Jak si naplánovat léto

Léto je skvělý čas na dovolenou, na učení se něčemu novému nebo na relaxační túru. Bohužel se někdy přistihneme, že celé léto sedíme kolem domu a nic neděláme. Vytvoření plánu na léto je nejlepší způsob, jak si užít léto, na které budete vzpomínat.

jak napravit tenisový loket

Metoda 1 z 5: Plánovat výlet

 1. Obrázek s názvem Spravujte své peníze moudře Krok 1

  1 Rozpočet na cestu. Abyste se ujistili, že máte na celou cestu dostatek peněz, je důležité naplánovat si rozpočet. Využijte online cestovní stránky nebo cestovní kancelář, které vám pomohou najít skvělé nabídky hotelů, letenek, půjčoven aut nebo čehokoli, co budete na cestu potřebovat.
  • Naplánujte si náklady na jídlo a pití včetně občerstvení.
  • Pokud cestujete autem, přidělte peníze na benzín.
  • Pokud plánujete letět do cíle, rozpočet na cenu zpáteční letenky.
  • Přidělte peníze na pronájem auta, sdílení jízdních kol, taxi nebo osobního řidiče na cestování po místě, které navštěvujete.
  • Rozpočet na místo, kde se během cesty ubytujete. Hotely se snídaní zdarma jsou dobrou volbou pro rozpočet.
  • Zahrňte peníze za nákupy, abyste si mohli koupit zábavné suvenýry.


 2. Obrázek s názvem Koupit letenku Krok 6

  2 Rezervujte si ubytování na cestách. Na cestu byste si měli rezervovat všechna svá ubytování alespoň dva týdny před cestou. K rezervaci cesty použijte online cestovní společnost nebo se obraťte na místní cestovní kancelář, která vám pomůže najít výhodnou nabídku.
  • Zarezervujte si místo, kde budete bydlet. Při cestě zvažte pobyt v hotelu, timeshare, pronájmu prázdninového domu, hostelu nebo kempu.
  • Pokud plánujete cestovat letadlem, zajistěte si zpáteční letenky. Ujistěte se, že si rezervujete jedno sedadlo na osobu cestující starší 2 let. Děti do 2 let mohou létat vsedě v klíně dospělého.
  • Zarezervujte si pronajaté auto, pokud se chcete projet, až dorazíte do cíle. Při rozhodování o velikosti vozidla k pronájmu vezměte v úvahu počet lidí, kteří s vámi cestují.
  • Pokud můžete, kupte si lístky na aktivity a akce. Některé aktivity a místa vám umožňují zakoupit vstupenky online před dnem akce. Než vyrazíte na výlet, můžete si rezervovat vstupenky na činnosti, které chcete dělat.
 3. Obrázek s názvem Balení oblečení do kufru Krok 7

  3 Balíček na dovolenou. Na cestu byste se měli sbalit alespoň jeden den před plánovaným odjezdem. Budete si muset zabalit dostatek oblečení, obuvi, toaletních potřeb a doplňků, abyste zvládli celou cestu. Je také důležité zabalit si všechny léky, které byste mohli potřebovat během cesty.
  • Pokud pobýváte na místě s přístupem k prádelně, můžete si také naplánovat sbalení lehkého prádla a praní, když jste tam.
  • Nezapomeňte si sbalit fotoaparát, dalekohled nebo jiné vyhlídkové vybavení, které byste mohli chtít použít.
  • Přineste všechny denní léky, které užíváte, v jejich původní lahvičce na předpis, a také přineste sortiment volně prodejného léku, který byste mohli potřebovat, například lék na bolesti hlavy.
  • Zabalte oblečení, které odpovídá teplotě místa, které navštívíte. Je dobré zabalit si oblečení, které můžete vrstvit, aby vám bylo vždy příjemné, pokud se změní počasí.
  reklama

Metoda 2 z 5: Zůstat aktivní

 1. Obrázek s názvem Připojte se a přežijte tým Swim Krok 3

  1 Najděte si letní tábor nebo sportovní aktivitu. Léto je zábavný čas na hraní s přáteli. Skvělý způsob, jak zůstat aktivní v létě, je připojit se k letnímu táboru nebo sportovní aktivitě. V letním počasí se budete bavit poznávat nové přátele a trávit čas venku. Na výběr je mnoho různých typů letních táborů, včetně táborů na spaní, denních táborů, sportovních soustředění nebo uměleckých táborů. Připojit se k letní sportovní aktivitě, jako je plavecký tým, je skvělý způsob, jak zůstat aktivní po celé léto.
  • Hledejte online nebo navštivte místní kostely, školy, knihovny nebo přírodní centra a najděte letní tábory ve vaší oblasti. Místní časopisy někdy obsahují seznam nadcházejících letních táborů v této oblasti.
  • Přihlaste se do táborů včas, abyste zajistili, že v kempu dostanete místo.
  • Plavecký tým, vlajkový fotbal, tenis a golf jsou v létě skvělými sporty.
 2. Obrázek s názvem Túra po stezce Pacific Crest, krok 5

  2 Vydejte se na procházku po místních stezkách. Léto je skvělý čas na aktivity venku, protože je teplejší počasí a dny jsou delší, takže zůstaňte aktivní tím, že se vydáte na výlet po místní stezce. Túry jsou zábavným způsobem, jak si užít přírodu a zároveň si udržet fyzickou kondici. Existuje mnoho turistických stezek, ze kterých si můžete vybrat, takže si můžete každý týden v létě zkusit udělat novou a užít si zábavnou výzvu.
  • Ujistěte se, že se na svou túru vhodně obléknete, a to v pohodlném sportovním oblečení, klobouku a teniskách nebo turistických botách.
  • Vezměte si s sebou na výlet kamaráda, se kterým se podělíte o zkušenosti.
  • Sbalte si batoh naplněný zdravým občerstvením, láhve s vodou, mobil nebo GPS a lékárničku.
  • Najděte místní stezky na procházky hledáním online, návštěvou místního přírodního centra nebo kontaktováním místních parků a rekreačního oddělení.
 3. Obrázek s názvem Začít na horském kole Krok 6

  3 Jezdit na tvém kole. Léto je nádherný čas jezdit venku na kole, protože je tak pěkné počasí. Jízda na kole je zábava a skvělé cvičení pro vaše tělo. V létě je vhodné naučit se jezdit na kole, pokud ještě nevíte, jak na to. Jízda na kole je skvělý způsob, jak cestovat do domu přítele, který žije poblíž.
  • Můžete si vzít kolo na stezky a vydat se na stezku pro vzrušující letní aktivitu.
  • Vyrazte si na večerní rodinnou jízdu na kole jako zábavnou letní tradici.
  reklama

Metoda 3 z 5: Relaxace v létě

 1. 1 Užijte si den v bazénu. V teplém letním dni je příjemné se ochladit a relaxovat v bazénu. Užít si den u bazénu s přáteli je skvělý způsob, jak strávit letní den.
  • Mnoho čtvrtí má bazény, které mohou využívat sousedé a jejich přátelé, a v některých městech najdete také veřejné komunitní bazény. Obrázek s názvem Vyberte si dobrou knihu Krok 1

  • Atletické kluby mají obvykle k dispozici bazény, ale obvykle je to pouze pro členy a jejich hosty.
  • Některé komunity mají bazény, za které můžete zaplatit denní poplatek za koupání, a v mnoha městech jsou také zábavné vodní parky.
 2. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 1

  2 Vytvořte si seznam pro letní čtení. Čtení knihy je skvělý způsob, jak si v létě odpočinout ve svém volném čase. Vyzvěte se tím, že si vytvoříte seznam letního čtení, který splníte, než léto skončí. Podívejte se do místní knihovny nebo obchodu s knihami, kde najdete doporučení na skvělé knihy ke čtení.
  • Můžete si dokonce se svými přáteli vytvořit klub knih. Pošlete seznam čtení všem v klubu a pak se několikrát sejděte, abyste si promluvili o tom, jaké části knih se vám líbily a které ne.
  • Někdy budou mít školy k vyplnění požadovaný letní seznam čtení, ale do seznamu můžete vždy přidat další!
  • Mnoho místních knihoven a škol má pobídky ke čtení v létě, které vás odmění, když během léta přečtete určité množství knih.
 3. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 17

  3 Tábor pod hvězdami. Léto je skvělý čas na kempování, protože v noci obvykle není příliš chladno na spaní ve stanu. Kupte si nebo si vypůjčte stan, ve kterém můžete tábořit a strávit tak příjemnou letní noc. Můžete stanovat v místním kempu nebo si dokonce postavit stan na zahradě a užít si zábavu při kempování.
  • Připravte se na kempování tím, že budete mít spacák, polštář, baterky, sprej proti hmyzu, opalovací krém a předkrmy u táboráku.
  • Pokud kempujete v kempu, vezměte si s sebou na cestu spoustu jídla a pití.
 4. Obrázek s názvem Plan a Girls

  4 Udělejte si filmový maraton. Veškerý volný čas, který máte v létě, je skvělý na filmový maraton! Pozvěte pár přátel a půjčte si několik filmů na odpočinkový den i noc plnou akčních filmů.
  • Každého přítele můžete požádat, aby přinesl svůj oblíbený film a sledoval oblíbené všechny!
  • Při sledování všech filmů se ujistěte, že máte spoustu občerstvení. Popcorn, bonbóny, trail mix, chipsy a dip a křídla jsou skvělé možnosti, jak si během filmu pochutnat.
  reklama

Metoda 4 z 5: Pořádání večírku

 1. Obrázek s názvem Naplánujte si bakalářskou párty Krok 1

  1 Pozvi své přátele. Pořádání letní párty je skvělý způsob, jak si odpočinout s přáteli a vytvořit si vzpomínku na celý život. Vyberte si datum a čas na večírek a poté pozvěte všechny své přátele. Pošlete pozvánky alespoň týden před večírkem, aby měl každý čas uvolnit svůj rozvrh pro vaši úžasnou párty. Nezapomeňte přátelům na pozvánce sdělit důležité podrobnosti o večírku. Například řekněte lidem, aby si oblékli nebo přinesli plavky, pokud pořádáte párty u bazénu nebo vodní aktivity.
  • Použijte online společnost pro pozvání, která rozesílá pozvánky e -mailem. Toto je jeden z nejlepších způsobů, jak posílat pozvánky online, protože pozvánka jde pouze lidem, které osobně pozvete, a vy můžete sledovat, kdo pozvánku viděl a kdo přichází na večírek. Existuje mnoho zábavných designů, ze kterých si můžete vybrat, aby byla vaše pozvánka jedinečná na vaši párty.
  • Pozvěte přátele zasláním pozvánky na sociální média. Je to skvělý způsob, jak pozvat lidi na večírek, protože je to dnes jedna z nejpoužívanějších forem komunikace, ale pozor, lidé mohou snadno sdílet vaše osobní informace na sociálních médiích. Pokud přítel sdílí podrobnosti o vaší párty, může se stát, že přijde více lidí, než jste chtěli.
  • Pošlete pozvánku poštou. Je to skvělý způsob, jak poslat pozvánku osobnějším způsobem. Také to dává vašim přátelům skutečnou pozvánku k zavěšení na nástěnku nebo jejich ledničku, aby jim připomněli večírek.
 2. Obrázek s názvem Plan a Girls

  2 Plánujte aktivity. Budete chtít mít naplánované nějaké aktivity, aby se vaši hosté na večírku dobře bavili. Můžete si naplánovat aktivity, které zahrnují celou párty najednou, nebo mít nastaveno mnoho různých aktivit, na kterých se mohou zúčastnit hosté večírku, pokud chtějí.
  • Věci jako ping pong, kukuřičná díra, házení frisbee, křída na chodníku, bubliny, skluzavka a hula hooping jsou skvělé aktivity, kterých se mohou hosté zúčastnit, pokud by chtěli.
  • Boje ve vodní pistoli nebo balónu, štafetové závody, volejbal, mrazivý tanec, limby a venkovní olympijské hry jsou skvělé aktivity, kterých se může zúčastnit celá party.
  • Zvažte, zda necháte pro své hosty zřídit fotobudku, aby se oblékli do zábavných kostýmů a pořídili si hloupé fotky. Jednoduše si jej můžete vyrobit z lepenkové krabice.
 3. Obrázek s názvem Throw a Glow Party Krok 12

  3 Rozhodněte se pro jídlo, které budete podávat. Aby byla letní párty šťastná, musí mít letní párty spoustu chutných jídel a nápojů. Zvažte, kdy budete mít večírek, abyste se rozhodli, jaké množství jídla podáte. Večírky, které se konají mezi jídly, mohou mít jen svačinu, ale večírky, které se konají během oběda nebo večeře, by měly mít k dispozici více hlavních jídel.
  • Prstové pokrmy, jako je vegetariánský podnos, ovocné kebaby, chipsy a dip, trail mix, krekry, popcorn, preclíky a prasata v dece, jsou skvělými možnostmi občerstvení na večírku.
  • Pokud jde o hlavní jídlo, zvažte, zda si na párty dát hotdogy, hamburgery, kuřecí křídla, sendviče nebo kuřecí prsty.
 4. Obrázek s názvem Získejte práci jako teenager Krok 1

  4 Ozdobte na večírek. Párty dekorace dělají atmosféru slavnostní a zábavnou a vykouzlí úsměv na tvářích vašich hostů. Přemýšlejte o tom, že pro svou párty vytvoříte motiv, který bude středem pozornosti vašich dekorací. Odložte barevné stolní oblečení, kde budete podávat jídlo, ozdobte dveře, do kterých budou hosté vstupovat, a kolem streamerů přidejte okamžitou zábavu na večírek.
  • Téma luau je oblíbenou volbou na léto a mnoho párty obchodů v létě prodává dekorace s motivem luau.
  • Plážové míče mohou být levným způsobem, jak přidat do vaší party spoustu barev, a mohou také poskytnout zábavu pro vaše hosty!
  reklama

Metoda 5 z 5: Hledání zábavných věcí na místě

 1. Obrázek s názvem Create a Benefit Concert Series Krok 2

  1 Podívejte se na kalendář událostí vašeho města. Mnoho měst a obcí má webové stránky, kde jsou uvedeny nadcházející události, kterých se můžete zúčastnit. Mohou se konat přehlídky, festivaly nebo jiné speciální události, o kterých se můžete dozvědět v kalendáři svého města.
  • Vraťte se často, protože obvykle budou přidávat věci po celé léto.
  • Místní časopisy budou mít někdy také kalendáře událostí s různými událostmi, které se dějí ve vaší oblasti.
 2. Obrázek s názvem Získejte rychlou práci Krok 7

  2 Hledejte koncerty a festivaly. Zjistěte více o místních koncertech a festivalech, kterých se můžete zúčastnit a užijte si den plný zábavy ve vašem městě. Ověřte si online společnosti zabývající se prodejem vstupenek, zda se ve vaší oblasti něco neděje. Poslouchejte místní rozhlasové stanice nebo navštivte jejich webové stránky a dozvíte se o nadcházejících koncertech, kterých se můžete zúčastnit.
 3. Obrázek s názvem Socializace Krok 12

  3 Navštivte webové stránky obchodní komory vašeho města. Mnoho webových stránek obchodní komory má stránku nadcházejících událostí se seznamem obchodních událostí ve vaší oblasti. To může zahrnovat vše, od setkání místních majitelů podniků až po divadelní hry a představení v místním divadle.


 4. 4 Připojte se k místním skupinám, které se setkávají při zábavných aktivitách ve vašem městě. Prohlédněte si webové stránky pro schůzky nebo skupiny sociálních médií, kde najdete lidi, kteří se scházejí pro zábavné aktivity. Připojte se k jednomu z dobrodružství v létě a užijte si získávání nových přátel. Existují skupiny pro mnoho různých druhů zájmů.
  • Prozkoumejte svou uměleckou stránku tím, že se připojíte k místní malířské nebo fotografické skupině.
  • Prožijte dobrodružství se skupinou pěší turistiky, horolezectví nebo jízdy na kajaku.
  • Zůstaňte aktivní tím, že se připojíte k běžeckému klubu, jógovému setkání nebo rekreačnímu sportovnímu týmu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Naplánujte si cestu včas, abyste mohli využít úspor na včasných rezervacích.
 • Zamyslete se nad cíli, kterých jste chtěli dosáhnout, a zkuste si jeden splnit pro letní aktivitu.
 • Pokud máte potíže s vymýšlením nápadů, požádejte o pomoc rodinu a přátele.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Podle Jimmyho Ariase by druhá operace Rogera Federera na stejném koleni mohla vážně omezit jeho pohyb. Vzhledem k tomu, že pohyb je nedílnou součástí Federerovy hry, Arias má pocit, že po návratu nemusí být stejným hráčem.

Dcera dcery Sereny Williamsové Qai Qai se stala senzací sociálních médií! .

Zde je návod, jak můžete sérii 8 Last Man Standing sledovat online.

Kuznetsova vyhazuje Radwanskou na French Open

LSU vezme svůj neporažený rekord do Starkville, aby v sobotu čelil státu Mississippi. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Iga Swiatek se snaží znovu objevit svou formu na US Open 2021, ale nejprve se potýká s potenciálně ošidným soupeřem v podobě amerického kvalifikačního hráče Jamieho Loeba.