Jennifer Capriati se na Twitteru chlubí Marií Šarapovovou a volá po odebrání titulů

Bývalá světová jednička Jennifer Capriati byla uvedena do tenisové síně slávy v roce 2012Dříve dnes světová č. 7 Maria Šarapovová odhalila, že měla pozitivní test pro meldonium, zakázanou látku podle pravidel WADA, po jejím zápase se Serenou Williamsovou na Australian Open.

Bývalá světová jednička říká, že užívala meldonium, nejčastěji používané pro pacienty trpící angínou nebo opakovanou bolestí na hrudi, a že jí lék předepsal lékař před deseti lety.Meldonium nebylo dříve na Wadově seznamu zakázaných látek, ačkoli rozhodnutí, které bylo sportovcům sděleno v říjnu 2015, bylo oficiálně vydáno letos v lednu.

Na podporu Šarapovové, která v současné době čelí prozatímnímu zákazu účinnému od 12. března, se vyslovilo několik sportovních osobností. Mezi nimi je tenisová legenda Martina Navrátilová, která věří, že to byla poctivá chyba, ale jiní, například Capriati, ji tolik nepodporovali.

Američanka, která má na svém kontě tři grandslamové tituly, ihned po vypuknutí zprávy vypálila proti Rusovi řadu kousavých tweetů:Capriati se setkala se značným odporem od uživatelů Twitteru, a jak tvrdí, v reálném životě. Bránila se v sérii tweetů a říkala, že nemá co dokazovat, že byla uvedena do síně slávy.

Devětatřicetiletá žena, která odešla do důchodu v roce 2004, má vlastní stopy zákona a v minulosti byla zatčena za napadení a baterie, krádeže v obchodě a držení marihuany.

V tweetu, který byl od té doby smazán, také uvedla, že nemá tým lékařů za vysoké ceny, který by jí pomohl obejít systém, jak věřila Sharapova.

Capriati od té doby tento tweet smazal

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním A Very Merry Pooh Year online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Vedoucí představitelé Big Ten Michigan State absolvovali v neděli odpoledne v Purdue náročnou zkoušku. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.

Travers Stakes 2020 bude na Foxu, ale pokud nemáte kabel, zde můžete zdarma sledovat živý přenos ze závodu.

Jak uvázat barvicí boty. Barvení kravat je zábavný způsob, jak proměnit obyčejné, bílé plátěné tenisky! Vše, co potřebujete, je sada na barvení kravat, voda a štětec. Boty si můžete namalovat na své oblíbené odstíny nebo si můžete vytvořit sezónní tenisky. Jednoduše...