Roland Garros 2021: Sofia Kenin vs Maria Sakkari náhled, souboj a předpověď

Sofie KeninPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Sofia Kenin vs (17) Maria Sakkari

Datum: 7. června 2021klínky do tenisek

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo : Paříž, FrancieKategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Sofia Kenin vs Maria Sakkari

Sofia Kenin vstoupila do Roland Garros na pozadí nějaké vyprahlé formy. Američan měl před turnajem rekord výhra-ztráta 7-8 v roce 2021, bez jediné výhry na antuce.

Právě proto je Keninův běh do druhého týdne French Open tak překvapivý. Dvaadvacetiletá mladistvá odborně zvládla obtížnou ranou remízu a dobře využila své zkušenosti z velké scény.

Kenin v prvním kole porazil šampionku z roku 2017 Jelenu Ostapenkovou, ve druhém sestoupil z kvalifikace Hailey Baptisteové. Finalistka French Open 2020 poté nastoupila ve formě Jessica Pegula, kde převrátila jednosetové manko, aby zvítězila 4-6, 6-1, 6-4.

Ve čtvrtek v pondělí nastoupí proti Řecku Marii Sakkari.

Maria Sakkari

Sakkari byla v posledních měsících jednou z formálních hráček na turné WTA. Řek letos zaregistroval semifinálové umístění v Abú Dhabí, Melbourne a Miami a také několik silných skalpů na antuce.

V Paříži Sakkari pohodlně prošla prvními dvěma koly a sestřelila Katarinu Zavatskou a Jasmine Paolini ve dvou setech. Ve třetím kole ale čelila maratonské bitvě proti 14. nasazené Elise Mertensové, nakonec zvítězila 7-5, 6-7 (2), 6-2.

Sofia Kenin vs Maria Sakkari proti sobě

Střetnutí ve čtvrtém kole na Roland Garros bude čtvrtým zápasem mezi touto dvojicí; Sofia Kenin v současné době vede 2: 1 nad Marií Sakkari.

Všechny předchozí zápasy této dvojice se odehrály ve třech setech. Sakkari vyhráli jejich poslední setkání v Abú Dhabí začátkem tohoto roku. Kenin ale vyhrál oba své zápasy na grandslamové úrovni - na Wimbledonu 2018 a US Open 2018.

Sofia Kenin vs Maria Sakkari Predikce

Sofia Keninová je na papíře oblíbenou účastnicí tohoto setkání, i když její výsledky v roce 2021 nebyly skvělé. Američanka má zkušenosti z hraní grandslamových finále a také dokázala, že její hra funguje dobře i na antuce.

Vynikající rychlost nohy Kenin je doplněna stylem hry a rozmanitostí rychlého úderu. I když nemusí být nejmocnější hráčkou na turné, její načasování jí pomáhá být agresivní a většině hráčů ztěžovat život.

Sofie Kenin

Maria Sakkari je ze své strany jednou z nejmocnějších hráček turné WTA. Řecká žena dokáže vybojovat vítěze svými čistými a přesnými údery i na pomalejších plochách a do tohoto setkání přichází s formou na své straně.

Sakkari zasáhla 23 vítězů při svém comebackovém vítězství nad Keninem v Abú Dhabí, ve srovnání s pouhými osmi Američany. To znamená, že řecký styl hry ji také činí náchylnou k chybám.

Kenin v minulosti ukázala, že je účinná při přesměrování tempa od základní linie a jen zřídka ustupuje tváří v tvář velkému úderu. Sakkari se bude brzy snažit nahromadit tlak a vytěsnit chyby ze soupeře, ale pokud je Američanka na tom fyzicky i psychicky nejlépe, pravděpodobně získá vítězství.

pravidla badmintonové služby

Předpověď: Sofia Kenin vyhrát ve třech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit tenisové pokrytí do provedení tohoto 30sekundového průzkumu .

Populární Problémy

Zde je pohled na 9 nejstarších hráčů, kteří získali největší cenu, kterou je výhra v tenise.

Khalil Mack - Obranný hráč roku 2016 NFL - se stále neohlásil a týmy se za něj velmi snaží obchodovat.

The Bills and Chiefs se setkají v AFC Championship v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Jak malovat textilní boty. Pokud jste nadějnou módou, mohou být vaším ideálním plátnem obyčejné textilní boty. Pár nudných bílých bot můžete proměnit v něco skutečně poutavého. Malování textilní obuvi však vyžaduje úsilí: ...