Jak sledovat film „How High 2“ online zdarma

GettyJak vysoko 2 “, pokračování populárního filmu z roku 2001, ve kterém se představili Method Man a Redman, má premiéru v sobotu 20. dubna ve 21 hodin. ET/PT na MTV.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho živý přenos Jak vysoko 2 na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu.stojan na tenisovou obuv

TV Philo

MTV je součástí hlavního 44kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos MTV na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na vašem telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud se nemůžete dívat Jak vysoko 2 v přímém přenosu vám Philo také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když to zapomenete na DVR nebo se zaregistrujete pozdě, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát cokoli, co bylo vysíláno za poslední tři dny.

Sling TV

MTV je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčků kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos MTV na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

jak čistit bílé kožené tenisové boty

Pokud se nemůžete dívat Jak vysoko 2 naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR jako další doplněk.


Náhled „Jak vysoká 2“

Vydáno v roce 2001, originál Jak vysoko nedostal skvělé recenze od kritiků ale rychle získal kultovní klasický status jako jeden z nejpopulárnějších stonerových filmů své generace.

Když se z takového filmu stane pokračování, obvykle se setká se spoustou obav. A to je určitě tento případ, zvláště když vezmete v úvahu, že dvě hvězdy z originálu - Method Mad a Redman - nebudou v pokračování.

Meth a Red se ve skutečnosti podíleli na tvorbě skriptu pro Jak vysoko 2 v posledních několika letech, ale nikdy nebyli schopni dosáhnout dohody. Místo toho rapper Lil Yachty a herec DC Young Fly převezme hlavní role.

srovnávací tabulka tenisových raket

Stručně řečeno, já a Meth jsme nevěděli, že s filmem dělají tuto transakci, Řekl Redman . Nejsem naštvaný na Yachty nebo DC Fly - jak jsem řekl, nemá to s nimi nic společného. A nejsem ani naštvaný, protože Bůh každopádně vždy staví věci na správné místo; Jdu jen po cestě ... Ale jde mi o to, když máte značku, jako je Red and Meth, tento druh pomohl vybudovat a vytvořit tuto entitu How High a natáčení filmu na How High - mám na mysli marihuanu a pobyt v vysoká škola. To byly všechny naše nápady. A když přišla nová dohoda, nebyli jsme do toho zapojeni.

Mike Epps si zopakuje svoji roli Baby Powder z originálu, zatímco Deray Davis ( 21 Jump Street , Semi-Pro ) a Nene Leakes ( Skutečné manželky z Atlanty ) připojte se k případu.

Jak vysoko 2 napsal Shawn Ries ( Rodinný typ ), Artie Johann ( Rodinný typ ), Alex Blagg ( Workoholici ) a Neel Shah ( Bezmocný ), a to bylo v režii Bruce Leddy .


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat „Nejmenší ženu světa“ TLC online bez kabelu. Premiéru má ve čtvrtek 9. července ve 22 hodin. ET/PT.

'Run' je nová série HBO od společností Phoebe Waller-Bridge a Vicky Jones. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Naomi Osaka dostala během pátečního zahajovacího ceremoniálu tu čest být poslední nositelkou pochodně na olympijských hrách v Tokiu.

Často se jim říká „plážové svaly“, protože v tílku nebo plavkách vypadají skvěle, jsou vaše paže nezbytnou součástí každého kulturistického režimu. Při budování paží existují tři hlavní svalové skupiny: bicepsy, ...

Vzestup Ankity Rainy na indickém tenisovém okruhu mohl být klidný, ale byl poměrně vzestupný a stabilní.