Jak natáhnout gumové boty

Gumové boty mohou pomoci udržet vaše nohy v suchu a bez bahna a představují stylový způsob, jak doplnit oblečení. Pokud se ale nehodí správně, mohou být strnulí a bolestiví. Naštěstí můžete gumové boty snadno natáhnout, aby pohodlně a pohodlně seděly. Můžete použít led k roztažení špičky, nebo použít teplo k uvolnění nepohodlných oblastí. K úplnému natažení nohy vašich gumových bot použijte dobré staromódní nosítko.

jak zlepšit tenisové dovednosti

Metoda 1 ze 3: Zmrazení bot

 1. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 1

  1 Naplňte 2 uzavíratelné plastové sáčky ¼ plné vody. Použijte sáčky o objemu 1 galon (3,8 l), aby voda měla dostatek prostoru k roztažení a natažení bot. Do každého sáčku nalijte studenou vodu, aby byly asi z full plné.
  • Používejte čisté sáčky bez úniků, aby nedošlo k navlhnutí nebo znečištění vnitřku bot.


 2. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 2

  2 Vytlačte vzduch z pytlů a uzavřete je. Připojte plastové těsnění v horní části sáčku a utěsněte jej, dokud nebude téměř zcela uzavřeno. Rukama přitlačte na sáčky, abyste z nich odstranili co nejvíce vzduchu, aby se snadněji vešly do vašich bot. Jakmile z nich vytlačíte přebytečný vzduch, sáčky zcela uzavřete.
  • Držte sáčky dnem vzhůru, abyste se ujistili, že jsou zcela utěsněné a nebude z nich vytékat voda.
 3. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 3

  3 Do každé boty vložte tašku. Vezměte 1 z tašek a srolujte ho tak, aby byl úzký, a zasuňte jej až k přední části boty. Upravte tašku tak, aby spočívala rovnoměrně ve spodní části zavazadlového prostoru. Poté přidejte druhý pytel plný vody do druhého kufru.
 4. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 4

  4 Vložte boty přes noc do mrazáku. Umístěte boty do mírného úhlu dopředu, aby tašky zůstaly v přední části špičky. Uložte je do mrazničky přes noc nebo alespoň na 8 hodin, aby voda mohla úplně zmrznout a expandovat uvnitř bot. Poté je vyjměte z mrazáku a nechte několik minut rozmrazit.
  • Vyčistěte prostor pro své boty v mrazáku, aby tam nekontaminovaly žádné potraviny ani jiné předměty.
 5. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 5

  5 Odstraňte sáčky zmrzlé vody z bot. Sáhněte do 1 svých bot a chyťte se pytle s vodou. Opatrně jej vytáhněte ze zavazadlového prostoru, abyste neroztrhli nebo nepoškrábali vnitřní část zavazadlového prostoru. Poté sáček vyjměte z druhého zavazadlového prostoru.

  Spropitné: Pokud je taška uvízlá uvnitř, nevytahujte ji, jinak byste mohli poškodit botu. Místo toho počkejte několik minut, než se led rozmrazí, a poté jej zkuste znovu vytáhnout.

 6. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 6

  6 Vyplňte boty novinami, aby se udržely. Jakmile je gumový materiál bot natažen a odstraněna zmrzlá voda, vyzkoušejte je, abyste zjistili, jak sedí. Pokud jste s natahováním spokojeni, nacpte je novinami, kousky látky nebo jiným materiálem, aby si zachovaly tvar. Přidejte dostatek materiálu na vyplnění vnitřku svých bot, aby zde nebylo místo navíc.
  • Pokud boty stále nejsou dostatečně natažené, můžete to zkusit znovu a ještě je rozšířit.
  • Ponechte boty plné novin, dokud je neplánujete nosit.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Zahřívání bot

 1. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 7

  1 Noste silné ponožky a obujte gumáky. Použijte opravdu tlustý pár ponožek, který pomůže roztáhnout gumový materiál, když je zahřejete. Nasaďte si boty, abyste mohli ohnout nohy a chodit v nich poté, co je zahřejete.
  • Pokud jsou boty tak těsné, že nemůžete nosit silné ponožky a obout si je, oblékněte si místo nich tenké ponožky.
 2. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 8

  2 Spusťte na botách foukací sušičku, aby se materiál uvolnil. Vezměte si fén nastavený na vysokou teplotu a držte jej asi 6–8 palců (15–20 cm) od povrchu bot. Fén udržujte neustále v pohybu přes boty, aby se zahřály a uvolnily gumový materiál, aby se natáhly. Zahřívejte boty, dokud se dostatečně neuvolní, abyste se cítili pohodlně.
  • Zaměřte se na obzvláště úzká místa, jako je špička nebo pata, aby se vešly pohodlněji.
  • Vyhněte se tomu, abyste fén dostali příliš blízko gumy, abyste ji nepřipálili ani neroztavili. Nezahřívejte je déle než 30 minut najednou.
 3. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 9

  3 Při držení fénu nad nimi ohněte nohy. Když pohybujete sušičkou tam a zpět po povrchu bot, zvedněte prsty a ohněte patu, aby se materiál natáhl a vytvořil pohodlnější nošení. Jak se guma zahřívá, materiál se při pohybu uvolní a bude pohodlnější.

  Spropitné: Nechte přítele namířit sušičku na vaše boty, zatímco vy v nich stojíte, a ohněte si chodidla a podpatky, abyste je mohli natáhnout a dosáhnout přirozenějšího střihu.

 4. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 10

  4 Udělejte si 30minutovou procházku, abyste natáhli gumový materiál. Jakmile se boty stanou volnějšími a pohodlnějšími, vydejte se na pěknou dlouhou procházku, která je pomůže rozbít do nového střihu. Jakmile guma vychladne, začne tvrdnout a zachovat si svůj nový tvar a fit. reklama

Metoda 3 ze 3: Použití zaváděcího nosiče

 1. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 11

  1 Vložte zavřená nosítka do oblasti špičky boty. Nosítko na boty je zařízení s dřevěným blokem ve tvaru vnitřní části boty a rukojetí, která se otáčí a otevírá blok. Ujistěte se, že jsou nosítka zcela zavřená, a zasuňte ji úplně do zavazadlového prostoru, aby byla ve špičce v přední části boty.
  • Otočením rukojeti proti směru hodinových ručiček ji zcela zavřete.
  • Vyhledejte nosítka u místního ševce, v obchodech s koženými potřebami nebo si objednejte 1 online.
 2. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 12

  2 Otáčením rukojeti ve směru hodinových ručiček otevřete napínák zavazadlového prostoru, dokud nebude napnutý. Jakmile je nosítko zcela zasunuto do zavazadlového prostoru, otočením rukojeti doprava jej začnete otevírat. Když se napínací bota cítí opravdu těsná a rukojeť se obtížně otáčí, dejte jí ještě 2-3 dobré zatáčky, aby se guma opravdu natáhla.
  • Pryž je pružná, ale může se roztrhnout, pokud ji příliš rychle natáhnete. Jakmile bude otáčení obtížné, nevyhýbejte se rukojetí více než 5-6krát.
 3. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 13

  3 Ponechejte nosítka v zavazadlovém prostoru po dobu 8 hodin. Umístěte gumovou botu na rovný povrch, aby se stále rovnoměrně natahovala. Nechte nerušeně přes noc nebo alespoň 8 hodin, aby se materiál mohl uvolnit a zachovat tvar.
 4. Obrázek s názvem Stretch Rubber Boots Krok 14

  4 Vyjměte nosítka a obujte si zavazadlový prostor, abyste zjistili, jak to sedí. Pomalu otáčejte rukojetí doleva, aby se zavírače zavazadel jemně zavřely. Pokud již nemůžete otáčet, vysuňte jej ze zavazadlového prostoru. Nasaďte si botu a trochu se projděte, abyste zjistili, jaký je to pocit. Pokud jste s natažením spokojeni, použijte na druhém botě nosítka.
  • Správné natažení gumového materiálu může trvat 2–3 přes noc.

  Spropitné: Pokud gumu nenosíte do jednoho dne, může se vrátit do původní velikosti. Vyplňte boty novinami, pokud je neplánujete brzy nosit, aby si zachovaly roztažnost.

  velikost gripu tenis
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

Zmrazení bot

 • 1 galon (3,8 L) uzavíratelné plastové sáčky
 • Noviny, kousky látky nebo jiný materiál na nacpání bot

Zahřívání bot

 • Fén
 • Tlustý pár ponožek

Použití zaváděcího nosiče

 • Nosítka na boty

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Rafael Nadal diskutoval o svých každodenních zvycích ve videu zveřejněném společností MAPFRE. Nadal vysvětlil důležitost rutiny v jeho životě a také uvedl metriku svých každodenních a ročních zkušeností.

Série HBO „Ballers“ se ve své třetí sezóně stává silným a my jsme se seznámili s tím, jak můžete každou epizodu sledovat online zdarma.

Jak vyrazit na Half Dome. Half Dome je skalní útvar, který se tyčí v kalifornském národním parku Yosemite. Ačkoli je známo, že je to velmi náročná túra, je také populární, což znamená, že stezky jsou po celé léto zaneprázdněné ....

Novak Djokovič získal počátkem tohoto měsíce svůj šestý wimbledonský titul a celkově 20. Grand Slam.

Jak zabránit eklampsii u psů. K eklampsii dochází, když kojící pes má nebezpečně nízkou hladinu vápníku v krvi. Tento stav se obvykle stává, když matka produkuje mléko pro štěňata ve věku jeden až pět týdnů. Jestli ty...

Zde je návod, jak streamovat RuPaul's Secret Celebrity Drag Race online bez kabelu.