Jak odebrat řemínek Apple Watch

Uvažujete o výměně řemínku na Apple Watch? Pro Apple Watch existuje mnoho možností pásma. Chcete -li vyměnit pásek hodinek, musíte odstranit starý. Tento wikiHow vás naučí, jak odstranit řemínek na hodinkách Apple Watch. Pokud máte pásek s náramkem, musíte jej před odstraněním rozdělit na dva kusy.Metoda 1 ze 2: Odeberte Apple Watch Band

 1. 1 Umístěte Apple Watch lícem dolů. Tlačítko pro uvolnění pásku je na zadní straně Apple Watch. Chcete -li k nim získat přístup, vyjměte Apple Watch a položte je lícem dolů na čistý povrch.
 2. 2 Stiskněte a podržte tlačítko pro uvolnění pásma. Tlačítko pro uvolnění pásku je tlačítko oválného tvaru přímo pod místem, kde se pásek připojuje k hodinkám.
 3. 3 Vysuňte pásek hodinek do strany. Podržte tlačítko pro uvolnění pásma a vysuňte pás směrem doprava.
 4. 4 Stiskněte a podržte uvolňovací tlačítko na druhé straně. Na hodinkách Apple jsou dvě tlačítka pro uvolnění pásma pro obě strany pásma.
 5. 5 Vysuňte pásek hodinek do strany. Podržte tlačítko pro uvolnění pásky a vysuňte pásek hodinek do strany. Řemínek hodinek je nyní odstraněn.
  • Pokud máte odkazový náramek, musíte jej před odebráním oddělit.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Oddělte pásek náramku

 1. 1 Zavřete motýlí uzávěr. Motýlkový uzávěr se zavírá nad Apple Watch. Chcete -li jej zavřít, sklopte jednu stranu přes druhou, dokud neuslyšíte cvaknutí.
 2. 2 Stiskněte a podržte tlačítko rychlého uvolnění. Tlačítko pro rychlé uvolnění je na vnitřní straně náramku.
 3. 3 Odpojte odkazy od sebe. V místě, kde je tlačítko rychlého uvolnění, se spoje roztáhnou. Podržte tlačítko rychlého uvolnění a jemně vytáhněte články od sebe, abyste náramek rozdělili na dva kusy.
 4. 4 Odstraňte pásek. Pomocí kroků v metodě 1 odeberte odkazový náramek. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Státní soupeři UNC a NC State se v sobotu setkají na basketbalovém zápase. Takto můžete sledovat hru bez kabelu.Workshopy jsou skvělé pro dokončení DIY projektů a ukládání vašich nástrojů, ale mohou být také nebezpečné, pokud si nedáte pozor. Protože na vaši domácí dílnu nedohlíží nikdo jiný, je nesmírně důležité věnovat pozornost vaší ...

Jak vyrobit soupravu na přežití Tornado. Šance na přežití tornáda jsou vyšší, než si většina lidí myslí. S připravenou pěknou sadou budete připravenější. Najděte středně velkou nádobu (nejlépe plastovou k utěsnění vlhkosti/štěnic), která ...Miss USA 2020 se koná v pondělí večer na kanálu FYI, ale zde je návod, jak můžete sledovat online přímý přenos soutěže zdarma.

Novak Djokovic vyhrál v lednu svůj 17. grandslam na Australian Open a také získal 2 tituly ze série Masters v roce 2020. Djokovičův trenér Marian Vajda prozradil, že Srb plánuje zahájit přípravu na sezónu 2021 v prosinci tohoto roku.