Jak streamovat „Boy Meets World“: Váš konečný průvodce prohlížením

DisneyStream Boy Meets World Now

Vysílání na ABC od roku 1993 do roku 2000, Boy Meets World vypráví příběhy a životní lekce Coryho Matthewse (Ben Savage), mladého kluka, který dospívá a za pochodu se učí smyslu života. V show je kromě Coryina otce Alana (William Russ) také jeho učitel a soused George Feeny (William Daniels), nejlepší přítel Shawn Hunter (Rider Strong), bratr Eric (Will Friedle) a milostný zájem Topanga (Danielle Fishel). ), matka Amy (Betsy Randle) a sestra Morgan (Lily Nicksay).Boy Meets World byla součástí programovacího bloku TGIF společnosti ABC, který se vysílal od 8 do 10 hodin v pátek večer a představoval podobné odlehčené sitcomy zaměřené také na rodinné publikum. Přehlídka udělala hvězdy Savage, Strong, Friedle a Fishel a rychle se stala jednou z nejpopulárnějších show sítě s hodnocením, které dosáhlo téměř 12 milionů diváků.

V roce 2013 došlo ke spinoffu show Girl Meets World začala následovat Riley Matthews (Rowan Blanchard), dceru Cory a Topanga. To běželo po dobu tří sezón na Disney Channel.

Zde je návod, jak streamovat Boy Meets World právě teď online a všechny informace, které byste mohli kdy chtít o show, jejích tvůrcích, obsazení a dalších:Jak streamovat „Boy Meets World“ - exkluzivně na Disney+

Boy Meets World je jedním z nejoblíbenějších originálních televizních pořadů Disney z 90. let, které budou vysílat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Boy Meets World a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Boy Meets
  5. 5. Klepněte na Boy Meets World
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Boy Meets World“: Přehled

Datum vydání: 24. září 1993 - 5. května 2000
Tvůrci: Michael Jacobs, April Kelly
V hlavních rolích: Ben Savage, William Daniels, Rider Strong, Will Friedle, Danielle Fishel, William Russ, Betsy Randle, Lily Nicksay, Trina McGee-Davis, Maitland Ward, Anthony Tyler Quinn, Alex Désert a Matthew Lawrence
Hodnocení: TV-PG
Synopse: Mladý chlapec se dvěma sourozenci zkouší své různé teorie o životě, když snáší zkoušky růstu po boku dobrého přítele.

Jak dlouho je „Boy Meets World“?

Boy Meets World běžel celkem sedm sezón zahrnujících 158 epizod. Epizody půlhodinové komedie se pohybují od 23 do 27 minut bez reklam.


Děj „Chlapec se setkává se světem“

Boy Meets World se točí kolem Cory Matthews (Savage) a jeho sociální problémy a vztahy, když vyrůstá z juniorky přes vysokou školu. Jeho zlatíčko z dětství Topanga (Fishel) a nejlepší kamarádka Shawn (Strong) spolu s Coryho rodiči (Russ, Randle) a starším bratrem (Friedle) mu to všechno pomohlo překonat těžké roky dospívání a pomohlo vytvořit rovnováhu v jeho životě. Cory hledá vedení u svého souseda a učitele školy, pana Feeneyho (Daniels), který dává rady, které se často týkají jeho studií ve třídě (a zápletky epizody týdne). Cory a Topanga se zabývají řadou problémů, které jsou s přibývajícími lety stále vážnější, včetně sexu, žárlivosti a dokazování jejich vztahu a lásky ke svým rodinám. Zatímco je ještě na vysoké škole, pár se nakonec vezme.

Obsazení filmu „Boy Meets World“

Ben Savage jako Corey Matthews

Corey je hlavním hrdinou seriálu, který prochází scénáři ze skutečného života a na cestě se učí smyslu života. Jeho skutečným bratrem je Fred Savage Báječná léta sláva. Ben a Fred hráli vedle sebe ve filmu z roku 1989 Malé příšerky .

William Daniels jako pan Feeny

Feeny je Cory a učitelka zbytku gangu, která jim v průběhu série poskytuje mnoho životních lekcí. Je také Matthewovým sousedem, který se později stane ředitelem dětské školy. Daniels má za sebou rozsáhlou kariéru ve filmu a televizi, kde hrál Modrá laguna , Absolvent , a Rytířský jezdec , a Chirurgové . V letech 1982-1988 hrál jako Dr. Mark Craig v Sv. Jinde .

Silný jezdec jako Shawn Hunter

Strong hraje Ridera, Coryina nejlepšího přítele z dětství, který pochází z problémové rodiny. Když se vyvrbí jeho rodinné problémy, Shawn chvíli žije s Matthewsem. Později v seriálu se jeho zákonným zástupcem stává jeho učitel Jonathan Turner. Kromě Boy Meets World Strong je dobře známý pro role v Cabin Fever a Kim Possible .

Danielle Fishel jako Topanga Lawrence

Topanga je Coryina miláčka ze střední školy a pozdější manželka. Když série začíná poprvé, je to zvláštní mladá dívka a trochu vyděděnec. V celé sérii se vyvíjí v atraktivní populární dívku, která je také extrémně chytrá a akademicky úspěšná. Fishel hrál spolu se Savage v sérii spinoff Girl Meets World .

pravidla stolního tenisu slouží

Will Friedle jako Eric Matthews

Eric je Coryin hloupý, divoký a bláznivý starší bratr. Není to nejostřejší nástroj v kůlně, ale Cory k němu vzhlíží bez ohledu na to. Kromě přehlídky, Friedle dělal mnoho hlasových herectví, půjčování jeho vokální kotlety jako show Transformátory , Thundercats , a Batman Beyond .

Betsy Randle jako Amy Matthews

Randle hraje Cory a Ericovu matku Amy. Začíná sérii jako realitní agent a nakonec se stala pracovnicí umělecké galerie ke konci show. Herečka měla opakující se role v podobných show Domácí kutily a Čarodějnice .

William Russ jako Alan Matthews

Alan je otcem chlapce. Má rychlou povahu, ale pomáhá udržet své děti ve frontě, přestože se občas za svůj hněv omlouvá. V době nouze také sloužil jako otcovská postava Shawnovi. Russ hrál v mnoha filmech jako Americká historie X , Správná věc , a Wanted: Dead Or Alive .

Lindsay Ridgeway jako Morgan Matthews

Ridgeway hraje Morgana, Coryho a Ericovu mladší sestru v obdobích 3-7. Předtím Morgana ztvárnila Lily Gibson.

Hodnocení „Chlapec se setkává se světem“

Boy Meets World získal nejvyšší hodnocení během své páté sezóny, kdy 11,6 milionu diváků naladěný, aby sledoval rodinu Matthewsových. Nejméně hodnocená série byla vůbec první, kde ji stále sledovalo 8,4 milionu lidí. V průběhu sedmi let zůstala přehlídka poměrně konzistentně podle hodnocení; ve své poslední sezóně se elegantně uklonil a téměř 9 milionů fanoušků stále sledovalo každý týden.

Recenze „Boy Meets World“ - Co řekli kritici

Ačkoli Boy Meets World dost nevyhovuje potenciálu svých talentovaných herců, stále je to uklidňující show plná ostrých, teplých okamžiků, čte se Shnilá rajčata „Konsenzus kritiků pro show Michaela Jacobse. I když má přehlídka rozhodně měkké, mazlavé centrum, stále to byl prvotřídní obsah pro rodiny v 90. letech, které hledaly zdravý obsah ke společnému sdílení.

Možná to, co způsobilo Boy Meets World brilantní byla jeho samotná jednoduchost, což je rarita mezi jinými přehlídkami 90. let vyššího konceptu, zejména s mladší demografií, napsal Kevin Fallon z The Daily Beast . Fallon také psal o spojení diváků se vztahem Cory a Topanga. Byli jsme tak investováni do vztahu, že pokaždé, když vztah Cory a Topangy udělal krok vpřed, naše srdce se přiblížila k výbuchu, jako jsme byli všichni Grinches, oni byli Whos a každý pátek večer bylo vánoční ráno.

kde mohu koupit tenisovou sukni

Jill Murphy z Common Sense Media psal o show jako o bezpečném prostoru pro děti, které vyrůstají, píší, Boy Meets World umožňuje dětem zkoumat realistické situace z bezpečí gaučů.

I když, možná nejstručnější a nejpřesnější popis přehlídky pochází od Toma Shalesa z Washington Post : Ostrý, aniž by byl ošklivý a teplý, aniž by byl kašovitý.

Stream Boy Meets World Now

Drobnosti „Chlapec se setkává se světem“: 5 rychlých faktů

1. Cory měl mít dva nejlepší přátele

V prvních třech epizodách seriálu Boy Meets World „Cory má kromě Shawna ještě druhého přítele. Původní plán byl představit mladé lidi jako skupinu, nikoli jako duo. Přestože producenti neustále přidávali nové postavy, žádná z nich se ve skutečnosti nezasekla. Obsazení nazvalo křeslo extra kavárny křeslo smrti protože věděli, že se tito herci v příštích dílech nevrátí. Jakmile epizoda Season 1 Cory’s Alternative Friends představila Topangu, představa dalšího BFF pro hlavního hrdinu seriálu byla skutečně mrtvá.

2. Postava pana Turnera zmizela

Pan Turner, Cory, Shawn a učitel Topanga, měli k učení mnohem uvolněnější přístup než jeho kolega, pan Feeny. Studenti se snadno identifikovali s mladším hipperovým nadšencem do Harley, kterým byl Jonathan Turner. Od sezóny 2 do poloviny sezóny 4 žil Shawn s Turnerem poté, co se jeho rodinná situace stala nebezpečnou. Turner se nakonec stal Shawnovým zákonným zástupcem, ale po drsné nehodě na motocyklu se postava v show už nikdy neobjevila. Shawnův otec se do série vrátil krátce poté.

Během epizody promoce v následující sezóně spolužák Minkus zmiňuje Turnera a říká, že oni dva byli na druhé straně školy. (Uhhh… k.) Přestože se Turner neobjevil Boy Meets World znovu se objevil na spinoffu, Girl Meets World , na tři epizody.

3. Danielle Fishel nebyla původní Topanga

Když přehlídka poprvé začala, Topanga hrála jiná herečka, která nefungovala. První Fishelův den hrála část velmi optimisticky a pepřově. Po zkoušce se spolutvůrce Michael Jacobs setkal s Fishelem, aby prodiskutoval, že chce, aby postava byla mírná a klidná. Ti dva prošli skriptem řádek po řádku. Fishel se tak obávala, že ztratila tu část, že zůstala vzhůru celou noc a znovu spustila své linky.

Michael se mnou znovu zahájil relaci poznámek. Srdce mi přestalo pravidelně bít a dlaně se mi zpotily: „Danielle, včera jsem ti dal obrovské množství poznámek. Udělal jsem to, protože jsem věřil, že je dokážeš zvládnout, “řekl před všemi spisovateli a producenty a mými kolegy herci: připomněl Fishel . Pak vstal. Zpanikařil jsem. Chtěl mě vyhodit, praštit skriptem o zem a odtamtud vyrazit? 'Svým dnešním výkonem jsi ale předčil má očekávání,' uzavřel. Začal tleskat a všichni spisovatelé vstali a tleskali vedle něj. Michael mě nehodlal vyhodit. On mi věřil. Dal mi děsivé ovace.

4. Rider Strong Hated Shawn's Signature Haircut

Ačkoli se Shawnův střih stal charakteristickým stylem 90. let, Strong tento účes nesnášel a bylo mu zabráněno jej ostříhat dopředu. Nenáviděl jsem své vlasy. Přišel jsem na konkurz s tím účesem, dostal tu roli a režisér Michael Jacobs mě nikdy nenechal to odtamtud odstřihnout, Řekl Strong . Parta dívek při přespání mi řekla, abych si takhle dal vlasy - rozpuštěné uprostřed - a bylo mi 12, tak jsem poslouchal. Byla to moje verze Christiana Slatera. Ale moje vlasy jsou vlnité a v show by je narovnaly a trvalo by to věčnost. Chtěl jsem se tak hrozně ostříhat, ale dostal jsem se tam jen tehdy, když jsme zjistili, že show bude zrušena.

5. Show Nejlepší tuny nyní známých hostujících hvězd

V epizodě Season 5 And Then There Was Shawn se tehdejší přítelkyně Willa Friedleho Jennifer Love Hewitt připojila k obsazení epizody, která spoofovala Výkřik a další slasherové filmy. Její postava se jmenovala Jennifer Love Fefferman. Epizoda se rychle stala oblíbenou mezi herci, kteří se stěží mohli dostat skrz scény, podle Friedle . Strašně jsme se smáli.

Hewitt nebyl jedinou hvězdou objevit na Boy Meets World . Budoucnost Parky a rekreace hvězda Adam Scott hrál školního tyrana Griffa Hawkinse v sezóně 2. Freaks and Geeks hvězda Linda Cardellini hostovala ve více epizodách a téměř rozešla Cory a Topanga. Téhož roku Bezradný vyšlo, Brittany Murphy hrála Trini dvě epizody. Budoucnost Buffy Objevily se i co-stars, včetně Charisma Carpenter a Julie Benz.

Blake Sennett, hlavní kytarista Rilo Kiley a frontman skupiny The Elected, se objevil v show pod jménem Blake Soper. Stejně jako Scott hrál dalšího školního tyrana: Joseph Joey, krysa Epstein. Jeho první vystoupení bylo v sezóně 2 a pravidelně se objevoval až do epizody promoce v sezóně 5.

Stream Boy Meets World Now


Populární Problémy

Roger Federer nedávno hovořil s médii před zahájením Qatar ExxonMobil Open 2021.

Praskání těsných boků může být velmi uspokojivé, a pokud to neděláte příliš často, je to obecně bezpečné. Jednoduché podlahové úseky obecně dělají trik. Pokud to však nefunguje, sedací kyčelní rotátor nebo stojaté zákruty mohou dát ...

Nájezdníci a náčelníci se setkají v důležité bitvě AFC West v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Hraní basketbalu vyžaduje přirozené dovednosti, ale dobrým basketbalistou se můžete stát, pokud správně upravíte své tělo, cvičíte se správnými cviky a zvládnete mentální aspekty hry. Dobří basketbalisté vložili ...

„Desus & Mero“ se vrací v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Jak se zbavit mouchy z masa. Masové mušky jsou běžným škůdcem přitahovaným k rozkladu ze zvířat, odpadků a dalších organických látek. Lze je snadno identifikovat díky jasně červeným očím a šedým pruhům. Vzít si domů z těchto ...