Jak zabít čas na mezinárodním letišti Orlando (MCO)

Čeká vás dlouhé čekání na mezinárodním letišti Orlando (MCO)? Pokud jste přiletěli alespoň dvě hodiny před odletem, jak bylo navrženo, ale dostali jste se přes oblast TSA rychleji, než se očekávalo, budete muset udělat něco, co vás obsadí, dokud váš let neodletí. Tento článek může poskytnout další nápady na další věci, které je třeba na letišti dělat.Prodám dřevěné tenisové rakety

Metoda 1 ze 3: Průběh času na straně terminálu

 1. 1 Mosey podél linie parapetu poté, co se dostanete za linie TSA, nejčastěji na straně brány pohyblivce. Chůze a zírání na parapet, sledování projíždějících let může nějakou dobu trvat a přitom držet krok s tím, co se na tomto letišti děje v tomto světě. Podívejte se, jaká letadla vzlétají a přistávají před nástupem do letadla. Hádejte, odkud letadla pocházejí a odlétají, a podívejte se, kolik různých leteckých společností můžete identifikovat.
 2. 2 Lidé sledujte, jak ostatní cestující procházejí bezpečnostními/TSA linkami na koncové straně stěhováku osob poté, co sami projdete, abyste zjistili, jaké další typy lidí procházejí tam a zpět. V tuto chvíli si moc nepopovídejte; někteří cestující doufají, že se dostanou spořádaně k branám, a nechtějí, aby se s nimi mluvilo příliš dlouho.
 3. 3 Zastavte se u kaple v terminálech. Modlete se k „osobě výše“ (jemu) a alespoň za bezpečné cestování se svou rodinou. Možná se budete muset rozhlédnout po letišti, abyste ho našli, ale na každé straně letištních terminálů je kaple. reklama

Metoda 2 ze 3: Sledování akce mezi terminálem a branami

 1. 1 Pokud jste se dostali kolem kontrolního bodu zabezpečení/TSA, jeďte několikrát kyvadlovým vlakem z terminálu k branám, tam a zpět. S pětiminutovými přepravními časy mezi bránou k terminálu a terminálem k bráně, tam a zpět, to může být skutečná ztráta času, ale může to být nutnost, která vám může ušetřit čas, pokud máte více minut a udělali jste vše, co můžete udělat na tomto seznamu již. Obdivujte okolí nádraží a užijte si jízdu vlakem.
 2. 2 Připravte své děti i sebe na letadlo. Pokud je teplo nebo jste se příliš oblékli, svlékněte si další vrstvu oblečení. Pokud se u bran nebo v terminálu ochladilo, oblékněte si další vrstvu oblečení. Pokud se chystáte zpět z výletu do světa Walta Disneyho a stále nosíte Magic Band nebo podobný a neplánujete tam brzy podniknout další výlet, sundejte si magický pás a sbalte ho. MagicBands+ se mohou stát vzpomínkami na vaši cestu, dokud si do oblasti Walt Disney World nevezmete další.
  • Zabalte nebo vybalte mikinu a hudební přehrávač (MP3 nebo CD přehrávače, jako je iPod nebo jiné zařízení) jako přípravu na nástup do letadla na dlouhou cestu do dalšího (nebo konečného) místa. Proveďte konečné změny ve svém denním souboru. Pokud jste například byli na dovolené v resortu Disney a máte pásmo MyMagic+, které jste používali ve Walt Disney World, sundejte ho a uložte do příručního zavazadla, protože jej již nebudete potřebovat. Pokud jsou vaše děti z toho naštvané, vysvětlete, že si je mohou nechat jako suvenýr, ale nepotřebují ho nosit na letišti a riskují, že o něj přijdou.
  • Reorganizujte si svá příruční zavazadla nebo osobní věci, které jste mohli vozit prostřednictvím místa zastavení TSA. Položky, ke kterým budete chtít během letu mít přístup (například knihu, mikinu a iPod), umístěte na horní část nebo do postranních kapes, abyste k nim měli rychlý přístup, kdykoli je budete chtít. Nechte také přístupné všechny položky, které budete potřebovat, pouze když dorazíte na místo určení na skrytých místech mimo cestu číhajícím, kteří se mohou dívat vaší cestou, například klíče od auta nebo domu, pokud letíte zpět domů. Ačkoli většina lidí má dobré úmysly, někteří mohou mít různé plány, o kterých byste chtěli vědět.
 3. 3 Komunikujte se svými přáteli prostřednictvím telefonního hovoru nebo textové zprávy. Přestože toto letiště již nemá telefonní automaty, které můžete používat, mobilní telefony jsou často jedinou formou komunikace s přáteli, kteří nejsou poblíž. Řekněte příteli o své dovolené nebo mu předejte zprávy, než se k nim dostanete, nebo si naplánujte, kdy dorazíte domů. Skvělý rozhovor s přítelem může být fantastický způsob, jak zabít spoustu času, když nemáte nic jiného na práci. reklama

Metoda 3 ze 3: Pobavíte se na straně brány letiště

 1. 1 Poslouchejte některé melodie na svých přenosných hudebních zařízeních. Bavte se přenosným přehrávačem MP3, Walkmanem nebo iPodem. Rádiové signály z okolních rozhlasových stanic si na tomto letišti opravdu dobře drží svoji kvalitu a pásky, disky CD nebo hudba, kterou jste si stáhli, jsou ještě lepší. Vychutnávejte si nejnovější hity. Můžete dokonce začít tancovat, pokud se nebojíte, že by se vás ostatní chytili a tančili s vámi (pokud se rozhodnete zmínit, kde je píseň, když ji zpíváte nahlas)!
 2. 2 Seznamte se s lidmi, kteří sedí poblíž vás u brány nebo v čekárně. Udělejte si pár nových přátel, když budete mluvit s ostatními, kteří čekají u brány vedle vás. Zeptejte se jich na jejich cesty a na to, kam plánují další cestu (nebo jaký je jejich konečný cíl - pokud si s vámi rádi povídají) a také na jejich životy doma - ale ujistěte se, že nerušíte. Pokud se někomu zdá nepříjemné s vámi mluvit, odejděte na jiné místo, protože tato osoba nemusí mít chuť s vámi mluvit.
 3. 3 Zastavte se a pořiďte pár snímků (nebo pár selfie) s některými uměleckými díly nebo postavami z porcelánu. U některých bran nebo v jejich blízkosti budete mít několik oblastí, kde se můžete vyfotit s porcelánovými replikami postav. To se ukazuje jako klíčové místo, kde se rodiny přicházející do oblasti doufají, že uvidí Orlando, často zastavují a fotí, ale pokud letíte zpět, zastavte se a pořiďte stejné obrázky.
 4. 4 Nakupujte jídlo v některých koncesních stáncích a posezení v restauracích na straně letištních bran, které jsou nejblíže branám vašich leteckých společností. Každé křídlo na straně brány bude mít nějakou formu jídla. Uvařte si v jedné z mála restaurací nebo stánků s občerstvením v restauraci nebo si posaďte plné jídlo, pokud máte čas. Přestože jídlo na letišti může být drahé a není obvykle považováno za jídlo té nejlepší kvality, může to být skvělý způsob, jak strávit čas před odletem a užít si poslední jídlo na dovolené.
 5. 5 Postarejte se o nezbytné „zastávky v boxech“ na cestě životem. Použijte toalety. Ačkoli většina „zastávek v boxech“ trvá jen několik minut, mohou na letišti zbavit několik minut nudy. Je to skvělá věc, než se dostanete do letadla, protože toalety na tomto letišti jsou mnohem prostornější, pohodlnější a dobře zásobené než v letadle. Pokud cestujete s kojenci nebo malými dětmi, podpořte je také v používání toalety a v případě potřeby vyměňte jakékoli dětské plenky.
  • Před nástupem na toaletu zajistěte dostatek času na používání toalet, protože dlouhé řady mohou způsobit, že cesta na toaletu bude trvat déle, než se očekávalo.
 6. 6 Nakupujte a procházejte obchody na letišti. Prohlédněte si, jaké skvělé - a někdy dokonce levné - věci, které většina obchodníků pro vás může koupit. I když nemáte v úmyslu kupovat jejich věci, procházení může nějakou dobu projít. Každé křídlo brány má něco a dokonce i některé oblasti některých bran mají stěny, kde jsou novinové stánky, kde lze noviny bez problému zakoupit. Někdy existují obchody se suvenýry, kde lze zakoupit poslední suvenýr, který jste téměř zapomněli poslat, nebo kde lze koupit poslední pohlednici, kterou jste zapomněli poslat své tetě nebo strýci (nebo jakékoli jiné osobě, včetně vás doma) a poslal.
  • Existuje spousta restaurací, novinových stánků, knihkupectví a obchodů se suvenýry, které prodávají zboží s tématikou Orlanda, takže se v obchodech podívejte na něco, co se vám líbí, nebo se pobavte při čekání na letadlo.
 7. 7 Přečtěte si knihu, noviny nebo jiné formy čtení, které můžete mít po ruce. Pokud jste knihu právě začali, zkuste si ji přečíst. Pokud jste v polovině knihy, zkuste ji dočíst. Vzhledem k tomu, že se jedná o rušnější letiště a vyžaduje minimálně 2 hodiny čekací doby (i když jste dobře organizovaní, můžete se snadno dostat za hodinu až hodinu a půl), co je lepší udělat za delší dobu než dokončete ten román, na jehož dokončení jste čekali tak dlouho, že jste se vůbec nemohli dostat skrz letadlo, které vás tam dostalo.
  • Ať už čtete knihu v tištěné podobě nebo na elektronické čtečce, jako je Kindle nebo Nook, je to vždy skvělá volba. Přenosné, tiché a nekonečně zábavné čtení vám může pomoci vytěžit maximum z času, který musíte zabít při čekání na svůj let na palubu
 8. 8 K přístupu na internet použijte bezdrátové zařízení. S bezplatným Wi-Fi na tomto letišti můžete použít jakékoli zařízení, které se může připojit k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Většina telefonů iPhone, telefonů Android a telefonů Microsoft má možnost Wi-Fi a většina počítačů má vestavěné detektory Wi-Fi, které můžete použít. Neplánujte najít žádné oblasti ethernetu. Dávejte si ale pozor na ta zařízení, která nabízejí osobní hotspot, protože tyto oddělené signály mohou rušit bezplatné Wi-Fi a můžete skončit ztrátou připojení.
  • Dělat nejakou práci. Pokud jste si s sebou přinesli jakoukoli práci, ať už na papíře nebo na notebooku, dokončete veškerou zbývající práci, kterou musíte dokončit, protože může existovat termín, se kterým se budete muset vypořádat. Pokud cestujete do zahraničí, je příprava před letem skvělým časem na vyplnění všech potřebných celních nebo imigračních formulářů. Ale buďte opatrní, protože někteří lurkers by rádi vypadali přes vrchol a nechtěli byste, aby se těm, které neznáte, zobrazovalo nějaké důvěrné papírování.
  • Ujistěte se, že váš zbývající let nebo lety jsou stále podle plánu. Pokud vám vaše letecká společnost nabízí webové stránky, podívejte se na jejich webové stránky s podrobnostmi o vašem letu, nebo pokud letíte bez mezipřistání do svého konečného cíle, najděte informace o svém letu na obrazovce nad bránou. Často řeknou buď „včas“ nebo čas nástupu. Pokud máte jeden nebo více navazujících letů, zeptejte se leteckého agenta v jednom ze stánků na stav těchto navazujících letů na podrobnosti o této části cesty, abyste se ujistili, že jsou včas. (Pokud mají zpoždění, včasné získání těchto informací vám v případě potřeby pomůže vytvořit alternativní plány, aby se vaše cesta mohla podle toho chovat dobře.
 9. 9 Hrajte karty nebo jiné tiché hry. Ať už jsou hry pro jednu osobu nebo skupinu lidí, tyto hry mohou zahrnovat hry Solitaire, 500 Rummy, Go Fish, War, Uno, Tic-Tac-Toe, Dots nebo jakoukoli hru, tohle vám opravdu může dát trochu času zabít čas na tomto letišti. Dbejte však na to, aby byl hluk minimální, protože nechcete rušit ostatní cestující.
  • K hraní her na tomto letišti a efektivnímu trávení času můžete také použít přenosná herní zařízení, jako jsou přenosné stanice PlayStation, Nintendo DS (nebo Nintendo DSI) nebo podobné.
 10. 10 Zdřímnout nebo snít na několik minut nebo dokud nenastane čas nástupu. Zajistěte, aby blízká osoba byla spolehlivá a informovala vás, když je čas nastoupit do letadla. Můžete si zdřímnout a/nebo snít, abyste nějaký čas strávili čekáním na let. Je to skvělá volba, pokud máte dlouhou cestu nebo letíte přes noc, protože budete potřebovat vše, co můžete získat. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Některé oblasti brány obsahují zásuvky, kde můžete nabíjet své telefony, a obsahují možnosti nabíjení přes USB. Téměř všechny brány Delta Airlines mají tyto zásuvky k dispozici (je to součást způsobu, jakým Delta Airlines dělá věci, ale jsou také k dispozici sporadicky na jiných letištních branách.) Použijte je odpovídajícím způsobem a nenechávejte svá zařízení za sebou. Až odejdete, vezměte si svá zařízení s sebou, pokud nechcete, aby místo nich někdo vzal vaše zařízení. Pokud jste odešli a vaše zařízení bylo převzato personálem letecké společnosti/letiště, zeptejte se blízkého strážce brány, zda nemá váš předmět.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vždy si vezměte s sebou příruční zavazadlo podle pravidel FAA. Pokud ho budete mít na očích a na dosah, zabráníte tomu, aby ho zloději nacpali věcmi, které byste nechtěli nosit s sebou do letadla, a tím vás potenciálně nakonec usvědčí. Také jeho pečlivé sledování zajistí, že uvedené tašky nikdo nevezme, a přiměje vás je ztratit.
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat sezónu 3 Vida online bez kabelu, premiéra v neděli 26. dubna ve 21 hodin. ET/PT na Starz.

Jak najít číslo modelu Bulova. Zjistit, jaký model jsou vaše hodinky Bulova, může být docela náročné. Důvodem je, že na nich nejsou vyražena žádná čísla modelů. Často však existují kódy data a/nebo sériová čísla, která mohou pomoci ...Světová jednička Novak Djokovič zahájil přípravu na antukovou sezónu v Monte Carlu, což je jeho další naplánovaná akce na turné.

Novak Djokovič ve finále Wimbledonu 2014 porazil Rogera Federera, aby získal svůj 7. grandslamový titul a znovu získal světové prvenství.Crown Royal je prémiová kanadská whisky, která byla vytvořena v roce 1939 na počest krále Jiřího VI a královny Alžběty, prvních vládnoucích monarchů, kteří navštívili Kanadu. Https://vinepair.com/articles/10-facts-crown-royal-whisky-guide / Crown Royal je ...