Jak hodit koleno

Knuckleball je jedním z nejtěžších, ne -li nejtěžších hřišť na házení v baseballu. Je to však také jeden z nejtěžších zásahů. Knuckleballs budou zmást útočníky, protože se pohybují několika směry, když se blíží k talíři. Je to také bezpečné hřiště, které bude velmi málo namáhat svaly paží a ramen a udrží vaši nadhazovací výdrž, abyste se ve hrách dostali hlouběji. Naučením se různých úchopů kloubů a cvičením se správnými cviky můžete do svého repertoáru přidat toto jedinečné a efektivní hřiště.Metoda 1 ze 3: Experimentování s různými úchopy

 1. 1 Vyzkoušejte úchop se dvěma koleny. Ukazatel a prostředníček prohněte tak, aby špičky směřovaly dolů. Uchopte míč tak, aby prsty, které položíte, byly přímo pod švem podkovy na baseballu. Každý baseball má čtyři samostatné podkovy, takže to zvládne každý.
  • Vykopněte dva nehty doprostřed švů za podkovou. Použijte dostatečný tlak, aby byl míč pevně uchopen, ale dávejte si pozor, abyste si neštípli nehet nebo si neporanili špičku prstu.
  • Stabilizujte míč palcem a prsteníčkem na opačných stranách míče.
 2. 2 Vyzkoušejte tříkolíkový úchop. Uhněte ukazováček, prostředník a prsteníky tak, aby špičky směřovaly dolů. Uchopte míč tak, aby prsty, které položíte, byly přímo pod švem podkovy na baseballu.
  • Vykopněte tři nehty doprostřed švů za podkovou. Použijte dostatečný tlak, aby byla koule pevně uchopena s poraněním konečků prstů.
  • Stabilizujte míč palcem a malíčkem na opačných stranách míče.
 3. 3 Vyzkoušejte úchop se čtyřmi koleny. Uchopte ukazováček, prostředník, prsten a malíčkové prsty tak, aby špičky směřovaly dolů. Uchopte míč tak, aby prsty, které položíte, byly přímo pod švem podkovy na baseballu.
  • Vykopněte čtyři nehty doprostřed švů za podkovou. Použijte dostatečný tlak, aby byla koule pevně uchopena s poraněním konečků prstů.
  • Palec držte stranou míče, mírně pod ním. Toto je váš jediný bod stability, takže možná budete muset uchopit tvrději, abyste mohli ovládat míč.
 4. 4 Vyhoďte z konečků prstů. Vyhněte se kopání kloubů do míče. Přestože byl kloub původně hozen tak, aby klouby mířily spíše do míčku než do konečků prstů, není to tak účinné. Snažíte se snížit množství roztočení, které na míč dáváte. Uchopení míče klouby může způsobit, že se míč otočí více, než je nutné. To může způsobit větší roztočení, menší pohyb a hřiště bude snáze trefeno. reklama

Metoda 2 ze 3: Provádění Pitch

 1. 1 Držte rychlý pohyb paže. Projděte si navíjení normálně, běžným rychlým pohybem, dokud nedosáhnete bodu uvolnění. Knockleball by měl vypadat jako fastball, dokud nadhazovač neodhalí míč těsně před jeho uvolněním. Nechcete, aby vaše hřiště bylo na těsto.
  • Neměňte slot na paži ani nic jiného. To může snížit pravděpodobnost, že se vaše klouby spojí a skončí jako měkký lob.
 2. 2 Při uvolňování hřiště držte zápěstí nahoře. To je nezbytné pro získání minimálního počtu otáček. Když hodíte rychlým míčem, obvykle při uvolnění míče pohnete zápěstím dolů, čímž vytvoříte stálé otáčení míče a způsobíte, že bude cestovat rovně, víceméně. Když hodíte klouby, pokusíte se o opak, protože se vám nechce točit.
  • Při uvolňování míče natáhněte prsty. Tím se minimalizuje otáčení.
  • Pokuste se, aby vaše klouby prstů byly nejvyšším bodem vaší ruky, když uvolňujete. Díky tomu, že máte klouby prstů úplně nahoře, zajistíte, že se při uvolnění míče vytvoří menší rotace.
 3. 3 Dokonalé uvolnění. Nechte míč proklouznout rukama uvolněním palce ze sevření. Postupujte až do konce, jako byste házeli jakékoli jiné hřiště. reklama

Metoda 3 ze 3: Optimalizace vašeho Knuckleball

 1. 1 Zjistěte, proti komu jej použít. Tloukači, kteří dávají přednost úderu rychlými míči přes rozbíjející se hřiště, s větší pravděpodobností zápasí s kolenním kloubem. Zeptejte se svých spoluhráčů, co vědí o těstě, nebo je sledujte, jak hrají jiné týmy.
  • Dobře zaměřenými koleny jsou také netrpěliví pálkaři, kteří se hodně houpají.
 2. 2 Známý, kdy ho použít. Vaše koleno se může stát předvídatelným, pokud ho používáte příliš často, zvláště když jste v něm noví a stále zdokonalujete svoji techniku. Začněte jej používat jako přeškrtnutí a změnu tempa.
  • Pokud máte počet dvou úderů, použijte svá místa pro přeškrtnutí, kromě případů, kdy je počet plný.
  • Pokud jej používáte jako příležitostnou změnu tempa, zkuste jej použít pouze jednou za směnu nebo méně.
 3. 3 Cvičte s chycením. Je těžší vyhodit klouby z kliky, než když hrajete chyt. Po zahřátí se seřaďte asi 30 stop od svého vrhajícího partnera a procvičte si zvládnutí úchopu a pohybu, než to vše zkombinujete na hřišti.
 4. 4 Cvičte házením přímo nahoru. Lehněte si a cvičte házení kloubu nahoru místo ven. Nacvičte si správné uchopení a uvolnění. Házení míče svisle pomůže vaší svalové paměti pamatovat si, že při uvolňování držíte zápěstí nahoře.
 5. 5 Cvičte hraním horkých brambor. Vyzkoušejte horké brambory s nulovou rotací s přáteli nebo spoluhráči. Chcete -li přidat další výzvu, zkuste všechny zapojit do hry házením kloubů. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký úchop je nejlepší použít? Nejlepší úchop je pro mě úchop se třemi klouby, ale nezapomeňte, že „podkova“ by měla vypadat jako dozadu „C“ jako čtyřšvový fastball.
 • Otázka Co je to přesně knuckleball? Je to hřiště s malým až žádným zatočením a provádí náhodné a nepředvídatelné pohyby.
 • Otázka Mohu hodit bočním ramenním kloubem? Můžete, i když je mnohem těžší zvládnout než převrhnout. Dodávka postranní zbraně má tendenci přirozeně více zatočit s míčem.
 • Otázka Jak hodím zakřivenou kouli, aniž by se proměnila v jezdce? Soustřeďte se na dokončení hodu rukou na sponě opasku. Tím se vytvoří více křivky 12-6, která je účinná pro leváky i praváky stejně.
 • Otázka Má koleno někdy vliv na ruku chytače? Lapači ruky to fyzicky neublíží, ne. Vzhledem k tomu, jak je to nepředvídatelné, může mít chytač chytání míče těžší.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Sledujte živé aktualizace z finále dvouhry mužů na Wimbledonu 2016.

Jak začít v ženském lakrosu. Cesta do ženského lakrosu je dlouhá. Máte chuť a touhu? Musíte vědět, že do jakéhokoli sportu jde, že je to těžká práce, ale nakonec se to vyplatí. Možná jsi...Elina Svitolina dorazila do olympijské vesnice v Tokiu v neděli, pouhé dva dny po svatbě s kolegou tenistou Gaelem Monfilsem.

Dnešní basketbalová hra Západní Virginie vs Texas Tech nebude v televizi, ale tady je návod, jak ji sledovat naživo na ESPN Plus.

Ve dvou setech porazil Miloše Raonice.Ačkoli jsou vysoké podpatky obvykle stále považovány za ženskou botu, v 21. století se prosazují genderové normy a v dnešní době si chlap může rozhoupat podpatky, kdykoli se mu zachce. Pokud jste muž, který hledá jemné zvýšení výšky, ...