8krát Roger Federer dokázal, že je králem trávy

LONDÝN - 4. ČERVENCE: Roger Federer ze Švýcarska políbil trofej po svém vítězství nad Andy Roddickem z USA v mužích

Roger Federer s trofejí Wimbledon 2004

Wimbledon 2004: Def. Andy Roddick ve finále

S tím účesem z culíku, který byl stále v závěsu, Federer přelstil svého tehdejšího úhlavního rivala, vousatého Andyho Roddicka, ve čtyřech zábavných sadách. Federer měl však brzy potíže a částečně ho zachránilo zpoždění deště hned poté, co Roddick odehrál první set.

Ačkoli zápas zůstal těsný až do konce, Federer získal změnu 4-6,7-5,7-6 (3), 6: 4 změnou taktiky ve správný čas. Tehdy jen 22letý chlapec a již trojnásobný šampion Slam, švýcarské eso začínalo roztahovat křídla.

Populární Problémy

Video: Goran Ivanisevic vs Patrick Rafter - epické finále Wimbledonu 2001

Roy Cohn je předmětem nejnovějšího HBO dokumentu Bully. Zbabělec. Oběť.' Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, podívejte se, jak to sledovat online.

Julien Benneteau, hrající naposledy na Australian Open, si ve druhém kole připsal skalp sedmého nasazeného Davida Goffina.

Úřadující šampion US Open Dominic Thiem získal kýžený titul rakouského sportovce roku 2020. Thiem porazil hvězdného fotbalistu Davida Alabu o 736 bodů, aby získal ocenění poprvé v kariéře.

Jak uvolnit matice očka. Okolní matice se používají k zajištění kola k vozidlu a matice je třeba povolit a případně odstranit, kdykoli budete chtít vyměnit pneumatiku, přistupovat k brzdám a provádět řadu dalších oprav na svém vozidle ....

Američané Reilly Opelka a Jack Sock zamykají rohy v prvním kole French Open. Opelka vede v poměru 1: 0, když porazila Socka v posledních 16 na Delray Beach Open 2018.