Jak odeslat textovou zprávu a zahájit konverzaci

Odeslání textu je přístupný a neformální způsob, jak zahájit konverzaci se svou zamilovaností. Neustálé volání může způsobit, že budete vypadat příliš dychtivě, a když budete všude tlačeni, můžete vypadat jako pronásledovatel! Posílání textových zpráv je nenáročné a mnohem méně nervů než osobní konverzace nebo telefonní hovory. Takže se zhluboka nadechněte, seberte odvahu a začněte psát SMS.

badmintonový koučink

Část 1 ze 3: Zahájení konverzace

 1. Obrázek s názvem Zavolejte nebo napište dívce Krok 1

  1 Získejte telefonní číslo svého milence. Nejlepší čas na to je, když jste uprostřed opravdu skvělé konverzace. Zahoďte požadavek opravdu ležérně a vypadejte opravdu pod tlakem.
  • Řekněte něco jednoduchého, například „Hej, proč neobchodujeme s čísly buněk?
  • Okamžik po výměně telefonního čísla může být trochu nepříjemný. Ujistěte se, že vám neunikne žádný úder. Udržujte konverzaci tak, aby výměna čísel vypadala zcela přirozeně.


 2. Obrázek s názvem Flirt Krok 1

  2 Mějte plán!
  • Než odešlete svou první zprávu, naplánujte si, co budete říkat nebo čeho chcete do konce konverzace dosáhnout.
 3. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 2

  3 Pošlete svůj první text. Jednoduché „Co se děje (jméno)?“ nebo 'O co ti jde?' je dobrý začátek konverzace.
  • Pokud vaše zamilovanost odpoví, že sledují televizi, poslouchají hudbu nebo hrají hru, odpovězte otázkou, co sledují, poslouchají nebo hrají. Ať už vaše zamilovanost říká cokoli, chcete být připraveni na doplňující otázku, která konverzaci udrží.
  • Vaše zamilovanost může říkat něco ve smyslu: 'Dělám si domácí úkol.' V odpovědi můžete říci něco jako: „Máme spoustu, že? Mému trvalo věky, než skončil! ' Nebo pokud vaše zamilovanost nechodí do školy, můžete říci: „Ach, chudáčku! Ha, dostal jsi hodně? '
  • Řekněte také svému rozdrcení, na čem jste. Když vám vaše rozdrcené zprávy dají vědět, co dělá, pošlete odpověď jako: „To je skvělé. Jen kontroluji Facebook 'nebo cokoli jiného, ​​co v té době skutečně děláte.
 4. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 3

  4 Sledujte, jak působí vaše zamilovanost. Hledejte v konverzaci stopy, abyste zjistili, zda si dotyčný užívá textové zprávy tam a zpět, zda má daný člověk konverzace dost, nebo zda jste připraveni ji posílit a zeptat se na rande.
  • Pokud jsou odpovědi na vaše texty opravdu krátké nebo oříznuté, měli byste pravděpodobně odeslat textovou zprávu typu „Dobře, chytíme vás později“ nebo „Uvidíme se později aligátor“. (Roztomilý textový tah) Nečtěte toho příliš. Osoba mohla být opravdu zaneprázdněná nebo ve špatné náladě. Jen se ujistěte, že nevypadáte zoufale nebo potřebně tím, že se pokusíte vést konverzaci, když se neděje.
  • Když vaše tlačenice odpoví položením otázek typu „Co to děláš?“ pak víte, že chce dál mluvit. Nechte konverzaci přirozeně plynout. Ujistěte se však, že oni jsou tím, kdo konverzaci ukončí. Buďte upovídaní a vpřed.
  • Hledejte šance, jak to povznést na další úroveň. Pokud konverzace začne být intenzivní nebo přechází ke skutečně osobním tématům, nebo pokud se vám vaše zamilovanost začne svěřovat s problémem, můžete říci: „Proč mi nezavoláš, abychom si mohli promluvit? Možná se někdy chci dát dohromady. '
  • Být plešatý. Pokud víte, že je správný čas, zeptejte se na rande. Pokud odmítnou, je v moři spousta ryb!
  reklama

Část 2 ze 3: Další začátek konverzace

 1. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 4

  1 Napište svou zamilovanost a zeptejte se: „Co jste si dnes mysleli o škole? „Pokud je odpověď něco jako„ Dobře, hádám “nebo„ Docela normální “, můžete se zeptat, co si myslí o domácích úkolech, vědeckém experimentu, který jste dělali, o zeměpisném projektu, který vám byl přidělen, o knize, která má přijít v příštím týden nebo zkoušky, které se blíží.
 2. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 5

  2 Využijte svátky a oslavy jako začátek konverzace.
  • Pokud si píšete se svou zamilovaností těsně před Vánoci nebo těsně před narozeninami, zeptejte se svého milence na plány, které mají na oslavu.
  • Pokud s osobou píšete textové zprávy těsně po dovolené, pošlete textovou zprávu s textem: „Hej, měl jsi dobré narozeniny? Máte něco zvláštního? '
  • Přečtěte si o svátcích, které neslavíte. Pokud například vaše láska tlačí na Chanuku, když slavíte Vánoce, položte otázky, abyste zjistili, o čem jejich svátky jsou.
  • Napište svou zamilovanost do textu kolem Nového roku a zeptejte se, zda si daný člověk dal nějaké novoroční předsevzetí. Sdílejte svá usnesení zpět.
 3. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 6

  3 Pokládejte otázky o jejich rodině. Vaše zamilovanost by si mohla stěžovat na sourozence, nebo možná vaše zamilovanost má staršího sourozence, který míří na vysokou školu. Pokud máte sami sourozence, řekněte něco jako: „Můžu se vyjádřit k problémům, které máš se svou sestrou. Moje sestra mě přivádí k šílenství. ' Můžete se také ptát na rodiče nebo dokonce na domácí mazlíčky.
 4. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 7

  4 Promluvte si se svým milencem o jejich koníčcích.
  • Pokud jste zamilovaní do tenisového týmu, zeptejte se, jak dopadl jejich poslední zápas.
  • Pokud má vaše zamilovanost jiné zájmy, jako je kapela, školní noviny nebo akademické mimoškolní programy, zeptejte se, co v poslední době v některých z těchto aktivit dělá.
  • Byla vaše láska v poslední době v nějaké soutěži? Byl ten člověk členem týmu vítězných kvízových misek nebo se zúčastnil školní hry? Napište této osobě zprávu: „Gratulujeme“.
 5. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 8

  5 Napište něco sympatického. Možná, že vaše zamilovanost měla špatnou známku ze zkoušky, prohrála důležitou hru nebo zažila něco opravdu smutného, ​​například smrt domácího mazlíčka nebo člena rodiny. Pošlete dotyčné osobě text typu: „Je mi líto, co se stalo. Jak se držíš?' reklama

Část 3 ze 3: Pravidla k zapamatování

 1. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 9

  1 Nepospíchej. S textem máte 160 znaků pro odeslání skvělé zprávy. Na text svého rozdrcení nemusíte okamžitě reagovat. Odpověď doručte, až budete mít chvilku čas na rozmyšlenou.
 2. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 10

  2 Vyhněte se hromadění telefonních poplatků. Ujistěte se, že máte neomezený textový plán nebo že pečlivě sledujete počet odeslaných textů. Nechcete, aby vás nebo vaše rodiče nepříjemně překvapilo, když vám přijde účet za mobilní telefon.
 3. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 11

  3 Přeskočte zkratky. Zkratky mohou způsobit, že budete vypadat mělce a přelétavě. Uložte si zkratky pro své BFF a při psaní textu použijte úplné věty a velká písmena.
 4. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 12

  4 Používejte emotikony opatrně. Smajlíci nebo smutné tváře jsou v pořádku, ale před použitím koketního emotikonu si musíte být docela jistí, že se vám váš oblíbenec líbí. Před použitím emotikonu lásky si rozhodně buďte alespoň na 99% jisti, že se vám líbí.
 5. Obrázek s názvem Text Your Crush and Start a Conversation Krok 13

  5 Ujistěte se, že vaše láska v určitém okamžiku zahájí konverzaci. Nepište jim příliš často. Posílání textových zpráv jednou nebo dvakrát týdně je dost dobré. Nechcete vypadat zoufale. reklama

Texty k zahájení konverzace s vaší zamilovanostíTexty k zahájení konverzace s vaší zamilovaností

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud vaše zamilovanost nereaguje hned, nepanikařte. Mají také život, mohou být zaneprázdněni něčím. Buď trpělivý.
 • Pokud jim chcete poslat zprávu, vždy skončete otázkou nebo něčím, na co lze snadno odpovědět.
 • Zajistěte, aby se s vámi cítili dobře, když vám budou posílat textové zprávy, dejte mu čas na odeslání zprávy. Dejte jim alespoň 2–3 minuty. A nebuď lhostejný.
 • Pokud máte dobrý smysl pro humor, nebojte se ho použít. Každý miluje někoho, kdo ho dokáže rozesmát.
 • Začněte vždy otevřenými otázkami. Než se přesunete k osobním věcem, měli byste se s tím člověkem cítit dobře.
 • Pokuste se neptat se hned na osobní otázky, počkejte, až se konverzace prohloubí.
 • Udržujte konverzaci lehkou. Nikdy nedělejte zásadní prohlášení jako „miluji tě“ prostřednictvím své textové zprávy.
 • Nezačínejte příliš mnoho textů! Mohou si myslet, že jste příliš přilnavý nebo příliš zoufalý.
 • Nikdy neposílejte nudné zprávy jako „cool“ nebo „good for you“. Díky nim budete znít, jako by vám to bylo úplně jedno. Položte si otázku typu „co děláš?“ Pak se budou mnohem více zajímat.
 • Pokud neodpoví hned, dejte tomu chvilku času a pak znovu odpovězte tím, že něco řeknete.
 • Buďte opatrní s emodži. Mohlo by to vypadat divně, pokud v podivnou dobu pošlete špatný.
 • Neposílejte opravdu dlouhé texty. Udržujte je krátké.
 • Pamatujte si, že při psaní své zamilované zprávy musíte být ohleduplní a vhodní.
 • Končete zajímavým tónem, na cliffhangeru a řekněte: „Zbytek vám povím ve škole.“ Nejlépe několik hodin před školou, aby měli čas se nadchnout, abyste jim to řekli.
 • Mohlo by jim pomoci poslat jim text o školních úkolech, protože to je společná řeč a je to něco, s čím se můžete oba ztotožnit.
 • Pamatujte si, že pokud vaše tlačenice nezačne tolik konverzací, možná je to tím, že zníte příliš potřebně. Uklidněte se a podívejte se na to z jejich perspektivy.
 • Zkuste si naplánovat termíny. Napište něco jako: Hej, máš zítra večer rušno? Začátečník může skutečně začít konverzaci.
 • Pokud se chcete zeptat na rande, zkuste to osobně. Může to být nervy drásající, ale vysílá to o vás lepší zprávu.
 • Je dobré hned nemluvit o ničem intenzivním.
 • Počkejte téměř stejnou částku, po kterou jí nebo vám může poslat zprávu zpět, abyste jim mohli poslat zprávu znovu.
 • Promluvte si s nimi osobně a nebuďte naštvaní.
 • I když se bojíte, že se stanete potřebnými, je to lepší než odejít, jako byste o to neměli zájem.
 • V pořádku je také použití červenajícího se emotikonu.
 • Neobtěžujte je, když jsou zaneprázdněni sledováním televize nebo úkoly. Většinu času přijdete jako zoufalí a otravní.
 • Pokud jste jako: Hej, jak to jde, kámo? Pokud jste takoví, nebojte se, přijde vám to vtipné.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nepište SMS, pokud jste pod vlivem drog nebo alkoholu. Můžete poslat zprávu, že budete později litovat.
 • Před sexováním si to dvakrát rozmyslete. Pokud jste na začátku příliš vpředu, vaše rozdrcení může být opravdu vypnuto. Nenechte se svým rozdrcením tlačit do zasílání nevhodných fotek sebe sama nebo do špinavých řečí. Nikdy nedělejte nic, co by vám bylo nepříjemné.
 • Nebuď lpící.
 • Nepište SMS v blízkosti přátel a nenechte je vzít si váš telefon. Může to dělat věci nepříjemné.
reklama

Populární Problémy

V Michiganu je již týden soupeření, protože MSU v sobotu přebírá UM ve fotbale. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat hru online zdarma zdarma.

Může Dimitrov pokračovat ve své neporažené jízdě na Poháru ATP 2020?

Sania Mirza a Cara Black zvítězily na turnaji WTA Pan Pacific Open v Tokiu

Jak připravit svého psa na výlet. Výlety po silnici mohou být zábavnou formou dovolené se psy. Ale mentálně a fyzicky připravit vašeho psa na výlet je zásadní pro zajištění pohodlného a bezpečného útěku. Nejen, že musíte udělat ...

Č. 6 Ohio State zahájí v sobotu hru Big Ten proti Indianě. Zde je návod, jak sledovat legální živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

UL-Monroe a UL-Lafayette se střetnou v bitvě 2019 na Bayou v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.