Přímý přenos Saints vs Rams: Jak se dívat online bez kabeluGetty Rams RB Todd Gurley

Když se Svatí vydají do Los Angeles, střetnou se dva uchazeči o Super Bowl, aby se v neděli utkali s Berany v odvetném zápase kontroverzního loňského mistrovství NFC.

Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Saints vs Rams na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně New Orleans a Los Angeles) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Saints vs Rams na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně New Orleans a Los Angeles). Obsahuje také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Saints a Rams.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Saints vs Rams na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

umístění loketní ortézy tendonitidy

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry Saints vs Rams a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Saints vs Rams

Nehorázné nevyvolání loňské hry NFC Championship mezi Rams a Saints mělo za následek změnu pravidel NFL, ale to nic nezměnilo na tom, že hráči New Orleans museli sledovat Super Bowl ze svých gaučů. Po několika dlouhých měsících dostanou Svatí šanci na vykoupení.

Zdá se, jako by to bylo dávno, řekl hlavní trenér Saints Sean Payton. Je to součást naší hry. Nyní se jedná o dva různé týmy, které se od loňska do letošního roku hodně přesouvají. Hrajeme spolu na začátku sezóny, takže vzhledem k vzdálenosti mezi tím, kdy jsme hráli, to tak moc nepůsobí. Díváte se na dva různé týmy.

Vyprávění se hráčům Rams nedrží.

To je problém New Orleans, řekl Ramsův roh Aqib Talib. To není problém LA.

Rohový rohový beran Nickell Robey-Coleman byl ve středu hry a na otázku o své roli ve hře se může jen usmívat. Kolikrát to viděl?

Čtyři tisíce až pět tisíckrát, snadno, řekl tento týden novinářům.

Bez ohledu na historii, ne-volání nebo cokoli jiného, ​​oba týmy jsou uchazeči o korunu NFC a zápas na začátku sezóny je důležitý.

Myslím, že naši hráči, naši trenéři vědí, jakou naléhavost budeme potřebovat k tomu, abychom byli co nejlepší, abychom měli šanci soutěžit a doufejme, že z této věci vyjdeme 2: 0, Berani řekl trenér Sean McVay.

Svatí dokázali uniknout vítězstvím proti Texanům v týdnu 1 v pondělí večer ve fotbale, přičemž na poslední chvíli dostali gól Williama Lutze na 58 yardů.

Alvin Kamara měl 169 yardů od rvačky v soutěži a vypadal dobře s mírně zvýšeným pracovním vytížením se svým bývalým kamarádem z běhu Markem Ingramem, který odjížděl v offseason pro Ravens.

jak funguje bodování tenisu

Mluvíte o muži, který má neuvěřitelně předkloněnou postavu. McVay o Kamarovi vždy láme náčiní. Slyšel jsem, že se na něj někdo odvolává, že je jako chlap na stojanu. Jako by měl nohu navíc. Je schopen zůstat tak vyrovnaný a tak uzemněný.

Na druhé straně míče budou všechny oči upřeny na Todda Gurleyho, který měl při výhře Rams 30-27 nad Panthers dobrý druhý poločas, ale své obavy ze zranění ještě plně nezahodil.

Kurz Shark uvádí, že Rams jsou pro tyto hry uvedeni jako dvoubodové domácí favority, s celkovým počtem 52,5, což je jedna z nejvyšších hodnot týdne.Populární Problémy

Novak Djokovic se po dvouměsíční přestávce vrací tento týden do akce na Masters Monte Carlo.

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.

Zde je návod, jak můžete online streamovat temnou novou minisérii FX A Christmas Carol. Série je založena na stejnojmenné novele z roku 1843 od Charlese Dickense.

Andy Murray zvažuje jmenování Johna McEnroea novým trenérem.

Jak zapnout titulky na YouTube. Tento wikiHow vás naučí, jak zapnout titulky u videa na YouTube pomocí počítače, telefonu nebo tabletu. Některá videa na YouTube obsahují oficiální titulky přidané komunitou nebo automaticky přeložené titulky nebo ...

„The Moodys“ je nová komediální série, která má premiéru na FOX. Zjistěte, jak sledovat premiéru, pokud nemáte kabel.