Jak sledovat minisérii „Filmy“ online bez kabelu

Sledujte filmy CNN online

CNN Šestidílná minisérie CNN přivede diváky zpět k filmu „Filmy“.

Steven Spielberg, Julia Roberts, Ron Howard, Morgan Freeman, Robert De Niro a další se zúčastní nové šestidílné originální série CNN „The Movies“, kterou produkují Tom Hanks, Gary Goetzman a Mark Herzog.

Minisérie začíná v neděli 7. července ve 21 hodin. ET/PT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CNN na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

rychlé tenisové podání

CNN je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Filmy epizody na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

řemínek na předloktí při zánětu šlach

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CNN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Filmy epizody na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují CNN.

sledujte online hru kovbojů online zdarma

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Filmy epizody na vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue .

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled minisérie „Filmy“

Po stopách populární CNN Dekády série (nyní k dispozici na Netflixu), Filmy zahájí svou minisérii a upozorní na některé z největších a nejlepších filmů z 80. let včetně Impérium vrací úder , E.T. mimozemšťan , Snídaňový klub , Zpět do budoucnosti , Přichází do Ameriky , Když Harry potkal Sally , a Udělat správnou věc . Série bude kombinovat archivní záběry s rozhovory předních herců, režisérů, producentů, kritiků a historiků a ukáže, jak nejikoničtější momenty filmu ovlivnily a ovlivnily naši kolektivní představivost a kulturu.

loketní vysílání

Mezi celebrity, které se v průběhu série objeví, patří Paul Thomas Anderson, Alec Baldwin, Ellen Burstyn, Tim Burton, Cameron Crowe, Billy Crystal, Robert De Niro, Jon Favreau, Antoine Fuqua, Morgan Freeman, Bill Hader, Tom Hanks, Amy Heckerling, Ron Howard, Holly Hunter, Anjelica Huston, Baz Luhrmann, Julianne Moore, Ed Norton, Rob Reiner, Molly Ringwald, Julia Roberts, Maya Rudolph, Ridley Scott, John Singleton, Steven Spielberg, Sharon Stone, Robert Zemeckis a mnoho dalších více.Hrát si

Propagace CNN „Filmy“ Promo pro sérii CNN „Filmy“. Původní verze obsahuje „Co budete dělat, když nezachraňujete svět?“ hudba od Hanse Zimmera, ale je z tohoto klipu odstraněna z důvodu omezení autorských práv. Celý příběh: nca.st/lhQqS Přihlaste se k odběru NewscastStudio na YouTube dvěma snadnými kliknutími: nca.st/ncytsub Toto video… 2019-06-10T15: 54: 34 000Z

Zde jsou vysílané termíny a popisy epizod ke každému záznamu Filmy série; všechny pořady se budou vysílat v neděli mezi 9-11 hod .:

(7/7) The Eighties-Epizoda zkoumá davově příjemné tituly 80. let, jako např Impérium vrací úder , E.T. , a Snídaňový klub .
(7/14) Devadesátá léta - Epizoda zkoumá filmové hvězdy 90. let jako Julia Roberts a Will Smith a milované filmy jako Jurský park , Titánský , a Pulp Fiction .
(7/21) Dvacátá léta dodnes - Epizoda zkoumá populární filmy roku 2000 jako např Harry Potter , Pán prstenů , a červený mlýn .
(7/28) Sedmdesátá léta-Epizoda zkoumá filmy ze 70. let, které posunuly médium filmové tvorby, jako je Kmotr , Vymítač , a Čelisti .
(8/4) Šedesátá léta - Epizoda zkoumá populární filmy 60. let, jako např West Side Story , Bonnie a Clyde , a Absolvent .
(8/11) Zlatý věk - Epizoda zkoumá nejznámější filmy od 30. let do 50. let minulého století, jako např. King Kong , Bílý dům , a Zrodila se hvězda .

Jako doprovod seriálu CNN produkuje šestidílný podcast, kde odborníci na zábavu Lisa France, Sandra Gonzalez a Kristen Meinzer diskutují o průlomových filmech každé dekády a hovoří s některými z největších filmových hvězd současnosti. Podcast se spouští v pondělí 8. července na platformách Apple Podcasts, Stitcher, Google Podcasts, Spotify a dalších podcastových platformách s novými epizodami dostupnými každý týden.


Populární Problémy

VCU hledá způsob, jak zastavit sérii čtyř proher, a proto se ve středu koná UMass. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Snowpiercer, již kriticky uznávaný grafický román a film, debutuje v televizi v neděli. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu zdarma.

Jak vyrobit korzet. Korzety se často nosily na konci 16. století, ale nyní je lze nosit jako spodní prádlo, jako halloweenský kostým nebo jako zábavný doplněk k outfitu. Výroba korzetu může být časově náročný a obtížný podnik, ale ...

Č. 4 Ohio State wrestling čeká v pátek tvrdá zkouška proti č. 8 ve Wisconsinu. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Eagles and Jets uzavírají předsezónu ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu ve Philadelphii, New Yorku a na dalších trzích.