BNP Paribas Open: Marketa Vondrousová hraje tenis na vysoké úrovni, aby sestřelila Jelenu Ostapenkovou ve třech setech

Marketa Vondrousová dala všechno pro to, aby na BNP Paribas Open uzavřela Jelenu Ostapenkovou

Marketa Vondrousová dala vše pro to, aby na BNP Paribas Open uzavřela Jelenu Ostapenkovou

Jelena Ostapenko měla vážnou výzvu a nemohla zadržet opozici na nedělním BNP Paribas Open.

dobro jí zpětné streamování

Marketa Vondrousová přivezla na kurt maximum na 22. místo, aby vyhrála ve třech setech 4-6, 6-3, 6-4 na stadionu Four v Indian Wells Tennis Garden. Dospělý tým, který dosáhl tohoto bodu před rokem, zajistil další kolo 16. kola.

Ani jedna se nepotkala, než učinila ze svého zápasu třetího kola klíč pro Lotyšku, aby si v poušti zlepšila osobní maximum.

Loni se probojovala do třetího kola, ale když jí Češka stála v cestě a předloni pro ni skončila šestnáctka, byl by to boj hned od prvního bodu.

Oba ještě nepustili set a Vondrousová měla na kurtu více času než 22. nasazené, ale díky silné výhře nad Shuai Zhang to znamenalo vážný cíl na záda devatenáctileté hráčky.

Ostapenko běžel s prvními třemi hrami a držel Vondrousovou jen dva body. Získat double byl těžký úkol, přestože měl příležitost, aby se Češi dopouštěli dvojitých chyb brzy.

Vynutila si dvojku, která trvala šest přestávek, kde třikrát nedokázala zadržet bod AD, než se pátý pokus o bod zlomu dostal k 21leté Lotyšce.

Právě když to vypadalo, že má vše pod kontrolou, Vondrousová si svou pomstu vysloužila přerušením v pátém shutoutem.

Než se Ostapenková vrátila na značku, našla drážku, aby si vzala další na službu lásce. Vyměnila držení za služby, aby na Vondrousově udržela mezeru ve dvou hrách, než se znovu ocitla zlomená.

opěrná ortéza na tenisový loket

Doručila to hned zpátky, když Češka ztratila kontrolu nad skóre. Než jí Lotyška vzala úvodní sadu za 42 minut, vyklouzly jí dva body AD.

Druhý set viděl dva hrát více konkurenceschopné množství tenisu dávat to jeden druhému, kde server musel vydělat hru vyhrát.

Přestávka pro Vondrousovou frustrovala Ostapenkovou, která povolala trenéra Glenna Schaapa, který jí neposkytl přesné rady, jak čelit svému soupeři, ale snažil se ji udržet soustředěnou.

Po pěti se jí podařilo odlomit a ujít se vedení, když Vondrousová zavolala svého trenéra, který jí řekl, aby na raketu odpálila míč jinak.

Než se pokusila získat brejk do ruky, srovnala skóre na tři, ale 21letý hráč ji odmítl. Šli do dvojky, která trvala pouhé dvě přestávky, než Vondrousová zajistila čtvrtou přestávku v zápase.

Hybnost zůstala u české dorostenky, která se držela v osmém před přestávkou Ostapenkové, jí dala výhru 6: 3, aby po 35 minutách snížila skóre na rozhodující.

Vondrousova naservírovala devět z 11 s 61procentním úspěchem od prvního, který udělal číslo Lotyšovi, který velmi trpěl na návraty.

co je to raketbal?

Vzhledem k tomu, že do třetice bylo potřeba výrazné zlepšení, musela Lotyška kopat a měnit tempo, ale devatenáctiletá žena měla stále ofenzivu.

Pokračovala ve výzvě Ostapenkové, která bojovala o udržení podání, ale přestávka ve třetím jí pomohla dostat se dopředu a doufala, že to ovlivní Češku.

Neudělalo to, že zavolala Schaapa, který jí řekl, aby ztratila negativní frustrace a zvýšila intenzitu, aby získala svůj okamžik diktovat.

Ve čtvrtém se zlomila, ale nemohla na tom stavět, když se hráči vrátili, aby sloužili.

Ostapenko našla svou šanci, která jí přinesla brejk v sedmém, a získala zpět vedení. Pozdržení se rozpadlo, když se vzdala bodů Vondroušové, která ho získala dvojitou přestávkou, aby udržela skóre na čtyřech.

Když se zápas chýlil ke konci, Vondrousová se prosadila, aby získala převahu a tlačila na Lotyšku, která seděla na hraně porážky.

pravidla pro podávání stolního tenisu

S podáním v devátém se dostala pozadu, ale vzpamatovala se na 30-all s vítězem line drive. Chyba dala českému mečbalu bod, který uzavřel dohodu o širokém returnu od Ostapenka, který skončil dvě hodiny a dvě minuty hry.

Bylo jasné, že výzva od Vondrousové byla příliš velká na to, aby zůstala silnou soupeřkou a zjistila, že vrátit míč jí bylo nejtěžší.

S další ztrátou třetího kola v knihách by se její mladá soupeřka pokusila překonat loňské 16. kolo, které se v úterý utká s druhou nasazenou Simonou Halepovou.

Populární Problémy

Šampionka US Open 2019 Bianca Andreescu nedávno hovořila o dopadu Rogera Federera na tenis a o tom, jak je i nadále vzorem pro všechny.

Arizona ve středu večer otevírá basketbalovou sezónu 2019-20 proti NAU. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Wimbledon 2015 zanechal za sebou více historie a hloubky.

Jak zůstat zdravý a aktivní. Je důležité zůstat zdravý a aktivní po celý život, zvláště když stárnete. Zůstat v kondici může prodloužit vaši životnost na roky a výrazně zlepší vaši celkovou pohodu. Existuje tolik dietních guruů ...

Jak nosit hledí. Hledí se vážně vrací. Vysoce postavení návrháři je dokonce uvádějí na svých drahách. Hledí jsou funkčním doplňkem - jejich kořeny pocházejí z outdoorových sportů, jako je tenis a golf. Jsou to skvělý způsob ...