Jak zřídit jídelnu v Domě s pečovatelskou službou na večeři

Zřízení jídelny v domě s pečovatelskou službou se může zdát snadné, ale je to trochu komplikovanější než pouhé položení nože, lžíce a vidličky na stůl. Musíte si také pamatovat, že musíte komunikovat s obyvateli, to je JEJICH kuchyň a jejich jídlo.Kroky

  1. 1 Nastavte si košík. První věc, kterou musíte udělat, je nastavit svůj vozík do jídelny. První věcí, kterou uděláte, je nastavení brýlí, plastových brýlí, látkových ubrousků (není -li uvedeno jinak) a příborů.
  2. 2 Vydejte se na ledovou truhlu. Další věc, kterou uděláte, je, že vezmete svůj vozík věcí na ledovou truhlu. Zde naplníte skleněné kelímky ledem pro jejich vodu (o ostatní nápoje se stará personál CNA), alespoň do poloviny.
  3. 3 Vezměte svůj vozík do džusového baru a naplňte sklenice vodou. Mezi vodou a okrajem šálku nechte alespoň půl palce volného prostoru, abychom se mohli pokusit zabránit jakémukoli zbytečnému rozlití.
  4. 4 Vydejte se do jídelny. Začnete chodit od stolu ke stolu, nejprve položíte ubrousek, položíte nůž, pak vidličku, pak lžíci a pěkně a pevně ho srolujete, takže vypadá úhledně, ne nedbale. Poté se obyvatele zeptáte, zda by chtěl vodu, pokud ano, dejte jim její vodu a další sklenice, které mohou potřebovat na jiné nápoje (tj. Mléko, džus, čaj).
  5. 5 Upravte si šálky. Někteří obyvatelé mohou potřebovat speciální kelímky. Někteří lidé potřebují používat plastové kelímky, protože jsou mnohem méně těžké než skleněné kelímky, takže je lépe drží, nebo potřebují pomoc s krmením a snadno shazují věci, takže se nic nerozbije.
  6. 6 Znáte své tabulky. Obyvatelé jsou většinou usazeni v určité skupině. Většina však sedí s kýmkoli chce. Může existovat tabulka pro rizika udušení, budou to lidé, ke kterým musí mít CNA a sestry blíž, pro případ jakýchkoli nehod. Dalšími typy tabulek (kde budou CNA více než pravděpodobné, pokud nebudou potřeba jinde) je tabulka „podavače“. Jsou to lidé, kteří potřebují s jídlem trochu více pomoci, nebo je třeba jen krmit.
  7. 7 Pamatujte, že čas večeře je čas večeře. Toto je část, kdy chodíte od stolu ke stolu a podáváte jim večeři. Někdy se to může zkomplikovat, ale některým obyvatelům se nemusí líbit, co si dáte k večeři, než v noci, a může začít problém. Nejlepší způsob, jak se tomu vyhnout, je vědět, co se vašim obyvatelům líbí a co nelíbí, a v případě potřeby nabídnout alternativy, pokud alternativy již nejsou k dispozici.
  8. 8 Pochopte, že toto je jejich čas večeře. Obyvatelé se rádi baví a rádi se cítí vítáni a je to JEJICH domov. Respektujte rezidenta, pomáhejte tam, kde je to potřeba, a dávejte rezidentovi to, co potřebuje. Je to však v pořádku a doporučuji se s nimi pobavit. Milují, když se s nimi bavíte, vtipkujete a smějete se. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání Akron vs BGSU. Vítěz převezme první místo na MAC East.

Jak Xeriscape. Xeriscaping je forma zahradničení, která se zaměřuje na rostliny a zahradnické postupy, které lze udržovat při nízké hladině vody. Tento termín vytvořil Denver Water Department v roce 1978 z řeckého slova pro 'suché' ...Čtyři roky po porážce se stejným soupeřem ve stejné fázi Roger Federer na Shanghai Masters ulehčil Albert Albertovi Vinolasovi.

Ženská těla jsou podobná tělům mužů, ale ženy mají často větší potíže s budováním svalové hmoty. Aby se dosáhlo stejných výsledků, může být proto nutné, aby se ženy více soustředily na svou dietu a trénink než muži. Ženské tělo také jde ...

Kansas již vykazuje zlepšení pod Les Miles a v sobotu se utká se Západní Virginií v zápase Big 12. Zde je návod, jak sledovat hru online.Jak vyléčit zranění kolena. Zranění kolena může být vysilující a prostě nepříjemné, takže si ho samozřejmě chcete uzdravit, jak nejlépe umíte. Když se poprvé zraníte, cvičte metodu RICE, abyste zahájili proces hojení, a jděte se podívat na ...