Jak začít na kole

Zvyknout si na každodenní cyklistiku může být docela snadné, pokud získáte správné vybavení a nebudete na začátku příliš ambiciózní. Nejprve si vyberte mezi silničním nebo horským kolem podle typu terénu, na kterém budete jezdit. Poté si pořiďte pevnou helmu a stáhněte si cyklistickou aplikaci, která vám usnadní sledování vzdálenosti a rychlosti. Začněte s malým cílem na kole 1,6–8,0 km na jednu jízdu. Jezděte 2–4krát týdně na základě úrovně pohodlí, dokud nebudete moci jezdit na delší vzdálenosti pravidelněji.

Metoda 1 ze 4: Nákup kola

 1. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 1

  1 Dostat horské kolo pokud chcete jezdit po nezpevněném povrchu. Horská kola nejsou výhradně pro hory! Pokud máte v plánu pravidelně jezdit na hlíně, nezpevněném štěrku nebo trávě, vyberte si horské kolo, aby byl váš zážitek pohodlnější. Horská kola jsou těžší a mají silné rámy, které jim pomáhají zabránit zlomení nebo ztrátě přilnavosti ve skalnatém terénu nebo na nerovném povrchu.
  • Pokud se chystáte na kole na dlouhé vzdálenosti, podívejte se na kolo s klipem na láhev s vodou.
  • Horská kola mohou být těžká a objemná. Pokud jej plánujete mít doma, při pohledu na kolo mějte na paměti úložný prostor.
  • Použité horské kolo obvykle stojí 100-300 $. Nová horská kola obvykle stojí nejméně 400 $, ale pravidelně uvidíte ceny v rozmezí 1 000–2 000 $.


  Spropitné: Určitě můžete vzít horské kolo na zpevněnou silnici, ale jejich vysoká hmotnost a široká kola ztěžují rychlejší pohyb při šlapání.

  kravaty na tenisovou hlavu
 2. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 2

  2 Vyberte si lehké silniční kolo, pokud pojedete po zpevněných cestách. Pokud budete většinu jízdy na kole provozovat po ulicích nebo zpevněných stezkách, vyberte si silniční kolo. Silniční kola jsou menší než horská a mají tenčí kola, což usnadňuje jejich rozjezd na vyšší rychlost. Silniční kola jsou také lehčí, což usnadňuje jejich řízení, přenášení a manévrování.
  • Pokud žijete v bytě a někdy budete muset vzít své kolo dovnitř, bude silniční kolo skladovatelnější než horské.
  • Použitá horská a silniční kola bývají stejně drahá. Počítejte s tím, že za použité silniční kolo utratíte 100–300 $. Nové silniční kolo bude stát 400 až 1 000 $.
  • Závodní kola jsou typem silničního kola. Bývají extrémně lehké a jsou navrženy tak, aby na zpevněných površích šly co nejrychleji. Bývají však dost drahé a křehké, takže si na start nevybírejte závodní kolo, pokud nebudete vždy jezdit na hladkém chodníku bez překážek.
 3. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 3

  3 Dostat skládací kolo pokud máte málo prostoru nebo žijete v bytě. Pokud žijete v bytě ve druhém nebo třetím patře nebo nemáte žádný úložný prostor, kupte si skládací kolo. Skládací kola lze snadno rozebrat, aby byla menší, a jsou extrémně lehká. Nemohou však jet příliš rychle a jsou hrozní, když se dostanou do kopců. Díky tomu jsou skládací kola vynikající volbou, pokud je vaším jediným cílem krátké výlety v přetížené oblasti.
  • Skládací kola jsou obvykle o něco levnější než horská nebo silniční kola. Nové skládací kola obvykle stojí 100–300 $, ale jsou ještě levnější, pokud najdete použité.
 4. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 4

  4 Kupte si ojeté kolo pokud právě začínáte. Rozdíl v nákladech mezi novými a ojetými koly může být docela extrémní. Solidní použité kolo můžete získat za 150 $, ale slušný model, který je zcela nový, vás může stát 500–1 000 $. Protože právě začínáte, možná nevíte, jaké jsou vaše preference. Pokud si pořídíte nové kolo a zjistíte, že to pro vás není to pravé, přijdete o dost peněz. Na druhou stranu prodej ojetého kola a získání jiného modelu není tak velká dohoda.
  • Použitá kola nemusí být nutně horší než nová. Mají tendenci nebýt tak lesklí a nemusí mít spoustu funkcí. Použité kolo však může jezdit stejně dobře jako nové.
 5. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 5

  5 Vyhněte se motocyklu na zakázku nebo s pevným převodem, dokud si nezvyknete pravidelně jezdit na kole. Chcete-li ušetřit nějaké peníze a žal, počkejte, než přesně víte, co hledáte, než si koupíte vlastní kolo nebo kolo s pevným převodem. Motocykly s pevným převodem nemají brzdy a je docela obtížné si na ně zvyknout, pokud jste je nikdy nekontrolovali. Vlastní kola budou mít funkce a komponenty, kterých si ani nevšimnete, pokud nejste veteránem.
  • Vlastní kola používají specifické komponenty požadované kupujícím k dosažení určité rovnováhy hmotnosti, pocitu a struktury rámu. To je pro někoho, kdo právě začíná, zbytečné.
 6. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 6

  6 Přejděte do renomovaného obchodu s jízdními koly a pořiďte si kolo, které se bude hodit. Nekupujte své kolo online. Místo toho zajděte do místního obchodu s jízdními koly a požádejte o vyzkoušení některých modelů, které vám připadají zajímavé. Při testovací jízdě se ujistěte, že je kolo pohodlné a dobře se drží ve vašich rukou. Vaše kolo by mělo být snadno manévrovatelné a šlapatelné. Jakmile najdete kolo, které se vám líbí, zaplaťte za něj a užijte si novou jízdu.
  • Zatímco některé špičkové obchody s motocykly neprodávají použité modely, téměř každý druhý obchod s motocykly prodává použitá kola.
  • Nedělejte si starosti, pokud kolo při jízdě skřípe. Než s ním odejdete, obchod vám nastaví brzdy a naolejuje řetěz.
  • Kupte si kolo s převody. Díky tomu bude snazší ovládat, jak rychle šlapete. Převodovky mají téměř všechna silniční a horská kola. Řazení vypadá jako malé knoflíky nebo spínače na řídítkách, kterými můžete otáčet, abyste změnili stopu, na které je řetěz zapnutý.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Získání vhodné výbavy

 1. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 7

  1 Kupte si novou přilbu, která vám pohodlně padne na hlavu. Přilba je povinná, pokud chcete jezdit na kole. Pořiďte si přilbu s tvrdou skořápkou, která vám padne do hlavy. Přilba by měla být dostatečně těsná, aby při jízdě nespadla, ale dostatečně volná, aby při dlouhodobém nošení nebolí.
  • Rozdíl v cenách mezi přilbami je obvykle založen na tom, jak je aerodynamický nebo stylový. Pokud v budoucnu neplánujete závodit, kupte si levnější model. Nebojte se však trochu utratit za módní přilbu!

  Varování: Vyhněte se polštářovým helmám, které jsou často prodávány mladším jezdcům. Tyto helmy nenabízejí zdaleka takovou ochranu jako přilba s tvrdou skořepinou.

 2. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 8

  2 Pokud jedete na dlouhé jízdy, vyberte si pohodlný pár trenýrek. Veškeré módní oblečení na kolo není pro amatérského cyklistu povinné, přestože slouží svému účelu. Pokud jste si jisti, že se pro vás cyklistika stane běžnou aktivitou, pořiďte si pohodlné cyklistické šortky. Cyklistické šortky jsou těsnější a obvykle jsou vyrobeny ze spandexu nebo nylonu. Jsou navrženy tak, aby se vaše stehna neotřepala a vaše kalhoty se při jízdě nezachytily v řetězu.
  • Pokud chcete, můžete jezdit na kole v běžných kalhotách. Tepláky, džíny a atletické šortky jsou na kolo naprosto v pořádku. Pokud zjistíte, že se vám kalhoty pravidelně zachycují v řetězu, vyhrňte levou nohavici, aby zůstala zvednutá o převody.
 3. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 9

  3 Kupte si cyklistický dres, pokud chcete zůstat při jízdě v suchu. Cyklistické dresy jsou přiléhavé nylonové nebo spandexové košile. Bývají pestrobarevné, takže jste při noční jízdě dobře viditelní. Jsou také vysoce savé a při jízdě nasáknou potem, aby vás udržely v suchu. Pořiďte si pohodlný cyklistický dres, který dobře padne a zůstane viditelný.
  • Pokud jste začátečník, specializované cyklistické oblečení opět není nutné. Můžete snadno jezdit v tričku, tílku, svetru nebo bundě.
  • Pokud budete v noci nosit obyčejnou košili a kolo, oblékněte si reflexní vestu, aby vás řidiči a chodci mohli snadno vidět.
 4. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 10

  4 Než se přesunete k cyklistickým botám, noste sportovní obuv. Cyklistické boty mají hřebeny, které se zavěšují do drážek některých pedálů na kole. Protože pravděpodobně začínáte se standardními pedály, nejsou nutné. Na začátku si vezměte dobrý tenis nebo běžecké boty. Pevně ​​zavažte tkaničky a boty zauzlete, aby se tkaničky nezachytily o řetěz. Pokud se pravidelně chytají, můžete si tkaničky strčit do bot, než si sednete na kolo.
  • Dalším účelem cyklistických bot je zefektivnit přenos energie při jízdě. Vaším cílem při rozjezdu by však mělo být udržení dobrého držení těla a navyknutí na kolo. Pokud vám záleží jen na rychlosti, budete frustrovaní, když začnete jezdit na kole.
 5. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 11

  5 Pořiďte si vzduchové čerpadlo, abyste se vyhnuli častým výletům na čerpací stanici. Vzduch v pneumatikách na kole přirozeně časem uniká, i když nemáte propíchnutou pneumatiku a udržujete vzduchový ventil pevně zavřený. Abyste nemuseli jezdit na čerpací stanici každých pár týdnů, pořiďte si vzduchovou pumpu, která doplní pneumatiky vašeho kola.
  • Pokud chcete ušetřit peníze, pořiďte si ruční pumpu. Pokud si chcete plnění pneumatik usnadnit, kupte si elektrickou nebo mechanickou vzduchovou pumpu.
 6. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 12

  6 Stáhněte si aplikaci pro cyklisty a sledujte vzdálenost a rychlost. Místo utrácení peněz za efektní krokoměr nebo systém GPS si stáhněte aplikaci a sledujte, jak rychle a rychle jezdíte na kole. Bike Computer, Strava a MapMyRide jsou nejoblíbenější aplikace pro cyklisty. Budou sledovat vaši rychlost, trasu a sledovat, jak často jezdíte. Tyto informace jsou důležité pro sledování vašeho pokroku.
  • Strava, Bike Computer a MapMyRide jsou zdarma. Můžete si je stáhnout z obchodu s aplikacemi v telefonu.
  • Pokud chcete, můžete ke Stravě a Bike Computer připojit monitor srdečního tepu Bluetooth.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Jízda na kole

 1. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 13

  1 Upravte sedlo tak, aby bylo koleno při šlapání mírně pokrčené. Když jsou vaše pedály nejblíže zemi, koleno by mělo být mírně pokrčené, aby nedošlo k namáhání vašich šlach a hamstringů. Upravte sedlo zvednutím západky a vytažením do odemčené polohy. Poté posuňte sedadlo nahoru nebo dolů a upravte jeho výšku. Zavřete západku a pevně ji zatlačte, aby sedadlo zajistilo na místě.
 2. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 14

  2 Vytvořte držení těla, které je pro vás pohodlné udržovat. Pro typickou jízdu na kole neexistuje správný postoj, ale čím rovnější si můžete udržet páteř, tím lépe. Při jízdě na kole mějte hřeben sedadla zarovnaný se středem kostrče. Při šlapání zůstaňte sedět a snažte se sedět vzpřímeně a přitom se cítit pohodlně. Čím uvolněnější budete při jízdě, tím je pravděpodobnější, že budete delší dobu jezdit na kole.

  Spropitné: Pro závodní cyklistiku existuje ideální postoj, který vám dodá větší aerodynamiku, ale neměli byste začínat shrbení a nakloněni dopředu jako profesionální závodník. To ztěžuje udržení pohodlí při zahájení jízdy.

  jak na raketbal
 3. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 15

  3 Jezděte s rukama v kapkách rukojetí, abyste řídili a brzdili. Kapky držadel se vztahují ke smyčce, kde se držadla ponoří dolů. Položte obě ruce na spodní část rukojeti, abyste si usnadnili řízení a brzdění. Na horském kole nedochází k žádným pádům, takže ruce položte na místo, kde je pohodlné a snadné dosáhnout na brzdy.
  • Když brzdíte, použijte zadní brzdu k postupnému zastavení. Pokud potřebujete nouzově zastavit, zatáhněte za obě brzdy současně a přední brzdu zatáhněte co nejlehčí, aby nedošlo k převrácení.
 4. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 16

  4 Rozvoj kadence šlapání 70–90 ot / min pro efektivní jízdu na kole. Při jízdě na kole je vaše tělo nejefektivnější, když šlapá trochu více než jednou za sekundu. Chcete-li vyvinout dobrý vzor šlapání, otáčejte rychlostními stupni na přední části kola, dokud nebudete moci pohodlně jezdit rychlostí 70–90 otáček za minutu (ot / min). Bude to vyžadovat pokus a omyl, proto při zahájení jízdy přepněte rychlostní stupeň, abyste zjistili, co vám nejlépe vyhovuje.
  • Ozubená kola ovládají, na které dráze řetěz visí, což mění míru odporu, se kterým se při šlapání setkáváte. Jsou navrženy tak, aby usnadňovaly udržení tempa při jízdě na kole nebo z kopce. Na rovných plochách pomocí nich upravte, jak rychle potřebujete šlapat.
  • Převodovky mají téměř všechna závodní a horská kola.
 5. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 17

  5 Při jízdě na kole se dívejte dolů na silnici nebo stezku, abyste se vyhnuli překážkám. Abyste nenarazili na výmoly, skály nebo překážky, při jízdě na kole vzhlédněte. Vaším prvním pokušením může být podívat se dolů na řídítka a soustředit se na pohyby vašeho těla, ale to může být nebezpečné. Držte oči 90–150 stop (27–46 m) po silnici nebo stezce, abyste do něčeho nenarazili.
  • Je v pořádku, pokud je pro vás trochu pohodlnější sklonit hlavu dolů. Jen se ujistěte, že při tom vzhlížíte.
 6. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 18

  6 Komunikujte s řidiči pomocí ručních signálů na veřejných komunikacích. Abyste se vyhnuli překvapení řidičů, komunikujte, když plánujete zastavit nebo odbočit. Abyste naznačili, že odbočujete doleva, natáhněte levou paži přímo od těla. Chcete-li zatočit doprava, natáhněte levou paži a ohněte loket v úhlu 90 stupňů směřujícím nahoru. Abyste naznačili, že zastavujete nebo zpomalujete, natáhněte levou paži s loktem ohnutým směrem dolů. Řidiči tak budou vědět, kdy odbočujete, jedete nebo zastavujete.
  • Ruční signály jsou vydávány levou paží, protože pravá ruka ovládá zadní brzdu. Toto je pro cyklisty důležitější brzda, protože přední brzda by nikdy neměla být zatažena sama.
  • Pokud jste si naprosto jisti, že nebudete muset brzdit, klidně naznačte správné zatáčky prodloužením pravé paže.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Zůstaňte motivováni k pravidelné jízdě

 1. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 19

  1 Začněte s menším cílem na kole 1,6–8,0 km na jednu jízdu. Pokud začnete s obrovským cílem na kole 50 kilometrů (80 km) týdně, budete se snažit dosáhnout svého cíle. Začněte s malým, dosažitelným cílem 1 - 5 mil (1,6–8,0 km) na jízdu. Vždy se můžete postupem času propracovat k delším jízdám. Začátek v malém zajistí, že vás neodradí nedosažení cíle. Rovněž zabrání zranění při nárazu při dlouhých jízdách, než bude na to vaše tělo připraveno.
  • Pokud jste v cyklistice opravdu noví, můžete začít ještě menší. Vyberte si klidnou, 4-5 blokovou trasu s malým až žádným provozem. Procvičte si jízdu na této trase dokonale, než se přesunete k delší a obtížnější jízdě.
  • Sledujte svou vzdálenost během každé relace pomocí cyklistické aplikace.
 2. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 20

  2 Jezděte na kole 2–4krát týdně, aby vaše tělo mělo čas na uzdravení mezi jízdami. Po vaší první jízdě vás bude pravděpodobně docela bolet. Přepracování těla je jistý způsob, jak se odradit od jízdy na kole. Vezměte si mezi jízdami dny volna, abyste mohli jezdit na kole 2–4krát týdně podle své úrovně pohodlí.
  • Pokud začínáte na kole, abyste se mohli každý den dostat do práce nebo do školy, začněte na kole 2–3krát týdně. Ve dnech, kdy odlétáte, jeďte autem nebo veřejnou dopravou. Pracujte až celý týden.
 3. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 21

  3 Zvykněte si na kole sledováním, jak často jezdíte. Je těžké začít a nový zvyk pokud nemáte odpovědnost. Do deníku si napište, jak často každý den jezdíte. Všimněte si také vzdálenosti, kterou jste ujeli na kole. Na konci týdne zkontrolujte své výsledky a zjistěte, zda jste dosáhli svého cíle. Sledováním toho, jak často skutečně jezdíte na kole, budete s jistotou vědět, zda se dostáváte do švihu pravidelného jízdy na kole.
  • Postupem času bude snazší dosáhnout cíle, když si zvyknete na kolo a sledujete svůj pokrok.
 4. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 23

  4 Vyhněte se trasám, které zahrnují kopce nebo nerovný terén, dokud nebudete připraveni. Abyste si neublížili, držte se plochých, jednoduchých cest, jak začít. Minimalizujte počet zatáček, které musíte vzít, a držte se dál od kopců nebo kamenitých silnic. Orientace v obtížných trasách vyžaduje dovednost; dokud nebudete mít nějaké zkušenosti, je lepší hrát bezpečně.
  • Pobyt na rovných silnicích s několika překážkami vám umožní pohodlně si sednout, aniž byste museli věnovat pozornost svému terénu.
 5. Obrázek s názvem Začít na kole Krok 22

  5 Najděte si cyklistickou skupinu, která společně podniká naplánované jízdy. Pokud je pro vás těžké zvyknout si pravidelně jezdit na kole, zkuste se připojit k cyklistické skupině. Cyklistické skupiny jsou skupina lidí, kteří jezdí společně na naplánovaných výletech, a mít skupinu lidí, se kterými se můžete projet na kole, vás bude motivovat. Přejděte do místního obchodu s jízdními koly a zeptejte se na skupinu, se kterou byste mohli jezdit. Můžete také online vyhledat skupinu cyklistů pro začátečníky, která je otevřená novým členům.

  Spropitné: Neskákejte do hlubokého konce a připojte se ke skupině středně pokročilých nebo veteránů. Nebudete schopni držet krok a jen vás to odradí.

  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co je potřeba k zahájení jízdy na kole? Jonas Jackel
  Majitel, Huckleberry Bicycles Jonas Jackel je vlastníkem Huckleberry Bicycles, maloobchodu s jízdními koly se sídlem v San Francisku v Kalifornii. Jonas má více než 20 let zkušeností s řízením maloobchodních prodejen jízdních kol a provozuje kola Huckleberry Bicycles od roku 2011. Společnost Huckleberry Bicycles se specializuje na servis, opravy a zakázkové stavby silničních, crossových, štěrkových, cestovních, skládacích a elektrokol. Jonas byl také dříve členem představenstva společnosti Bike East Bay, neziskové organizace pro advokacii jízdních kol se sídlem v Oaklandu v Kalifornii. Jonas Jackel Majitel, Huckleberry Bicycles Odborná odpověď Vše, co potřebujete, je kolo, helma a pěkná prázdná plocha, kde si můžete procvičit rovnováhu!
 • Otázka Jak se mohu naučit jezdit na kole jako dospělý? Jonas Jackel
  Majitel, Huckleberry Bicycles Jonas Jackel je vlastníkem Huckleberry Bicycles, maloobchodu s jízdními koly se sídlem v San Francisku v Kalifornii. Jonas má více než 20 let zkušeností s řízením maloobchodních prodejen jízdních kol a provozuje kola Huckleberry Bicycles od roku 2011. Společnost Huckleberry Bicycles se specializuje na servis, opravy a zakázkové stavby silničních, crossových, štěrkových, cestovních, skládacích a elektrokol. Jonas byl také dříve členem představenstva společnosti Bike East Bay, neziskové organizace pro advokacii jízdních kol se sídlem v Oaklandu v Kalifornii. Jonas Jackel Majitel, Huckleberry Bicycles Expertní odpověď Pokud jste se jako dítě nikdy neučili, prostě bych vaše kolo vytáhl na travnatou plochu a procvičil bych rovnováhu. Poté se můžete přesunout na prázdné parkoviště. Zpočátku nemusíte ani šlapat; prostě si zvykni sednout na kolo a jít vpřed. Existují také kurzy pro dospělé. Do jednoho z nich se můžete kdykoli přihlásit!
 • Otázka Jak mám nastavit kolo, když se učím? Jonas Jackel
  Majitel, Huckleberry Bicycles Jonas Jackel je vlastníkem Huckleberry Bicycles, maloobchodu s jízdními koly se sídlem v San Francisku v Kalifornii. Jonas má více než 20 let zkušeností s řízením maloobchodních prodejen jízdních kol a provozuje kola Huckleberry Bicycles od roku 2011. Společnost Huckleberry Bicycles se specializuje na servis, opravy a zakázkové stavby silničních, crossových, štěrkových, cestovních, skládacích a elektrokol. Jonas byl také dříve členem představenstva společnosti Bike East Bay, neziskové organizace pro advokacii jízdních kol se sídlem v Oaklandu v Kalifornii. Jonas Jackel Majitel, Huckleberry Bicycles Odborná odpověď Myslím, že je dobré začít s nízkým sedadlem, když právě začínáte. Tímto způsobem můžete vždy položit nohy na zem, pokud máte pocit, že byste mohli spadnout. Je snazší šlapat se sedadlem výše, ale to může být pro vás těžší, pokud právě začínáte.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nebuďte na sebe příliš tvrdí. Trvá dlouho, než si zvyknete pravidelně jezdit na kole! Je přirozené, že jednou za čas potřebujete přestávku.

reklama

Varování

 • Než vyrazíte v noci ven, vždy si vezměte světlé nebo reflexní oblečení.
 • Pokud žijete ve velkém městě, držte se dál od přetížených oblastí, pokud nemají vyhrazené cyklotrasy.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Získání vhodné výbavy

 • Helma
 • Cyklistické šortky (volitelně)
 • Cyklistický dres (volitelně)
 • Atletické boty
 • Vzduchová pumpa
 • Aplikace pro sledování vzdálenosti

Populární Problémy

Letové ovladače úzce spolupracují s národními vesmírnými programy, aby byly vesmírné mise úspěšné. Možná jste viděli letové ovladače ve filmech, jak navádějí kosmické lodě a pomáhají posádce při jejich misi. Abychom tuto odpovědnost přijali, ...

Jak přestat sát palec (starší děti). Pro děti je typické sání palců v jednom nebo jiném bodě. Většina dětí přestane, jakmile dosáhnou věku batolat, některé děti však tento zvyk nosí mnoho let. Sání palce ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos dnešní preseasonové hry Falcons vs Dolphins online, ať už žijete na trhu nebo mimo trh.

Daniil Medvedev si v neděli zajistil svůj 4. titul ATP Masters 1000 a ve finále National Bank Open 2021 porazil Reillyho Opelku 6: 4, 6: 3.

Ačkoli se mu nikdy nepodařilo vyhrát Grand Slam, Ferrer důsledně dosahoval posledních fází velkých turnajů.

Ve středu večer má na HBO premiéru nejnovější dokument Antoina Fuquy „Den, kdy se sport zastavil“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.