Jak obnovit ztracené přátelství

Možná jste se nedávno ocitli v myšlenkách na přítele, se kterým jste ztratili kontakt. Možná vám budou chybět ty dobré časy, které jste měli, a chcete, aby teď byly součástí vašeho života. I když byste mohli mít pocit, že to bude téměř nemožné, můžete obnovit své ztracené přátelství. Vše, co musíte udělat, je kontaktovat svého přítele, dát se dohromady a obnovit vztah.

Metoda 1 ze 3: Kontaktování vašeho přítele

 1. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 1

  1 Zjistěte, jak kontaktovat svého přítele. Než budete moci znovu navázat přátelství, musíte nejprve navázat kontakt se svým starým přítelem. Promluvte si se společnými přáteli, použijte internet nebo jiné zdroje, abyste zjistili, jak kontaktovat svého přítele.
  • Můžete se například zeptat společného přítele: „Slyšel jsi v poslední době Sandy? Rád bych se s ní spojil? '
  • Zkuste na Googlu, Facebooku, LinkedIn nebo Whitepages.com vyhledat jméno a příjmení vašeho přítele. Pokud to znáte, použijte jejich prostřední iniciálu nebo jméno.
  • Pokud jste spolu chodili do školy, zkuste získat kontaktní údaje svého přítele z asociace absolventů vaší školy.


 2. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 2

  2 Pošlete e -mail nebo soukromou zprávu. Jakmile víte, jak kontaktovat svého přítele, pošlete mu zprávu. Namísto toho, abyste svého starého přítele kontaktovali telefonátem, který by mohl být nepříjemný, mu pošlete e -mail nebo mu pošlete přímou zprávu a dejte mu tak najevo, že chcete přátelství obnovit.
  • Udržujte svou zprávu krátkou, originální a pozitivní. Později budete mít čas vše dohnat.
  • Můžete například říci: „Ahoj Carole! Je to Syun-Hi. Už je to nějaký čas, ale rád bych se dal dohromady a vše dohnal. Myslíš, že budeš mít brzy čas? “
  • Nebo můžete zkusit: „Ahoj, Natalie. Toto je Tsan z tenisové třídy před několika lety. Vím, že je to už věky, ale pokud to zvládneš, rád to dotáhnu. '
 3. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 3

  3 Dejte svému příteli čas na odpověď. Pravděpodobně jste nadšení, že se s nimi můžete znovu spojit, ale neurazte se, pokud váš přítel neodpoví na vaši zprávu okamžitě. Je možné, že se váš přítel pokouší zjistit, co má odpovědět, nebo je velmi zaneprázdněn.
  • Mějte na paměti, že ne každý kontroluje e -maily nebo jiné zprávy nebo na ně reaguje okamžitě.
  • Zvažte možnost, že možná nemáte správné kontaktní údaje.
  • Pokud jste po několika týdnech neobdrželi odpověď, zkuste znovu vyhledat a zkuste najít nový způsob, jak kontaktovat svého přítele.
  • Pokud váš přítel odpoví, ale nechce obnovit přátelství, respektujte to a znovu je nekontaktujte.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Setkání poprvé po dlouhé době

 1. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 4

  1 Naplánujte si, aby počáteční setkání bylo krátké, ale sladké. Pamatujte, že jste se možná oba hodně změnili. Přítel, kterého jsi dříve zbožňoval, by teď mohl být velmi otravný. Naplánujte si tedy schůzku, která je dostatečně dlouhá, abyste o sobě měli nyní přehled, ale ne tak dlouhou, abyste se cítili zaseknutí, pokud to nejsou osoby, které si pamatujete. Může to také pomoci udržet věci pozitivní a vytvořit prostor pro další setkání v budoucnosti.
  • Seznamte se se svým přítelem na kávě nebo happy hour během týdne. Pokud to nejde dobře, můžete snadno říci, že jste druhý den zaneprázdněni a nemůžete zůstat dlouho.
  • Pokud vše půjde dobře, můžete zůstat déle nebo si naplánovat delší setkání o víkendu.
  • Můžete svému příteli říci: „Proč se ve středu odpoledne nedáme na smoothie?“
 2. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 5

  2 Dělejte něco, co vás oba bavilo. Skvělý způsob, jak se znovu sejít po rozchodu s přítelem, je naplánovat si něco, co vás dva v minulosti spojilo.
  • Například, pokud jste vy dva rádi navštěvovali všechna mražená jogurtová místa v této oblasti, pozvěte svého přítele na mražený jogurt na staré setkání.
  • Nebo pokud jste se všichni scházeli na sportovních akcích, požádejte svého přítele, aby se sešel a chystal nadcházející hru.
 3. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 6

  3 Pozvěte svého přítele na skupinovou událost. Pokud jste se nějakou dobu neviděli, může to být nepříjemné setkání s vaším přítelem. Dělat něco jako součást skupiny může oboustranné obnovení vašeho ztraceného přátelství mnohem usnadnit.
  • Pozvěte svého přítele na večírek nebo piknik, kterého se účastníte. Ještě lepší bude, když budou další lidé, které oba znáte.
  • Zkuste svého přítele požádat, aby se k vám a dalším přidal ve hře basketbalu nebo vlajkového fotbalu.
  • Můžete se také zeptat svého přítele, co by chtěli dělat. Pokud jim řeknete, co spolu děláte, může to pomoci zvýšit šanci, že se budou chtít připojit.
 4. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 7

  4 Uvědomte si, že už je to nějaký čas. Ztracené přátelství můžete obnovit, pokud mluvíte o tom, že už je nějaký čas, co jste všichni byli přátelé. Promluvte si o tom, jak a proč vztah vyprchal a co od té doby děláte.
  • Můžete například říci: „I když jsme slíbili, že budeme v kontaktu, bylo to těžké poté, co jsem změnil školu. A pak čas právě uplynul. “ Převzetím vedení v přijetí odpovědnosti za to, že nezůstanou v kontaktu, se mohou oplatit.
  • Nebo můžete zkusit: „Poté, co jste se přestěhovali, jsme ztratili kontakt. Dalších pár let jsem hrál fotbal a naučil jsem se hrát na harmoniku. “
  • Pokud přátelství skončilo špatně, měli byste být připraveni o tom diskutovat.
 5. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 8

  5 Mluvte o tom, kdo jste teď. Pravděpodobně budete trávit čas mluvením o minulosti, ale netrávte celý čas vzpomínáním na staré dobré časy. Obnovte své ztracené přátelství tím, že si uděláte čas a zjistíte, kým se váš přítel stal, a řeknete mu o tom, kým jste se stali.
  • Zeptejte se svého přítele na otázky týkající se jeho života a poslouchejte jeho odpovědi. Pomůže vám to zjistit, kdo jsou teď.
  • Můžete například říci: „Řekni mi o sobě něco! Jaká je vaše kariéra? Jste ve vztahu nebo máte děti? “
  • Řekněte svému příteli o svém životě. Promluvte si o tom, co je s vámi stejné, a také o změnách, které jste provedli.
  • Otevírání o sobě jim může pomoci cítit se pohodlněji při otevírání, ale ujistěte se, že o sobě příliš nemluvíte. Dejte jim také příležitost promluvit.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Přestavba přátelství

 1. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 9

  1 Vyřešte všechny přetrvávající problémy. Někdy se rozpadne přátelství, protože lidé se prostě rozpadnou. Jindy se stane něco, co způsobí, že přátelství skončí. Abyste mohli obnovit ztracené přátelství, možná budete muset mluvit o tom, co způsobilo, že přátelství skončilo.
  • Omluvte se, pokud potřebujete. Pokud jste udělali něco, kvůli čemu přátelství skončilo, pak se upřímně omluvte za to, co jste udělali.
  • Možná budete muset například říci: „Vím, že naše přátelství skončilo kvůli zvěsti, kterou jsem pomohl šířit. Je mi to opravdu líto. '
  • Odpusťte, pokud je to to, co musíte udělat. Pokud to byl váš přítel, kdo způsobil roztržku mezi vámi dvěma, pak jim odpustte.
  • Možná také budou muset vyjádřit svůj přetrvávající hněv vůči vám nebo ohledně vašich činů. Poslouchejte je s pokorou, pokud je to to, co potřebují udělat.
  • Mějte na paměti, že pokud přátelství skončilo špatně, pak opětovné navázání přátelství nemusí být nejlepší nápad. Možná si vzpomenete jen na ty dobré stránky, ale obnovení přátelství by mohlo vést ke zklamání.
 2. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 10

  2 Udělejte ze svého přítele znovu součást svého života. Podělte se o své úspěchy a neúspěchy se svým přítelem, stejně jako o vtipné a zajímavé věci, které se dějí. Nemusíte jim říkat každý detail vašeho oběda nebo jim psát každých pět minut. Můžete se však snažit komunikovat a trávit čas společně.
  • Pokud například víte, že váš přítel má nyní pudla, můžete se zeptat, jak se pejskovi každou chvíli daří. Nebo jim můžete k narozeninám poslat přání k narozeninám. Laskavá, promyšlená gesta, jako je tato, mohou pomoci obnovit vaše přátelství.
  • Nebo můžete zavolat svému příteli a říct mu, že jste dokončili velký projekt nebo jste dostali povýšení v práci.
 3. Obrázek s názvem Rekindle a Lost Friendship Krok 11

  3 Nespěchej. Možná budete chtít, aby vaše přátelství bylo okamžitě takové, jaké bylo dříve. Ale podle toho, kolik času uplynulo, to může být jako začít přátelství úplně nové. Abyste obnovili přátelství, musíte si udělat čas na to, abyste se znovu navzájem poznali.
  • Začněte tím, že si budete častěji a pravidelně volat, psát si zprávy nebo si psát zprávy. Pomalu přejděte na častou komunikaci.
  • Vytvořte si příležitostné plány, jak trávit čas společně. Postupně přecházejte k pravidelnému setkávání.
  • Uvědomte si, že každý z vás má nyní jiné životy a že se možná nebudete moci scházet tak často, jak byste chtěli.
  • Určitě občas zhodnoťte, zda veškerou práci děláte proto, abyste zůstali v kontaktu, nebo je si rovna. Pokud děláte veškerou nebo většinu práce, pak nemusí mít zájem udržovat vztah.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když chci mluvit s online přítelem, ale naše konverzace jsou nyní suché? Chybí mi to, co jsme měli dřív. Jednou z možností je říct jim to přímo: 'Hej, všimli jste si, že věci jsou jiné?' nebo: „Postrádal jsem, jak to mezi námi bývalo. Vy ano? ' Možná se z nějakého důvodu chovají vzdáleně. Mohou mít osobní problémy, o kterých nic nevíte. Nikdy není na škodu se zeptat! Pokud říkají, že není nic špatného, ​​nebo si nevšimnou rozdílu, zkuste se chovat tak, jak jste byli zvyklí, i když to hned neopětují (pokud nevypadají extrémně naštvaně, pak propusťte). Možná se budou živit vaší energií a věci se vrátí do normálu.
 • Otázka Je mi 15 a měl jsem přítele, který žil vedle mě, když mi bylo 6. Oba jsme se přestěhovali; Je mi 15 a mám jen její starou adresu, její křestní jméno a křestní jméno jejího nevlastního otce. Co můžu dělat? Tom de backer Nejlepší respondér Za předpokladu, že jste vyzkoušeli sociální média, zvážil bych, zda se vyplatí najmout soukromého detektiva, kterému by stačilo zkontrolovat národní/státní registr adres. Pokud byste však mohli dlouho přemýšlet, jaké je její příjmení, pak byste ji okamžitě našli. Nebo myslete na kohokoli, kdo by mohl být společným přítelem a procházet jejich seznamy přátel. Můžete jít na tu starou adresu, a pokud si pamatujete nějaké sousedy, možná si zapamatují příjmení vašeho přítele.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Šarapovová je ve čtvrtfinále Grand Prix Porsche Tennis ve Stuttgartu v Německu Jaký je příběh? Bývalá světová jednička Maria Sharapov.

Dokáže Federer zkrotit Tsitsipase, aby šlápl o palec blíž ke svému titulu, nebo se Řek odrazí a dosáhne svého prvního finále v O2 Areně ?.

Jak vzít kotník brachiální index. Ankle Brachial Index (ABI) je poměr krevního tlaku v dolní části nohy nebo kotníku k krevnímu tlaku v paži. Znalost ABI je důležitá, protože ji lze použít jako indikátor ...

Váš mop čistí podlahy, ale co se stane, když potřebujete mop vyčistit? Udržet svůj mop čistý je ve skutečnosti opravdu snadné. Ve většině případů potřebuje mokrý mop mezi jednotlivými použitími opláchnutí, zatímco prachový mop stačí vytřepat. Každý...

Lovná zařízení na slanou vodu bývají dražší než sladkovodní vybavení, což znamená, že je důležité včas vědět, co přesně od prutu potřebujete. Při rozhodování o stylu rybolovu a přibližné velikosti a hmotnosti ryby byste ...

Patrick Mouratoglou, jeden z předních tenisových trenérů, věří, že Novak Djokovič dokázal, že je lepší než jeho dlouholetí soupeři Roger Federer a Rafael Nadal.