Dominic Thiem byl v roce 2020 nejvyhledávanější celebritou na Googlu mezi Rakušany

Dominic Thiem

Dominic Thiem

V roce 2020 jsme viděli, jak Dominic Thiem upevňuje své místo mezi elitou mužského tenisu. Poté, co sedmadvacetiletý závodník skončil druhý na světové jedničce Novaka Djokoviče na Australian Open v Melbourne, se v New Yorku zlepšil. Thiem zachytil nejdůležitější titul své kariéry na US Open, když ve svém vůbec prvním Slamu porazil ve finále Alexandra Zvereva.

To byl zlomový okamžik pro Dominica Thiema; Rakušanova popularita od jeho běhu ve Flushing Meadows prudce vzrostla. A to se také odráží na Googlu - zdaleka nejčastěji používaném vyhledávači na celém světě - podle nedávné doby Statistická analýza .

použité tenisové rakety na prodej

Zjištění ukazují, že Dominic Thiem byl letos nejvyhledávanější celebritou v Rakousku a celkově čtvrtým nejvyhledávanějším výrazem.

Výsledek není překvapením, vzhledem k tomu, že Thiem je pravděpodobně největší celebritou své země na globální scéně. Ministr spravedlnosti Alma Zadić a profesionální lyžař Erik Schinegger se umístili na druhém a třetím místě v tomto pořadí.

Zde je 10 nejlepších v plném rozsahu:

1. Dominic Thiem

2. Alma Zadic

3. Erik Schinegger

jak udělat tiebreaker v tenise

4. Karl Nehammer

5. Sonja Kirchberger

6. Lisa Eckhart

7. Rudolf Anschober

8. Anna Veithová

9. Amira Pocher

10. Nunu Kaller

Uživatelé Google v Rakousku hledali Dominica Thiema více než Kobe Bryant a PS5

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Seznam celkových vyhledávacích dotazů v Rakousku byl konkurenceschopnější a Dominic Thiem se v tom umístil na čtvrtém místě. Koronavirus byl podle očekávání nejhledanějším termínem roku v zemi.

Světová trojka byla také převyšována kontroverzními americkými prezidentskými volbami a French Open 2020 v top 10 vyhledávacích dotazů roku. Dokázal však porazit pozdního basketbalového velikána Kobeho Bryanta o čtvrtou pozici v seznamu.

Zde je 10 nejlepších v plném rozsahu:

1. Koronavirus

2. Americké volby

3. French Open

průvodce velikostí juniorské tenisové rakety

4. Dominic Thiem

5. Kobe Bryant

6. Joe Biden

7. iPhone 12

8. Dow Jones

tenisová raketa správné velikosti

9. PS5

10. US Open

Dominic Thiem také dokázal porazit některé velmi běžné vyhledávací dotazy jako Joe Biden, PS5 a iPhone 12 ve své domovské zemi, což posiluje obrovskou popularitu sedmadvacetiletého mladíka. Sám Thiem je velkým fanouškem PS5 a her obecně, jak je vidět na jeho nedávném příspěvku na Instagramu.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dominicem Thiemem (@domithiem)

Populární Problémy

Novak Djokovic a Dominic Thiem měli na Instagramu hravou náladu a komentovali příspěvek na výměnu účesu ATP. Rakušan mu nedávno přidal do vlasů blonďaté šmouhy, zatímco Djokovič měl vždy silný buzzcut.

Vítězové skupiny C DR Kongo se ve čtvrtfinále setkají s finalisty skupiny D Ghany. Zde je návod, jak sledovat zápas online zdarma.

Nick Kyrgios bojuje se zraněním kolena a v úvodním kole US Open 2021 se ujímá skálopevného Roberta Bautisty Aguta. Ti dva rozdělili svá předchozí setkání na turné.

Veronika Kudermetova a Eugenie Bouchard se utkají o místo ve 2. kole na Prague Open 2020. Kudermetova a Bouchard se proti sobě postavily jen jednou, přičemž Kanaďanka zvítězila ve dvou setech.

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru 4. série seriálu „Miliardy“ online, stejně jako zbytek nových epizod sezóny prostřednictvím živého přenosu.

Michigan a Wisconsin se v sobotu sejdou na důležitém zápase Velké 10 na začátku sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.