Jak jezdit na raketoplánu Anaheim Resort Transport (ART) a navštívit Disneyland

Už jste někdy zjistili, že utrácíte strašně moc peněz za dopravu do Disneyland v Kalifornii? Pokud pobýváte v Anaheimu, s největší pravděpodobností budete v této oblasti, kde získáte levnější dopravu Disneyland . Pokud jste někdy viděli tyto autobusy, které jsou po stranách označeny nápisem „ART“, mohou vám ušetřit balík peněz. Pokud se chcete naučit řídit jeden z těchto autobusů, tento článek vám řekne, jak na to.Kroky

 1. 1 Zeptejte se svého hotelu v kalifornské recepci Anaheim, zda mají zastávku Doprava Anaheim Resort (někdy nazývané „UMĚNÍ“) poblíž. Ujistěte se, že jste obdrželi číslo trasy. Existuje více než 20 různých linek ART, které zastavují Disneyland , a to může být matoucí. (Toto číslo si zapište na bezpečném místě, které budete používat při zpáteční cestě.)
 2. 2 Zeptejte se jich, jestli to zastaví Disneyland na stejném řádku. Zatímco většina má přímé zastávky v Disneyland , někteří ne, a budete chtít změnit trasy kyvadlové dopravy během přepravy.
 3. 3 Pokud to hotel udělá, kupte si lístek. Sledujte reakci svého hotelu. Zatímco většina hotelů bude účtovat váš pokoj, zeptejte se, co je součástí vašeho pobytu, pokud jde o kyvadlovou dopravu. U některých hotelů v Anaheimu si můžete zakoupit lístek na každého člena hotelového pokoje, zatímco jiné hotely jej zahrnou, pokud o to požádáte. Při nákupu vám bude předán papírový lístek.
 4. 4 Postavte se na místo označené značkou ART a počkejte na svůj autobus. Zastávky každého hotelu jsou jiné a zatímco některé jsou u převisu při check-inu, jiné mohou být na rohu ulice s křižovatkou, o kterém budete chtít vědět.
 5. 5 Nevypínejte autobus dolů. Až autobus uvidí lidi na každém z těchto míst, budou vědět, že vás vyzvednou. Někteří stejně přijdou a počkají krátkou dobu (často ne příliš dlouho, pokud se nikdo neobjeví).
 6. 6 Projděte několik kroků raketoplány, jak do autobusu, tak do sezení. Ze země bude malý krok, ale lze jej upravit se svolením řidiče.
 7. 7 Vložte kartu do slotu a nechte ji naskenovat čárový kód. Postupujte podle pokynů, které vám lístek říká, abyste použili. Někdy jej přilepíte lícem nahoru a jindy lícem dolů, ale budete postupovat podle směru, který vám šipka/stroj říká, abyste jej vložili.
 8. 8 Umístěte svůj lístek na bezpečné místo pro každého člena vaší party. Tento lístek vám umožní vrátit se do hotelu později ten den.
 9. 9 Posaďte se na místo. Některé raketoplány mají sedačky podobné lavicím, zatímco jiné mají sedačky kbelíky.
 10. 10 Počkejte, až řidič řekne, že jste dosáhli zastávky Disneyland. Dostat se na toto místo může trvat několik zastávek, ale snadno se tam dopravíte. Když přejdete na území Disneylandu, uvidíte rozpoznatelný převis 'Welcome to Disneyland'. Budete u jejich východní brány.
  • Použití raketoplánu ART vám často ušetří spoustu peněz a času stráveného v parkovací garáži pro Disneyland a uvidíte, že je to skvělá služba, kterou byste měli zvážit.
 11. jedenáct Vystoupit z autobusu. Debunk z autobusu opačným směrem, než jste vešli. Sejděte po schodech autobusu a vraťte se zpět do svého hotelu. Pokud vidíte silnici, budete muset jít opačným směrem, ale bude vám přímo před nosem. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Raketoplány ART mohou někdy vypadat jako vozíky, ale nejsou to samy. Tyto „vozíky“ byly místo toho přestavěny na kyvadlové autobusy.
 • Ve většině resortů je výlet ART do Disneyland trvá asi 20-30 minut (pro kyvadlovou dopravu z hotelu do hotelu).

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak získat Metal Mario v Super Mario 64. Chcete získat Metal Mario v Super Mario 64? Pak už nehledejte, protože tato příručka vysvětlí, jak to udělat snadno a bez problémů. Zapněte Super Mario 64.

Legendární forhendový topspin Rafaela Nadala stojí na základě 3 odlišných vědeckých parametrů. Nadal ovládá svou rotaci jako zbraň a vděčí jí za veškerý úspěch v jílovém kurtu.

Vědci ze Stanfordu znovu vytvořili chybu bodu v zápase, kterou udělal Roger Federer proti Novakovi Djokovicovi ve Wimbledonu. Systém také umožňuje shody mezi hráči, ke kterým nikdy předtím nedošlo, vybudováním statistické databáze reakcí hráčů.

V týdnu, kdy začíná French Open, utrpěla Laura Siegemundová - která by byla naočkována v Paříži - vážné zranění kolena.Váš průvodce streamováním hercules online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.