Jak hrát rockové nůžky na papír Lizard Spock

Rock Paper Scissors Lizard Spock je variací Kámen, nůžky, papír populární díky televizní show Teorie velkého třesku . Tato hra přidává ještěrku a Spocka, takže při hraní je méně vazeb. Vyzkoušejte si hru příště, až budete potřebovat urovnat jednoduchý konflikt nebo jen chcete něco snadno hrát s partnerem!

Část 1 ze 2: Dodržování základních pravidel

 1. Obrázek s názvem Play Rock Paper Scissors Lizard Spock Krok 1

  1 Postavte se naproti partnerovi. Najděte si jiného člověka, který si s vámi zahraje, a postavte se na délku paže. Hru si můžete zahrát pro zábavu nebo ji použít k vyřešení jednoduchého sporu.
  • Nůžky na papír Rock Lizard Spock má více možných výsledků a vede k menšímu počtu vazeb.


 2. 2 Držte pěst před sebou a počítejte do 3. Nechte každého hráče, aby udělal pěst svými dominantními rukama. Pumpujte pěst v ustáleném rytmu, aby každý hráč mohl počítat současně. Řekněte čísla nahlas, ať hrajete oba současně.
 3. 3 Udělejte jeden z 5 ručních signálů, když řeknete 3. Přesně jak každý říkáte číslo 3, změňte se z pěst na jeden z 5 objektů - buď kámen, papír, nůžky, ještěrka nebo Spock. Každý předmět vyhrává proti 2 dalším. Podle předmětu, který každý hráč vyrobil, určete, kdo je vítězem.
  • Pokaždé, když hrajete, vytvořte rukou jiný předmět, aby váš soupeř nemohl předvídat váš další tah.
  • Pokud hráči vyrobí stejný předmět, je to remíza. Hrajte znovu a určete vítěze.
  • Pokud chcete, aby byla hra spravedlivější, odehrajte nejlepší 2 ze 3 kol.

  Jednoduchý způsob, jak si zapamatovat, kdo vyhrává

  Nůžky stříhají papír.
  Papír pokrývá skálu.
  Skála drtí ještěrku.
  Ještěrka otráví Spocka.
  Spock rozbíjí nůžky.
  Nůžky dekapitují ještěra.
  Ještěrka jí papír.
  Papír vyvrací Spocka.
  Spock odpařuje kámen.
  Kámen drtí nůžky.

  reklama

Část 2 ze 2: Výběr, co hodit

 1. 1 Házením kamení rozdrtíte nůžky nebo ještěrku. Chcete -li vytvořit kámen, držte ruku v pěst, jak říkáte 3. Rock vyhrává proti nůžkám nebo ještěrce, ale prohrává s papírem nebo Spockem.
  • Rock je nejběžnějším předmětem, který lze ve hře házet. Pokud chcete vyhrát, vyhněte se házení kamenů při prvním hraní s jinou osobou.
 2. 2 Použijte papír k zakrytí skály nebo vyvrácení Spocka. Zcela roztáhněte prsty a držte je u sebe tak, aby vaše dlaň směřovala dolů, aby se vytvořil papír. Paper vyhrává hru proti rocku a Spockovi, ale prohrává s nůžkami a ještěrem.
 3. 3 Hrajte nůžkami na stříhání papíru nebo dekapitujte ještěra. Vystrčte ukazováček a prostředníček, abyste si rukou vyrobili nůžky. Nůžky vyhrávají hru proti papíru a ještěrce, ale prohrávají se Spockem.
  • Pokud si všimnete hráče, který často hází papírem nebo ještěrem, zkuste ho přepnout na nůžky.
 4. 4 Vyberte si ještěra, který bude jíst papír nebo otrávit Spocka. Lizard je jedním z nových přírůstků této verze hry. Spojte 4 prsty k sobě a palcem vytvořte „ústa“. Lizard vyhrává hry proti papíru nebo Spockovi, ale prohrává s nůžkami a rockem.
  • Předstírejte, že je vaše ruka uvnitř ponožkové loutky, abyste si snadno zapamatovali, jak ještěr vypadá.
 5. 5 Pomocí Spocka odpařte kámen nebo rozdrťte nůžky. Pozdravte Vulcan držením ukazováčku a prostředníčku u sebe. Držte prsten a pinkie pohromadě a ponechejte mezeru mezi prostředníkem a prsteníčkem. Spock vyhrává proti kameni nebo nůžkám, ale prohrává s ještěrkou a papírem.
  • Než začnete hrát, procvičte si výrobu znaku Vulcan.
  • Spock vítězí proti skále a nůžkám, protože k jejich zničení používá svůj phaser.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co znamená spock? Spock, běžně pan Spock, je románová postava v mediálním seriálu Star Trek. Spocka poprvé ztvárnil Leonard Nimoy v původní sérii Star Trek.
 • Otázka Proč ještěrka otráví Spocka? MaxSteam Ještěrka je jedovatá a kousne pana Spocka.
 • Otázka Jak může pan Spock odpařit kámen? Luna Rose Nejlepší odpovídač Pan Spock nese phaser. Pokud je na dostatečně vysokém nastavení, dlouhý výbuch může odpařit mnoho druhů hornin.
 • Otázka Proč papír vyvrací Spocka? Luna Rose Nejlepší odpovídač Z této hry zřejmě vyplývá, že pan Spock řekl něco nesprávného, ​​a proto může být prokázáno, že se mýlí, pomocí nových informací napsaných na kus papíru. V této hře je každá možná možnost schopna porazit 2 další možnosti a prohrát se 2 dalšími možnostmi. Papír vyvracející Spocka by tuto rovnováhu udržel.
 • Otázka Co když hrají tři lidé a všichni si vyberou Spocka? Songwisp Pokud hrajete, zkuste to znovu a vyberte jinou. Pokud nehrajete, navrhněte jednomu (nebo všem) hráčům, aby si možná vybrali něco jiného. K tomuto problému skutečně dochází v Teorii velkého třesku!
 • Otázka Jak si to snadno zapamatujete? Songwisp Napište pravidla a nakreslete signály rukou na kousek papíru. Vytáhněte papír a vy a váš partner jej můžete použít při hraní. Nakonec si to zapamatujete. Můžete se také podívat na pravidla ráno a večer.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Při každém hraní hoďte jiným předmětem, aby byla hra zajímavá.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Weber State a James Madison se v sobotu střetnou ve fotbalovém semifinále FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Matka to ví nejlépe, když Azarenková narušuje Watsonovy wimbledonské sny

Jak překonat nudu. Nudit se? Překonat nudu může být obtížné, ale existuje mnoho způsobů, jak můžete nudnou situaci udělat zábavnější. Najděte způsoby, jak usměrnit svou kreativitu čtením, psaním nebo výrobou řemesel. Vzít...

Dvojnásobná grandslamová šampionka Simona Halepová nastoupí v prvním kole US Open 2021 s Camilou Giorgiovou. Rumunka by doufala, že po sezóně zasažené zraněním dostane svou hru zpět na správnou kolej.

Jak vyzvednout dívky na Facebooku. Facebook si můžete představit jako svůj nový místní bar nebo večírek u přítele. Přes místnost vidíte roztomilou dívku - nebo na zdi vaší kamarádky na Facebooku a nemůžete s ní navázat oční kontakt ani se k ní přiblížit, ...

Jak nasadit popruh na kytaru. Hra na kytaru je zábavný způsob, jak vyjádřit svou hudební stránku, ale kytara může začít být těžká, když ji držíte delší dobu. Nasazení popruhu na kytaru může vašim pažím odpočinout a ...