Jak zachytit vačice

Vačice neboli vačice jsou noční zvířata, která dorůstají velikosti velké kočky. Proto k zachycení vačice budete potřebovat velmi velkou klec, někdy se jí také říká mývalí klec. Umístěte klec do blízkosti doupěte vačice nebo do oblastí, kde se vyskytuje. Při vnadění klece používejte jídlo, které primárně přitahuje vačice, jako jsou marshmallows, jablka a další sladká jídla. Jakmile chytíte vačice, budete ji muset přemístit. Můžete jej přemístit sami nebo zavolat místní agentuře pro kontrolu zvířat. Pokud přemístíte vačice sami, proveďte nezbytná opatření.

Metoda 1 ze 3: Nastavení pasti

 1. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 1

  1 Kupte si velkou ocelovou klec. Protože vačice mohou dorůst velikosti velké kočky, tedy dvou až tří stop dlouhé a čtyř až 15 liber, budete si muset pořídit velkou ocelovou past na klec. Tyto pasti jsou také známé jako pasti na mývaly. Kupte si klec, která je asi 30 až 40 palců (0,762 až 1 metr) dlouhá a 12 palců (0,305 metru) na výšku. Chcete -li si koupit klec pro pasti, navštivte místní železářství.
  • Většina pastí je dodávána v jednodveřových nebo dvoudveřových modelech. Doporučuje se koupit jednodveřový model. Jednodveřové modely nabízejí lepší ochranu návnady a lépe chytají větší zvířata.


 2. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 2

  2 Umístěte past do oblasti s vačicí frekvencí. Nejlepší umístění pasti je v blízkosti doupěte vačice. Pokud však nevíte, kde je vrabčí doupě, umístěte past do oblasti, kde jste zaznamenali největší aktivitu nebo poškození, například poblíž popelnic. Protože vačice jsou noční vačnatci, umístěte past na určené místo těsně před setměním.
  • Pokud vačice žije ve vašem podkroví nebo garáži, umístěte past do středu prostoru. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 3

  • Pokud vačice žije pod vaším domem, v plazivém prostoru nebo v dutině stromu, umístěte past na tři až pět stop mimo vchod. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 4

  • Pasti umístěte na rovný povrch. Na past umístěte cihlu, aby byla stabilní a aby vačice nepřevrátila. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 5

 3. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 6

  3 Navnadit past. Protože vačice jsou všežravci, bude fungovat téměř jakýkoli druh návnady. Pokuste se však vybrat návnadu, která bude přitahovat pouze vačice a ne jiná zvířata, jako kočky. Jablka, anýzový olej na chlebu, marshmallow a další sladký chléb jsou dobrými příklady návnad, které přilákají pouze vačice.
  • Použití malého množství jídla vytvoří stopu, která povede k pasti. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 7

  • Ujistěte se, že jste jídlo umístili tak, aby vačice přinutila stoupnout na spouštěcí desku, která zavře dvířka pasti. Například se ujistěte, že vačice musí šlápnout na spouštěcí desku, aby se dostala k jídlu. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 8

  • Pokud se jídlo zasekne mezi spouštěcí desku a dno klece, dvířka pasti se nezavřou. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 9

 4. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 10

  4 Pasti často kontrolujte. Po nastavení past zkontrolujte každé ráno. Nechcete, aby vačice uvízla v pasti déle než jeden den. To může způsobit, že vačice začne mít hlad a žízeň, a tím i úzkost a agresivitu. Jsou také zranitelnější vůči predátorům, pokud jsou uvězněni po dlouhou dobu.
  • Pokud je vaše past stále ráno prázdná, zavřete ji, abyste zabránili odchytávání zvířat ve dne, jako jsou kočky a veverky.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Odebírání vačice

 1. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 11

  1 Nasaďte si těžké rukavice. Jakmile chytíte vačice, budete muset odstranit klec s vačicí v ní. Při manipulaci s klecí používejte těžké rukavice. Kupte si rukavice, které jsou speciálně vyrobeny pro manipulaci se zvířaty, například kevlarové rukavice.
 2. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 12

  2 Umístěte přikrývku přes klec. Před zvednutím klece přes něj položte deku. Umístění přikrývky přes klec uklidní vačice. Rovněž zabrání tomu, aby se vačice natáhla a chytila ​​vás za ruce, nohy nebo boty. Při zvedání klece ji zvedněte za držadlo.
  • Nestrkejte prsty do pasti. Obrázek s názvem Trap a Possum Krok 13

  • Při přenášení držte past pryč od nohou a chodidel. 3. 3 Umístěte past na noviny. Umístěte past na noviny nebo do kartonové krabice v autě nebo v zadní části nákladního vozu. Tím zabráníte tomu, aby se na vaše auto při přepravě vačice dostaly výkaly.


 4. 4 Přemístěte vačice. Kontaktujte svou místní agenturu pro správu divoké zvěře a najděte bezpečné a humánní oblasti přemístění. Protože vačice mají skvělý čich a směr, měli byste přemístit vačice do oblasti, která je nejméně 25 mil od vašeho domova.
  • Příklady bezpečných a humánních oblastí přemístění jsou přírodní rezervace, lesy a oblasti, které jsou podobné přirozenému prostředí vačice.


 5. 5 Otevřete klec a ustupte. Jakmile najdete vhodnou oblast pro přemístění, bezpečně položte past na zem. Namiřte otvor pasti směrem od sebe a směrem k oblasti, kam hodláte zvíře přemístit, tj. Čelem k lesu. Zatlačte dolů na bezpečnostní tyč a pružiny a vytáhněte padací dveře úplně nahoru. To umožní vačici bezpečně opustit past.
  • Při vypouštění vačice vždy stojte za klecí pasti.

  • Pokud se vačice otočí, aby se na vás podívala, když opouští klec, zvedněte ruce do vzduchu a vydávejte hlasité zvuky predátorů, jako byste byli medvěd. To by mělo vyděsit vačice a způsobit, že se odvrátí a odejde.

  • Pokud vačice neodejde okamžitě, ustupte z klece a vejděte do auta. Počkejte 10 minut, než klec znovu zkontrolujete. 6. 6 Kontaktujte místní agenturu pro kontrolu zvířat. Pokud nepohodlně přemisťujete vačice sami, obraťte se na místní agenturu pro kontrolu zvířat nebo správu divoké zvěře. Dejte jim vědět, že jste zachytili vačici a potřebujete pomoc s jejím přemístěním. Pošlou někoho k vám domů, aby vám přemístil vačice. reklama

Metoda 3 ze 3: Odrazování vačic od vašeho domova 1. 1 Odstraňte zdroje potravin. Skvělý způsob, jak odradit vačice z domova, je eliminovat jejich zdroje potravy. Eliminujte jejich zdroje potravin zajištěním popelnic těsně přiléhavými víčky. Také vyčistěte spadlé ořechy, ovoce, bobule a ptačí semeno kolem vašeho domu.
  • Měli byste také odstranit veškeré nespotřebované krmivo pro domácí zvířata, které je umístěno mimo váš domov.


 2. 2 Uzavřít přístup do úkrytu. Zabráněním přístupu do chráněných oblastí, jako je spodní část vašeho domu, můžete svůj dům učinit nehostinným pro vačice. Chcete -li to provést, umístěte nebo opravte obrazovky, které uzavírají otvory v garáži, na verandě (také pod vaší verandou), kůlnách, drůbežárnách a dalších malých místech, ve kterých se mohou schovat vačice.
  • Ujistěte se, že opravíte všechny rozbité větrací otvory, obrazovky, střešní krytinu a obklady, abyste zabránili tomu, aby si vačice vytvořily domov z vašeho domova.


 3. 3 Ořízněte stromy kolem vašeho domu. Aby si vačice neudělaly domov z podkroví, ořízněte větve stromů, které visí nad vaší střechou. Doporučuje se oříznout všechny větve stromů do 10 stop od střechy, aby se vačice nedostaly do podkroví. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je pravda, že se po nich stačí jen honit, a když hrají mrtvé, jen je vyzvednout? Budou bojovat, když se dostanou do kouta, a jejich vychystání je rozhodně do kouta; mohou být zlí.
 • Otázka Jak malým otvorem se vejde vačice? Pokud dokážou projít hlavou, pravděpodobně propracují své tělo. Záleží také na tom, jak velký a starý vačice je.
 • Otázka Mohla by vačice zabít kočku? Ano, je to možné, i když ne pravděpodobné.
 • Otázka Mají vačice rádi krmivo pro psy? Většina vačic jedí vegetaci, dává přednost eukalyptovým listům, ale také jí květiny, semena, kořeny, výhonky a podobné věci. Vačice někdy jedí hmyz, ptačí vejce nebo malé obratlovce, v závislosti na velikosti a druhu vačice. Některé vačice budou jíst krmivo pro psy nebo kočky, ale nedoporučuje se to, protože to není jejich primární volba jídla.
 • Otázka Kde mohu získat past? Mnoho sportovních dobrých obchodů má lovecké oddíly. Potenciálně byste tam mohli najít pasti. Můžete také vyzkoušet železářství jako Home Depot nebo ACE Hardware. Pokud nic z toho nevyšlo, hledejte online! Najdete tam všechno.
 • Otázka Mohu si pronajmout past na mývala? V závislosti na tom, kde se nacházíte, vaše místní kontrola zvířat nebo vymáhání zvířat pravděpodobně půjčuje pasti lidem v nouzi, i když vám mohou účtovat poplatky.
 • Otázka Lze vačice chovat konkrétně jako zdroj potravy? Ano, vačice lze chovat jako potravu, pokud si je sami vypěstujete a necháte je před konzumací zkontrolovat veterinářem.
 • Otázka Proč vačice hrají mrtvé, když je vysadím z pasti? GuineaDad Ve skutečnosti si na nic nehrají; toto je fyzická reakce na stres nebo způsob, jakým je příroda chrání, vzhledem k tomu, že mnoho zvířat nezaútočí na komatózní zvíře.
 • Otázka Jak dlouho může uvízlý vačice žít? Většina státních zákonů vyžaduje, abyste past kontrolovali každých 24 hodin. Ponechání pasti na delší dobu bez dozoru může mít za následek stíhání.
 • Otázka Co se stane, když chytím do živé pasti více než jednu vačici? Můžete se řídit stejnými kroky, jako kdybyste měli jen jednu vačici. Pokud však začnou bojovat, možná budete chtít zkusit past otevřít a dát ji do samostatné, zabezpečené schránky.

Populární Problémy

Andy Murray se v pondělí utká s Alexandrem Zverevem v 32. kole na Western & Southern Open. Murray vypadal v otvíráku v dobré formě, zatímco Zverev se poprvé od obnovení turné postavil na dvůr.

Jak zabalit padák. Zvuk větru, který se řítí vašimi ušima, když se řítíte k zemi - existuje nějaké větší vzrušení než vyskočení z letadla? Asi ne. Seskoky s padákem jsou vzrušující a intenzivní, ale také bezpečné. ...

Maryland zahajuje éru Mikea Locksleyho proti Howardovi v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Doufáte, že k tomu nedojde, ale nevyhnutelně se to stane-dostanete menstruaci při pečlivě naplánovaném útěku. A nejen to - je ještě těžší, než obvykle. Nenechte si touto nepříjemností zničit cestu do zahraničí, do kempu nebo ...

Váš průvodce streamováním filmu „Captain Marvel“, v němž hlavní roli hraje Brie Larson. Film je jedním z nejnovějších přírůstků do Marvel Cinematic Universe.

Jak cvičit, aby se zabránilo tvorbě krevních sraženin. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí umírá každý rok více lidí na krevní sraženiny než na rakovinu prsu, HIV a dopravní nehody dohromady. Některé faktory, jako je věk, hmotnost, ...