Jak mluvit s dívkami jako dospívající chlapec

Chcete mluvit s více dívkami? Nebojte se - mluvit s dospívající dívkou nemusí být tak těžké! Buďte v pohodě, když zahájíte konverzaci, a nechte dívku zaujmout tím, že o ni projevíte zájem. Pamatujte si, že mluvit s dívkou je jako mluvit s jakoukoli jinou osobou. Pokud chcete vědět, jak mluvit s dívkami jako dospívající chlapec, postupujte podle těchto kroků.

Část 1 ze 3: Zahájení vražedné konverzace

 1. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 1

  1 Mějte skvělý přístup. Pokud chcete s dívkou vést vyřazovací rozhovor, musíte začít silně. Když uvidíte dívku, se kterou si chcete promluvit, ať už jde o dívku, na kterou jste už nějakou dobu drtili, nebo roztomilou dívku, kterou jste právě zahlédli na večírku, měli byste ji nechat si na pár minut všimnout. Nechte ji vidět, jak se bavíte se svými přáteli a nevěnujete jí příliš mnoho pozornosti. Potom, když zavřeš oči, vykroč k ní s důvěrou. Držte hlavu vzhůru a dívejte se přímo před sebe.
  • Pokud ji neznáte, tak se představte. Stačí říct: „Hej, já jsem Brian. Jak se jmenuješ?' To je jednoduché, ale účinné.
  • Pokud tu dívku znáte, řekněte: „Ahoj, jak se máš?“ nebo 'O co ti jde?' Tady nemusíte být příliš propracovaní - prostě k ní chcete dojít, jako by o nic nešlo.
  • Předstírejte to, dokud to nezvládnete - i když se děsíte rozhovoru s dívkami, předstírejte, že to není žádný problém.


 2. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 2

  2 Otevřete lehkým tématem. Není třeba připravovat propracovaný vtip nebo vyzvednutí nebo udělat backflip, abyste upoutali pozornost dívky. Stačí říct něco, díky čemu si s vámi dívka bude chtít více promluvit a trochu vás poznat. Teď není čas diskutovat o pohřbu vaší babičky nebo mluvit o svých cílech do budoucna. Prostě si s ní promluvte o něčem, co jste viděli v televizi, o něčem, co udělal váš pes, nebo o něčem skvělém, co jste dělali o víkendu. Netlačte na sebe příliš a začněte lehkou otevírací linkou. Zkuste něco takového:
  • „Páni, můj víkend byl šílený. Musel jsem pomoci tátovi postavit přístavbu k domu a sotva mohu hýbat rukama. Co ty? Udělal jsi se svým časem něco vzrušujícího? '
  • „Podívejte se na ten škrábanec na mé ruce. Moje kočka je blázen, když má hlad. A co vy - máte nějaké domácí mazlíčky? '
  • „Věříte, jak těžký byl ten test z matematiky? Jsem si jistý, že jsem správně zodpověděl všechny otázky. A co ty? '
 3. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 3

  3 Vnímejte osobnost dívky. Když s dívkou začnete mluvit, měli byste pochopit, co od vás chce. Každá dívka je jiná. Pokud je více plachá, pak bude potřebovat, abys ji vytáhl, položil více otázek a více mluvil. Ale pokud je opravdu upovídaná a odchozí, měli byste ji nechat promluvit a nestarat se tolik o to, jak na ni udělat dojem, a také se vyvarovat přerušení. Jakmile poznáte, jaký typ dívky je, můžete podle toho upravit konverzaci.
  • Nebojte se, jestli je stydlivá. Možná je jednou z těch dívek, které jsou zpočátku jen stydlivé, ale které se rychle otevřou, jakmile jí uděláte pohodlí.
  • Ačkoli je důležité být sám sebou, měli byste se držet bezpečných témat, když s dívkou poprvé promluvíte, než budete vědět, zda má nemocný smysl pro humor, nebo se snadno urazí nevhodnými vtipy nebo komentáři. Čím více s ní budete mluvit, tím více budete vědět, co kolem ní můžete a nemůžete říct.
  • I když dívka odchází, neměli byste jí to dovolit Všechno mluvení. Dejte jí vědět, že s ní můžete viset.
 4. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 4

  4 Povídejte si. Na povídání není nic malého. Pokud mluvíte s dívkou, nemůžete začít se svými nejhlubšími, nejdůležitějšími touhami, nebo bude chtít utéct. Small talk je umění a můžete ho zvládnout pouhou zmínkou o světských tématech, která Vést vás k intimnější, vzrušující konverzaci. Musíte začít v malém, abyste skončili ve velkém, takže se nebojte zmínit o těch nejzákladnějších věcech, dokonce o počasí nebo nadcházejícím testu z chemie. Zde je několik příkladů, jak můžete z small talk udělat hlubší téma:
  • „Věříte, jak moc tento víkend pršelo? Měl jsem jet na kole s tátou, ale nakonec jsme zůstali celý víkend v domě. Dělal jsi v dešti něco zábavného, ​​nebo jsi byl také zavřený? '
  • „Chtěl jsem se včera večer učit na zítřejší chemický test, ale moje malá sestra byla nemocná rýmou a já jsem musel pomoci mámě, aby se o ni starala. A co ty - máš nějaké sourozence? '
  • „Včera večer jsem viděl Avengers Endgame. Myslel jsem, že je to v pořádku, ale ne můj oblíbený. Jaký je tvůj oblíbený film?'
 5. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 5

  5 Udělejte dívce jemný kompliment. Poté, co jste s dívkou chvíli mluvili, jí můžete dát najevo, že máte zájem, aniž byste přišli příliš silní nebo ji vyděsili. Můžete si s ní dokonce trochu pošťuchovat a komplimentovat ji škádlením. Prozatím stačí jen jeden kompliment - nechcete, aby měla pocit, že ji pronásledujete nebo posedlí tím, jak je skvělá. Zde je několik způsobů, jak to udělat:
  • „Líbí se mi barva tvé košile. Opravdu to odpovídá vašim očím. Udělal jsi to schválně? '
  • „Skvěle se směješ. Měl bys to používat častěji. '
  • „Jsi jediná dívka, kterou jsem kdy potkal a která ví o baseballu víc než já. Jak se to stalo?'
  reklama

Část 2 ze 3: Udržení jejího zájmu

 1. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 6

  1 Zeptejte se lehkých otázek. Jakmile si s dívkou chvíli povídáte, můžete jí začít pokládat několik otázek, které ukazují, že na jejích zájmech a názorech záleží, aniž byste příliš přemýšleli. Neměla by se cítit jako ve vyšetřovací místnosti, ale měla by mít pocit, že se skutečně snažíte ji poznat, místo aby se předváděl nebo se na ni snažil udělat dojem, aniž by mu bylo jedno, kým ve skutečnosti je. Zde je několik otázek, na které se můžete ptát a prozradit něco o sobě, aby se dívka cítila pohodlněji:
  • „Když přijdu ze školy domů, vždycky si nejdřív vezmu kytaru. Co děláš pro zábavu, když nejsi ve škole? '
  • „Líbí se ti být v tenisovém týmu? Myslím, že být ve fotbalovém týmu je v pořádku - když nás naše koučování nezabije cvičením. '
  • „Vidím, že se se Sarah často motáte. Je to tvoje nejlepší kamarádka, nebo jsi jedna z těch dívek s partou nejlepších přátel? '
 2. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 7

  2 Rozesmát ji. Pokud chcete dívku udržet závislou, musíte ji rozesmát, aby se cítila pohodlně a chtěla s vámi dál mluvit. Aby se rozesmála, můžete si ze sebe dělat legraci, trochu ji škádlit nebo jí říct vtipnou věc, která se vám stala o víkendu. Nebuďte příliš zjevní, když se snažíte být vtipní nebo říkat její vtipy, a nesnažte se ji rozesmát pouhým pokládáním lidí dolů. Zde je několik věcí, které můžete říct, abyste se ji pokusili rozesmát:
  • 'Hrál jsem na kytaru natolik, že si myslím, že jsem posedlý.' Včera v noci se mi zdál sen, že jsem Jimi Hendrix - člověče, bylo mi to líto, když jsem se probudil. '
  • 'Je všechno ve tvém šatníku růžové, nebo máš na sobě jen všechno své růžové oblečení najednou?'
  • „Včera jsem trenérovi řekl, že mám rýmu, abych mohl vynechat trénink. Ale pak mě ten den uviděl viset na Sonicu - člověče, byl jsem zatčen! '
 3. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 8

  3 Nechte ji mluvit. I když je dívka více na stydlivé straně, měli byste ji přesto nechat promluvit a říct vám, o čem přemýšlí nebo o co se stará. Můžete být tak nervózní z toho, že vám dojdou věci, když řeknete, že se ocitáte v běhu po zdánlivě ničem a nevycházíte ven. Ujistěte se, že jste přestali mezi větami, nechte dívku dělat citoslovce a nepřerušujte ji, pokud se pokouší mluvit.
  • Pokud vám právě vypráví příběh, nečekejte, až skončí, abyste jí mohli vyprávět příběh, který si myslíte, že je podobný, ale lepší - díky tomu bude mít pocit, že opravdu neposloucháš.
  • Reagujte na to, co říká. Nemusíte kývnout nebo říkat „Jo“ každé dvě sekundy, abyste jí dali najevo, že vám záleží na tom, co říká. Prostě navažte oční kontakt, ve správnou chvíli kývněte a udělejte vhodné komentáře jako: „To je šílené“, „Nemůžu uvěřit, že jsi to musel udělat“ nebo „Netušil jsem, že ...“
 4. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 9

  4 Nechlubte se ani se nepředvádějte. Pokud se chlubíte nebo se předvádíte, pak dívka bude chtít běžet do kopců, než dokončíte výčet všech svých úspěchů ve světě středoškolského basketbalu. Když dívce řeknete, jaký jste skvělý sportovec nebo student, nezapůsobíte na ni a ve skutečnosti to bude mít opačný účinek a bude si myslet, že jste mělká nebo narcistická.
  • Můžete mluvit o tom, jak moc máte rádi sport, který hrajete, aniž byste jí řekli, jak jste v něm skvělí.
  • Můžete zmínit svou oblíbenou třídu, aniž byste řekli, že jste na posledním papíru dostali 'A'.
  • Nemyslete si, že dívka nebude vědět, jak jste úžasní, pokud se nepochválíte. Místo toho si bude myslet, že jsi úžasný, protože jsi pokorný.
 5. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 10

  5 Nechte ji vidět, čím jste výjimeční. To se liší od vychloubání. Můžete nechat dívku vidět, čím se lišíte od všech ostatních chlapů, aniž byste se tím chlubili. Místo toho jí dejte trochu vědět o svých vtípcích nebo zájmech, aniž by ji přimělo myslet si, že jste hned trochu divní. Možná není na čase jí povědět o vaší sbírce pavouků, ale můžete si promluvit o tom, jak moc se vám líbí dobrovolnictví v místní vývařovně, vodění psa na procházky nebo psaní písniček.
  • Najděte způsob, jak vychovat jednu z věcí, které rádi děláte a která skutečně reprezentuje, kým jste, a počkejte, až se dívka zeptá na další otázky.
  • Poté, co jí řeknete něco o sobě, zeptejte se jí něco o sobě, aby neměla pocit, že konverzaci dominujete.
 6. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 11

  6 Hrajte v pohodě. Pokud opravdu chceš udržet dívčin zájem, musíš to hrát skvěle a dosáhnout rovnováhy mezi tím, abys jí dal najevo, že s ní rád mluvíš, aniž bys dostal oči štěněte nebo prakticky slintal u jejích nohou. Abyste to hráli skvěle, neměli byste ji příliš tlačit, když s ní mluvíte, milionkrát jí skládáte komplimenty nebo jí říkáte, jak je krásná nebo úžasná.
  • Měli byste se chovat, jako byste s ní rádi mluvili, ale že máte spoustu zkušeností s povídáním si s dívkami, takže pokud vás nemá ráda, přežijete.
  • Mysli než začneš mluvit. Pokud toužíte jí dát kompliment, najděte způsob, jak to nejprve znít méně intenzivně. Pokud například toužíte říci: „Máte nejkrásnější vlasy na světě“, můžete říci: „Líbí se mi, jak vaše vlasy zachycují světlo. Nikdy předtím jsem to neviděl. '
 7. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 12

  7 Vědět, kdy je čas odejít. Existují dva scénáře, kdy je nejlepší s dívkou přestat mluvit. Jedním z nich je, že do vás prostě není a dívá se na své nohy, telefon nebo se zoufale dívá na své přátele, aby ji zachránila. Druhým je, když se s ní úžasně bavíte a můžete říct, že je opravdu do konverzace - i když to může vypadat nepřirozeně, měli byste dívku nechat na vrcholu konverzace, pokud nejste nezdvořilí, tak s tebou chce mluvit příště.
  • Pokud s vámi dívka nerada mluví, prostě ji laskavě rozloučte a odejděte. Není důvod to zhoršovat slovy: „Asi si myslíš, že jsem otravný.“
  • Jestli to můžeš říct ona dělá opravdu rád s tebou mluvím a skvěle se bavíš, pak je čas připravit se na odchod.
  reklama

Část 3 ze 3: Silný východ

 1. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 13

  1 Nechte ji chtít víc. Neměli byste vytahovat každý trik z rukávu, říkat dívce každou maličkost, která vás zaujme, a pokládat jí všechny možné otázky, které ji najednou zaujmou. Příště ji neuvidíte, takže si budete mít o čem povídat. Místo toho najděte způsob, jak „dráždit“ konverzaci, aby chtěla slyšet, co říkáte, a mluvit dál, až budete příště. Zde je několik způsobů, jak to udělat:
  • „Řekl jsem ti o době, kdy jsem se setkal s Davem Matthewsem v Burger King? Ach, to si budu muset nechat na další den. '
  • „Herectví zní tak zábavně. Chci slyšet vše o tom, jak se příště dostanete do role Lady Macbeth. Macbeth je jako moje oblíbená Shakespearova hra. '
  • „Zítra s Eddiem zkusíme poprvé surfovat. Má být opravdu větrno, takže dám vědět, jestli přežijeme. '
 2. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 14

  2 Dejte jí vědět, že si s ní rád povídáte. Nemusíte dívce říkat, že jste si s ní právě promluvili - a to i kdyby! Jen jedna krátká věta, která jí dá najevo, že jste si skvěle popovídali, ji bude cítit výjimečně a bude chtít s vámi znovu mluvit. Zde je několik způsobů, jak to udělat:
  • „Dohánět to byla zábava. Nemůžu uvěřit tomu, co jsi mi řekl o své sestře. '
  • „Rád s tebou mluvím o hudbě. Vždy odcházím s novým doporučením. '
  • 'Vypadá to, že jsem ztratil pojem o čase, protože tak rád mluvím o filmech.'
 3. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 15

  3 Promluvte si o tom, až s ní budete moci znovu mluvit. Tím rozhovor nemusí končit. Těsně předtím, než se rozloučíte, řekněte něco, co jí dá najevo, že se těšíte, až si zase promluvíte, i když ji chvíli nebudete moci vidět. Díky tomu se bude cítit výjimečně, aniž by měla pocit, že ji někdo pronásleduje. Zde je několik věcí, které můžete říci:
  • „Hodně štěstí s tím plaveckým setkáním zítra. Brzy mi o tom budete muset všechno povědět. '
  • „Uvidíme se zítra v matematice. Přijďte připraveni s vtipem, protože se mi bude dobře zasmát, až ty testy dostaneme zpět. '
  • „Rád slyším vaše příběhy o vaší rodině. Možná o víkendu budu slyšet víc na Beckyově večírku. '
 4. Obrázek s názvem Talk to Girls as a Teen Boy Step 16

  4 Odejděte ladně. Jakmile konverzaci ukončíte, dejte dívce najevo, že s ní rádi mluvíte, a zmínili jste se o době, kdy se potenciálně znovu uvidíte, nezbývá vám nic jiného, ​​než se usmát, zvednout ruku a říct „Uvidíme se později“ a poté odejdeme do západu slunce. Ukončete sebevědomě a rychle místo toho, abyste se zdržovali, dokud vám nedojdou věci, o kterých si budete povídat, nebo budete stále posouvat nohy.
  • Na konci se příliš nesnažte. Jednoduše: „Promluvím si s tebou později“ pochopí, o co jde.
  • Pokud máte kam jít, jako je hodina angličtiny nebo odpalování, řekněte jí, kam jdete, aby viděla, že jste zaneprázdněni a hodně se toho děje.
  • Udělejte dívce široký úsměv, když odcházíte, aby se cítila pohodlně. Nemusí to být intenzivní, přehnaný úsměv. Jen se dostatečně usmějte, aby viděla, že jste se dobře pobavili.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nechte ji mluvit o sobě a poslouchejte, co říká.
 • Navažte oční kontakt , ale ne do bodu, kdy to začne být příliš intenzivní.
 • Nechlubte se sebou.
 • Noste slušné oblečení. Nemusíte nosit drahý oblek, ale měli byste mít svůj oblíbený, nejhezčí outfit. Udělejte si čas s malými detaily, jako je zastrčení části trička. Ujistěte se, že vám oblečení sedí, a vyhněte se tomu, abyste působili dětinsky.
 • Najděte nějaké začátečníky konverzací sledováním televize (i History Channel a Discovery Channel mají zajímavé předvolby konverzací; sledujte zprávy, zejména MTV nebo E-News, nebo Entertainment Tonight. Pro konverzaci pro dospělé můžete také sledovat kabelové zpravodajské stanice jako CNN a MSNBC, ale uvědomte si kontroverzní témata), procházení webu, čtení knih, časopisů a novin a činnosti, o kterých víte, že je má ráda.
 • Mějte dobré držení těla; nehrbte se a nechoďte příliš uvolněně.
 • Vyhněte se trapnému tichu, to může být na konverzaci to nejhorší. Abyste tomu zabránili, rychle přerušte vše, co říká, a řekněte jí, že budete muset v této konverzaci pokračovat později a odejít. Nezapomeňte se omluvit a říct jí, že jdete pozdě. Pokud dojde k trapnému tichu, udělejte si legraci nebo položte otázku.
 • Pokud vám dojde řeč, nebo vám to přijde trapné, zeptejte se na její číslo. Pokud si to nepamatuje, dejte jí své a řekněte jí, aby vám později zavolala nebo napsala. Pokud se vám líbí, s největší pravděpodobností vám napíše textovou zprávu a počká do telefonu, dokud jí neodepíšete.
 • Pokládejte otázky, ale nezblázněte se z nich.
 • Udržujte se neustále v čistotě. Nikdy nevíte, kdy vám může zavolat a říct, že vás přijde navštívit.
 • Řekni jí, že vypadá krásně. Pokud se podívá dolů nebo zrudne, je to dobré znamení. Nepanikařte, ale přidejte: „Zvlášť když se usmíváte“ a šklebíte se na ni. Oslabí ji to v kolenou.
 • Diskutujte o popkulturních referencích o televizi, hudbě, filmech, celebritách, sportu, rádiu, o čemkoli, co se nedávno stalo, kde se můžete na věc podívat.
 • Vyhněte se sběrným linkám!
 • Měli byste požádat o telefonní číslo. „V případě, že budu muset znovu odejít, můžeš mi připomenout, o čem mluvíme“ (úsměv). Dá vám své číslo a budete připraveni.
 • Pokud se ti dívka líbí, netráv s ní každou sekundu.
 • Neříkej nic, co by mohlo poškodit její city.
 • Nikdy nemluvte o bývalých nebo předchozích vztazích, zvláště ne v prvních týdnech randění.
 • Cvičte na dívčím rodinném příteli, sestřenici, z kostela a sestře (doporučuje se mluvit se starší sestrou). Tímto způsobem si můžete procvičit své konverzační schopnosti s mnohem menší úzkostí.
 • Pamatovat si vše, co řekla nebo cítila, je prioritou číslo jedna. I pamatovat si malé věci, jako je její oblíbený film, je důležité. Když se jí zeptáš znovu, může mít pocit, že jsi nikdy neposlouchal a že tě to nezajímá.

reklama

Varování

 • Dávejte pozor, abyste při rozhovoru s dívkami nepůsobili příliš silně. Rozhodně se chcete vyhnout dotyku dívek bez jejich svolení nebo pokusu o jejich polibek neočekávaně - udržujte věci lehké a zábavné a budete dělat skvěle!
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Oblečení
 • Výrobky osobní hygieny

Populární Problémy

Daniela Hantuchová věří, že emocionální výboje Novaka Djokoviče na kurtu dokazují, že mu tento sport opravdu záleží.

Jak hrát Strip War. Pokud máte balíček karet, máte vše, co potřebujete k hraní války. Je to neuvěřitelně jednoduchá karetní hra, jejímž jediným cílem je shromáždit všechny karty v balíčku. Válka je obvykle považována za dětskou hru ...

Tenista, který cestuje se svou matkou na mezinárodní okruh, není běžným jevem, ale není to ani neslýchané.

Navštěvovat vysokou školu nebo univerzitu je velmi obohacující zážitek, ale pro studenta, který žije mimo akademickou půdu, může být cesta do kampusu velmi stresující. Plánování dopředu, kontrola pravidel dojíždění a parkování vaší školy a zvažování ...

Wood Memorial je jedním ze tří sobotních přípravných závodů Kentucky Derby. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze závodu online.

Cowboys a Giants, kteří mají místo na playoff stále na dosah, se sejdou v 17. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.