Jak prát lakrosové vybavení

Po lakrosové hře nebo tréninku se vaše výbava možná dočkala lepších dnů. Naštěstí každodenní čističe mohou pomoci vašemu zařízení vypadat znovu jako nové. Po každém použití lakrosové zařízení umyjte, aby bylo v dobrém stavu a zabránilo se růstu plísní nebo bakterií. S mýdlem, vodou a trochou tuku na lokty bude vaše lakrosová výbava za chvilku pískavě čistá!

sledujte creepshow 2019 online zdarma

Část 1 ze 3: Mycí podložky, rukavice a uniformy

 1. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Krok 1

  1 Ručně vyperte podložky a rukavice nekyselým pracím prostředkem. Většina rukavic a tamponů je vyrobena z kůže a potřebují prací prostředek s hodnotou pH nižší než 10. Prací prostředek smíchejte s vodou a do roztoku namočte žínku. Podložky a rukavice otřete žínkou a odstraňte všechny nečistoty a nečistoty.
  • Přidání polévkové lžíce aviváže do roztoku pracího prostředku může pomoci eliminovat pachy a učinit podložky a rukavice pružnými.
  • Úroveň pH pracího prostředku můžete zkontrolovat přečtením štítku, online kontrolou nebo kontaktováním jeho výrobce.
 2. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Krok 2

  2 Nechte podložky a rukavice uschnout na vzduchu. Nevkládejte podložky ani rukavice do sušičky, mohlo by dojít k poškození kožených nebo plastových kusů. Místo toho vycpěte podložky nebo rukavice žínkou nebo novinami a nechte přes noc zaschnout.
 3. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Krok 3

  3 Uniformu perte v pračce. Po každé hře lakrosovou uniformu vyperte a cvičte, aby byla čerstvá. Vložte lakrosovou uniformu do pračky a přepněte ji na jemný cyklus se studenou vodou. K čištění uniformy můžete použít běžný prací prostředek, ale nepřidávejte žádnou aviváž, pokud je vaše uniforma vyrobena ze spandexu. Většina změkčovadel tkanin omezuje pružnost spandexu.
  • Praní uniformy jiným oblečením je v pořádku, pokud zvládnou jemný cyklus studenou vodou.
  • Vložky a rukavice můžete také prát v pračce, ale použijte nekyselý prací prostředek.
 4. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Krok 4

  4 Sušte uniformu v sušičce. Uniformu vložte do sušičky ihned po skončení pracího cyklu. Nastavte sušičku na nízkou teplotu a po ukončení cyklu zkontrolujte její suchost. Pokud je uniforma stále vlhká, spusťte další cyklus a postup opakujte podle potřeby.
  • Lakrošovou uniformu nečistěte ani nežehlete, protože v opačném případě může dojít k odbarvení látky.
  reklama

Část 2 ze 3: Čištění přilby a hole

 1. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Step 5

  1 Umyjte si přilbu vlhkým hadříkem. Smíchejte jemný prací prostředek s vodou a do roztoku namočte žínku. Otřete vnitřní a vnější část přilby hadříkem, abyste se zbavili nečistot, nečistot a bakterií.
  • K dezinfekci přilby po dlouhé hře nebo době skladování použijte po umytí dezinfekční sprej. Držte láhev několik palců od povrchu přilby a rovnoměrně nastříkejte dezinfekci na interiér i exteriér.
  • Poměr pracího prostředku k vodě by měl být asi 1:16.
  • Alternativně k vlhkému hadříku můžete také použít antibakteriální ubrousek.
 2. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Step 6

  2 Nechte helmu vyschnout na vzduchu. Vystavení vysokému teplu může helmu poškodit, proto ji nedávejte do sušičky. Přebytečnou vlhkost setřete z helmy ručníkem a poté nechte helmu nerušeně sedět, dokud úplně nevyschne.
 3. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Step 7

  3 Lakrosovou tyčinku očistěte studenou vodou. Lakrosovou tyčinku nastříkejte zahradní hadicí. Pomocí mokré žínky očistěte všechny nečistoty, které hadice neodstraní.
  • Po opláchnutí lakrosové tyčinky můžete lakrosovou tyčinku buď vysušit na vzduchu, nebo osušit ručníkem.
 4. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Step 8

  4 Kapsu lakrosové tyčinky umyjte, opláchněte a vytvarujte. Kapsu omyjte studenou vodou a jemným mýdlem na nádobí. Nechte kapsu namočit 5-10 minut, poté mýdlo opláchněte. Kapsu vytvarujte tak, aby směřovala ven v poloze, kterou byste použili při hraní lakrosu. Poté kapsu nacpejte novinami, aby nasála vlhkost, zatímco vzduch schne. reklama

Část 3 ze 3: Péče o zarážky

 1. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Krok 9

  1 Kopačky omyjte studenou vodou a octem. Otevřete boty a opláchněte interiér i exteriér studenou tekoucí vodou. Abyste se zbavili pachů, smíchejte nejprve studenou vodu s destilovaným bílým octem v poměru 50:50.
  • Pokud jsou vaše boty zablácené, namočte je na několik minut do horké vody a mýdla a poté je opláchněte.
 2. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Step 10

  2 Pokud jsou přezky nadměrně špinavé, vložte je do pračky. Pokud ruční mytí a máchání bot neodstraní přebytečnou špínu, vložte je do pračky. Nastavte pračku na jemný cyklus se studenou vodou a jemným pracím prostředkem.
  • Před vložením do pračky vložte kopačky do sáčku nebo povlaku na polštář. To jim zabrání v nadměrném bouchání.
  • Během čištění zarážek nevkládejte do pračky žádné další předměty.
 3. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Step 11

  3 Zbavte se přebytečné vody z kopaček. Otevřete si boty a vymačkejte vodu z jazyků a podpěr nohou. Vysušte vnitřní a vnější část zarážek ručníkem.
 4. Obrázek s názvem Wash Lacrosse Gear Step 12

  4 Nechte své kopačky vyschnout na vzduchu. Naplňte své kopačky novinami nebo žínkou, abyste jim udrželi tvar. Postavte je ven a nechte je venku, dokud úplně nevyschnou.
  • Nevkládejte kopačky do sušičky. Vaše boty zůstanou v nejlepším stavu, pokud je vysušíte na vzduchu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Uložte lakrosovou výstroj na bezpečné místo při pokojové teplotě, aby nedošlo k jejímu poškození. Před uložením zařízení se ujistěte, že je zcela suché, protože na mokré výbavě se mohou množit plísně nebo plísně.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Nekyselý prací prostředek
 • Aviváž
 • Pračka a sušička
 • Žínka
 • Voda
 • Saponát na nádobí
 • Kropící hadice
 • Noviny
 • Destilovaný bílý ocet
 • Dezinfekční ubrousek nebo sprej (volitelně)

Populární Problémy

Nejlepší světoví golfisté jsou na Chapultepec na WGC-Mexico 2019. Zde je návod, jak sledovat turnaj online.

Nejlepší nasazená Simona Halepová a devátá nasazená Garbine Muguruzaová se v neděli setkají v semifinále na Italian Open. V vzájemném soupeření má Muguruza před Halepovou náskok 4: 2.

Chcete tančit jako CeCe a Rocky ze seriálu Hit TV na Disney Channel, Shake it Up? Kdo by ne? Mají talent a úžasný styl! Postupujte podle těchto kroků a budete pracovat jako Rocky a Cece. Sledujte show! Buď si jist...

Arsenal a Manchester City se v úterý střetnou ve čtvrtfinále Carabao Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Variace standardního push upu, tleskání push up je plyometrické cvičení navržené tak, aby napomáhalo rozvoji výbušné síly. Tleskání push upů není o mnoho obtížnější než standardní kliky a vyžadují ...