US Open 2020: Petra Martic vs Tereza Martincova náhled, souboj a předpověď

Petra Martic hraje Terezu Martincovou v prvním kole US Open

Petra Martic hraje Terezu Martincovou v prvním kole US Open

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Petra Martic vs Tereza Martincova

Datum: 31. srpna 2020

skóruje tenis

Turnaj: US Open 2020

Kolo: 1. kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

tenisová raketa pro 10 let

Odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 15:00 EDT, 12:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Petra Martic vs Tereza Martincova náhled

Petra Martic nastoupí v prvním kole US Open 2020 na Terezu Martincovou, která je nenasazená a umístila se mimo první stovku.

Martic je nasazen jako osmý ve Flushing Meadows a odehrál několik týdnů v Palermu a Praze, než přeskočil nedávno skončený Western & Southern Open. Mistrovství světa č. 14 vstupuje do turnaje Open na konci dvou semifinále WTA v roce 2020 (Dubaj a Palermo) a od obnovení turné má na kontě dobrých šest zápasů.

jak vyhrát set v tenise

Martic, který loni propadl případné finalistce Sereně Williamsové v 16. kole, je tentokrát ve velmi otevřené sekci losování. Mnoho lidí očekává, že Chorvat dosáhne čtvrtfinále, pokud vše půjde dobře.

Petra Martic letos dosáhla dvou semifinále WTA

Petra Martic letos dosáhla dvou semifinále WTA

Na druhou stranu Tereza Martincova stále čeká na své první vítězství v grandslamovém zápase; v minulosti odehrála jen tři hlavní losování. Čech je nejlépe známý tím, že byl diskvalifikován na St. Petersburg Open v roce 2017 poté, co pohrozil, že 'udeří' rozhodčího.

V roce 2020 byly výkony Martincové na stabilní křivce vzestupu. Na Qatar Open dosáhla druhého kola a zatlačila Marii Sakkari do rozhodující sady, než nakonec dostala bagel, aby zápas prohrála.

Petra Martic vs Tereza Martincova proti sobě

Tereza Martincova byla jednou v selhání za vyhrožování rozhodčím

Tereza Martincova byla jednou v selhání za vyhrožování rozhodčím

Petra Martic vyhrála jediné předchozí setkání proti svému českému soupeři, které přišlo v roce 2015 na turnaji Nürnberger Gastein Ladies. Vzájemný souboj v rivalitě tak stojí 1: 0 ve prospěch Chorvatů.

Podmínky jsou však nyní jiné, protože Martincova je mnohem zkušenější ve srovnání s rokem 2015 - což byla teprve její třetí sezóna jako profesionálka. Pětadvacetiletý mladík také obvykle dává přednost rychlým kurtům, jako jsou ty na letošním US Open, než antuce, která byla povrchem jejich předchozího setkání.

Predikce Petra Martic vs Tereza Martincova

Petra Martic celý týden v Praze nesla neohrabaná zranění, což by mohlo být faktorem jejího běhu na US Open. Herně se však dokáže proti komukoli na turné udržet.

Devětadvacetiletá žena, vysoká 181 cm, hledala pomoc u své silné služby v New Yorku a snažila se s ní snadno založit. Martic by se také pokusila nasadit svou agresivní hru na všechny hřiště a zpestřit obě křídla, aby v otvíráku zaregistrovala rychlou výhru.

To znamená, že česká světová jednička 135 může být tvrdá zákaznice, když je ve své hře. Na loňském US Open Tereza Martincova zabrala o své peníze letošní nejlepší nasazenou Karolínu Plíškovou, čímž se její česká kolegyně snažila vyhrát ve dvou tiebreacích.

mohu dát tenisky do sušičky?

Vzhledem k tomu, že soudy jsou podle Martincovy chuti, Martic by si musel dávat pozor, aby se vyhnul skluzu v osmifinále.

Předpověď: Petra Martic vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Konference USA proti nepřátelům UTEP a FIU se střetne ve čtvrtek. Takto můžete hru sledovat.

Jak se připojit k SAS. Special Air Service nebo SAS je elitní jednotka speciálních sil v britské armádě. Pokud se chcete připojit k SAS, budete potřebovat odhodlání, disciplínu a specializované školení. Staňte se členem Jejího Veličenstva ...

Rafael Nadal tento měsíc neobhájil titul Roland Garros a ve vzrušujícím semifinále sestoupil k Novakovi Djokovicovi.

2019 Maui Invitational obsahuje Kansas, Michigan State, UCLA a další. Zde je návod, jak sledovat každou hru online bez kabelu.

Jak identifikovat tesařské mravence. Carpenter mravenci hrají klíčovou roli v ekosystému, zejména tím, že pomáhají při rozkladu rozpadajících se stromů. Mohou také infiltrovat domy a jiné budovy, hnízdit ve vlhkém, hnijícím dřevě a způsobit ...

Jak odstranit skvrny z červené řepy. Odstranění skvrn z červené řepy není snadný úkol, ale dobrou zprávou je, že existuje několik prostředků pro domácnost! Jakmile dojde k úniku, nezapomeňte jej okamžitě ošetřit studenou vodou, aby skvrna ...