Jak začít podnikat se zmrzlinářským vozem

Provozování zmrzlinářského vozu může být skvělý způsob, jak si vytvořit vlastní příjem a spojit se se zákazníky v okolí. Úspěšný obchod se zmrzlinovými kamiony vám umožní vydělat si slušný příjem a naučí vás, jak být dobrým majitelem malé firmy. Začněte vytvořením obchodního plánu, který načrtne vaše náklady a kapitál. Poté můžete nastavit kamion a založit obchod se zmrzlinovými vozy, aby se mu dařilo a dobře se mu dařilo.

tenisový míček masáž šíje

Část 1 ze 3: Vytvoření podnikatelského plánu

 1. Obrázek s názvem Začít znovu jako teenager Krok 2

  1 Popište náklady na nákladní vůz. Spolehlivá dodávka nebo náklaďák dostatečně velký na to, aby mrazničky udržely zmrzlinu studenou, může stát mezi 10 000 až 20 000 dolary. To bude největší počáteční cena pro firmu.
  • Můžete se pokusit použít dodávku nebo nákladní vůz, abyste na ní ušetřili nějaké peníze, měli byste se však ujistit, že dodávka nebo nákladní vůz bude fungovat spolehlivě.
  • Můžete také hledat dodávku, která již obsahuje mrazáky, abyste ušetřili náklady na vybavení.


 2. Obrázek s názvem Vypočítejte si výši pojistného krytí Krok 11

  2 Určete náklady na pojištění a povolení. Přesné náklady na pojištění budou záviset na tom, kde žijete, jaké vozidlo používáte k podnikání a na vaší osobní historii řízení. Může to stát kdekoli od 500 do 1 000 USD.
  • Pro zmrzlinářský vůz budete také potřebovat „povolení zvláštních prodejců“. To bude záviset na tom, kde žijete. Povolení dodavatele v menším městě bude obvykle kolem 50–200 $. Ve větších městech mohou být povolení dražší.
  • Podívejte se na webové stránky místní správy pro majitele malých podniků, kde zjistíte náklady na pojištění a povolení ve vaší oblasti.
 3. Obrázek s názvem Získejte pojištění auta za nejnižší cenu Krok 1

  3 Faktor nákladů na zásoby. Měli byste započítat náklady na zmrzlinu v několika odrůdách nebo typech, jako jsou zmrzlinové sendviče a tyčinky. Můžete mít také kužely zmrzliny a nanuky na prodej. Prodej zmrzlinových sendvičů a zmrzlinových tyčinek místo zmrzliny z vany může být jednodušší a levnější.
  • Náklady na zásoby budou průběžnými náklady podniku, protože budete muset zásoby pravidelně doplňovat. Můžete začít se zásobami v hodnotě 500 $ a poté je podle potřeby doplnit.
 4. Obrázek s názvem Ekonomizace domácích nákladů Krok 1

  4 Všimněte si nákladů na plyn a práci. Ujistěte se, že započítáte náklady na plyn, protože pravděpodobně budete muset tankovat dvakrát až třikrát týdně, v závislosti na tom, jak často řídíte kamion a cestujete s ním. Podívejte se na ceny plynu ve vaší oblasti a rozpočet na jednu až dvě nádrže plynu každých pár dní.
  • Měli byste také zvážit náklady na práci. Vozíky na zmrzlinu jsou obvykle dostatečně malé a dostatečně nízké na to, aby pracovala pouze jedna osoba najednou. Pokud se chystáte pracovat se zmrzlinářským vozem, mzdové náklady mohou být na začátku nulové.
 5. Obrázek s názvem Otevřete úklidovou firmu Krok 3

  5 Určete si počáteční kapitál. Jakmile zjistíte počáteční náklady na podnikání, měli byste se zamyslet nad tím, k jakému kapitálu máte přístup. Možná máte úspory, které můžete použít k financování podnikání. Nebo možná budete pracovat na své současné práci, abyste ušetřili náklady na zahájení podnikání.
  • Můžete zvážit požádání přátel nebo rodiny o pomoc při financování počátečního kapitálu potřebného k zahájení podnikání.
  • Pokud jste v dobré finanční situaci, můžete zvážit získání podnikatelské půjčky | uzavření podnikatelského úvěru od banky na zmrzlinový byznys.
 6. Obrázek s názvem Využívejte Disney World co nejlépe za rozpočet Krok 2

  6 Vytvořte rozpočet na udržení podnikání. Rozpočet by měl pokrývat veškeré výdaje, které budete muset zaplatit, jakmile bude podnik v provozu. Mohou zahrnovat každodenní výdaje, jako je zásoby, plyn a údržba nákladních vozidel. Rozpočet kolem 2500 USD na měsíční výdaje jako součást vašeho obchodního plánu.
  • Váš rozpočet by měl také zohlednit předpokládané příjmy pro firmu. Většina zmrzlinářských vozů, které si vedou dobře, může vydělat 200–300 $ za den nebo 5 000 $ za měsíc. Vaše tržby z podnikání by měly být vždy vyšší než vaše výdaje.
  reklama

Část 2 ze 3: Nastavení nákladního vozu na zmrzlinu

 1. Obrázek s názvem Run a Cupcake Truck Krok 18

  1 Pořiďte si vhodný nákladní vůz. Rozhodněte se, jaký typ nákladního vozidla chcete koupit. Můžete investovat do malého zmrzlinového náklaďáku, do kterého se vejde jeden mrazák, nebo do většího nákladního auta, do kterého se vejde více mrazniček, a do většího inventáře. Podívejte se online na prodej zmrzlinových vozíků. Zjistěte, zda mají přátelé nebo rodina na prodej nákladní automobil se správnými specifikacemi, které budou pro vaši firmu dobře fungovat, například ojetá dodávka.
  • Můžete také kontaktovat místní prodejce zmrzlinových nákladních vozidel a zeptat se jich, jaký typ nákladního vozidla mají.
  • Pokud se snažíte snížit počáteční náklady, můžete získat ojetý zmrzlinový vůz.
  • Vždy si vozík vyzkoušejte, než jej koupíte u prodejce. Než si koupíte, nechte automechanika zkontrolovat motor a nákladní vůz jako celek, aby se ujistil, že je to dobrá investice.
 2. Obrázek s názvem Run a Cupcake Truck Krok 6

  2 Vybavte kamion pro podnikání. Ujistěte se, že kamion má mrazničky pro uložení zmrzliny a také okénko, na které si zákazníci mohou objednat. Můžete si v kamionu postavit i vaflovač nebo mít po ruce hromadu kuželů.
  • V kamionu můžete mít skříňku nebo podnos na polevy a dipy, ke kterým mají zákazníci přístup, aby si mohli nanést zmrzlinu.
  • V kamionu můžete mít také tabuli s nabídkou, lžíce, šálky, ubrousky a pokladnu.
 3. Obrázek s názvem Koupit kuchyňský mixér Krok 1

  3 Získejte inventář. Rozhodněte, kolik příchutí zmrzliny se chystáte prodat z kamionu. Zvažte prodej zmrzlinových tyčinek, zmrzlinových sendvičů a/nebo zmrzlinových kornoutů. Na začátek můžete nabídnout jednu až tři příchutě zmrzliny a také zmrzlinové tyčinky.
  • Můžete si vybrat klasickou příchuť, jako je například vanilka nebo čokoláda, a také jednu až dvě jedinečné příchutě.
  • Pokud je to součástí vašeho rozpočtu a v kamionu je místo, můžete také investovat do automatů na zmrzlinu s měkkým podáváním.
 4. Obrázek s názvem Získejte pojištění auta za nejnižší cenu Krok 5

  4 Získejte obchodní povolení. K legálnímu provozu vozíku na ulici budete potřebovat obchodní povolení nebo licenci. Další informace o tom získáte na místním oddělení motorových vozidel a na oddělení pro ochranu spotřebitele.
  • Nedoporučuje se tento krok přeskočit a pokusit se provozovat firmu bez povolení. To může vést k vysoké pokutě.
 5. Obrázek s názvem Projít kontrolou AKC Krok 7

  5 Nechte na kamionu provést zdravotní prohlídku. Než kamion uvedete do provozu, nechejte přijít zdravotního inspektora a nákladního vozu zkontrolujte, zda je bezpečný pro potraviny. Inspektor zajistí, aby zmrzlina a další potraviny byly v kamionu řádně a bezpečně uloženy. Kontaktujte svého místního Better Business Bureau nebo oddělení pro záležitosti spotřebitelů a najděte licencovaného zdravotního inspektora.
  • Poté můžete vystavit schválení zdravotního inspektora na kamionu k zobrazení, aby zákazníci věděli, že nákladní vozidlo bylo považováno za bezpečné pro potraviny.
 6. Obrázek s názvem Run a Cupcake Truck Krok 11

  6 Značka zmrzlinového vozu. Nakreslete nákladní vůz jasnými, výraznými barvami s obchodním názvem a logem. Nechte na kamionu provést profesionální nátěr, aby byl pro zákazníky atraktivní. Ujistěte se, že máte nastavenou klasickou skladbu zmrzlinového náklaďáku, abyste si ji mohli pustit a dát zákazníkům vědět, že je náklaďák na ulici.
  • Chcete -li získat nápady pro značku vašeho zmrzlinového vozu, můžete se podívat na to, jak ostatní místní prodejci zmrzliny prezentují svá nákladní vozidla. Chcete -li získat nápady, můžete se také podívat na oblíbené prodejce zmrzliny online.
  reklama

Část 3 ze 3: Založení vašeho podnikání se zmrzlinářskými kamiony

 1. Obrázek s názvem Run a Cupcake Truck Krok 3

  1 Otevřeno v letní sezóně. Budete generovat největší příjem v teplých letních měsících, kdy je větší pravděpodobnost, že každý bude venku a bude chtít zmrzlinu. Ačkoli v chladnějších měsících můžete zůstat otevřeni, pravděpodobně vyděláte méně peněz. Naplánujte si otevření na začátek léta, abyste mohli vydělávat na počasí a mít u nákladního vozu co nejvíce zákazníků.
  • Pokud žijete ve velmi teplém podnebí, můžete být schopni vydělat peníze po celý rok. Méně záleží na tom, jestli otevíráte v létě nebo v zimě, zvláště pokud je po celou dobu slunečné a teplé počasí.
 2. Obrázek s názvem Sdílejte silnici s kamiony Krok 1

  2 Vytvořte trasu v sousedství nebo oblasti. Zaměřte se na sousedství nebo oblast, kde je velký pěší provoz a je hustě osídlena. Můžete začít ve svém sousedství a jet kolem do dalších sousedství poblíž. Nebo se můžete vydat na místní náměstí nebo do venkovního areálu, kde je obvykle spousta návštěvníků. Držte se pravidelné trasy, protože to zákazníkům pomůže vědět, kde jste, a usnadní jim to nákup u vás znovu.
  • Snažte se spojit s lidmi v sousedství nebo komunitě. To je povzbudí k tomu, aby u vás nakoupili znovu, a pomůže vašemu kamionu stát se ústně známým.
 3. Obrázek s názvem Zvyšte svůj vliv na sociální média Krok 9

  3 K propagaci kamionu použijte sociální média. Nastavte si na sociálních sítích účty pro zmrzlinový vůz, jako je Instagram, Twitter, Snapchat a Facebook. Sledujte další místní firmy v této oblasti a pravidelně posílejte aktualizace svým sledujícím. Můžete také rozeslat informace o poloze kamionu následovníkům, aby je mohli snadno najít.
  • Udržujte aktivní přítomnost na sociálních sítích, aby zákazníci zůstali o zmrzlinářský vůz stále zájem.
  • Pokud máte v kamionu nějaké speciály nebo propagační akce, dejte o tom vědět svým sledovatelům sociálních médií.
 4. Obrázek s názvem Zapojte se do studií lékařského výzkumu Krok 2

  4 Upravte své zmrzlinové výrobky podle poptávky. Věnujte pozornost tomu, jaké produkty se prodávají, a sledujte to v tabulce. Poté upravte, co prodáváte, abyste lidem nabízeli pouze to, co chtějí.
  • Můžete si například všimnout, že některé příchutě zmrzliny jsou populárnější než jiné, nebo že lidé dávají přednost zmrzlinovým tyčinkám před zmrzlinovými kornouty.
  • Můžete zkusit přidat nové nebo zajímavé příchutě do seznamu možností, jak přilákat zákazníky. Můžete také nabídnout týdenní speciální zmrzlinu, která povzbudí zákazníky k vyzkoušení nových produktů.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Prarthana, pocházející z malé vesnice jménem Barshi v Maharashtra, cestovala 70 km denně, aby si zahrála tenis v nedalekém Solapuru.

USC hostí Utah v rané klíčové hře Pac-12 v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Otec Novaka Djokoviče, Srdjan Djokovic, nedávno podnikl další výprask u jednoho z největších soupeřů svého syna Rogera Federera.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Rockets vs Warriors online, pokud nemáte kabel.

Jak se uzdravit ze zlomené kosti límce. Klíční kost, také nazývaná klíční kost, je dlouhá tenká kost poblíž spodní části přední části krku, která spojuje hrudní kost (hrudní kost) a ramenní pletenec. Https://www.nlm.nih.gov/medli .. .

Sledujte tenis, jaký jste ještě nikdy neviděli.