Jak jezdit na raketoplánu Anaheim Resort Transport (ART) a navštívit Disneyland

Už jste někdy zjistili, že utrácíte strašně moc peněz za dopravu do Disneyland v Kalifornii? Pokud pobýváte v Anaheimu, s největší pravděpodobností budete v této oblasti, kde získáte levnější dopravu Disneyland . Pokud jste někdy viděli tyto autobusy, které jsou po stranách označeny nápisem „ART“, mohou vám ušetřit balík peněz. Pokud se chcete naučit řídit jeden z těchto autobusů, tento článek vám řekne, jak na to.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 1

  1 Zeptejte se svého hotelu v kalifornské recepci Anaheim, zda mají zastávku Doprava Anaheim Resort (někdy nazývané „UMĚNÍ“) poblíž. Ujistěte se, že jste obdrželi číslo trasy. Existuje více než 20 různých linek ART, které zastavují Disneyland , a to může být matoucí. (Toto číslo si zapište na bezpečném místě, které budete používat při zpáteční cestě.)
 2. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 2

  2 Zeptejte se jich, jestli to zastaví Disneyland na stejném řádku. Zatímco většina má přímé zastávky v Disneyland , někteří ne, a budete chtít změnit trasy kyvadlové dopravy během přepravy.
 3. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 3

  3 Pokud to hotel udělá, kupte si lístek. Sledujte reakci svého hotelu. Zatímco většina hotelů bude účtovat váš pokoj, zeptejte se, co je součástí vašeho pobytu, pokud jde o kyvadlovou dopravu. U některých hotelů v Anaheimu si můžete zakoupit lístek na každého člena hotelového pokoje, zatímco jiné hotely jej zahrnou, pokud o to požádáte. Při nákupu vám bude předán papírový lístek.
 4. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 4

  4 Postavte se na místo označené značkou ART a počkejte na svůj autobus. Zastávky každého hotelu jsou jiné a zatímco některé jsou u převisu při check-inu, jiné mohou být na rohu ulice s křižovatkou, o kterém budete chtít vědět.
 5. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 5

  5 Nevypínejte autobus dolů. Až autobus uvidí lidi na každém z těchto míst, budou vědět, že vás vyzvednou. Někteří stejně přijdou a počkají krátkou dobu (často ne příliš dlouho, pokud se nikdo neobjeví).
 6. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 6

  6 Projděte několik kroků raketoplány, jak do autobusu, tak do sezení. Ze země bude malý krok, ale lze jej upravit se svolením řidiče.
 7. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 7

  7 Vložte kartu do slotu a nechte ji naskenovat čárový kód. Postupujte podle pokynů, které vám lístek říká, abyste použili. Někdy jej přilepíte lícem nahoru a jindy lícem dolů, ale budete postupovat podle směru, který vám šipka/stroj říká, abyste jej vložili.
 8. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 8

  8 Umístěte svůj lístek na bezpečné místo pro každého člena vaší party. Tento lístek vám umožní vrátit se do hotelu později ten den.
 9. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 9

  9 Posaďte se na místo. Některé raketoplány mají sedačky podobné lavicím, zatímco jiné mají sedačky kbelíky.
 10. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 10

  10 Počkejte, až řidič řekne, že jste dosáhli zastávky Disneyland. Dostat se na toto místo může trvat několik zastávek, ale snadno se tam dopravíte. Když přejdete na území Disneylandu, uvidíte rozpoznatelný převis 'Welcome to Disneyland'. Budete u jejich východní brány.
  • Použití raketoplánu ART vám často ušetří spoustu peněz a času stráveného v parkovací garáži pro Disneyland a uvidíte, že je to skvělá služba, kterou byste měli zvážit.


 11. Obrázek s názvem Ride the ART Trolley to Get to Disneyland Step 11

  jedenáct Vystoupit z autobusu. Debunk z autobusu opačným směrem, než jste vešli. Sejděte po schodech autobusu a vraťte se zpět do svého hotelu. Pokud vidíte silnici, budete muset jít opačným směrem, ale bude vám přímo před nosem. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Raketoplány ART mohou někdy vypadat jako vozíky, ale nejsou to samy. Tyto „vozíky“ byly místo toho přestavěny na kyvadlové autobusy.
 • Ve většině resortů je výlet ART do Disneyland trvá asi 20-30 minut (pro kyvadlovou dopravu z hotelu do hotelu).

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak bodovat ve volejbalu. Volejbal je rychlý a vzrušující týmový sport, který si užívá po celém světě. Vítězství ve volejbalové hře vyžaduje získání bodů a získání bodů vyžaduje zvládnutí základních ofenzivních a obranných ...

Váš průvodce sledováním High School Musical 2 online - jednoduché streamovací informace, herci, postavy, nejlepší roční období a epizody.

Čerstvě po vítězství v Auckland Open zahájí Serena Williams svou kampaň proti ruskému teenageru ve snaze o 24. grandslam! .

Zjistěte, co znamená tuhost rakety, jak se měří a jaký je její dopad na výkon a pohodlí - video a užitečné grafy součástí.

Serena Williamsová se nedávno připojila ke kampani, která povzbuzuje fanoušky k podpoře a sledování mladých dívek, které sní o tom, že se v budoucnu stanou sportovními hrdiny.

ESPN+ bude mít komplexní celodenní zpravodajství o The Masters v roce 2020. Zde je návod, jak sledovat.