Jennifer Capriati se na Twitteru chlubí Marií Šarapovovou a volá po odebrání titulů

Jennifer Capriati Maria Sharapova Drogy

Bývalá světová jednička Jennifer Capriati byla uvedena do tenisové síně slávy v roce 2012

Dříve dnes světová č. 7 Maria Šarapovová odhalila, že měla pozitivní test pro meldonium, zakázanou látku podle pravidel WADA, po jejím zápase se Serenou Williamsovou na Australian Open.

Bývalá světová jednička říká, že užívala meldonium, nejčastěji používané pro pacienty trpící angínou nebo opakovanou bolestí na hrudi, a že jí lék předepsal lékař před deseti lety.

Meldonium nebylo dříve na Wadově seznamu zakázaných látek, ačkoli rozhodnutí, které bylo sportovcům sděleno v říjnu 2015, bylo oficiálně vydáno letos v lednu.

Na podporu Šarapovové, která v současné době čelí prozatímnímu zákazu účinnému od 12. března, se vyslovilo několik sportovních osobností. Mezi nimi je tenisová legenda Martina Navrátilová, která věří, že to byla poctivá chyba, ale jiní, například Capriati, ji tolik nepodporovali.

Američanka, která má na svém kontě tři grandslamové tituly, ihned po vypuknutí zprávy vypálila proti Rusovi řadu kousavých tweetů:

Capriati se setkala se značným odporem od uživatelů Twitteru, a jak tvrdí, v reálném životě. Bránila se v sérii tweetů a říkala, že nemá co dokazovat, že byla uvedena do síně slávy.

Devětatřicetiletá žena, která odešla do důchodu v roce 2004, má vlastní stopy zákona a v minulosti byla zatčena za napadení a baterie, krádeže v obchodě a držení marihuany.

V tweetu, který byl od té doby smazán, také uvedla, že nemá tým lékařů za vysoké ceny, který by jí pomohl obejít systém, jak věřila Sharapova.

Capriati Sharapova

Capriati od té doby tento tweet smazal

Populární Problémy

„Born to Run, nový dokument o americkém faraónovi, má premiéru v neděli. Zde je návod, jak sledovat streamování online.

Nick Kyrgios byl pro Davida Ferrera příliš dobrý, když si ve finále v Cincinnati domluvil schůzku s Grigorem Dimitrovem.

Jak poznat pohlaví perliček. Perličky jsou stále oblíbenější. Jejich maso je nejen jemné a chutné, ale perličky také chrání hejno farmy před predátory, slouží jako ochrana proti škůdcům a dokonce mohou omezit ...

Caleb Plant dnes v noci staví svůj neporažený rekord proti Calebovi Truaxovi. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z boje online.

Grand slamový comeback Victorie Azarenkové skončil ve čtvrtém kole, když si prima Simona Halepová rezervovala čtvrtfinále Wimbledonu s Johannou Kontovou.

Jak měřit střešní šindele. Měření plochy střechy není nejjednodušší proces. Očividně chcete zůstat v bezpečí a přitom získat přesný odhad. Jedním ze způsobů, jak získat odhad, je pořídit metr čtvereční nebo metr ...