WTA Stuttgart Open: Angelique Kerberová plave do semifinále

Angelique Kerberová

Angelique Kerberová v akci proti Carle Suarezové.

Španělská tenistka Carla Suarezová byla poražena ve čtvrtfinále Stuttgart Open Německem Angelique Kerberová tady v pátek.Vítěz Australian Open porazil Suarezovou 6: 2, 6: 4 za hodinu a 12 minut, hlásí Efe.Kerber, druhá nasazená na turnaji, se utká s vítězkou zápasu mezi Španělkou Garbiñe Muguruzaovou a Češkou Petrou Kvitovou, třetí a pátou nasazenou.

Populární Problémy

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat The Last Cowboy, novou sérii reality, online.Jak krmit motýly. Motýli jsou jedinečný, jemný hmyz, který má mnoho různých krásných barev a vzorů. Pokud máte nějaké motýly, které potřebujete pravidelně krmit, nebo si jen chcete dát svačinu pro ...Jak udělat polévku zoodle. Cuketové nudle, známé také jako zoodles, jsou skvělou alternativou k těstovinám na bázi pšenice. Ať už dodržujete bezlepkovou dietu nebo chcete drasticky omezit příjem sacharidů, zoodles poskytují chutnou ...

Brian Baker: Sladění minulosti s budoucnostíJak získat žilnaté paže. Je to znak pořezaného těla. Kulturisté, profesionální zápasníci a další nadšení sportovci vždy vypadají, že mají vyboulené žíly. Nejjednodušší místo, kde vám vyskočí žíly a zviditelní se, je vaše předloktí, ...Novak Djokovic vyhrál svůj 7. Australian Open a 15. grandslamový titul. Nyní zaostává jen o pět titulů za Rogerem Federerem.