Jak se dostat do Disneylandu v Paříži

Disneyland Paris je 5262 km nejnavštěvovanější zábavní park v Evropě2(5510 akrů) a nachází se pouhých 32 km (20 mil) východně od Paříže. Středisko je snadno dostupné letadlem, vlakem i autem.

jak nasadit loketní ortézu

Metoda 1 ze 3: Příjezd vlakem

 1. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Krok 1

  1 Najděte nejbližší stanici metra nebo RER. RER (Réseau Express Régional) je síť rychlíků, které jezdí z centra Paříže na její předměstí. Po celé Paříži jezdí 16 linek metra a 5 linek RER. Pokud jsou stanice metra a RER stejně blízko, bude vlak RER pravděpodobně rychlejší, protože se jedná o rychlík.
  • Hledat alternativní možnosti vlaku; v závislosti na vašem výchozím místě může být rychlejší vlak. Existuje například TGV (Train à Grande Vitesse nebo vysokorychlostní vlak) přímo z letiště Charles-de-Gaulle do Disneylandu v Paříži.
  • Existují také vlaky Eurostar do Disneylandu Paris přímo z několika míst ve Velké Británii.


 2. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Krok 2

  2 Kupte si lístek Ile-de-France. Tyto jízdenky si můžete zakoupit v kterémkoli okně jízdenek na metro nebo stanici RER nebo v kterémkoli z automatů na prodej jízdenek umístěných po Paříži. Pokud cestujete z centra Paříže (zóna 1 veřejné dopravy), je to jediná jízdenka, kterou si musíte zakoupit.
  • Jednosměrná jízdenka z centra Paříže bude stát méně než 8 EUR (k srpnu 2018).
  • Jízdenka t+ na tento výlet NEFUNGUJE, protože vaše konečná zastávka je v Zóně 5, nebuďte levné brusle. Pokud máte špatný lístek do špatné zóny, bude vám udělena pokuta 35 EUR.
  • Přijímá se průkaz Navigo Decouverte.
  • Pařížské vizitky a Ticket Mobilis jsou přijímány POKUD A POUZE POKUD je zahrnuta zóna 5.
  • Jízdenka Jeune Weekend je přijímána KDYŽ A POUZE POKUD JE ZÓNA 5 zahrnuta, a je vám méně než 26 let a cestujete o víkendech NEBO o svátcích.
 3. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Krok 3

  3 Vydejte se na vlak RER A. Pokud nejbližší stanice RER k vám neobsluhuje vlak A, budete muset použít jinou linku RER nebo Metro a přepnout na vlak RER A. Pokud například cestujete z letiště Charles de Gaulle, jeďte vlakem RER B do Paříže a ve stanici Châtelet Les Halles přepněte na vlakovou linku RER A směrem na Marne la Valleé.
 4. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Step 4

  4 Jeďte vlakem RER A směrem na Marne-la-Valleé-Chessy. Značka pro váš směr může kromě „Marne-la-Valleé“ uvádět také „Boissy-St-Legér“. Když čekáte na vlak, ujistěte se, že panely zastávek visící nad nástupištěm vlaku mají žlutý rámeček vedle stanice Marne-la-Valleé-Chessy.
  • Pokud Marne la Valleé - Chessy není uvedena na závěsných panelech, jste na špatné straně plošiny.
  • Mějte lístek po ruce, když jste na palubě RER pro případ, že jej budete chtít ukázat kontrolorovi jízdenek (známému jako „kontroloři“).
 5. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Krok 5

  5 Opusťte stanici a jděte do Disneylandu v Paříži. Zastávka Marne-la-Valleé/Chessy je dvě minuty chůze od bran parku. Vyjděte z vlakového nádraží RER A a jeďte po eskalátoru po značkách „Sortie“. Při výstupu využijte svůj sochor Ile-de-France v turniketech. reklama

Metoda 2 ze 3: Cestování autem

 1. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Step 6

  1 Mapa směrů do parku. Služby, jako jsou Google Maps, Yahoo Maps nebo Mapquest, vám poskytnou podrobné pokyny a dokonce vás provedou dopravou, pokud váš druhý pilot funguje během jízdy. Parkoviště se nachází na Boulevard de Parc, 77700 Coupvray, FR (48 ° 52'33,9'N 2 ° 47'47,3'E).
 2. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Step 7

  2 Dostat se do Francie. Z Velké Británie vás a vaše auto z Eurotunnel Shuttle přepraví z Folkestone do Calais. Alternativně existují trajekty, které jezdí přes anglický kanál, jako je trajekt P&O z Doveru do Calais. Pokud se pokoušíte dostat do Francie prostřednictvím jiné evropské země, existuje v síti E-road řada dálnic, které by vás měly dostat do země.
 3. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Step 8

  3 Postupujte podle mapy nebo plánovaných pokynů do parku. Parkem na dálnicích Autoroute a E-road vás provede spousta značek. Ze severu jeďte po A26 z Calais a změňte se na A4 podle značek na „Metz/Nancy“, pokud nevidíte značky pro park. Z jihu pokračujte po dálnici směrem na „Paříž“ a sledujte ukazatele na Disneyland Paris.
  • Některé francouzské dálnice jsou zpoplatněné silnice, takže buďte připraveni zaplatit příslušné mýto.
  • Parkování je zdarma, pokud jste ubytováni v hotelu Disneyland, ale pokud budete bydlet jinde, bude to stát peníze.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Cestování letadlem

 1. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Step 9

  1 Zarezervujte si let do Paříže. Při výběru letiště, na které můžete letět, může pomoci vědět, že letiště Charles de Gaulle i Orly mají přímou, 45minutovou kyvadlovou dopravu do parku Disneyland Paris a Charles de Gaulle má přímý vlak TGV k branám parku Disneyland Paris. Beauvais-Tille má také přímou kyvadlovou dopravu do parku, která trvá asi hodinu a půl.
 2. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Step 10

  2 Naplánujte si dopravu z letiště do parku. Existuje nepřeberné množství možností, včetně přímé kyvadlové dopravy z hlavních letišť a přímého vlaku TGV z letiště Charlese de Gaulla do parku. Je také snadné si pronajmout auto, jet vlakem nebo si vezměte taxi.
 3. Obrázek s názvem Get to Disneyland Paris Step 11

  3 Najděte si pozemní dopravu a hurá dál. Jakmile přistanete v Paříži, váš poskytovatel kyvadlové dopravy vám poskytne pokyny, abyste se ujistili, že najdete autobus. Pokud si půjčujete auto, podle značek na letišti najděte příslušný stojan na pronájem auta a dokončete rezervaci. Pokud jste se rozhodli jít po trase vlaku, měly by zde být také značky, které vás po vynesení zavazadel dostanou na stanice RER nebo TGV (pouze v Charles de Gaulle). reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Disneyland Paris nabízí balíčky, které kombinují cestování a hotelové úpravy, a dokonce vám mohou ušetřit nějaké peníze.
 • Neváhejte se zeptat místních na cestu ke stanicím metra nebo na správná nástupiště. Pokud je to možné, zeptejte se francouzsky.
 • Pokud nezvládáte automaty na jízdenky, přejděte do okna lístku na metro nebo stanici RER. Řekněte jim, že byste chtěli jet do Disneylandu v Paříži a budou vědět, co mají dělat.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak cvičit s poraněním kolena. Náhlé poranění kolena může narušit rutinu vašeho tréninku, ale naštěstí existuje mnoho způsobů, jak můžete zůstat ve formě, zatímco čekáte, až se vaše zranění uzdraví. Klíčem je soustředit se na cvičení, která ...

Premiéra 9. série „Teen Mom OG“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Thunder vs Warriors online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Rafael Nadal se omluvil svému nyní trenérovi Carlosovi Moyovi poté, co ho porazil v jejich prvním zápase v roce 2003. Tehdy šestnáctiletý Nadal právě našel na turné nohy a podle Moyi velmi respektoval své seniory.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Knicks vs Lakers online bez kabelu, ať už jste v New Yorku, Los Angeles nebo mimo trh.

Čtvrtý kapitol 2019 je tady. Získejte přehled o tom, kdy událost začíná, na jakém kanálu se vysílá, informace o živém přenosu a můžete sledovat show online zde.