Jak hrát Boxball

Boxball je hra hraná mezi dvěma hráči, kteří míří míčem sem a tam mezi oddělená, ale sousedící pole. Cílem této hry je zabránit tomu, aby se míč na vašem poli dvakrát odrazil, než jej odešlete zpět soupeři. Boxball lze hrát venku nebo uvnitř tělocvičny. Abyste se mohli zúčastnit boxbalu, budete muset připravit hřiště, hrát hru se soupeřem a pravidelně cvičit, abyste se zlepšili.

Část 1 ze 3: Příprava na hru

 1. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 1

  1 Vyberte umístění. Tuto hru lze hrát venku i uvnitř. Pokud se hraje venku, budete muset najít místo s asfaltem nebo betonem. Boxball se obvykle hraje na chodníku, ale je v pořádku hrát na asfaltovém hřišti, pokud je dostatek místa. Pokud se hraje uvnitř, hrajte pouze na vyhrazeném místě v tělocvičně.
  • Nehrajte box doma ani na jiném místě, které není určeno ke sportu. Hraní uvnitř může vést k rozbití nebo poškození předmětů odskakujícím míčem.
  • Nehrajte na trávě. Míč nebude dobře odrážet.


 2. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 2

  2 Najděte si protivníka. Naštěstí nemusíte najít soupeře, který už je ve hře zručný. Boxball je poměrně snadná hra na učení. Můžete hrát s kamarádem, členem rodiny nebo spolužákem. Jen se ujistěte, že je druhá osoba ochotná hrát.
  • Možná budete chtít zvolit svého protivníka na základě vašich zkušeností. Můžete si hrát s jiným začátečníkem, pokud se také snažíte učit, nebo můžete hrát s pokročilejším hráčem, aby se vaše hra zlepšila.
 3. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 3

  3 Noste sportovní oblečení. Ke hře můžete nosit jakýkoli pohodlný oděv. Elastické oblečení určené ke cvičení je ideální. Noste sportovní obuv s úchopovou podrážkou, zvláště pokud hrajete na krytém hřišti.
  • Můžete také nosit chrániče kolen, loktů, chrániče boků a chrániče zápěstí pro lepší ochranu.
 4. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 4

  4 Získejte míč. Nejideálnějším míčem pro tuto hru je 8,5 palcový nafukovací gumový míč. Tyto míče jsou typické na školních dvorech a běžně se jim říká „kickballs“. Pokud tento typ míče nemáte, můžete hrát s jakýmkoli typem míče, který odráží. Upřednostňuje se však větší míč.
  • Ve hře byl původně použit míč spaldeen. Je to hladký, růžový, gumový míč, který je podobný kickball.
  • Basketbal může být dobrou alternativou, ale ujistěte se, že není příliš tvrdý. Při házení tam a zpět vám může ublížit ruka.
  • Můžete také hrát s tenisovým nebo pingpongovým míčkem, ale malá velikost může hraní ztížit.
 5. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 5

  5 Udělat soud. Pokud hrajete venku, existuje možnost, že nemusíte dělat hřiště sami. Boxball se původně hrál na dvou chodníkových náměstích. Budete potřebovat jen najít dvě prostorná a sousedící náměstí na chodníku. Pokud nejste v oblasti s náměstími na chodnících, můžete si udělat kurt sami. K vytvoření kurtu budete muset použít pásku k vytvoření čtverců. Vytvořte čtverce široké 8 stop, ale pokud jste začátečník, možná je budete chtít zmenšit.
  • Použijte jednopalcovou maskovací pásku.
  • Křídou lze také kreslit čtverečky.
  reklama

Část 2 ze 3: Hraní Boxball

 1. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 6

  1 Vyberte čtverec. Na začátku si každý hráč bude muset vybrat pole. Nejlepší je začít stát uprostřed náměstí. Jakmile jste na jednom ze dvou polí, postavte se tváří v tvář svému protivníkovi. Hranice mezi těmito dvěma čtverci je. Nepřekračujte tuto hranici v žádném bodě hry.
  • V žádném bodě hry nevystupujte mimo žádnou z linek vašeho pole.
 2. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 7

  2 Dohodněte se na pravidlech. Boxball lze hrát jednou nebo oběma rukama k odpálení míče. Každá volba je v pořádku, ale musíte se rozhodnout se svým protivníkem. Pokud jste nový hráč, možná budete chtít začít hraním oběma rukama.
  • Pokud hrajete pouze jednou rukou, můžete použít obrácenou střelu. Reverzní střela je, když můžete použít hřbet ruky k odpálení míče zpět.
 3. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 8

  3 Volley, aby si vybral, kdo slouží jako první. Při voleji jeden hráč zasáhne míč na pole hráče dva. Hráč dva zasáhne tam a zpět, dokud jedna osoba nevrátí míč nebo nevykročí mimo vlastní hřiště. Vítěz voleje dostane míč k podání.
  • Podávání může udržovat vítěz voleje, nebo ho lze otáčet každých pět bodů.
  • Podání se provádí vždy, když byl vynechán zásah, nebo když hráč překročí hranice.
 4. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 9

  4 Bránit své náměstí. Udeřte míč otevřenou dlaní tam a zpět svému soupeři. Vraťte míč dříve, než dopadne na zem, nebo když se odrazí pouze jednou. Bod se získává, když soupeř vynechá střelu nebo salvu, jde mimo hřiště nebo zasáhne míč mimo soupeřovo pole.
  • Také jste ztratili volej, pokud se pokusíte vrátit míč poté, co dvakrát odskočil.
 5. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 10

  5 Hrajte, dokud někdo nedosáhne jednadvaceti bodů. Pokračujte v plácání míče sem a tam se svým protivníkem, dokud někdo nedosáhne jednadvaceti bodů. Když váš soupeř ztratí salvu, získáte jeden bod. Chcete -li vyhrát, musíte soupeře porazit o dva body.
  • Skóre by mohlo přesáhnout jednadvacet, aby někdo vyhrál o dva a více bodů.
  reklama

Část 3 ze 3: Vylepšení vaší hry

 1. Obrázek s názvem Play Boxball Step 11

  1 Trénujte pravidelně. Hlavní způsob, jak se u boxbalu zlepšit, je pravidelně hrát. Zkuste hrát několikrát týdně. Pokud nemůžete najít nikoho, s kým byste si mohli hrát, můžete trénovat odpalování míče tam a zpět házením míče o zeď.
  • Neodhazujte míč proti žádné zdi bez svolení. Zeď musí být na vnější straně budovy pevná, jako cihla.
 2. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 12

  2 Hrajte s různými protivníky. Hrajte s co největším počtem lidí, abyste získali zkušenosti s různými protivníky. Pro zlepšení můžete chtít hrát s někým, kdo je ve hře o něco pokročilejší než vy. Hraní s někým, kdo je mnohem více či méně pokročilý, může místo vědomého zlepšování vést k frustraci.
  • Může to být příležitostné posílení sebevědomí hrát s někým, kdo je ve hře nový. Hraní s začátečníkem vám ukáže, jak daleko jste se dostali, a pomůžete někomu zlepšit jeho hru.
 3. Obrázek s názvem Play Boxball Krok 13

  3 Vytvořte tým. Můžete se dohodnout s jednou osobou na pravidelném cvičení. Najděte si více lidí, se kterými si zahrajete, pro větší výzvu a rozmanitost. Boxball se hraje pouze ve dvou lidech, ale můžete hrát několik her najednou. Po každé hře přepněte soupeře, abyste mohli během tréninku hrát více her s několika soupeři.
  • Pokud chcete mít více her najednou, potřebujete sudý počet lidí. To každému člověku poskytne partnera během každé hry.
 4. Obrázek s názvem Play Boxball Step 14

  4 Hrajte podobné hry. Boxball byl nazýván venkovní hrou na ping pong a velmi malou verzí tenisu. Boxball je také srovnatelný se čtyřmi čtverci. Four square je podobná hra, ale hraje se ve čtyřech lidech. Pravidla a materiály nejsou v těchto hrách stejné, ale hraní těchto her pomůže rozvíjet dovednosti potřebné k vyniknutí v boxu.
  • Tenis vyžaduje rakety. Ping pong vyžaduje pádla. Čtyři čtverce se hrají se stejným míčem jako boxball a používáte pouze ruce.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Boxball je rychlá hra. Ujistěte se, že po celou dobu hry udržujete koncentraci.
 • Když vyhrajete, jste nyní esem. Sloužíte na začátku další hry.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Neházejte míč soupeři do tváře.
 • Pokud hrajete venku, dávejte pozor na své okolí. Nepřibližujte se příliš blízko ulici.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Míč
 • Páska (pro soud)
 • Soupeř

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Státní soupeři Kansas a Kansas State se setkají v sobotu na roštu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak získat Luigi na Super Mario 64 DS. Super Mario 64 DS nabízí klasickou, nezapomenutelnou hru původního Super Mario 64 (pro Nintendo 64) s mnoha dalšími funkcemi, které jsou díky Nintendo DS možné. Na rozdíl od původního ...

Těchto 6 hráčů má jedinečné vyznamenání, když porazilo Nadala pokaždé, když se s ním setkali.

Zjistit, co si vzít na umělecký otvor, může být matoucí. Nosíš celý černý? Potřebujete udělat módní prohlášení? Pravdou je, že máte velkou flexibilitu při výběru outfitu na umělecký vernisáž, pokud splníte ...

Nejlepší hráči MLB soutěží v úterý v All-Star Game 2019. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online bez kabelu.

Jak vyrobit falešná rovnátka nebo falešný držák. Falešné rovnátka nebo falešný držák může být zábavné nosit jako součást kostýmu. Mohou být také zábavné, pokud se vám jednoduše líbí vzhled rovnátek, ale nevyžadujete je. Můžete si vyrobit falešné rovnátka a falešné ...