Jak používat alternativní zvuk při spuštění pro Gamecube

Zde je návod, jak vytvořit alternativní zvuk při spuštění pro Nintendo Gamecube.

ortéza na ošetření tenisových loktů

Kroky

 1. Obrázek s názvem Use the Alternate Startup Sound for Gamecube Krok 1

  1 Mějte svůj ovladač Gamecube připravený v ruce.
 2. Obrázek s názvem Use the Alternate Startup Sound for Gamecube Krok 2

  2 Zapněte Gamecube.
 3. Obrázek s názvem Použijte alternativní zvuk při spuštění pro Gamecube Krok 3

  3 Podržte tlačítko 'Z' těsně před tím, než se na obrazovce objeví logo Gamecube. Z je modré tlačítko na zadní straně ovladače, kam směřuje váš pravý ukazováček. Pokud to uděláte správně, uslyšíte na obrazovce s logem Gamecube alternativní pískající opici a zvuky smíchu.
 4. Obrázek s názvem Use the Alternate Startup Sound for Gamecube Step 4

  4 Když zapojíte čtyři ovladače a současně na nich podržíte tlačítko „Z“, vydají zvuk ninja s bubnováním a skandovanými slovy. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Může to fungovat, pokud máte pouze 2 ovladače gamecube? Louis saferson Ano! Ano. Bohužel, abyste získali zvuky bubnování ninja, potřebujete 4 ovladače nebo chybu nebo poškození.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nebojte se, změna není trvalá.
 • Pokud to nefunguje, podržte tlačítko Z a současně stiskněte tlačítko zapnutí.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Při zapínání Gamecube sledujte neutrální polohu analogových páček. Při změně zvuku při spuštění se ujistěte, že jsou vycentrovány.
reklama

Populární Problémy

Několik starších hráčů tvrdilo, že Gael Monfils tento týden hodil semifinále proti Novakovi Djokovicovi.

Juventus a Torino se v sobotu setkají v Derby della Mole. Zde je návod, jak sledovat zápas online, pokud jste v USA nebo Itálii.

Nové tváře byly korunovány šampiony; staří váleční koně znovu objevili svou formu a někteří opravdu talentovaní děti z čarodějů dali najevo svou přítomnost na největších pódiích tohoto sportu.

Č. 4 Ohio State wrestling čeká v pátek tvrdá zkouška proti č. 8 ve Wisconsinu. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Itálie hostí v sobotu důležité utkání Ligy národů s Portugalskem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu v USA.

Star Fox 64 (Lylat Wars, jak je známo v Evropě) byla jednou z nejlepších sérií Nintendo, jaké kdy byly vyrobeny. Hrát Star Fox 64 může být ze začátku velmi těžké a otravné. Můžete být velmi zmatení, vypnout hru a dát ji do sklepa, takže ...