Jak používat rotační kolo

Nenechte se mýlit se stacionárními koly, rotopedy využívají kolovrátek k navození pocitu z jízdy na venkovním kole. Spin kola se snadno používají a nabízejí spoustu různých možností cvičení, bez ohledu na vaši kondici. Jakmile máte upravil své kolo do pohodlné polohy, můžete dát svou nejlepší nohu (nebo pedál) dopředu, když se pustíte do cvičení!

Metoda 1 z 5: Založit

 1. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Krok 1

  1 Vyrovnejte sedlo kola s boky. Postavte se vedle svého kola a uvidíte, jak vysoko to jde. Pro hladkou a pohodlnou jízdu by vaše sedlo na rotopedu mělo být přibližně na úrovni boků. Pokud vaše kolo zpočátku nemá správnou výšku, je to v pořádku! Pomocí špendlíku na kole zvedněte sedlo výše nebo níže.
 2. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Krok 2

  2 Posaďte se na sedadlo tak, aby vaše nohy byly mírně pokrčené. Roztáhněte nohy až k pedálům. Pokud jsou vaše nohy zcela rovné, upravte sedadlo o stupeň výš, abyste mohli jezdit pohodlněji.
 3. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Krok 3

  3 Zvedněte sedadlo, pokud se koleno při pedále příliš ohýbá. Procvičte si točení s pedály a soustřeďte se na kolena. Pokud se vaše noha během otáčení hodně ohýbá, zvedněte sedadlo o zářez nebo 2.
  • Může trvat několik minut, než najdete na svém rotopedu sladké místo. To je úplně v pořádku!


 4. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Krok 4

  4 Upravte sedlo dopředu nebo dozadu tak, aby vaše prsty a kolena byly v jedné linii. Posaďte se na sedlo kola a zkontrolujte spodní části nohou. Pokud se koleno naklání nad prsty, upravte sedadlo dozadu, dokud nebude vaše noha rovná.
  • V ideálním případě by vaše řídítka měla mít délku předloktí od přední části sedla kola.
  • K nastavení sedla můžete použít ovládací kolík vpředu/vzadu pod sedlem rotopedu.
 5. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Krok 5

  5 Zvedněte nebo snižte výšku řídítek, aby vaše záda zůstala rovná. Posaďte se na rotoped s řídítky v jejich aktuální výšce. Dokáže v této poloze udržet záda rovně, nebo má záda sklon k vyklenutí? Zvedněte nebo sklopte řídítka, dokud nebudete moci pohodlně sedět, aniž byste si zbytečně namáhali záda.
  • Řídítka můžete nastavit pomocí pop-pin.
 6. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 6

  6 Znovu zkontrolujte všechny změny, které jste na svém rotopedu provedli. Znovu zkontrolujte všechny kolíky a knoflíky na kole, abyste zjistili, zda jsou zajištěné. Nechcete, aby se vám sedlo nebo řídítka přesouvaly, když jste uprostřed tréninku!
 7. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Krok 7

  7 Připněte si boty do pedálů. Obě nohy pevně zasuňte do každého pedálu, abyste během tréninku neklouzali a neklouzali. U mnoha kol můžete připnout nebo připoutat boty do pedálů, aby zůstaly na místě.
 8. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 8

  8 Otočením knoflíku odporu bude váš trénink více či méně intenzivní. Podívejte se pod řídítka, kde najdete malý knoflík. To bude ovládat odpor vašich tréninků. Posunutím knoflíku doprava zvýšíte odpor, díky čemuž bude vaše cvičení o něco intenzivnější. Pohybem knoflíku doleva snížíte úrovně odporu. reklama

Metoda 2 z 5: Držení těla

 1. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Krok 9

  1 Mírně pokrčte rukama a jemně se držte řídítek. Nebuďte příliš strnulí, když jedete na spinu. Místo toho mějte lokty mírně pokrčené a ramena mějte uvolněná. Snažte se zůstat na svém rotopedu hezký a uvolněný, abyste mohli mít hladkou a pohodlnou jízdu.
 2. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 10

  2 Posaďte se na nejširší část sedla. Tato část rotopedu je odpružená a navržená tak, aby vám poskytla pohodlí a podporu po celou dobu jízdy. Během tréninku se jednou za čas postavte zpět, abyste se ujistili, že sedíte na nejširší části sedadla.
 3. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 11

  3 Nakloňte se k řídítkům pod úhlem 45 stupňů s rovnými zády. Nechte svá ramena uvolněná a ruce si na cestě položte na řídítka. Znovu zkontrolujte, zda stále sedíte v nejširší části sedla-pokud jste příliš vpředu, záda se mohou zakřivit a tušit, což vašemu tělu neprospívá.
 4. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 12

  4 Utáhněte břišní svaly, abyste udrželi rovnováhu. Jako tradiční kolo, rotoped nemá žádný druh opěradla ani oporu, aby vás během jízdy udržel ve vzpřímené poloze. Místo toho zapojte břišní svaly, abyste mohli zůstat vyrovnaní po celou dobu tréninku.
  • Přemýšlejte o tom takto - kdyby vás někdo lehce popostrčil, udrželi byste rovnováhu, nebo byste spadli z kola?
 5. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 13

  5 Proveďte pedály každou rotací místo toho, abyste je jen tlačili. Může být lákavé tlačit na pedály nohama, ale toto není příliš účinný způsob cvičení. Vaše popruhy na nohy vám pomohou! Pomocí nohou protáhněte pedály při každé rotaci, místo abyste na ně pedály jen tlačili - tímto způsobem poskytnete svým čtyřkolkám i hamstringům skvělé cvičení, místo jen čtyřkolek. reklama

Metoda 3 z 5: Pozice rukou

 1. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 14

  1 Držte ruce ve středu řídítek a vytvořte polohu ruky 1. Vaše řídítka na rotopedu vypadají jako obrovský tvar „U“. V poloze 1 držte obě ruce podél středové části písmene „U“ směrem ke středu řídítek.
  • Tato poloha ruky je skvělá pro jednoduché jízdy na kole, kde se soustředíte na budování vytrvalosti a síly.
 2. Obrázek s názvem Použijte kolo s rotací, krok 15

  2 Položte ruce na opačné konce řídítek a vytvořte polohu ruky 2. Položte ruce na opačné strany a držte je ve spodní řadě řídítek. V tomto okamžiku byste se neměli dotýkat svislých stran tyčí.
  • Tato pozice ruky je o něco univerzálnější a používá se pro různé polohy a techniky.
 3. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 16

  3 Umístěte ruku do polohy 2,5 položením rukou na spodní část svislých držadel. Posuňte ruce na svislé strany řídítek a držte je směrem dolů.
  • Toto je oblíbená volba pro intenzivnější jízdní polohy, jako jsou skoky a stoupání.
 4. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 17

  4 Uchopte konce řídítek tak, aby byla poloha ruky 3. Upravte ruce na konce svislých částí. Tuto polohu ruky budete muset použít pouze v případě, že plánujete během cvičení vstát. reklama

Metoda 4 z 5: Polohy sedadel

 1. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 18

  1 Posaďte se naplocho s rukama v polohách 1, 2 nebo 2. 5. Držte se spodní řady řídítek; protože zůstanete sedět, nemusíte používat polohu rukou 3. Posaďte se podél široké, odpružené části sedla na kole a udržujte svůj trup volný a uvolněný. Nedržte řídítka příliš pevně - používejte je jako oporu během tréninku. Kdykoli budete sedět na rovině, zkuste provést přibližně 80–110 otáček za minutu.
  • Kdykoli použijete rotoped, vyberte si úroveň odporu, která bude dobrou výzvou, aniž byste se nechali úplně opotřebovat.
 2. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 19

  2 Držte ruku v polohách 2 nebo 2. 5 k lezení vsedě. Sedící stoupání je velmi podobné sedící ploché poloze - hlavní rozdíl je v tom, že během cvičení postupně zvyšujete odpor, jako byste jeli do kopce. Pokračujte v pohodlném sezení na nejširší části sedla kola a nechte horní část těla uvolněnou a uvolněnou. Protože toto cvičení vyžaduje trochu větší odpor, snažte se o 60-80 otáček za minutu.
  • Může pomoci, když vás instruktor rotace provede změnami úrovně odporu.
 3. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 20

  3 Ruce držte v poloze 2 nebo 2. 5 k provedení stojícího bytu. Vytáhněte se ze sedla kola a kolena držte mírně pokrčená, když stojíte na kole. Při přechodu zvyšte úroveň odporu, abyste neklouzali a neztratili rovnováhu. Během tohoto cvičení mířte na 80-110 ot / min.
 4. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 21

  4 Dejte ruce do polohy 3 a zvedněte se, abyste mohli stoupat ve stoje. Uchopte konce řídítek, abyste se dostali do polohy pro ruce 3. Poté se zvedněte a zvedněte sedadlo do stoje. Mírně se předkloňte a utáhněte hýždě a svaly jádra. Udržujte uvolněné a uvolněné uchopení řídítek a držte boky přitlačené dozadu. Zatímco stojíte ve stoupání, snažte se na kole dokončit 60–80 ot / min na vyšší úrovni odporu.
 5. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 22

  5 Přesuňte se ze sedu do stoje s rukama v polohách 2 nebo 2. 5 provést skok. Nebojte se - během tohoto cvičení ve skutečnosti „neskáčete“ na kole. Místo toho začněte v sedící ploché poloze, než přeřadíte do stojící polohy. Celkově se při tomto druhu cvičení zaměřte na 80-110 ot / min.
  • Skoky se obvykle provádějí v sudých intervalech. Můžete například sednout na 4 údery a poté „skočit“ do stoje na další 4 údery.
  reklama

Metoda 5 z 5: Tréninky

 1. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 23

  1 Spalte spoustu kalorií pomocí 30minutového tréninku založeného na rychlosti. Začněte ve stoje s rukama ve třetí pozici a pohybujte se pohodlným zahřívacím tempem po dobu 3 minut. Přejděte na 30sekundový sprint a poté se pohodlným tempem na 30 sekund přesuňte do jízdy na kole. Opakujte tento vzorec po dobu 6 minut a přesuňte se zpět na střední tempo na třetí pozici po dobu 3 minut. Střídejte 30sekundové sprintové okruhy a 3minutové kolo na 3 sady. Poté si dopřejte 3 minuty na vychladnutí pomalým a pohodlným tempem.
 2. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 24

  2 Posuňte své limity pomocí 45minutového vytrvalostního tréninku. Jezděte snadným a pohodlným tempem asi 5 minut a pusťte se do 1minutového tlačení s 80–100 ot / min. Obnovte 30 sekund a 90 sekund na kole při 90 otáčkách za minutu. Znovu obnovte a proveďte 2minutový cyklus pro 80 otáček za minutu. Zadržte dech na 5 minut a opakujte okruhy 60, 90 a 120 sekund ještě 3krát.
  • Na konci tohoto cvičení si dejte alespoň 5 minut na vychladnutí lehkým tempem.
 3. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 25

  3 Zatlačte na sebe 23minutovou jízdou tabata. Bicyklujte 5 minut lehkým pohodlným tempem. Poté proveďte 8 opakování tabata, kde 20 sekund sprintujete a 10 sekund se zotavujete lehkým tempem. Přechod na 5 minut jízdy ustáleným tempem. Udělejte ještě 8 opakování tabata s 20 sekundami tvrdého jízdy na kole a 10 sekund zotavení. Na konci cvičení se nechte 5 minut vychladnout.
 4. Obrázek s názvem Use a Spin Bike Step 26

  4 Propagujte hubnutí 15minutovou jízdou na kole. Dejte si 5 minut na zahřátí. Jezděte 5 minut s nízkým odporem a poté jeďte dalších 5 minut s vyšším odporem. Při 10minutové značce tréninku 20 minut sprintujte a 10 sekund se vzpamatujte. Tento okruh opakujte 8krát, abyste si skvěle zacvičili při spalování tuků. Jakmile budete hotovi, ochlaďte se nastavením nízkého odporu na kole.
  • Pro opravdu rychlý trénink proveďte sprint a regenerační okruh.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Získejte hydrataci, než začnete cvičit na rotopedu. Cvičení na rotopedu může být docela intenzivní!
 • Pokud nemůžete najít motivaci začít cvičit, jeďte na 10 minut na kole a zjistěte, zda chcete pokračovat.

reklama

Varování

 • Zvyšte odpor svého kola, kdykoli přeřadíte do stoje. Tímto způsobem během přechodu nesklouznete ani neztratíte rovnováhu.
reklama

Populární Problémy

Jak vyrobit padák na hračky. Padáky jsou skvělý způsob, jak se seznámit s gravitací a odporem vzduchu. Jsou také skvělým způsobem, jak trávit čas, zvláště když začnete experimentovat s různými váhami a velikostmi. Pokud už víte ...

Warriors se dnes setkají s Hromem na nedělním basketbalu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online bez kabelu na všech trzích.

Zde je návod, jak sledovat Daytona NextEra Energy 250 online bez kabelu. Závod je začátkem série NASCAR Truck 2020.

Jak vyrobit banánové mléko. Proč byste ke všemu, co pijete, nepřidali banán? Dobře, i když nejste tak úplně banány, užijete si pěnivou, jemnou chuť tohoto nápoje. Protože banán dodává krémovou texturu, můžete použít mandlový ...

Vzestup Ankity Rainy na indickém tenisovém okruhu mohl být klidný, ale byl poměrně vzestupný a stabilní.

Sezóna ATP 2020 byla do značné míry skličující, hlavně kvůli pandemii COVID-19, která zuřila po celém světě.