Jak sledovat „Dirty Jobs: Rowe’d Trip“ online

Špinavé práce: Rowe

Discovery Channel Dirty Jobs: Rowe'd Trip v hlavních rolích Mike Rowe a původní členové posádky David Barsky, Doug Glover, Troy Paff a Chris Jones.

Televizní sítě se během pandemie COVID-19 stávají kreativními a nejnovější nabídka v tomto smyslu je Dirty Jobs: Rowe’d Trip , kde se Mike Rowe vrací ke klasickým zakázkám z historie pořadu. Premiéru má v úterý 7. července ve 22 hodin. ET/PT na Discovery Channel.

sledujte ric flair 30 za 30 online zdarma

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Dirty Jobs: Rowe’d Trip na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Discovery na televizi Philo

Discovery Channel je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je ze všech streamovacích služeb nejlevnější, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Dirty Jobs: Rowe’d Trip žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

jak zabalit tenisovou raketu

Sledujte Discovery na FuboTV

Discovery Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Dirty Jobs: Rowe’d Trip živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Discovery na Hulu pomocí živé televize

Discovery Channel je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Dirty Jobs: Rowe’d Trip živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

jak vyhrát tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Discovery na Sling TV

Discovery Channel je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Dirty Jobs: Rowe’d Trip živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Dirty Jobs: Rowe’d Trip“Hrát si

Mike Rowe je zpět! | Dirty Jobs: Rowe'd Trip Mike Rowe se vrací k Discovery v nové sérii Dirty Jobs: Rowe'd Trip, která má premiéru 7. července! Přihlaste se k odběru Discovery: bit.ly/SubscribeDiscovery Sledujte nás na Twitteru: twitter.com/Discovery Připojte se k nám na Facebooku: facebook.com/Discovery Jsme na Instagramu! instagram.com/Discovery 2020-06-28T15: 15: 28Z

Podle Špinavé práce hostitel Mike Rowe’s osobní web doufal, že začne natáčet novou sezónu Špinavé práce začátek v březnu, ale kvůli pandemii COVID-19 musel on i producenti pořadu vymyslet něco jiného-a takhle Rowe’d Trip byl narozen.

Speciální show má čtyři epizody a představuje Rowe, který se znovu shledává se svým jádrem Špinavé práce posádka: David Barsky, Doug Glover, Troy Paff a Chris Jones. Všichni se vydali obytným vozem, kde se ubytují s několika našimi oblíbenými Jobbery. Po cestě se dohání, klaunuje a několikrát se zasměje, obvykle na úkor Barského. Většinou se však ohlížíme za našimi oblíbenými momenty z přehlídky.

Rowe také ujistil diváky, že byli všichni testováni na COVID-19 a nikdo z nich to neměl. Také popraskal: Ano, je pravděpodobné, že náš čas v show nás učinil imunními vůči všemu.

V tiskové zprávě Discovery Channel Rowe řekl originál Špinavé práce navždy změnil jeho život a rád se vracel k této speciální sérii.Hrát si

Rowe'd Trip: Mike Rowe naskočil do karavanu a zkontroloval některé špinavé práce, které vykonal Mike Rowe se připojil k Morning Extra, aby hovořil o různých zaměstnáních, které vykonával, a o tom, co dělal v Ramoně! 2020-07-07T14: 49: 36Z

Špinavé práce Forrest se v roce 2004 vyslal do vzduchu a navždy změnil můj život. To, co začalo jako prostá pocta mému dědečkovi, se vyvinulo v dědečka programování „zásadní práce“ a já jsem každý den pokořen počtem lidí, kteří ho nadále sledují, řekl Rowe. Osobně mi kamarádství chybělo víc než cokoli jiného-zábava cestovat s úzkou posádkou, setkávat se s těmi nejlepšími lidmi, na jaké byste kdy mohli doufat, a střílet ve všech 50 státech mnohonásobně. Ohlédnutí se za mými oblíbenými okamžiky se starou posádkou při vyjížďce na otevřenou silnici byl perfektní způsob, jak se znovu sejít, zvláště v době, jako je ta, kterou teď všichni žijeme. Vím, že fanoušci show si sledování užijí stejně jako my natáčení.

boty na tenis

Tisková zpráva také škádlila, že Rowe a původní posádka se vydali na výlet po celé zemi, aby znovu navštívili minulé dělníky a vyprávěli nové příběhy. Každá epizoda se bude řídit konkrétním tématem - Infrastruktura, Inovátor, Izolace a Zvířata a povede diváky na epický výlet, který vyvrcholí zastávkou v jedinečném cíli.

Dirty Jobs: Rowe’d Trip vysílá v úterý v 10 hodin ET/PT na Discovery Channel.


Populární Problémy

Jak nosit Fanny Pack. Pokud vše, co víte o balíčcích pro fanoušky, je ten neonově růžový, který měla vaše máma v 80. letech, je na čase přehodnotit svůj názor na ně! Fanny packy, známé také jako tašky na opasek nebo bum tašky, nyní přicházejí ve všech stylech a barvách a ...

Zlatá olympijská medailistka překonala svou soupeřku o více než 30 bodů v jednom z nejhladších zápasů prvního kola, jaké kdy v dur měla.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Assuncao vs Moraes 2, Aldo vs Moicano a všechny karty UFC Brazil 2019.

Jak si vyrobit pravé kubánské mojito. Tento osvěžující kubánský koktejl byl oblíbeným spisovatelem Earnestem Hemingwayem a je perfektní odpovědí na parný letní den. Zatímco na původním můžete najít bezpočet verzí a úprav ...

Felix Auger-Aliassime se ve čtvrtek utká s Henri Laaksonenem ve druhém kole kolínské akce ATP 250. Auger-Aliassime nikdy nehrál Laaksonen na ATP Tour, takže jejich vzájemný rekord je 0: 0.

Jak vyrobit sněhuláka. Když zima přichází s hustým sněhem, je načase se tam dostat a postavit sněhuláka! Je snadné srolovat tři sněhové koule, jednu velkou, jednu střední a jednu malou. Skládejte je s největšími na dně a ...