Jak sledovat fotbal v Tennessee bez kabelu

Getty Zápasník Tennessee Volunteers Jarrett Guarantano.Hlavní trenér Jeremy Pruitt udělal ve svém druhém ročníku v Tennessee velký krok vpřed a nyní doufá, že si s Dobrovolníky udrží tuto dynamiku i v roce 2020.

Jejich televizní program na rok 2020 není zcela dokončen, ale všechny hry Tennessee budou vysílány buď na ABC, CBS, ESPN, ESPN2, ESPNU nebo SEC Network.Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat každý fotbalový zápas v Tennessee naživo online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Tennessee Football na FuboTV

Tennessee fotbalové kanály v ceně : ABC (živé na vybraných trzích), CBS (živé na vybraných trzích), ESPN a ESPN2 ve FuboTV Family; Doplněk ESPNU a SEC Network v Sports Plus

Cena po zkušební verzi zdarma : 64,99 $ měsíčně pro rodinu FuboTV; 10,99 $ měsíčně za doplněk Sports PlusMůžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), CBS (živě na vybraných trzích), SEC Network, ESPN, ESPN2, ESPNU a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Přímo zde můžete do své bezplatné sedmidenní zkušební verze zahrnout balíček hlavního kanálu i doplněk Sports Plus:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, každou hru Tennessee můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android). Nebo můžete sledovat na počítači přes Fubo.tv .Pro hry na kanálech ABC, SEC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, a to i v případě, že t je zaznamenat.

Proč byste měli používat FuboTV?

Nejkompletnější balíček pro sportovní fanoušky. Nejen, že má nejvíce kanálů, ale je to jediná streamovací služba který zahrnuje každý kanál ESPN, každý místní kanál (ABC, CBS, NBC, Fox), každou síť univerzitních konferencí (síť ACC, síť Big Ten, síť Pac-12, síť SEC), síť NFL a NFL Redzone. Místní kanály jsou k dispozici na většině trhů.

Dodává se také se spoustou doplňků, jako je 500 hodin cloudového DVR, schopnost streamovat na třech různých obrazovkách najednou (což znamená, že jej můžete rozdělit s přítelem nebo dvěma) a důležitá 72hodinová funkce Lookback.

Je to o něco dražší než většina ostatních streamovacích služeb, ale stojí to za to. S ohledem na všechny kanály a funkce je FuboTV v konečném důsledku stále velmi dobrou hodnotou za peníze.

Seznam sportovních kanálů FuboTV

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Rodina FuboTV : ABC (live in select markets), beIN Sports, beIn Sports alternates, Big Ten Network, BTN alternates, CBS (live in select markets), CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, Fox (live in select markets), Fox Sports 1 , Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, NFL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network

Sport Více : ACC Network, ESPN News, ESPNU, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NFL Redzone, NHL Network, Pac-12 regional networks, SEC Network, Stadium, Tennnis Channel

Celkem k dispozici sportovní kanály : 31 (počítání náhradníků beIN Sports, alternativních BTN a regionálních sítí Pac-12 jako jednoho kanálu)


Sledujte Tennessee Football na Hulu

Tennessee fotbalové kanály v ceně : ABC (živé na vybraných trzích), CBS (živé na vybraných trzích), SEC Network, ESPN, ESPN2 a ESPNU

Cena po zkušební verzi zdarma : 54,99 $ měsíčně (reklamy na televizní pořady ve streamované knihovně) nebo 60,99 $ měsíčně (žádné reklamy na televizní pořady v streamovací knihovně)

Živé přenosy ABC, CBS, SEC Network, ESPN, ESPN2, ESPNU a dalších 65+ televizních kanálů můžete sledovat na Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte každou hru Tennessee naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pro hry na kanálech ABC, SEC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového úložiště DVR s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam, navíc 9,99 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Hulu s živou televizí?

Je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít fotbalový zápas v Tennessee. Je to také nejlepší kombinace sportu a zábavy. Nejenže získáte téměř každý sportovní kanál, který potřebujete (více o tom níže), ale také získáte rozsáhlou knihovnu streamování televizních pořadů, filmů a originálů Hulu na vyžádání jako Hulu na Netflix.

Pokud chcete přejít od sledování fotbalu ke sledování Brooklyn devět devět , Příběh služebnice , Rick a Morty nebo jedna z tisíců dalších show, toto je vaše jasná volba č. 1.

Hulu se seznamem sportovních kanálů živé televize

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Hulu s živou televizí : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, Big Ten Network, CBS, CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, ESPN Baseed Loaded, ESPN College Extra, ESPN Goal Line, Fox (live in select markets) , Fox Sports 1, Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, Olympic Channel, SEC Network, TNT

ortéza pravé paže

Celkový počet sportovních kanálů v ceně : dvacet jedna


Sledujte Tennessee Football na Vidgo

CBS není součástí Vidgo

Tennessee fotbalové kanály v ceně : ABC (živé na vybraných trzích), SEC Network, ESPN, ESPN2, ESPNU

Cena po zkušební verzi zdarma : 40 $ za měsíc (po 90 dnech se zvýší na 45 $ za měsíc)

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), SEC Network, ESPN, ESPN2, ESPNU a 60+ dalších televizních kanálů na Vidgu , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, většinu her v Tennessee můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Vidgo.com .

Pro hry na kanálech ABC, SEC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření Vidgo.

Proč byste měli používat Vidgo?

Pokud se můžete obejít bez CBS (vy můžete tyto hry sledovat na kanálu CBS Amazon Prime ), Balíček Vidgo Core je nejlevnější streamovací televizní službou se všemi kanály ESPN a sítí SEC.

Vidgo má také funkci Social TV, která vám umožňuje komunikovat s komunitou lidí, kteří sledují stejný pořad nebo hru jako vy. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Seznam sportovních kanálů Vidgo

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Vidgo Core : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, beIN Sports, Big Ten Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, Fox (živé na vybraných trzích), Fox Sports 1, Fox Sports 2, Longhorn Network, NFL Network, Síť Pac-12, SEC

Celkem k dispozici sportovní kanály : patnáct


Sledujte Tennessee Football na Sling TV

ABC a CBS nejsou na Sling zahrnuty

Tennessee fotbalové kanály v ceně : ESPN a ESPN2 v Sling Orange; Doplněk ESPNU a SEC Network in Sports Extra

Cena po zkušební verzi zdarma : 30 $ měsíčně za Sling Orange; 10 $ měsíčně za doplněk Sports Extra

Živé přenosy sítí SEC, ESPN, ESPN2, ESPNU a dalších 45 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím Balíček Sling Orange od Sling TV plus doplněk Sports Extra . Dodává se s 3denní zkušební verzí zdarma, ale pokud to obejdete, můžete na první měsíc slevit 10 $ a získat zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, většinu her v Tennessee můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači přes Sling.com .

Pro hry na kanálech ABC, SEC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR nebo můžete upgradovat na 50 hodin za dalších 5 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Sling TV?

Pokud se můžete obejít bez ABC (můžete tyto hry sledovat v aplikaci ESPN) a CBS (vy můžete tyto hry sledovat na kanálu CBS Amazon Prime ), balíček Sling Orange a Sports Extra je spojen s Vidgo jako nejlevnějším balíčkem streamovacích kanálů s kanály ESPN a SEC Network.

Seznam sportovních kanálů Sling TV

Kompletní seznam kanálů najdete zde

Sling Orange : ESPN, ESPN2, Stadium, TNT

Sports Extra při přidání do Orange : ACC Network, beIN Sports, ESPN News, ESPNU, Longhorn Network, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NHL Network, Pac-12 Network, SEC Network, Tennis Channel

Sling Blue : Fox (žije na vybraných trzích), Fox Sports 1, NBC (žije na vybraných trzích), NBC Sports Network

Sport Extra při přidání do modré : BeIN Sports, Fox Sports 2, Golf Channel, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NHL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network, Tennis Channel

Celkem k dispozici sportovní kanály : 23 (16 se Sling Orange plus Sports Extra)


Sledujte hry CBS na Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál Amazon Prime CBS All-Access je pro to ideální volbou.

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Stojí 5,99 $ za měsíc, ale přichází také s bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, v aplikaci Amazon Video můžete sledovat každou hru Tennessee CBS na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé chytré televize, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon.


Sledujte hry CBS na CBS All-Access

To je v konečném důsledku stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Stojí také 5,99 $ za měsíc a také přichází s bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat každou hru Tennessee CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled na sezónu Tennessee 2020

Vols šli v sezóně 8-5 celkově 8-5 a 5-3 v SEC hře, jejich druhý rok pod hlavním trenérem Jeremym Pruittem, zakončující kampaň vítězstvím 23-22 nad Indiana Hoosiers v Gator Bowl.

bodování tenisových setů

Měli jednu z nejlepších obranných nahrávek v zemi a drželi soupeře vzduchem pouhých 194 yardů na zápas, což je dobré pro 16. ze 130 programů FBS. Rovněž se umístili na 47. místě ve spěchajících yardech odevzdaných za hru (140,5) a 23. ve yardech ze rvačky postoupené za soutěž (334,5).

Po odchodu linebackerů Daniela Bituliho a Nigela Warriorera - kapitánů a dvou nejlepších sólových tacklerů týmu před sezónou - do profesionálních řad, se tým bude silně opírat o Henryho To’o To’o. Jako opravdový nováček nasbíral To’o To’o v loňském roce 33 sólových soubojů, což je na třetí místo v týmu.

Upřímně se cítím pohodlněji, řekl To’o To’o 22. září podle 247Sporty . Mám pocit, že dobře rozumím všemu, co se děje, hernímu sešitu a schématům, která jako tým máme. Jsem v úplně jiné pozici, než v loňském roce.

A jak vám neustále říkám, snažím se pokračovat tam, kde Daniel Bituli skončil. Víte, Daniel Bituli odvedl tak skvělou práci, že mě vedl a ukázal mi provazy, a já se jen snažím udělat přesně to, co on, a vyniknout pro dalšího chlapa, udělat totéž, co udělal pro mě.

Trestný čin Tennessee neodrazil soupeřům dveře, když obsadil 75. místo v projíždějících yardech na zápas (221,4), 89. ve spěchajících yardech na zápas (144,3) a 100. ve yardech od rvačky na zápas (365,7). Přesto se přestupek po několika obzvláště stagnujících letech výrazně zlepšil: v minulé sezóně zavěsili na soupeře FBS pětkrát více než 24 bodů poté, co během předchozích dvou kampaní dosáhli činů jen třikrát.

Jarrett Guarantano zahájí rok jako startér pod středem. Senior pátého ročníku zahájil první čtyři soutěže týmu v loňském roce, než Pruitt předal otěže tehdejšímu prvákovi Brianovi Mauerovi, jen aby Guarantano zachytil úvodní koncert posledních tří soutěží.

Ačkoli dočasně ztratil startovní místo, Guarantano v minulé sezóně odehrál všech 13 zápasů, dokončil 59,1 procenta svých přihrávek na 2 158 yardů, 16 přistání a 8 zachycení.

20. září Guarantano naznačil, že se letos mnohem lépe cítí v ofenzivě týmu.

Podle mnoha věcí nepřemýšlím, řekl Guarantano Associated Press . Jsem schopen jen číst reportáže a procházet svými pokroky, aniž by se můj myšlenkový proces v celé věci změnil. Je to rozhodně příjemnější a pro mou mysl a mé tělo procházet některými věcmi mnohem jednodušší.


Populární Problémy

Jak udržet vaše děti fyzicky aktivní během školního roku. Udržet děti fyzicky aktivní je dnes nesmírně obtížné. Mohou být nejen zahlceni akademickými povinnostmi, ale také se soustředí na svůj společenský život a ...

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Harvard vs Brown.

Pokles „Bouchardianů“. Názor na to, jak může najít cestu zpět na vrchol.

Postupem času se brusné pásy zanesou pilinami a nebudou tak účinně vyhlazovat materiál. Spíše než kupovat drahý nový pás, když přestane fungovat, můžete všechny zbytky snadno vyčistit sami během několika minut. Tak dlouho...