Cincinnati 2020: Milos Raonic vs Stefanos Tsitsipas náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Miloš Raonic

Miloš RaonicPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Milos Raonic vs Stefanos TsitsipasDatum: 28. srpna 2020Poznámka: Všechna semifinále Cincinnati Masters byla o den odložena v rámci „kolektivního postoje proti rasové nerovnosti a sociální nespravedlnosti“, který úřady Western & Southern Open oznámily ve čtvrtek 27. srpna.

Turnaj: Western & Southern Open 2020Kolo: SemifináleMísto: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: ATP Masters 1000jak se rozbít v badmintonu

Povrch: Venkovní hardcourtFinanční odměna: 4 674 780 $

profesionální tenisové turnaje

Načasování zápasu: 13:00 EDT, 22:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Sony Ten 2

Náhled Milos Raonic vs Stefanos Tsitsipas

Hvězdy Next Gen prožily dosti tristní rok 2020 Western & Southern Open; všichni byli vyřazeni před semifinále, s osamělou výjimkou Stefanose Tsitsipase.

Řek tento týden prokázal výrazné zlepšení v řešení jedné ze svých slabin - velkých serverů - když postupně porazil Kevina Andersona, Johna Isnera a Reillyho Opelku. Doufá, že bude pokračovat v tomto trendu ve svém semifinálovém zápase proti dalšímu velkému serveru - Miloši Raonicovi.

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Raonic od své návštěvy předvedl příkladný tenis. Jeho běh je obzvláště působivý, protože Kanaďan od února nehrál žádný tenis a během zablokování ho kvůli jeho zjevnému přírůstku na váze trollovalo mnoho fanoušků.

To znamená, že Raonicova forma před vypnutím vyvolaným COVID-19 byla již docela dobrá. Dosáhl poslední osmičky Australian Open, kde prohrál s eventuálním šampionem Novakem Djokovičem.

Tento týden Raonic porazil ve dvou setech Sama Querreyho, Dana Evanse a znovuzrozeného Andyho Murraye. Ve čtvrtfinále čelil tvrdšímu boji Filipa Krajinoviče, ale zachránil si mečbol a pokračoval v dokončení vítězství 4-6, 7-6, 7-5.

Milos Raonic vs Stefanos Tsitsipas proti sobě

Stefanos Tsitsipas a Miloš Raonic

Stefanos Tsitsipas a Miloš Raonic

Miloš Raonic vede Stefanos Tsitsipas 1: 0 v zápase. Dvojice se proti sobě postavila letos ve třetím kole Australian Open, kde Kanaďan vyhrál 7-5, 6-4, 7-6 (2).

Milos Raonic vs Stefanos Tsitsipas predikce

Řek přijal poměrně účinnou taktiku proti všem velkým serverům, kterým tento týden čelil. Používá mnohem více krájených a blokových returnů bekhendem, aby se ujistil, že většinu z nich dostane zpět do hry.

Tsitsipas byl také více konzistentní s jeho druhým podáním návratů, mimo obě křídla. Tím, že Řek zahájil tolik návratových bodů v neutrální pozici, dokázal do hry vnést svou základní sílu a rozjeté vysoké protivníky otráveně.

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

wiki tenisky

Milos Raonic má však pravděpodobně více dobře zaoblenou hru než Isner a Opelka. Jeho podání je skvěle smrtící, ale ani jeho forhend není ničím výjimečným. Oba tyto výstřely ho několikrát dostaly z vězení proti Krajinovičovi.

Tsitsipas bude pro Kanaďana zatím nejtěžší zkouškou, protože Řek ho může svou nesmírnou rozmanitostí trápit ze země. Raonic bude muset při podání ukázat o něco větší přesnost než to, co udělal proti Krajinovičovi, protože Tsitsipas dokáže vydělat na nejmenších otvorech.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Ať už jste našli zraněného divokého králíka, nebo se zranil váš vlastní vzácný králíček, je důležité nepokoušet se toto zranění léčit sami. U divokých zajíčků byste s nimi měli zacházet co nejméně, zatímco je vezmete do ...

To nejlepší z kariéry pěti nejmladších grandslamových ženských šampionek v otevřené éře.

Jak získat lepší triceps. Tricepsy jsou svaly umístěné na zadní straně paží, přímo naproti bicepsu. Jsou to největší svaly na pažích a přestože se většina lidí zaměřuje na bicepsy, tricepsy jsou ...

Ve druhém kole Lexingtonu ve středu Aryna Sabalenka bude vůbec poprvé bojovat s Coco Gauffovou. Sabalenka a Gauff mají kontrastní styly, ale oba měli v poslední době dobré výsledky, což z něj dělá potenciálního crackera.