Maria Šarapovová zachovává nevinu, objasňuje nároky při přesouvání příspěvku na Facebooku

Facebook Facebooku o drogách Marii Šarapovové

Šarapovová řešila několik mediálních tvrzení na sociálních médiích

Ruské eso Maria Šarapovová, které minulý týden na tiskové konferenci odhalilo, že měla pozitivní test na meldonium, které je podle revidovaných pravidel WADA zakázáno, se poprvé od odhalení ozvala.

Od té doby, co Šarapovová hovořila o neúspěchu testu na přítomnost drog, několik „zdrojů“ v médiích tvrdilo, že bývalá světová jednička byla ignorována nebo opomíjena vidět tolik jako Pět varování WADA o zakázané povaze této drogy.

Také si přečtěte: Maria Šarapovová propadne drogovému testu - vše, co potřebujete vědět

V příspěvku na své oficiální stránce na Facebooku Šarapovová tato tvrzení smazala s tím, že šlo o mediální výmysl.

Pětinásobná grandslamová vítězka převzala odpovědnost za své činy a řekla, že se (ne) omlouvá, že o zákazu nevěděla. Už jsem vám řekl o e -mailu z 22. prosince 2015, který jsem obdržel. Jeho tématem byly Hlavní změny tenisového antidopingového programu na rok 2016. Měl jsem tomu věnovat větší pozornost.

Ale ostatní komunikace? Byli pohřbeni ve zpravodajích, na webových stránkách nebo v příručkách.

Šarapovová tvrdila, že varování byla pohřbena pod sérií sdělení a e-mailů Světové antidopingové agentury a informace nebyly snadno dostupné.

Mluvila také o datech, která byla pohřbena pod drobným písmem, a řekla, že na různých turnajích byla na začátku roku 2016, poté, co zákaz vstoupil v platnost, distribuována také karta peněženky. Tento dokument obsahoval tisíce slov, z nichž mnohé byly technické, malým písmem. Měl jsem to nastudovat? Ano. Ale kdybyste viděli tento dokument (v příloze), věděli byste, co tím myslím.

Několik mediálních zdrojů, údajných lékařských odborníků a řada současných Sharapovových současníků zpochybňuje její tvrzení o boji se srdečními problémy, k čemuž je meldonium primárně předepsáno.

Novinový článek uvedl, že normální léčba pacientů užívajících meldonium k léčbě anginy pectoris je 4–6 týdnů, a vzhledem k tomu, že ji Šarapovová užívala téměř deset let, vzbudily pochybnosti o jejích tvrzeních o dlouhodobých zdravotních problémech.

Na adresu těch řekla, že lék nebrala denně, ale v nízkých dávkách doporučených jejím lékařem.

Ruska, která v 17 letech vyhrála svůj první Grand Slam, má za sebou kariéru poznamenanou zraněním, ale před tím žádné kontroverze, přičemž tenisová legenda Chris Evert říká, že Maria je poslední osobou, u které byste očekávali účast (v tomto) ... Zatímco světová jednička a dlouholetá rivalka Šarapovová Serena Williamsová se také vyslovila na podporu hvězdy.

Ačkoli si Andy Murray i Rafael Nadal myslí, že Sharapova by měla být zakázána, možná nejtvrdší kritika přišla od americké bývalé světové jedničky Jennifer Capriati, která šel na twirade na Twitteru proti Rusům.

Čtěte také: Šarapovová si zaslouží zákaz, říká Andy Murray; Rafael Nadal volá po potrestání

Odhlásila se s tím, že je ... hrdá na to, jak jsem tu hru hrál. Byl jsem upřímný a upřímný. Nebudu předstírat zranění, abych mohl skrývat pravdu o svém testování.

Rozhodnutí ITF o délce zákazu Šarapovové bude odhaleno dnes, ale její objasnění dále zdůrazňuje mnoho otázek, které byly vzneseny ohledně jejího osobního týmu a vedení a co je hlavním dohledem v jejich zastoupení, pokud jsou Šarapovova tvrzení pravdivá.

Celý dopis:

Mým fanouškům: Chci vás kontaktovat, abych vám sdělil nějaké informace, probral nejnovější zprávy a oznámil vám, že tam ...

Zveřejnil Maria Šarapovová na Pátek 11. března 2016

Populární Problémy

Krátký pohled na 5 nejlepších finále US Open v otevřené éře !!.

Rum je lihovina destilovaná ze šťávy z cukrové třtiny nebo jejího vedlejšího produktu z melasy. Zraje v sudech z oceli, dubu nebo zuhelnatělého dubu, aby se vytvořil světlý, zlatý nebo tmavý rum. Rum, běžně pocházející z Karibiku a Latinské Ameriky, je ...

Stát se profesionálním potápěčem vás může přivést k řadě zajímavých kariérních příležitostí. Můžete se stát komerčním potápěčem, který zahrnuje stavbu pod vodou, svařování a údržbu lodi. Můžete být také potápěčem veřejné bezpečnosti ...

Jak léčit výrony u dětí. K podvrtnutí dochází, když se vaz, což je elastická tkáň spojující dvě kosti, částečně nebo úplně natáhne nebo natrhne. Americká pediatrická akademie, 2012, 21. září Většina dětí má tendenci ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat živý přenos Usman vs Covington a všechny zápasy UFC 245 PPV online bez kabelu.

Šampion Australian Open Roger Federer na Miami Open odvedl lehkou práci Juana Martina del Potra.