Sledujte online hru 90 Day Fiancé: Before the 90 Days Season 4 Episode 9

Lisa a Usman, 90denní snoubenec

Instagram Lisa a Usman, hvězdy úspěšné reality show „90denní snoubenec“.90denní snoubenec: Před 90 dny 4. sezóna, epizoda 9 se koná v neděli 19. dubna ve 20 hodin ET/19:00 CT na TLC. Popis pro 9. epizoda s názvem Měl jsem vědět lépe čte, Lisa a Usman prosí svůj případ, aby se vzali. Stephanie se setká s Erikovými přáteli. Avery zpochybňuje Ashovy profesionální vztahy. David se připravuje na setkání s Lanou. Yolanda aktualizuje Karru o Williamsovi. Geoffrey se otevírá Variově matce a Darcey se soustředí.Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90denní snoubenec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Skořápkové tenisky adidas
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TLC na Philo TV

TLC je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. K registraci bezplatné sedmidenní zkušební verze navíc nepotřebujete kreditní kartu (pouze telefonní číslo nebo e-mailovou adresu):

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat 90denní snoubenec žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte TLC na FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat 90denní snoubenec živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

v tenise

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Sledujte TLC na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TLC. Kromě toho se v rámci speciální nabídky Sling Happy Hour můžete do Sling Blue zaregistrovat kdykoli bez kreditní karty (pouze e -mailová adresa) a poté sledovat zdarma každý den mezi 17:00. a půlnoci ET:

Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat 90denní snoubenec živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Lisa se snaží získat Usmanovu matku návštěvou mešityHrát si

Usmanův plán na vítězství nad jeho matkou | 90denní snoubenec: Před 90 dny Usman přivádí Lisu do mešity, aby se modlil se svou matkou v naději, že jí dá požehnání. Streamujte úplné epizody 90denního snoubence: Před 90 dny: tlc.com/tv-shows/90-day-fiance-before-the-90-days/ Přihlaste se k odběru TLC: bit.ly/SubscribeTLC Připojte se k nám na Facebooku: facebook .com/90DayFiance/facebook.com/TLC Sledujte nás na Twitteru: twitter.com/TLC Jsme na Instagramu! instagram.com/TLC 2020-04-18T18: 45: 00.000Z

Dnešní epizoda 90denní snoubenec představuje další velkou hádku mezi Stephanie a Erikou, jednou rozzlobenou ruskou matkou a jednou nesouhlasící nigerijskou matkou, dalším zhroucením Darcey a nepříjemným rozhovorem poté, co Yolanda konečně řekla své dceři Karře o výhružném e -mailu, který obdržela poté, co ji Williams zachvátil duchem.

Tvrdohlavá, nesouhlasná matka je shodou okolností Usmanova, která stále odmítá dát požehnání Lisě a Usmanovi, aby se vzali. Lisa se však během dnešní epizody pokouší získat mámu návštěvou mešity s Fatimatu, aby se pokusila dokázat svůj závazek vůči Usmanovi.

jak nakreslit tenisovou botu

Mohamed navrhl, abychom šli s maminkou do mešity a pomodlili se, říká Lisa kamerám v klipu výše. Myslí si, že to pomůže, protože je oddaná muslimka. Takže tudy směřujeme. Ale ... nevím, co očekávat.

Chci jít do Ameriky, takže udělám všechno možné, abych se ujistil, že k tomu dojde, dodává Usman během své vlastní zpovědnice. Když jsem tedy Lisu přivedl do mešity, modlím se a doufám, že by to mělo fungovat.

90denní snoubenec: Před 90 dny vysílá v neděli večer ve 20 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 4, spoilerech týdne, předpovědích párů a dalších 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Jak co nejlépe využít víkendu shledání na střední škole. Srazy na střední škole jsou obvykle koordinované, takže se mnozí mohou shromažďovat, znovu spojovat a bavit se. Možná budete chtít zvážit další akce, které by vám vylepšily víkend. Koordinací dalších, menších ...

Jak vyklouznout ze svého domu. V životě každého teenagera přijde chvíle, kdy se musí vyklouznout z domu. K vidění je večírek, setkání s přáteli a následují obecné věci. Jak se dostanete z domu bez ...

Jak připravit turecký čaj. Turecký čaj je skvělý nápoj, který si můžete dopřát jako odpolední svačinu, sloužit hostům nebo popíjet jako pochoutku po jídle. K jeho výrobě budete potřebovat lístky černého čaje a tureckou konvici. Pokud nevlastníte tureckou konvici, ...

Když se podíváme na hráče, s nimiž se Nadal pravděpodobně setká, pokud by vyhrál letošní Australian Open.

Jak zabalit na Floridu. Balení pro Sunshine State může být trochu ošidné, pokud nejste zvyklí na tamní počasí. Dobře si promyslete, co budete dělat na cestě na Floridu. Odtud je jednoduché zvážit ...

Jak se zotavit z bolesti při cvičení. Pocit bolesti nebo bolesti po náročném tréninku obvykle stačí k tomu, aby to lidi odradilo od dalšího tréninku. Bolest svalů, ke které dochází 24 až 48 hodin po tréninku, se nazývá „opožděný nástup ...