Jak překonat nejistotu

Všichni se v určitém okamžiku potýkáme s nejistotou; je to přirozený způsob, jak se pokusit posoudit, zda budou naše podniky úspěšné, nebo pro nás skončí špatně. V případě pokusu o rozhodnutí, zda skočit na Grand Canyon na motorce, je to velmi dobrá kvalita. V každodenním životě však přílišná nejistota pokoušet se i o malé úkoly, jako je upřímná komunikace s přáteli, omezuje vaši schopnost užít si čas, který máte na Zemi. Život se neustále mění a cokoli, co je dnes stabilní, může být zítra rozbité nebo pryč. Pokud se však stanete silnými, můžete se vždy znovu postavit, překonat a jít dál vlastní vůlí a najít štěstí, ať jste kdekoli. Viz krok 1, abyste byli na cestě k překonání nejistoty.

Část 1 ze 2: Úprava vašeho pohledu

 1. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 1

  1 Cvičte se jako objektivní. Pokud máte pocit, že nemůžete něčeho dosáhnout, udělejte na chvíli ze sebe krok a představte si, že jste úplně jiný člověk. Přemýšlejte o tom, co byste řekli jiné osobě ve vaší situaci. Pokud jste například nervózní z toho, že jdete na večírek, kde neznáte spoustu lidí nebo děláte pohovory kvůli novému zaměstnání, zamyslete se nad radou, kterou byste dali člověku v podobné situaci. Když se na to podíváte tímto způsobem, uvidíte, že se není čeho bát a že uspějete, pokud tomu věnujete pozornost.
 2. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 2

  2 Zapište si své obavy. Zapište si všechny věci, ze kterých máte obavy, a všechny faktory, díky nimž máte pocit, že nemůžete něčeho dosáhnout. Přečtěte si je a zeptejte se sami sebe, kolik z nich je racionálních a kolik je jen výsledkem negativního myšlení. Udělejte si čas na to, abyste opravdu přemýšleli o tom, co je příčinou vašich obav - ať už ze sebe děláte blázny, zklamáváte rodiče nebo nemáte život, jaký byste chtěli. Podívejte se, kolik svých obav můžete zvládnout a kolik pozitivních řešení můžete vymyslet pro všechny věci, které vám dělají starosti.
  • Je naprosto přirozené mít strach ze selhání nebo z toho, že vypadáte špatně. Každý má čas od času tyto obavy. Je však nepřirozené být tak sužován obavami, že máte pocit, že nemůžete zvládnout jedinou věc.


 3. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 3

  3 Vzpomeňte si na všechny úspěchy, kterých jste dosáhli. Místo toho, abyste se soustředili na všechny časy, kdy jste se ztrapnili, v něčem jste neuspěli nebo jste jen vypadali hloupě, měli byste se dlouze a důkladně podívat na všechny doby, které jste udělali opravdu dobře. Vzpomeňte si na úspěch, kterého jste dosáhli ve škole, skvělá přátelství, která jste udržovali, nebo jen na náhodné časy, kdy jste kvůli svému vítěznému smyslu pro humor rozbili skupinu lidí. Čím více skvělých časů si pamatujete, tím větší jistotu budete mít, že jich v budoucnu můžete mít více.
  • Může být užitečné zapsat si všechny své úspěchy poté, co se stanou. Uložte si deník úspěchů na stůl a naplňte ho hrdými úspěchy a příjemnými vzpomínkami. Pokud se cítíte být neschopní čehokoli a máte pocit, že nemůžete dělat nic správně, můžete se podívat na svůj seznam a vzpomenout si, jaký jste úžasný a schopný člověk.
 4. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 4

  4 Zeptejte se sami sebe: „Co nejhoršího se může stát? “A buďte upřímní ke své odpovědi. Pokud se necháte ostříhat novým a pár lidem se to nelíbí, pak je nepravděpodobné, že by to skončilo. Pokud to absolutně nesnášíte, hádejte co - vlasy rostou. Nenechte se těmito hloupými starostmi zastavit, abyste nezkusili něco jiného. Jakmile si uvědomíte, že to nejhorší není ve skutečnosti tak špatné, budete pravděpodobněji dynamičtější a budete riskovat.
  • Pokud nemůžete rozeznat, kdy vaše reakce přestanou být rozumné a začnou být směšné, zkuste to spustit od někoho, jehož citlivosti důvěřujete. Měli by vám být schopni říci, zda je váš nejhorší scénář proveditelný nebo přehnaný.
 5. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 5

  5 Nyní si položte otázku: „Jaká je nejlepší věc, která se může stát? `` To je něco, co nejistí lidé nedělají dost. Řekněme, že jste nervózní z prvního rande s někým, s kým jste se dohodli. Nejlepší věc, která se může stát, je, že vy a člověk se trefíte a začnete smysluplný a uspokojující vztah. Nestojí za to jít na rande? I když není vždy pravděpodobné, že se stane to nejlepší, mít to na stole vám pomůže přistupovat k novým úkolům s pozitivním myšlením.
  • Než se pustíte do něčeho nového, můžete si dokonce sepsat to nejlepší, co se může stát, nebo tři nejlepší věci, které se mohou stát, takže budete mít čerstvé myšlenky, až přijde čas.
 6. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 6

  6 Pamatujte si své pozitivní vlastnosti. Abyste se cítili bezpečně, musíte mít své pozitivní vlastnosti v popředí své mysli. Vytvořte si seznam všech věcí, které na sobě máte rádi, od přátelství po inteligenci, a mějte je v popředí mysli, kdykoli s někým komunikujete. Nejistí lidé mají tendenci soustředit se pouze na ty nejhorší části o sobě, což je vede k pocitu nespokojenosti s tím, kým jsou.
  • Když se díváte pouze na negativní věci, které jsou na vás zřetelné, soustředíte se na ně a zanedbáváte své pozitivní vlastnosti. Pokud jste na sebe dlouho tvrdí, může být zpočátku obtížné myslet na něco, co o sobě stojí.
 7. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 7

  7 Procvičujte si pozitivní řeč. Je obzvláště těžké si všimnout negativního sebepovídání, pokud to děláte delší dobu. Pokud si neustále říkáte, že jste poražený, selhání nebo že nemůžete udělat nic správně, pak se tak budete cítit navždy. Místo toho pracujte na tom, abyste si o sobě řekli pozitivní věci, abyste s větší pravděpodobností útočili na nové úkoly se zdravým myšlením a touhou dělat dobře.
  • Užitečným cvičením, které vám pomůže lépe se bavit o sobě samém a udržíte si své zneužívání, je říct si o sobě dvě upřímně pěkné věci za každou negativní věc. Nemusí spolu souviset.
   • Například když si popálíte jazyk, protože jste nečekali dost dlouho na to, aby vaše káva vychladla, a přísaháte: „Idiote! Byl to hloupý krok: „Na sebe, pak si musíte připomenout:„ Ale já hraji tenis docela dobře a mám skvělý smysl pro humor. “ Může to vypadat divně, ale měníte svůj postoj, když se chválíte.
 8. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 8

  8 Otázka, proč si říkáš ne. Začněte častěji říkat ano. Místo toho, abyste si řekli všechny důvody, proč chcete novému zážitku říci ne, zkuste si probrat, co by se mohlo stát, kdybyste řekli ano. I když jsou všechny vaše odpovědi ne pravdivé, scénář ano by mohl vést k novým a neočekávaným věcem. Pokud se vám po tom, co řeknete nové zkušenosti, trochu zraníte, můžete se vzpamatovat a máte novou zkušenost pod pásem, než kdybyste jednoduše řekli ne. Pokud z toho vůbec nic není, můžete si s klidem myslet, že jste typem pozitivního a odchozího člověka, který je ochotný zkoušet nové věci.
  • Řekněte, že vás osloví váš vzdálený přítel z vaší hudební třídy a řekne vám, že chtějí založit kapelu a že by chtěli, abyste se přidali. Vaše automatická odpověď může znít „V žádném případě, nikdy jsem nebyl v kapele a určitě se nezdá, že byste věděli, jak udělat úspěšného - kromě toho si o sobě nemyslím, že jsem hudebník a já ne“ nemám čas na hodiny a ... '
   • V tomto způsobu myšlení, než se cokoli někam dostane, jste se již zavřeli a popírali jakékoli zkoumání potenciálu myšlenky. Můžete se spojit s tímto přítelem a jejich přáteli, získat z toho zajímavý zážitek a vyprávět nový příběh. Řekněte ano a uvidíte, kam vás to dovede.
  reklama

Pokud si nejste jisti svým vztahem, zkuste použít některé z výše uvedených kroků. Dobře funguje také hledání vlastního štěstí. Pokud jste obecně šťastný člověk, je pravděpodobné, že uděláte šťastnými i ostatní lidi a svého partnera; vede vás tedy k důvěře a pryč od nejistoty.Část 2 ze 2: Podniknout akci

 1. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 9

  1 Vychovávejte společnost. Věnujte pozornost přátelům, které si udržujete, a jejich postojům k ostatním, k sobě a k vám. Pokud si začnete všímat, že většina vašich přátel je velmi kritických a denně kritizuje oblečení, tělo, rozhodnutí, řeč nebo chování, možná budete chtít hledat méně soudné přátele. Zkuste místo toho najít lidi, kteří mají hezké věci, které by mohli říci o druhých, a rychle se nerozhodují.
  • I když mít pár negativních přátel je naprosto v pořádku, pokud jste obklopeni negativitou, i když není zaměřena na vás, absorbujete její účinky. I když váš přítel ukazuje na hloupě vypadající účes na někoho jiného, ​​pokud se vám ten účes náhodou líbí, nyní máte pocit, jako byste se mýlili a ztráceli důvěru ve svůj vlastní názor.
 2. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 10

  2 Buďte k ostatním shovívavější. Neunáhlete se soudit sami. Pokoušet se položit ostatní může vypadat, jako by vás to zvedlo, ale ve skutečnosti pokaždé, když srazíte někoho jiného, ​​kritizujete také kvalitu, kterou vlastníte, a také srážíte sebe. Místo toho pozvedněte ostatní. Nejen, že budete mít větší štěstí při navazování přátelství a smysluplných vztazích, ale také se povznesete.
  • Pokud zjistíte, že odsuzujete selhání nebo rozhodnutí ostatních, zamyslete se nad tím, proč to děláte. Pokud je vaše počáteční myšlenka „protože se mýlí“, přemýšlejte trochu usilovněji. Proč je to špatně? V jakém kontextu? Myslíš si to kvůli svému kulturnímu zázemí nebo tomu, jak jsi byl vychován?
  • Cítil by to podobně někdo z jiné země nebo kulturního prostředí? Jen proto, že někdo dělá něco jinak, než byste vy nebo žije způsobem, který byste si nevybrali, neznamená to, že se automaticky mýlí.
 3. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 11

  3 Každý den udělejte jednu věc, která vás vzrušuje. Nemusí to být nebezpečné - prostě jděte do části města, kde jste nikdy nebyli sami, a jděte do náhodného obchodu. Podívejte se, co tam najdete. Zkuste si promluvit s úředníkem. Čím více nových a vzrušujících zážitků získáte, tím větší je pravděpodobnost, že budete vzrušeni životem, místo abyste se báli nových věcí nebo nových lidí. Pokud víte, že jste schopni dělat vzrušující věci každý den, pak si přestanete myslet, že cokoli zkusíte, skončí neúspěchem.
  • Pokud si o své image uvědomujete sama sebe, zkuste zajít do obchodu s oblečením někde mimo normu a vyzkoušet si spoustu oblečení, o kterém víte, že neodpovídá vašemu vkusu. Smějte se sobě na svém vzhledu v zrcadle. Možná ve skutečnosti najdete něco, co vám nečekaně vyhovuje. Pokud ne, máte své vlastní známé oblečení, které se teď může zdát o něco méně směšné. Zkoušejte nové věci tak často, jak můžete!
 4. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 12

  4 Odstraňte nedostatky, které můžete vyřešit. Pokud nesnášíte své pihy nebo zvuk svého vlastního hlasu, pak s tím možná příliš mnoho nenaděláte. Pokud máte nedostatky, které nemůžete změnit, musíte zapracovat na jejich přijetí. Ale pokud existují věci, které na sobě můžete změnit, například jak snadno se dostanete do stresu, nedostatek soucitu nebo nedostatek přesvědčení, pak musíte udělat pár kroků, abyste zapracovali na věcech, na kterých můžete zapracovat. Jistě, všichni se rodíme s určitou dispozicí a je těžké se úplně transformovat, ale rozhodně můžete zapracovat na zlepšování vlastností, které můžete zlepšit.
  • Pokud podniknete kroky ke zlepšení věcí, které se vám na sobě nelíbí, budete na cestě k tomu, abyste se za chvíli cítili bezpečněji.
  • Nikdo neřekl, že je snadné přijít na to, co na sobě chcete změnit, a pak do toho jít. Ale je to lepší než alternativa: věčně naříkat věci, které se vám na sobě nelíbí, aniž byste museli zvednout prst, abyste s tím něco udělali.
 5. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 13

  5 Přestaňte se srovnávat s ostatními lidmi. Jedním z nejlepších způsobů, jak zaručit, že budete nejistí, je porovnat se s lidmi, které znáte, nebo dokonce s lidmi, které vidíte v televizi. Pokud to uděláte, určitě najdete způsob, jak se cítit ošklivě, chudě, neúspěšně nebo v řadě dalších nelichotivých věcí jen proto, že máte pocit, že se nikdy nemůžete vyrovnat jiným lidem. Místo toho se zaměřte na věci, které by vám zlepšily život podle vašich vlastních měřítek, ne podle kohokoli jiného.
  • Pokud se budete dostatečně snažit, vždy budete moci najít někoho, kdo je zdravější, bohatší a moudřejší než vy. Ale je pravděpodobné, že existuje mnoho lidí, kteří si přejí, aby byli v některých ohledech více jako vy. Tráva je vždy zelenější a osoba, o které si myslíte, že je dokonalá a má všechno pohromadě, si možná přeje, aby byl někým jiným.
 6. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 14

  6 Promluvte si o tom s blízkým přítelem. Jedním ze způsobů, jak překonat své nejistoty, je promluvit si o nich s blízkým přítelem. Mít někoho, kdo vás zná a rozumí vám, vám může pomoci získat nezaujatý pohled a může ve vás vyvolat pocit, že vaše obavy nebo obavy jsou iracionální. Dobrý přítel vás povzbudí, řekne vám, že můžete dosáhnout svých cílů, a může vám pomoci rozptýlit negativitu a pochybnosti, které obklopují váš život.
  • Mluvit o něčem je někdy polovina úspěchu. Možná se cítíte hůř, protože jste svou nejistotu stáčel do sebe.
 7. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 15

  7 Pracujte na tom, abyste v něčem vynikli. Pokud se chcete cítit lépe, pak je jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, být v něčem dobrý. Může to být tanec, psaní povídek, malování, vyprávění vtipů nebo svištění cizích jazyků. Nezáleží na tom, co to je; důležité je, že jsi věnoval dost času a energie něčemu, co můžeš říct: ‚Hele, já jsem v tom opravdu dobrý. ' Pokud se budete snažit v něčem uspět a zavázat se, že to budete dělat pravidelně, rozhodně vám to může pomoci cítit se dobře.
  • Aby bylo jasné, neměli byste se snažit být nejlepším fotbalistou na hřišti nebo nejostřejším studentem matematiky, abyste zapůsobili na ostatní. Měli byste to udělat, abyste byli hrdí.
 8. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 16

  8 Naučte se smát sami sobě. Obecně platí, že nejistí lidé se berou docela vážně. Vždy se obávají, že selžou nebo se ztrapní. Lidé, kteří mají o sobě dobrý smysl pro humor a chápou, že si každý ze sebe čas od času udělá blázna, bývají bezpečnější, protože akceptují, že se někdy popletou a jsou s tím v pořádku. Měli byste se naučit smát se sami sobě a dělat si legraci, pokud něco nešlo podle plánu, místo toho, abyste se museli starat o to, že budete pořád vypadat dobře. Bude velkou úlevou čelit dni většímu smíchu a méně starostí, aby vše proběhlo perfektně.
  • To neznamená, že byste měli být super sebezničující a neustále se smát na vlastní náklady. Znamená to však, že byste se k sobě měli chovat lehčeji a s větším odpuštěním; pokud se budete smát sami sobě, lidé se kolem vás budou cítit pohodlněji, protože se nebudou bát neustále vás urážet a vy zjistíte, že se na oplátku budete cítit pohodlněji sami se sebou.
 9. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 179 Získejte co nejvíce informací. Jedním z důvodů, proč se můžete cítit nejistí, je to, že nesnášíte jednání s nejistotou. Možná nevíte, co očekávat na večírku, v nové třídě nebo na výletě, kde nebudete znát mnoho lidí. I když nemůžete předvídat, co se může v dané situaci stát, můžete se cítit trochu lépe tím, že o tom shromáždíte více informací, abyste se cítili trochu více pod kontrolou. To vám pomůže cítit se bezpečněji, co se stane.
  • Pokud se například chystáte na večírek, zkuste zjistit, kdo tam bude, jaké věci tam lidé budou dělat, jaký bude dress code atd., Abyste měli pocit, že máte lepší pocit co čekat.
  • Pokud se obáváte prezentace, ujistěte se, že víte, kolik lidí tam bude, jak bude místnost vypadat, kdo další bude prezentovat atd., Aby vás znepokojovalo méně faktorů X .
 10. Obrázek s názvem Překonejte nejistotu Krok 18

  10 Pamatujte, že nejste sami. Můžete mít pocit, že jste jediným člověkem na světě, který o sobě neustále pochybuje nebo má pocit, že se úplně nevyrovnává. Musíte si však pamatovat, že každý se někdy cítil nejistě, dokonce i supermodelky nebo extrémně úspěšní podnikatelé. Nejistota je jen součástí života, a pokud se přestanete cítit nejistí ohledně své nejistoty, budete již na cestě k lepšímu pocitu! Každý má něco, v čem si není jistý, a vaše pochybnosti jsou naprosto normální. Vědět to už vám může dát cestu k lepšímu pocitu.
 11. jedenáct Zkuste všímavou meditaci. Posaďte se nebo si pohodlně lehněte se zavřenýma očima a soustřeďte se pouze na svůj dech po dobu 10 minut. Zkuste si vyčistit hlavu od všech myšlenek, které vám způsobují stres, a uvolněte ve svém těle fyzické napětí.
  • Meditace může odvést vaši pozornost od nejistot a starostí a zanechá ve vás pocit klidu a míru.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je mi 26 let a jsem stále panna. Jak mohu překonat svou nejistotu v této věci? Klare Heston, LCSW
  Licencovaná sociální pracovnice Klare Heston je licencovaná nezávislá klinická sociální pracovnice se sídlem v Clevalandu ve státě Ohio. Se zkušenostmi s akademickým poradenstvím a klinickým dohledem získala Klare v roce 1983 magisterský titul ze sociální práce na Virginské univerzitě, je také držitelkou dvouletého postgraduálního certifikátu od Gestalt Institute of Cleveland a certifikace z rodinné terapie, Dohled, mediace a zotavení a léčba traumatu (EMDR). Klare Heston, LCSW Licencovaná sociální pracovnice Expertní odpověď Virginity není něco, kvůli čemu byste se měli cítit špatně. Možná jste se rozhodli počkat na svatbu nebo opravdu vážný vztah a zatím jste to nenašli. To je třeba pochválit. Přemýšlejte o své volbě z hlediska svých pozitivních vlastností a začněte si více užívat života!
 • Otázka Mám strach, že si o mě moji přátelé myslí špatně. Mám se jich zeptat, jestli je to pravda? Klare Heston, LCSW
  Licencovaná sociální pracovnice Klare Heston je licencovaná nezávislá klinická sociální pracovnice se sídlem v Clevalandu ve státě Ohio. Se zkušenostmi s akademickým poradenstvím a klinickým dohledem získala Klare v roce 1983 magisterský titul ze sociální práce na Virginské univerzitě, je také držitelkou dvouletého postgraduálního certifikátu od Gestalt Institute of Cleveland a certifikace z rodinné terapie, Dohled, mediace a zotavení a léčba traumatu (EMDR). Klare Heston, LCSW Licencovaná sociální pracovnice Expertní odpověď Jak poznáte, že o vás vaši přátelé myslí špatně? Může to být jen vaše nejistota. Když se na to zeptáte, vyvolá to jen větší nejistotu. Zkuste předpokládat, že o vás nemyslí špatně! Asi je to všechno ve vaší hlavě.
 • Otázka Jak mohu získat svou zamilovanost, aby mě měl rád, když mě aktuálně nenávidí? Neměli byste někoho dělat jako vy. Nezapomeňte žít pro sebe, ne pro někoho jiného. Najděte si někoho, kdo vás má rád.
 • Otázka Jak se cítíte bezpečně, když procházíte velkými změnami, jako je puberta, a nezdá se, že byste se lidem přizpůsobili? Pamatujte, že lidé přicházejí v různých tvarech a velikostech, takže se nemusíte s nikým měřit. Buď sám sebou.
 • Otázka Jak mohu získat větší důvěru ve svůj vzhled? Nemyslete na názor ostatních na vás. Zapracujte a zdokonalte se. Nezakládejte žádnou nejistotu na nikom jiném.
 • Otázka Mám velkou nejistotu z rozchodu se svým bývalým středoškolákem. Jak to mohu překonat? Určitě jste se s nimi rozešli z nějakého důvodu, že? Zamyslete se nad tím důvodem. Zamyslete se nad tím, proč jste s nimi nezůstali, a zamyslete se nad tím, o kolik se teď máte lépe. Dělejte to dál a budete mít z toho lepší pocit.
 • Otázka Jak se mohu ve vztahu přestat cítit nejistě? Komunikujte se svým partnerem o svých nejistotách. Pokud existuje určité chování, které vyvolává nejisté myšlenky, zeptejte se svého partnera, zda může toto chování změnit, i když nechápe, proč vás to rozčiluje. Zkuste si opakovat pozitivní mantry, abyste potvrdili svou hodnotu jako osoby a důvěru ve svého partnera. Pokud vše ostatní selže, promluvte si o svých pocitech s poradcem nebo odborníkem na duševní zdraví.
 • Otázka Ve společnosti mé švagrové se cítím nejistě, protože je tak krásná. Co mohu udělat, abych se z toho dostal? Jste si jistá, že vaše švagrová si o vás nemyslí to samé? Pokud s ní máte slušný vztah - nebo ji dokonce ještě dobře neznáte - transparentnost je někdy nejlepším způsobem, jak tento druh zastrašování prolomit. Řekni jí, jak se cítíš. Pravděpodobně bude překvapená i polichocená a vy se můžete společně smát tomu, jak hloupé ženy jsou, když mezi ně nechají přijít tak povrchní jako je vzhled.
 • Otázka Jak mám přestat být nejistý sám sebou? Udělejte dětské kroky. Udělejte něco malým způsobem, který vám dá pocit hrdosti nebo nějakým způsobem zlepší váš život.
 • Otázka Jak mohu být nejistá, když mám akné? Nejprve se udržujte v čistotě a dobře upravené. Akné vůbec nesouvisí s čistotou, ale budete se cítit mnohem lépe, když se předvedete v nejlepším. Za druhé, nechte si ošetřit akné. Pokud vám volně prodejné produkty nefungují, jděte k lékaři a nechte si předepsat něco silnějšího, abyste problém vyřešili. Za třetí, nezapomeňte, že ačkoli máte tento stav kůže, dá se léčit! Nezmizí úplně, ale s věkem vybledne. Nakonec mějte na paměti, že to v žádném případě není odrazem vás jako osoby. Nenechte to vládnout vašemu životu; pokračujte v tom, co děláte rádi, ať už je to hudba/sport/umění a řemesla/cokoli! Soustřeďte se na tyto další oblasti života.

Populární Problémy

Jak si natáhnout boty ledem. „Koupili jste si někdy boty, které byly příliš malé, ale na jejich vrácení bylo příliš pozdě? Než si vezmete těsné boty a dáte si bolestivé puchýře, zkuste pomocí ledu ...Simona Halepová a obhájkyně titulu Karolina Plíšková vedou pole na turnaji Italian Open 2020 v Římě. Kiki Bertens, Belinda Bencic a Elina Svitolina se také vrací k tenisu na akci Premier.

Váš průvodce streamováním Sister Act 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.Jak se zbavit škeble rukou. Zatímco v Den volna Ferrisa Buellera mohou „vlhké dlaně“ vyvolat velký smích, pokud jsou vaše ruce v reálném životě často lepkavé, mohou být zdrojem mnoha trapností. Neuspokojte se s nepříjemnými potřeseními rukou ...Pokud jste ve svém šatníku našli sametové šaty nebo dva, kteří shromažďují prach, rozhodně nejste sami. Samet se cítí tak měkký a luxusní, že se může zdát divné začlenit do vašich pravidelných outfitů. Podle toho, co lžeš ...

Zde je návod, jak streamovat Disney Family Singalong Part 2 online zdarma, i když nemáte kabel.