Jak streamovat „Elizabeth Smart: Finding Justice“ online

Elizabeth Smart pořádá novou sérii speciálů pro Lifetime s názvem

Život Elizabeth Smart pořádá novou sérii celoživotních speciálů s názvem „Nalezení spravedlnosti“, která se bude vysílat ve spojení s filmy „Ripped from the Headlines“.

Lifetime debutuje v nové sérii, v níž hlavní roli hraje únoskyně Elizabeth Smart ve spojení s novým televizním filmem podle knihy o skutečné kriminalitě Ann Rule s názvem Vražda k zapamatování . Na Elizabeth Smart: Hledání spravedlnosti Smart se posadí k ženě, jejíž případ poskytl základ pro knihu a film.

Premiéru má v neděli 2. srpna ve 22 hodin. ET/PT na celý život.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Elizabeth Smart: Hledání spravedlnosti na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte celý život na televizi Philo

Lifetime je zahrnuta v hlavním 60kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Elizabeth Smart: Hledání spravedlnosti žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

levoruká tenisová raketa

Sledujte celý život na FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

změřit tenisový úchop

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Elizabeth Smart: Hledání spravedlnosti živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte doživotně na Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Elizabeth Smart: Hledání spravedlnosti žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte celý život na Sling TV

Celoživotní je součástí balíčku Sling Blue (celkem 47 kanálů) nebo Sling Orange (32 kanálů). Každý stojí první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Elizabeth Smart: Hledání spravedlnosti živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

malé tenisové míčky na židle

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Elizabeth Smart: Finding Justice“Hrát si

Elizabeth Smart vysvětluje, proč Candra Torres původně zálohovala svého únosce Extra’s Jenn Lahmers hovořila s Elizabeth Smart, když propagovala svůj celoživotní seriál Elizabeth Smart: Hledání spravedlnosti. V neděli večer Smart upozorňuje na únos, který přežil Candru Torresovou, kterou držel v zajetí vrah jejího manžela, v epizodě s názvem Nevěsta vymytá mozkem. Při prvním rozhovoru s detektivy Torres lhala, aby podpořila příběh svého únosce,… 2020-07-29T21: 12: 41Z

V roce 2002 byla čtrnáctiletá Elizabeth Smart unesena ze své ložnice v rodinném domě v Salt Lake City v Utahu. Devět měsíců byla držena v zajetí, kde byla denně znásilňována, svázána a vyhrožována smrtí. Nakonec byla zachráněna v březnu 2003, když dva lidé poznali Smartovy únosce, Briana Davida Mitchella a Wandu Ileen Barzee, z epizody Amerika je nejhledanější .

Smart se stala obhájcem případů bezpečnosti dětí a pohřešovaných osob a také byla komentátorkou ABC News. V roce 2013 pomohla zformovat Elizabeth Smart Foundation, která přináší povědomí o predátorských zločinech na dětech. Nyní je jí 32 let, je vdaná a má tři děti a často cestuje po celé zemi, aby mohla mluvit.

Její nová série na celý život, Elizabeth Smart: Hledání spravedlnosti , bude série speciálů, které budou doprovázet filmy Lifetime’s Ripped z titulních televizních filmů. První epizoda je odvysílána jako doprovodný kus k televiznímu filmu Vražda k zapamatování Ann Ruleové , který následuje po Javierovi (Kevin Rodriguez) a Robinu Riverovi (Maddie Nichols) při oslavě jejich ročního výročí na výletě v kempu. Ale když Javier skončí mrtvý, Robin se ocitne sama v drsné divočině. Přijímá pomoc od jiného táborníka, tajemného cizince jménem Sam (TC Matherne) a pomalu vkládá svůj život do jeho rukou. Ale je tu Sam, aby chránil Robina? Nebo potřebuje ochranu před ním?Hrát si

Jsem Elizabeth Smart | Oficiální upoutávka | Život 2017 si připomínáme 15 let od únosu Elizabeth Smart. Celoživotní „I Am Elizabeth Smart“ je definitivní a autorizovaný film o trýznivém únosu Elizabeth Smartové, vyprávěný z jejího pohledu as její plnou účastí. V červnu 2002 byla Elizabeth Ann Smart (Alana Boden) 14letá dívka, když byla unesena ze svého Salt Lake… 2017-10-27T16: 13: 09Z

Ve speciálu si Smart sedne s Candrou Torres a ponoří se do skutečného případu, který inspiroval knihu a film. Podle tiskové zprávy byl Torres unesen a držen v zajetí neznámým člověkem a stal se obětí Stockholmského syndromu, psychologického stavu, při kterém si oběť naváže spojení s jejich věznitelem. Elizabeth dělá s Candrou rozhovory o sérii událostí, které začaly záhadnou smrtí jejího manžela a následným vymýváním mozků rukou jejího únosce. Prostřednictvím exkluzivních rozhovorů, policejních zpráv, výstřižků z tisku a přepisů soudních síní speciál prochází diváky skutečnou noční můrou, kterou Candra prožila v rukou mistra manipulátora a vraha. Elizabeth a Candra také diskutují o obtížném procesu deprogramování, uzdravování a odvrácení rohu od oběti k přeživší.

Elizabeth Smart: Hledání spravedlnosti premiéra neděle 2. srpna ve 22 hodin ET/PT na celý život.


Populární Problémy

Ohlédnutí za neortodoxnějšími hráči turnaje WTA, kteří ohromili svět svou jedinečnou značkou tenisu.

Rekrut č. 1 Cade Cunningham debutuje na vysoké škole, když je v pořádku. Stát přebírá UT Arlington ve středu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Elvis Presley kdysi řekl: „Ambice jsou sen s motorem V8.“ Https://www.brainyquote.com/quotes/quotes/e/elvispresl379904.html Mít sny je zásadní pro dosažení úspěchu, ale nedostanete se tam pouhým snem. Být ambiciózní je ...

Jak identifikovat své silné a slabé stránky. Vědět, kde jste silní a kde potřebujete pomoc, vám může pomoci stabilizovat váš osobní život a podpořit vaše profesionální interakce. Sebepoznání je mocný nástroj, který také ...

Neporazená Naoya Inoue a Jason Moloney bojují v sobotu večer o tituly WBA a IBF v bantamové váze. Zde je místo, kde můžete sledovat boj v USA.

Ukrajinský Alexandr Dolgopolov v ohromujícím rozrušení porazil v Indian Wells obhájce titulu a světovou jedničku Rafaela Nadala 6-3, 3-6, 7-6 (5).