Sledujte: Rogera Federera zaplavily emoce při setkání s Mirkou po fináleFederer a Mirka po zápase

tenisové dovednosti a techniky


Za každým úspěšným mužem je žena.

Toto letité přísloví se opět ukázalo jako pravdivé.

Po jeho tři a půl hodinovém trápení na kurtu nedokázal šampion Australian Open 2017 Roger Federer po vítězství nad odvěkým nemesis Rafaelem Nadalem jen stěží zadržet emoce. Ale právě v tunelu, kde se setkal se svou manželkou Mirkou, se mu skutečná ohromnost jeho úspěchu vrátila.

Federer musel ‚out-Rafa‘ (jak říkal John McEnroe) Nadala, proti kterému měl strašnou bilanci, zejména ve finále grandslamových turnajů. Stíny finále Australian Open 2009 se rýsovaly, ale švýcarský maestro nakonec zvítězil, když vyhrál 6: 4, 3: 6, 6: 1, 3: 6, 6: 3.

Video: V zákulisí rivality Fedalu

Mirka, která jako obvykle seděla v boxu Federera, jela každý okamžik napjatého finále. Evidentně vypadala po celý zápas velmi nervózně, kousala si nehty a fandila svému manželovi. Často ji bylo možné najít nakloněnou přes bariéru na nádvoří, což se zdá být její aktuální oblíbená pozice.

Není to samozřejmě poprvé, co paní Federerová musela absolvovat grandslamové finále, ale vzhledem k tomu, že poslední major jejího manžela byl ve Wimbledonu asi před pěti lety, bylo možné napětí pochopit. Jak zápas pokračoval od prvního setu, do druhého a později do pátého, její emoce stále slábly a proudily.

Přestože sama Mirka byla profesionální tenistka, nemohla se dívat na jednání a zakrývala si oči rukama. Když se však její lepší polovičce podařilo dvakrát zlomit Nadalovo podání, aby se ujala vedení, Mirka se zvedla vysoko ze sedadla a zatleskala.

online deník mizerného dítěte

Poté, co Federer shromáždil svou trofej a pronesl svůj projev, byla uvítána jeho manželkou. Pár se zapojil do emocionálního objetí, které jasně ukázalo, jak moc vítězství znamenalo. Federer nemohl skrýt úsměv, když kráčel směrem k jeho 18leté MircethGrandslamová trofej v ruce a taška s raketou přes rameno.

Čtěte také: Jste vůbec člověk, Rogere Federere?

Po vášnivém objetí se zdálo, že Mirka něco zašeptá 35letému do ucha a poté políbila svého manžela. Pár spolu sdílel další dlouhé objetí, než ji Mirka nakonec vypustila z náruče. Jako tým a sponzoři museli čekat, aby mu pogratulovali.

Okamžik, který byl zachycen na videu, ukazuje, jak silné je pouto mezi nimi a jak důležitou roli musela Mirka hrát v úspěšné kariéře svého manžela.

Populární Problémy

Poha je jednoduchá, ale vydatná snídaně a brunch, která pochází ze severní Indie. Také známý jako aloo poha, je vyroben z lisované rýže, brambor, cibule a koření a je rychlým a snadným jídlem, které můžete vyšlehat, jakmile budete mít všechny ...

5 hráčů kromě Big 3, na které si dejte pozor na nadcházejícím French Open.

Váš průvodce streamováním Lady & The Tramp online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat každý zápas basketbalového turnaje ACC online bez kabelu.

NC John & Sons, společnost se sídlem v Tiripuru, použila na výrobu 25 000 oděvů pro Australian Open 1 88 709 PET lahví.

Radwanska, Cibulkova, Li, Kerber do semifinále Sydney