pouzdro strčit minci nebo kreditní kartu.
 3. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 17

  3 Palcem vytlačte gumové pouzdro z jednoho z rohů. Začínat od rohu je nejjednodušší způsob, jak začít s odstraňováním gumy. Těsnění bude těsné, takže budete muset zatlačit určitou silou.
 4. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 18

  4 Sejměte gumové pouzdro ze zařízení. Buďte opatrní s porty, protože gumové kryty portů se mohou snadno roztrhnout. Jakmile je guma z vašeho zařízení pryč, máte jasno.
  • Zkuste své pouzdro uložit někam, kde nebude sbírat prach.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Řada symetrie

 1. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 19

  1 Zatlačte pouzdro palcem z jednoho z rohů. Řada Symmetry je jedním z nejjednodušších případů společnosti Otterbox: flexibilní silikonový kryt pro váš telefon. Těsnění je těsné, takže budete mít štěstí od rohu a vytlačení pouzdra z okraje.
  • Otterbox doporučuje začít na horním okraji.
 2. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 20

  2 V případě potřeby použijte tvrdou plastovou kartu. Vložte kartu pod okraj pružného pouzdra. Páčením dopředu a dozadu vypáčte pouzdro od zařízení natolik, abyste jej mohli uchopit prstem.
  • Pokud to nefunguje, můžete to zkusit.
 3. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 21

  3 Projděte si případ. Jakmile budete mít roh vypnutý, můžete se dostat kolem okraje pouzdra a odstranit ho. Dávejte pozor na kryty portů, aby se neroztrhly. reklama

Metoda 4 ze 4: Otterbox pro iPad

 1. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 13

  1 Otevřete pouzdro na iPad. Můžete to udělat tak, že jej otevřete, jako byste používali svůj iPad. Rozložte pouzdro naplocho, aby se s ním snáze pracovalo.
  • Pokud máte k iPadu připojenou klávesnici, nejprve ji vypněte, než začnete.
 2. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 14

  2 Stiskněte dolů jeden spodní roh. Tím se začne odstraňovat pouzdro z okrajů iPadu. Při stisknutí dolů zkuste současně vytáhnout iPad za roh.
  • Pokud máte potíže, zkuste vložit minci mezi pouzdro a iPad.
 3. Obrázek s názvem Otevřete skříň Otterbox Krok 15

  3 Vytáhněte iPad nahoru a ven z pouzdra. Jakmile budete mít jeden roh volný, vytáhněte iPad nahoru a vyjměte jej z pouzdra. Pokud se některý z rohů zasekne, opatrně je vykroutte, než budete pokračovat ve zvedání. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Potřebujete odstranit plastový kryt z přední části pouzdra vydra? Některé modely mají kryt displeje zabudovaný v pouzdře, zatímco jiné mají plastovou fólii, která se připevňuje přímo k obrazovce před instalací pouzdra. Ať tak či onak, k otevření pouzdra vydra nemusíte odstraňovat kryt.
 • Otázka Jak odstraním Otterbox ze svého iPhone 6? Na boku by měla být spona nebo něco, co by oddělilo dvě části pouzdra na telefon. Dále je můžete rozebrat pomocí nehtů nebo čehokoli silného a tenkého (jako kreditní karta).
 • Otázka Jak otevřu Otter Box pro HTC Desire Eye? Toto je jeden z výše popsaných případů ochránce. Pomůže, když se pod pružný kryt zaklíní tvrdá plastová karta. Pokud se západky na tvrdém vnitřním plášti neotevřou, můžete je opatrně od sebe oddělit nožem na máslo nebo plochým šroubovákem.
 • Otázka Jak odstraním pouzdro vydry ze Samsung Galaxy 7? Před odstraněním flexibilního pouzdra zkuste otevřít všechny kryty portů. Pro Galaxy 7 jsou k dispozici pouzdra Defender, Commuter a Symmetry, takže pokud si nejste jisti, který máte, vyzkoušejte všechny výše uvedené metody.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Některá pouzdra Otterbox jsou dodávána s tvrdým plastovým nástrojem, který vám pomůže rozevřít obě poloviny pouzdra. Tento nástroj je navržen tak, aby sklouzl na šňůrku na vašem pouzdře. Pokud tento nástroj nemáte, měla by fungovat tvrdá plastová knihovní karta nebo podobný nástroj.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat 2021 Daytona 500 online online zdarma.

Jak získat roztrhaná záda. Získání roztrhaných zad je méně intuitivní než trénování rukou nebo nohou. Nemůžete přímo používat ani zvedat záda, takže musíte provést cvičení paží a nohou, které spustí svaly na zádech. Jako každý druh ...

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat každý fotbalový zápas Auburn online bez kabelu v roce 2019.

Atletičtí trenéři a vojenští instruktoři milují procházení medvědů a je snadné pochopit proč. S procházením medvěda budujete základní sílu, zlepšujete pohyblivost ramen a zvyšujete stabilitu kyčlí - to vše pomocí jednoho jednoduchého cvičení, které ...

Jak umýt dětskou autosedačku. Přiznejme si fakta: děti jsou nepořádné a autosedačky často platí. Když váš malý plivne, rozlije jídlo nebo jinak udělá nepořádek, budete chtít sedadlo sejmout a důkladně vyprat. Pro většinu ...

Drony jsou malá mechanická zařízení podobná helikoptéře, která lze pilotovat na dálku. Jedním z nejpopulárnějších stylů je „kvadrokoptéra“: dron ve tvaru „X“ s 1 malou vrtulí na konci každého ramene. Drony jsou často vybaveny kamerami ...