Jak zabránit zamrznutí vody vašeho mazlíčka

Pokud váš mazlíček miluje venku, je pravděpodobné, že si rád zahraje i v zasněženém, chladném počasí. Abyste se ujistili, že váš mazlíček má venku dostatek vody, musíte zabránit tomu, aby jeho voda při nízkých teplotách nezmrzla. Jejich misku můžete ochránit před zimou nebo použít elektřinu, aby jim voda nezamrzla, a zajistit, aby zůstaly šťastné a zdravé!Metoda 1 ze 2: Používání elektřiny

 1. 1 Pořiďte si vyhřívanou misku na vodu pro snadné řešení. Toto je nejjednodušší způsob, jak zabránit zamrznutí vody vašeho mazlíčka. Je také skvělý pro zvířata všech velikostí! Vyhřívané misky na vodu najdete online, v obchodech s domácími zvířaty a v mnoha obchodech se zemědělskými potřebami. Jednoduše zapojte misku a naplňte ji vodou.
  • U vyhřívaných misek na vodu budete muset vodu doplňovat častěji kvůli odpařování.
  • Představte svého mazlíčka do vyhřívané mísy, než začne chladné počasí, aby byl zvyklý z něj pít.
 2. 2 V blízkosti mísy spusťte malý ohřívač nebo žárovku pro malá domácí zvířata. Toto je další snadný způsob ohřevu vody, zvláště pokud je mísa blízko domu a pod střechou. Jednoduše zapojte ohřívač nebo lampu a umístěte misku asi 6 až 10 palců (15 až 25 cm) od sebe. Ohřívač bude vyzařovat dostatek tepla na zahřátí mísy.
  • Udělejte to pouze na kryté verandě nebo terase. Ponechání ohřívače nebo lampy venku a nezakrytých může způsobit, že se do elektrických součástí dostane vlhkost a poškodí stroj.
  • Dávejte pozor na svého mazlíčka, aby se nedotkl ohřívače nebo lampy, protože to může způsobit popáleniny.
 3. 3 Vytvořte vyhřívaný stůl pro misku pomocí škvárového bloku a žárovky v coopu. Umístěte škvárový blok na rovný povrch a pomocí svorek zajistěte žárovku uvnitř jednoho z velkých otvorů v bloku. Před zakrytím se ujistěte, že je žárovka zapojena a funguje! Poté zakryjte blok nášlapným kamenem a položte misku na kámen.
  • Teplo ze žárovky zahřeje spodní stranu nášlapného kamene, aby byla mísa v teple.
  • Je to skvělá metoda pro kuřata, protože budou moci vyskočit na popel a pít, a v kabině nezabere více místa.
  • Žárovku kontrolujte každý den, abyste se ujistili, že nevyhořela!
  reklama

Metoda 2 ze 2: Prevence zamrznutí bez elektřiny

 1. 1 Gumovou nádobu použijte jako misku pro zvířata všech velikostí. Pryž je lepší izolant než kov, takže zpomalí zmrazení vody. Nejlepších výsledků dosáhnete umístěním malé gumové nádoby na slunné místo, aby ji gumu zahřálo.
  • Pokud je venku extrémně chladno, voda stále zmrzne, ale to vám zabrání v tom, abyste museli chodit ven a vyměňovat vodu tak často.
 2. 2 Pingpongové míčky dejte do vody, abyste dosáhli DIY řešení. Umístění 2-3 pingpongových míčků do vody způsobí zvlnění pokaždé, když fouká vítr. Malé vlny zabrání usazování vody dostatečně dlouho, aby zmrzla.
  • Váš mazlíček by mohl být v pokušení hrát si s míčky, takže na ně dávejte pozor, aby žádný z míčků nezmizel!
  • Pokud povrch vody při extrémně nízkých teplotách zamrzne, jednoduše odeberte míčky na ping pong, rozdrťte led a vyměňte míče, aby se proces znovu spustil.
 3. 3 Pod menší misku umístěte topnou podložku. Zahřejte ohřívací podložku v mikrovlnné troubě asi 5 minut a poté misku položte na podložku venku. Tím udržíte vodu ohřátou asi 3 hodiny i při chladných teplotách.
  • Při prvním zahřívání podložky to provádějte v krocích po 2-3 minutách, abyste se ujistili, že ohřívací podložka zvládne vaši mikrovlnku. Některé ohřívací polštářky mohou zůstat v mikrovlnné troubě až 8 minut, aby dosáhly maximálního tepla.
  • To je nejlepší pro krátkodobé použití, jako kočky nebo psi, kteří budou venku jen několik hodin.
  • Při vyjímání podložky z mikrovlnné trouby buďte opatrní, protože bude horká!
 4. 4 Do větších misek vložte utěsněnou láhev slané vody. Vezměte prázdnou plastovou láhev o objemu 20 fl oz (590 ml) a nalijte ¼ šálku soli. Poté naplňte zbytek lahve vodou a těsně uzavřete. Umístěte láhev do zavlažovací misky tak, aby byla většinou ponořena.
  • Protože má slaná voda nižší teplotu tuhnutí než čistá voda, zůstane déle teplejší a předá část svého tepla čisté vodě.
  • Nikdy nedávejte svým mazlíčkům slanou vodu! Ujistěte se, že je uzávěr láhve utěsněn extrémně pevně, a dávejte pozor na své domácí mazlíčky, abyste se ujistili, že do láhve nekousnou ani nepoškrábou.
 5. 5 Vytvořte izolaci pomocí pneumatiky a kamenů pro misku velkého zvířete. Vezměte starou pneumatiku, která je z ráfků, a položte ji na zem na slunné místo. Poté naplňte pneumatiku 10 až 13 cm kameny 4 až 5 palců (tmavší barvy). Umístěte misku do středu skal, aby byla hladina vody vyrovnaná s horní částí skal.
  • Slunce zahřeje skály a pneumatika je udrží v teple delší dobu. Voda zůstane teplá, dokud budou horké kameny!
  • To je nejlepší pro krávy a koně, protože budou moci dosáhnout přes pneumatiku a skály a pít z misky. Menší zvířata, jako jsou kočky a psi, mohou mít problém s přístupem do mísy.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vždy sledujte své mazlíčky, když jsou venku, a přiveďte je, pokud je příliš zima.
reklama

Populární Problémy

Být respektován je jedna věc, ale vzbuzovat respekt je věc druhá. Zdá se, že někteří lidé vzbuzují respekt od chvíle, kdy procházejí pokojem. Výzkum ukazuje, že někdy neposuzujeme vůdce podle toho, jak vystupují, ale podle toho, jak ...

Náhled na semifinálový zápas mezi Williamsem a Šarapovovou.Butler a Saint Louis se setkají v sobotu v bitvě silných středně velkých společností. Zde je návod, jak hru sledovat.

Ramanathan Krishnan nedávno hovořil s Balrajem Shukla z Mostu, kde se vyjadřoval k různým tématům.