Jak cvičit francouzské líbání

Je přirozené být nervózní z francouzského líbání s někým, zvláště pokud jste to ještě neudělali. Nemusíte si však dělat starosti, protože i když se to může zdát komplikované, ve skutečnosti je to docela jednoduché a přirozené. Francouzský polibek zahrnuje dotknutí se jazyka vašeho partnera svým vlastním dlouhým, hlubokým polibkem. Ať už jste v pojetí francouzského líbání nováčkem nebo si jen přejete zvládnout techniku, existuje několik způsobů, jak si tento romantický polibek procvičit sami doma.Metoda 1 ze 2: Naučit se techniku

 1. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 1

  1 Mírně zakloňte hlavu na 1 stranu. To zabrání vašemu nosu narazit do nosu vašeho partnera při francouzském líbání. I když s někým necvičíte, měli byste si zvyknout mírně zaklonit hlavu.
  • Pokud se rozhodnete naučit se francouzsky líbat s jinou osobou, měli byste být přímí a dát jim vědět, že je chcete políbit pro praxi, ne nutně proto, že k nim něco cítíte.
  • Můžete si procvičit francouzské líbání rukou, kouskem ovoce nebo dokonce svou představivost. Používáte -li ruku, volně ji stočte a vytvořte písmeno „O“, které představuje rty a ústa vašeho partnera. Pokud používáte ovoce, zakousněte se do zralého, pevného ovoce, jako je broskev nebo švestka, a vytvořte malou dírku, která připomíná ústa člověka.
 2. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 2

  2 Zavřete oči a pomalu pohybujte rty směrem k partnerovi. Zavření očí vám umožní soustředit se na fyzický pocit francouzského polibku. Nakloňte se ke svému partnerovi a přibližte své rty k těm jejich.
  • Případně přisuňte rty k kousku ovoce nebo k ruce. Měli byste být jen asi 2,5 cm od vás.
 3. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 3

  3 Jemně přitiskněte ústa na partnerova. Chcete začít jemným polibkem a vyzkoušet vody, než přejdete k francouzskému polibku. Mírným tlakem mějte ústa mírně pootevřená. Neotvírejte ústa příliš doširoka, což může partnera znepokojit a mít za následek mokrý, nedbalý polibek. Vaše rty by měly zapadnout do těch jejich - váš horní ret může být buď nad jejich horním rtem, nebo mezi jejich rty. Váš spodní ret by tedy spočíval mezi jejich rty nebo pod spodním rtem.
  • Pokud cvičíte sami, přiložte si rty jemně na ruku nebo na kousek ovoce.
 4. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 4

  4 Jazykem se jemně dotkněte rtů svého partnera. Tento pomalý pohyb vám umožní odhadnout, zda je váš partner připraven na francouzský polibek, a zabrání tomu, aby byl znepokojen nebo překvapen jakýmkoli náhlým pohybem jazyka. Poté, co je něžně políbíte na ústa, pomalu vyplazujte jazyk, dokud se nedotkne jejich rtů - může to být horní ret, spodní ret nebo obojí. Pokud někoho políbíte doopravdy a on také otevře ústa, pokračujte francouzským polibkem.
  • Když cvičíte sami, lehkým tlakem se dotkněte rukou nebo kousku ovoce jazykem.
 5. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 5

  5 Vsuňte trochu jazyk do jejich úst. Dalším krokem je pomalu a jemně přesunout jazyk do jejich úst. Můžete jim dát jazyk nad nebo pod jazyk, nebo s ním dokonce trochu hýbat. Udržujte to pomalé a hravé. Také nechoďte příliš hluboko, stačí, abyste jim do úst vložili trochu jazyka. Aby se vám zuby nezacvakávaly, držte hlavu mírně nakloněnou na 1 stranu a zuby si chráňte rty.
  • Pokud cvičíte s kouskem ovoce, jemně předmět pohlaďte jazykem.
 6. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 6

  6 Dotkněte se jazykem jejich jazyka pomalými, postupnými pohyby. Tyto pohyby mohou zahrnovat dotýkání, hladení, kulmování a zametání. Při líbání citlivého partnera v reálném životě budou vaše polibky přirozeně nabývat na intenzitě, tlaku a délce. Klíčem k procvičování francouzského líbání je začít pomalu a upadnout do přirozeného rytmu líbání se svým partnerem na základě jejich fyzických reakcí na váš polibek.
  • Méně je více, pokud jde o jazyk, takže nebuďte příliš agresivní! Nenechávejte však jazyk ani v klidu, což by mohlo být nepříjemné.
  • Když cvičíte sami, experimentujte s různými způsoby, jak přesunout jazyk proti ruce nebo kousku ovoce, dokud nenajdete vzor nebo metodu, která je přirozená.

Metoda 2 ze 2: Příprava na skutečné líbání

 1. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 7

  1 Sledujte romantické filmy a televizní pořady s francouzským líbáním. To vám umožní lépe se seznámit s francouzským polibkem, včetně toho, jak si nastavit náladu a jak při líbání hýbat hlavou, ústy a tělem.
 2. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 8

  2 Před líbáním osvěžte dech. Špatný dech nebo špatné zdraví ústní dutiny může zničit náladu a způsobit, že vás líbání bude neatraktivní. Pokud si nemůžete před líbáním vyčistit zuby, pusťte si dechovou minci nebo žvýkejte žvýkačku. Nezapomeňte před líčením vyplivnout žvýkačku!
  • Pokud si mezi jídlem a líbáním nebudete moci vyčistit zuby, vyhněte se štiplavým jídlům, jako je česnek a cibule, abyste omezili šance na zápach z úst.
 3. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 9

  3 Udržujte své rty vlhké a měkké. Suché, šupinaté rty mohou být překážkou a cítit se drsně proti ústům vašeho partnera. Pijte hodně vody a podle potřeby naneste balzám na rty, aby byly vaše rty jemné a pružné. Jen se ujistěte, že vůně je příjemná a balzám není příliš slizký nebo lepkavý.
  • Pro obzvláště suché rty odlupujte je pomocí drhnutí cukru nebo dokonce čistého zubního kartáčku.
 4. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 10

  4 Ztlumte světla a navozte romantickou náladu. Čím více se budete cítit uvolněněji a romantičtěji, tím lépe! Vyberte si klidné soukromé místo, kde můžete trávit čas se svým partnerem. Zapalte svíčky s příjemnou vůní nebo si pouštějte jemnou hudbu, která vám navodí náladu.
 5. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 11

  5 Zajistěte, aby se váš partner cítil pohodlně. Kdykoli plánujete fyzický nebo intimní vztah s jinou osobou, potřebujete její výslovný souhlas. Zeptejte se svého partnera, jestli jsou v pořádku, když vás políbí. Pokud se cítíte příliš stydliví na to, abyste s partnerem diskutovali o hranicích, pravděpodobně nejste připraveni ani na fyzický kontakt s nimi.
  • Pamatujte si, že pokud se váš partner v jakémkoli bodě zdá nepohodlný, odstrčí vás nebo vás požádá, abyste přestali, měli byste okamžitě vycouvat.
 6. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 12

  6 Prolomte dotykovou bariéru. Než se pustíte do líčení, začněte nejprve lehkým dotykem. Držte partnera za ruku, obejměte ho nebo se schoulejte pod deku. Díky tomu bude pro věci přirozenější postupovat k francouzskému líbání.
 7. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 13

  7 Při líbání používejte ruce. Když Francouzi někoho líbají, nestůjte tam jen s rukama visícími po stranách. Ruce jim můžete dát kolem krku nebo kolem pasu. Případně jim lehce uchopte obličej nebo si prsty prohrábněte vlasy. Dělejte to, co vám připadá přirozené a pohodlné.
 8. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 14

  8 Nezapomeňte dýchat. Když někoho francouzsky líbáte, snadno zapomenete dýchat. Při líbání dýchejte nosem nebo každou chvíli přerušte kontakt a zhluboka se nadechněte. Snažte se na svého partnera nedýchat - zpomalte, pokud se zadýcháváte nebo točí hlava.
 9. Obrázek s názvem Cvičení francouzského líbání Krok 15

  9 Měňte to tak často. Nemusíte vždy líbat stejným způsobem. Ve skutečnosti byste ke svým polibkům měli přidat nějakou variaci. Zkuste partnerovi na několik sekund jemně nasát spodní ret nebo masírovat jeho jazyk svým vlastním. Mezi francouzskými polibky můžete také posypat pár lehkých polibků na jejich rty nebo krk.
  • Můžete také chtít mezi polibky našeptat partnerovi pár sladkých slov, abyste si zlepšili náladu. Můžete říct něco jako: „Miluji tě líbat“ nebo „Rozbušíš mi srdce“.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Najděte si soukromé místo na cvičení, aby vás nikdo nerušil.

Populární Problémy

Andy Enfield přebírá svůj starý tým, protože USC v neděli hostí floridské pobřeží Mexického zálivu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.Jak rozpoznat příznaky spánkové apnoe. Výzkum naznačuje, že spánková apnoe obvykle způsobuje chrápání a zanechává pocit únavy i po celonočním spánku. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/sleep-apnea/symptoms-causes/s ...Ve volejbalovém sportu je provedení podání rukou jednou z nejzákladnějších dovedností, které budete potřebovat. Podávání je jediným okamžikem volejbalového zápasu, kdy máte příležitost mít kontrolu nad nepohyblivým míčem a můžete také ...Chcete -li se postavit rovně, postavte se proti zdi a zadní částí hlavy, lopatkami a hýžděmi se dotýkejte zdi. Poté se vzdalte od zdi a přitom držte držení těla. Jakmile se vaše tělo začne hrbit, vraťte se ke zdi a obnovte držení těla. Během dne si vyzkoušejte správné návyky držení těla, jako je držení mobilního telefonu ve výši očí a zaznamenávání držení těla, kdykoli projdete kolem zrcadla nebo okna.