Jak streamovat „Tron (1982)“: Průvodce prohlížením rodiny

stream tron ​​1982

Disney

Streamujte Tron hned

S Zastavil franšízu videoher, zboží a pokračování, Tron (1982) se stal kulturním fenoménem navzdory nevýraznému výkonu pokladny. Původní sci -fi příběh vymysleli Steven Lisberger a Bonnie MacBird a režíroval ho Lisberger a stal se nedílnou součástí budoucnosti Disney. I Pixar a budoucí animované filmy Disney vděčí za svůj úspěch a krásné vizuální stránky Lisberger’s Tron.

hra s raketovým míčem

Streamování Tron umožňuje divákům pohodlně se ponořit do kultovního filmu z roku 1982. Sledujte Tron online a podívejte se na příběh vizuálně působivého titulárního světa. Titulky Jeffa Bridgesa, Bruce Boxleitnera a Davida Warnera jsou neobvyklým filmem Disney se spoustou fascinující historie a potenciálem pro pokračující úspěšnou budoucnost.

Nejen, že Tron pomohl vést k budoucím projektům Disney, ale také sloužil jako důležitý vliv napříč různými médii.

Chcete skočit do filmu, který pomohl změnit krajinu animovaných filmů? Zde je návod, jak streamovat Tron (1982) právě teď:

Jak streamovat „Tron (1982)“ - Exkluzivně na Disney+

Tron je jedním z kultovních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Tron a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat Tron
  5. 5. Klepněte na Tron
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Tron (1982)“: Přehled

Datum vydání: 09.07.1982
Tvůrci: Steven Lisberger a Bonnie MacBird
Ředitel:
Steven Lisberger
V hlavních rolích:
Jeff Bridges, Bruce Boxleitner, David Warner, Cindy Morgan
Hodnocení:
PG
Synopse:

Poté, co byl slavný vývojář videoher a hacker vtažen do digitální krajiny, spojil své síly s bezpečnostním programem a bojoval za svůj útěk v gladiátorských hrách.


Jak dlouho je „Tron (1982)“?

Tron má dobu běhu 96 minut.


Děj „Tron (1982)“

Kevin Flynn se dozví, že po únosu do digitálního prostředí existuje celý další svět, který může prozkoumat. Poté, co si Fynn uvědomil, že jeho práci krade Ed Dillinger, jednatel jeho společnosti, pokusí se nabourat do systému a načíst, co je jeho. Místo toho se dostal do digitálního světa, kde se musí utkat s Dillingerovým počítačovým protějškem Sarkem, aby unikl. Spojením Flynna v jeho boji o přežití v sérii krutých gladiátorských her je Tron, špičkový bezpečnostní program pracující proti Dillingerovi. Spolu s vlastním útěkem se Flynn pokouší osvobodit programy uvězněné pod Dillingerovou počítačovou tyranií.


Obsazení filmu „Tron (1982)“

Většina klíčových hráčů Tronu vyplnila více než jednu postavu v tomto sci -fi dobrodružství. Níže uvedené primární obsazení Trona, které líčí lidský charakter a je nedílnou součástí počítačového světa, pracovalo na oddělení svých digitálních protějšků od těch lidských, aby oba mohli mít nezapomenutelný čas.

Jeff Bridges jako Kevin Flynn / Clu (Codified Likeness Utility)

Počítačový inženýr a vývojář videoher ve společnosti ENCOM, Flynn, se ocitl vtažen do mainframu společnosti a snaží se získat zpět svá ukradená díla. Jeff Bridges také hraje Codified Likeness Utility (Clu), hackerský program, který Flynn používá k pokusu získat svá ukradená data uvězněná v programu Master Control. Aby se Bridges připravil na tuto roli, stal se zběhlým v arkádových skříních, které si přivezlo obsazení.

Bruce Boxleitner jako Alan Bradley / Tron

Flynnův pracovní partner a programátor v ENCOM Alan Bradley je zodpovědný za vývoj programu Tron, bezpečnostního opatření, které chrání před programem Master Control. Boxleitner také zobrazuje Trona a propůjčuje své vokály samosprávnému ochrannému opatření. Alan Bradley je rotací řady zařízení Factory Automation společnosti Rockwell Automation.

David Warner jako Ed Dillinger / Sark / Master Control Program

David Warner ve třech různých rolích líčí darebného vrchního výkonného viceprezidenta ENCOM Eda Dillingera, který je zodpovědný za krádež díla Kevina Flynna; umělá inteligence Master Control Program, která skrývá Dillingerovu krádež; a Sark, druhý velitel MCP. Než David Warner nastoupil pro Dillingera, byl osloven Peter O’Toole, aby hrál zlovolnou postavu a Sarka.

Cindy Morgan jako Dr. Lora Bains / Yori

Dr. Lora Bains pracuje po boku Alana Bradleyho a je asistentem doktora Gibbse, pokud jde o experiment digitalizace, který provedl Dr. Walter Gibbs. Cindy Morgan také ztvárnila Yori, vstupní/výstupní program, který pomáhá Tronovi. Předtím, než byl Morgan vybrán pro role Bainse a Yoriho, byla Debbie Harry pro tuto roli testována na obrazovce.


Písně a soundtrack „Tron (1982)“

Spolu s filmem, soundtrack Tronu, byl mixem synth-popu a arena rocku, oživeného elektronickými prostředky a London Philharmonic Orchestra. Zvukový doprovod produkuje a skládá Wendy Carlos, který také pracoval na partituře k A Clockwork Orange a The Shining, a obsahuje 19 instrumentálních skladeb. Na soundtracku byly k dispozici také dvě další písně Journey, Only Solutions a 1990’s Theme.

Zvukový doprovod byl dobře přijat, i když Carlos nebyl spokojen s původními orchestrálními představeními. Nahradila část práce Londýnské filharmonie ve prospěch digitálních syntezátorů.


„Tron (1982)“ u pokladny

Bez ohledu na svůj kulturní význam a moderní popularitu přinesl Tron (1982) pouze rozpočet přibližně 17 $ v rozpočtu 17 milionů $. To zahrnuje 4,7 milionu dolarů z víkendu otevření ve Spojených státech.

Společnost Disney považovala film za finanční zklamání, přestože se stal nejvýdělečnějším hraným hraným filmem za posledních pět let studia. Trvalý úspěch společnosti Tron se zbožím pomohl společnosti Disney získat větší návratnost.


Recenze „Tron (1982)“ - Co řekli kritici

Po jeho vydání měl Tron okamžitý úspěch u mnoha recenzentů. Ačkoli tam byla nějaká kritika, pokud jde o hlavní příběh, vizuální a zvukový design ukradl show. Tron získal mnoho ocenění za použití technologie a herecký talent Jeffa Bridgesa, Cindy Morganové a Davida Warnera.


Kde se film „Tron (1982)“ hodí do Disneyho filmu Pantheon

Tolik filmů Disney se stalo kulturně významnými a Tron (1982) se připojil k řadám těchto životně důležitých částí filmové historie, protože jeho dosah se rozšířil do domácností po celém světě a hrál v nich. V roce 2010 film prokázal svou trvalou popularitu vytvořením seznamu The Boston Globe 20 kultovních filmů , přistávající na 13. místě, a byl zvěčněn Americkým filmovým institutem jako jeden z nejlepších 10 sci -fi filmů.

Vliv Trona lze vidět například v hudebním videu pro Gorillaz ‘Feel Good Inc, které má klobouk ENCOM, a jemnou inspirací ve videoklipu From Paris to Berlin od dánské pop/taneční skupiny Infernal. Podle Johna Lassetera, bývalého šéfa Pixar Animation Studios, je právě Tron (1982) Jediný důvod, proč Toy Story dnes existuje . Průkopnická vizuální stránka filmu mu pomohla uvědomit si potenciál CGI v animovaných filmech.

Tron pokračoval získat několik nominací na 55. cen akademie, včetně nejlepší kostýmy a nejlepší zvuk. O čtrnáct let později obdržel Cenu Akademie za technický úspěch. Po dalších 14 letech se konečně dočkal pokračování, které znamenalo návrat Jeffa Bridgesa jako Flynna.


Trailer „Tron (1982)“Hrát si

TRON - originální upoutávka | Disney+ | Začněte streamovat hned Vstupte do původního přívěsu pro #TRON a začněte streamovat film nyní na #DisneyPlus. Chcete -li získat další aktualizace, přihlaste se k odběru Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic. Disney+ je konečným cílem streamování zábavy od společností Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic. Disney+ začne v USA 12. listopadu 2019… 2019-11-08T16: 00: 04.000Z

Streamujte Tron hned


Drobnosti „Tron (1982)“: 5 rychlých faktů

Film tak ikonický a klasický jako Tron (1982), určitě budou existovat faktoidy a drobnosti, díky nimž bude zážitek ze sledování o něco lepší. Nechte se vtáhnout do následujících pěti faktů o populární sci-fi adventuře Disney do světa počítačového programování.

1. Tron byl Stop in a Square Enix RPG Adventure

Spolupráce mezi Disney a Square Enix, Kingdom Hearts, má v Kingdom Hearts II úroveň Tron. Jediným vracejícím se hercem je Bruce Boxleitner, který si zopakoval svoji roli Trona ve světě videoher.

2. Tron byl vnímán jako a Ohrožení prosperujícího průmyslu

Animátoři Disney nebyli s vydáním Trona spokojeni. V obavě, že jim nový vzhled generovaný počítačem vezme práci, mnoho tradičních animátorů odmítlo na filmu pracovat. Stevenovi Lisbergerovi byly zaslány dopisy vyjadřující znepokojení nad tím, jak film ovlivní

3. Byl předán za nejzaslouženější cenu

Navzdory nominaci na nejlepší kostýmy a nejlepší zvuk na 55. cen akademie, Tron nebyl nominován za nejlepší vizuální efekty. Nebylo to proto, že by film diváky nepřekvapil, ale proto, že Akademie cítila, že film podvádí pomocí počítačů generujících digitální svět.

4. Natáčení proběhlo s radioaktivním překvapením

Tron je první a jediný film, který byl natočen v laboratoři Lawrence Livermore. Laboratoř pracuje na zlepšení bezpečnosti Spojených států pomocí vědy a technologie. Věří se, že Cindy Morgan vstoupila do radioaktivního úniku a musela podstoupit dekontaminaci.

4. Ovlivnila to politika společnosti Disney No-Guns

Postavy v Tronu používaly disky jako svoji zvolenou zbraň. Zatímco se zdálo, že zapadají do vesmíru, rozhodnutí použít létající disky bylo učiněno tak, aby bylo v souladu s politikou společnosti Disney No-Guns. Lisberger se obával, že děti budou napodobovat to, co viděli během filmu.

dlouhé tenisky

Streamujte Tron hned


Populární Problémy

Začátkem tohoto týdne britský bulvární deník „The Sun“ umožnil fanouškům Rogera Federera nahlédnout do jeho luxusního prázdninového bytu v Dubaji.

Váš průvodce streamováním Miracle online - včetně jednoduchých informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Stručný přehled French Open, které je jediným grandslamem hraným na antuce.

Francouzská kapka je trik ruky, kde necháte minci nebo jiný malý předmět „zmizet“, když jej přenesete mezi ruce. Trik francouzské kapky spočívá v tom, že mince nikdy neopustí ruku, ve které začala, ale vaše ...

Steph Curry se vrací, protože Warriors ve čtvrtek večer hostí Raptory. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Staly se vaše boty tématem diskuse - ve zlém? Páchnoucí obuv může být zdrojem velké ostudy. Naštěstí existuje pomoc. Způsobů, jak se zbavit zápachu z obuvi, je doslova desítky. Podle toho, jak je to špatné, ...