Jak zatřást kořistí

Třepání kořisti se rychle stalo jedním z nejpopulárnějších tanečních pohybů po celém světě. Je to provokativní, sexuální a přitahuje pozornost. Ale bohužel to není tah, který každý přirozeně ví, jak to udělat. Někdy to vyžaduje několik lekcí a trochu praxe.Metoda 1 ze 3: Dělá Beyoncé Booty Shake

 1. 1 Zaujměte správné držení těla. Začněte s nohama trochu širšími než na šířku ramen a koleny mírně pokrčenými a uvolněnými. Ramena držte dozadu a mírně klente záda tak, aby vám trčel zadek. Nevystrčujte cíleně zadek, stane se to přirozeně, když si prohnete záda
 2. 2 Zastrčte zadek pod pánev. Vaše spodní část zad by nyní měla být v přímce. Jinými slovy, vaše spodní část zad by měla být asi 90 stupňů - ne ohnutá dopředu ani dozadu. Vaše ramena by se však měla mírně posunout dopředu a kolena by měla být stále ohnutá.
 3. 3 Vystrčte zadek. Přitom vraťte pánev zpět. Prohněte dolní část zad a tlačte hrudník dopředu a ramena dozadu. To by vám mělo pomoci vystrčit zadek. V případě potřeby procvičte vrácení boků.
 4. 4 Opakujte tento pohyb. Začněte s boky svisle o 90 stupňů. Poté se prohněte v zádech a sklopte boky. Začněte pomalu, abyste dostali techniku ​​dolů, a poté postupně zvyšujte rychlost. Pokuste se udělat kořist co nejrychleji, aniž byste ohrozili svou formu.
 5. 5 Pumpujte rukama. Populární kořist Beyoncé zahrnuje současné pumpování paží. Chcete -li tento pohyb zvládnout, začněte rukama na hrudi s lokty ohnutými přibližně na 45 stupňů, přičemž vnitřní strana zápěstí směřuje k vám. Ruce byste měli mít v pěst. Když vyskočíte ze zadku, lehce od sebe od sebe odtrhněte ruce a tlačte hrudník dopředu. Když zasunete zadek zpět, vraťte ruce zpět k sobě a ramena dopředu. Pokračujte v tomto simultánním pohybu.
 6. 6 Přidejte skok (volitelně). Beyonce občas skočí do svého kořistí praskajícího pohybu. Chcete -li to provést, stojte ve svém normálním postoji s nohama na šířku ramen. Poté jednoduše skočte mírně dopředu a okamžitě začněte třást zadkem popsaným způsobem. Po zvládnutí všech ostatních kroků si rezervujte tento tah. reklama

Metoda 2 ze 3: Třepáním při dřepu

 1. 1 Postavte se nohama na šířku ramen. To vám dává dobrou základnu, takže se nemůžete převrhnout, když se třesete kořistí. Zasaďte si chodidla a rovnoměrně rozdělte tělesnou hmotnost na přední a zadní část chodidel. Ujistěte se, že máte dostatečně široký postoj. Čím širší je váš postoj, tím stabilnější budete při tanci.
 2. 2 Dřepněte si. Vaše záda by měla zůstat rovná, vzpřímená a svislá. Neměli byste se naklánět příliš dopředu ani příliš dozadu. Když pokrčíte kolena a dřepete dolů, ale ujistěte se, že se cítíte stabilní. Neměli byste mít pocit, že se chystáte spadnout.
  • Toto je centrální poloha pro tento styl kořisti.
 3. 3 Otočte boky dopředu a otočte zpět. Skutečný pohyb těla se třese jen vyžaduje pohyb boků dozadu. Je však dobré vědět, jaké to je, když pohybujete boky v obou směrech, abyste cítili, jestli to děláte správně. Procvičte si pohyb boků dopředu a poté pohyb dozadu. Při tom držte trup rovně.
  • Pohyb boků zpět je to, co vytváří pohyb otřesů kořisti. Toto je izolovaný pohyb. Takže pouze otáčíte pánví zpět. Pokud nejste zvyklí provádět tento pohyb, budete muset trénovat pohyb boků dozadu, protože tento pohyb je pro tuto formu otřásání kořisti klíčový. V zásadě je pohyb boků zpět.
 4. 4 Položte ruce na kolena. To je více méně pro styl. Můžete to však také udělat, abyste se stabilizovali, když se začnete hýbat. Při tom se nenaklánějte dopředu, protože záda by měla zůstat rovná.
 5. 5 Otočte boky dozadu. Začněte ve střední poloze, poté přesuňte boky zpět. Udělejte to zpočátku pomalu, dokud vám to nevyjde. Přitom můžete svou váhu přesunout na paty. Poté hýbejte zadkem rychleji. Nyní byste měli třást kořist. Hodně cvičte, dokud vám to nevyjde. reklama

Metoda 3 ze 3: Zatřesením při ohnutí

 1. 1 Postavte se nohama na šířku ramen. Vzhledem k tomu, že přesouváte tělesnou hmotnost, získáte tím pevný základ, abyste se nemohli převrhnout. Vaše chodidla by měla být přibližně ve stejné vzdálenosti od ramen a měla by být navzájem rovnoběžná. Namiřte prsty dopředu.
 2. 2 Houpejte se ze strany na stranu. Houpejte boky zleva doprava. Tento pohyb opakujte, dokud nebudete mít z pohybu dobrý pocit. Je to jen proto, abyste pochopili základní pohyb, který budete dělat.
  • Toto je přípravný krok k naučení chvění kořisti.
 3. 3 Twist ze strany na stranu. Zvětšete rozsah pohybu při kývání ze strany na stranu a otáčení tam a zpět. Otočte boky dopředu a dozadu. Jak se kroutíte, uvolněte zadek. Nestlačujte je k sobě. Rychle se otočte a měli byste cítit, jak se vaše zadky o sebe navzájem plácají nebo kmitají.
  • Jedná se o izolovaný pohyb, takže by se měla pohybovat pouze vaše pánev. Neohýbejte záda.
 4. 4 Snižte rozsah kroucení pohybu. Místo toho, abyste se v předchozím kroku tolik kroutili, jako dříve, snižte to tak, abyste se stále kroutili, ale zhruba na polovinu. Pokračujte však ve zkroucení stejným tempem jako předtím, až se vaše zadek třese.
  • Nemělo by to vypadat, že se kroutíte, i když jste.
  • Při tom by měla být kolena téměř zamčená.
 5. 5 Přehnout. S chodidly stále přibližně na šířku ramen od sebe se předkloňte asi v úhlu 90 stupňů. Poté pokračujte v kroucení se stejným omezeným rozsahem pohybu jako dříve. Pokračujte v rychlém třepání nebo kroucení a opakujte tak dlouho, jak chcete.
  • Nenechte své ruce viset. Nechcete, aby při třepání vypadali jako hloupá struna. Ohněte je asi pod úhlem 90 stupňů.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak získám velký zadek? Zkuste toto: https://www.wikihow.com/Get-a-Huge-Butt
 • Otázka Jak potřesu stehny, ale ne zadkem? Pohybujte koleny ze strany na stranu a jen s nimi lehce škubněte. Cvičte před zrcadlem.
 • Otázka Mohu to udělat, pokud jsem muž? Samozřejmě můžete!
 • Otázka Jak mohu twerkovat skladbu? Začněte tím, že si přečtete tento článek o tom, jak na toTwerk. Budeš ale muset cvičit. Je to těžší, než to vypadá!
 • Otázka Jak mohu zmenšit svůj zadek? Hubnutí by mělo zmenšit velikost zadku (a zbytku těla). Zaměřil bych se na kardio a zdravou výživu.
 • Otázka Jaké cvičení může pomoci rozkolísat můj zadek? Ddmic Žádný. Cvičení způsobí, že váš zadek bude z větší části menší a méně vrtivý.
 • Otázka Mohu to udělat bez twerkování? Ne. Popová kořist a třesení vaší kořisti jsou stejné jako twerkování.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Lidé vždy nejlépe tančí na hudbu, která je baví. Tančete na hudbu, která má rytmus, který můžete snadno sledovat a který vás dostane do taneční nálady. Latinská hudba a hip-hop mívají nejvíce kořistotřesné rytmy.
 • Jen se bavte a buďte svými pohyby přirození.
 • Udržujte své tělo zcela uvolněné, aby třást kořist vypadalo přirozeně. Vaše kolena by měla být mírně pokrčená, aby podporovala vaše pohyby.
 • Procvičte si taneční pohyby před zrcadlem, abyste mohli věnovat pozornost tomu, co funguje a co ne.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Možná nebudete moci otřást kořistí, i když budete cvičit, takže na sebe nebuďte naštvaní.
 • Možná se budete chtít protáhnout, než se ponoříte do dynamických tanečních pohybů. Stejně jako u každého cvičení můžete vytáhnout sval nebo si způsobit jiné zranění, pokud ne.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Michiganský basketbal vypadá, že zůstane neporažený, když v neděli zabere Northwestern. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.Není to poprvé, co Federer ukázal své emoce po finále Australian Open.

Kandi jsou pestrobarevné náramky, náhrdelníky a další šperky z korálků, které ravers vyrábějí a nosí na rave. Když jste na rave, budete nosit Kandi nahoru a dolů po pažích a když se setkáte s jiným raverem, můžete požádat o obchodování s některými ...

Státní soupeři Seton Hall a Rutgers jdou v sobotu proti sobě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Arkansas a Florida State se v sobotu setkají ve hře 2 College World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Ještě jeden bekhend, Marat!