Jak se dívat na televizní pořady „Sledovače“ Cinemax online bez kabelu

Cinemax

Cinemax Nová řada sledovačů Cinemax

Pokud se vám líbily další skriptované pořady Cinemax Banshee a Vraťte úder , nastavte DVR na Sledovače , která má premiéru v pátek 5. června ve 22 hodin. ET/PT na Cinemax.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Sledovače na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

sledovat live Madrid vs Bayern Mnichov naživo zdarma
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Cinemax Channel Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah Cinemax naživo a na vyžádání prostřednictvím Cinemax Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte Cinemax na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i Cinemax , pak se můžete dívat Sledovače buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sledujte Cinemax na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Cinemax je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku Cinemax:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Cinemax, můžete sledovat Sledovače žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

běžecké boty na tenis

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „trackerů“Hrát si

Sledovače (2020) | Oficiální upoutávka | Cinemax Každý zanechá stopu. Sledovače podle románu Deona Meyera mají premiéru 5. června. 2020-04-17T17: 00: 03Z

Toto nové drama Cinemax je adaptací uznávaného kriminálního románu stejného jména od Deona Meyerse. Přehlídka se odehrává v Jižní Africe a pokračovala v umístění do této země, aby natočila celou sérii.

Podle popisu Cinemaxu Sledovače spojuje tři příběhy do propracovaného akčního thrilleru, který pokrývá délku a šířku země a výbušně se střetává v Kapském Městě v násilném spiknutí zahrnujícím organizovaný zločin, pašované diamanty, státní bezpečnost, černé nosorožce, CIA a mezinárodní teroristickou zápletku .

V premiéře se Lemmer (James Gracie) neochotně pouští do stinné pašerácké operace. Mezitím Kapské Město, prezidentský úřad pro rozvědku, zahajuje tajné vyšetřování teroristického spiknutí poté, co policejní informátor zapíská na schůzku mezi místními islámskými extremisty a Suleimanem Daoudem (Emmanuel Castis), vedoucím pracovníkem Al-Káidy. Jak šéfka PBI Janina Mentz (Sandi Schultz) pečlivě usměrňuje žihadlo, speciální agentka Quinn (Thapelo Mokoena) touží zatknout - a Milla (Rolanda Marais), žena v domácnosti, která unikla zneužívající předměstské existenci, získá práci výzkumníka v týmu.

jak vyrobit tenisový míček


Hrát si

Sledovače | Seznamte se se souborem | Cinemax Seznamte se s obsazením sledovačů. Seriál má premiéru v pátek 5. června na Cinemax. 2020-06-01T16: 00: 08Z

Ve druhé epizodě, vysílané v pátek 12. června, se Lemmer (James Gracie), Lourens (Gerald Steyn) a Flea (Trix Vivier) vydali na cestu s novým nákladem. Janina (Sandi Schultz), stále pod hrozbou ukončení činnosti agentury, pokračuje v hledání všech možných potenciálních zákazníků - a Milla (Rolanda Marais) se ukazuje jako cenná výhoda, a to navzdory rušivým hrozbám od opuštěného manžela Christa (Morne Visser). Poté, co ozbrojený a nebezpečný těžký útočník Inkunzi (Sissanda Henna) nedokázal zachytit Osmanovy (Brendon Daniels) krvavé diamanty-které Flea ukryl do falešného rohu nosorožce-Rajovo (Meren Reddy) sledování vede tým k vášnivému setkání mezi těmito dvěma muži . Později je Lucas Becker (Ed Stoppard), Američan, v Kapském Městě násilně unesen.

A v epizodě 3, vysílané v pátek 19. června, když Lucas (Ed Stoppard) pronásleduje své carjackery a honí se za taškou s ukradenou hotovostí, hledá odpovědi Inkunzi (Sissanda Henna) - a později výzkum Milla (Rolanda Marais) ji na Lucasově ocase. Po setkání s Ehrlichmanem v Zimbabwe se Lemmer (James Gracie) ocitne pár kroků za Inkunzi ve snaze vypátrat nepolapitelnou Flea (Trix Vivier), zatímco PBI se pokusí chytit Flea - a její krvavé diamanty - pro sebe. Uprostřed pokračujícího sledování plánů Osmana (Brendon Daniels) a Daouda (Emmanuel Castis) - a pod tlakem lokalizovat zlověstnou zásilku blížící se ke břehům Kapského Města - Janina (Sandi Schultz) zvažuje Quinnův (Thapelo Mokoena) návrh vyhledat pomoc u CIA.

Šestidílná série se vysílá v pátek ve 22 hodin. ET/PT na Cinemax.


Populární Problémy

Rafael Nadal má šanci přidat Miami Open do své sbírky stříbra, protože čeká na Rogera Federera nebo Nicka Kyrgiose.

Serena Williamsová se setká se Shelby Rogersovou ve čtvrtfinále Top Seed Open 2020 v Lexingtonu. Čtvrtfinále mezi oběma hráči je jejich prvním setkáním na WTA Tour.

Všichni spisovatelé potřebují čas od času obnovit svou inspiraci. Každodenní život je plný inspirace pro psaní a nápady najdete také v knihách a příbězích. Kromě toho posílíte svou kreativitu prostřednictvím různých cvičení, jako ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos dnešní preseasonové hry Bills vs Bears.

Světová dvojka Daniil Medveděv porazila v sobotním zápase prvního kola na olympiádě v Tokiu kazašského Alexandra Bublika 6: 4, 7: 6 (8).