Italian Open 2021: Simona Halep vs Angelique Kerber náhled, head-to-head & prediction

Simona HalepováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Simona Halepová vs Angelique Kerberová

Datum: 12. května 2021Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

lepidlo na podrážku tenisových bot

Místo : Řím, ItálieKategorie : WTA 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 1 577 613 EURNačasování zápasu: Ne dříve než v 18 hodin místního času, 21:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Simona Halep vs Angelique Kerber náhled

Simona Halepová zahájí ve středu obhajobu titulu na Italian Open proti známé nepřátelce Angelique Kerberové.

rohatkový míček

Halep zahájil sezónu 2021 slušným výkonem Down Under, dosáhl čtvrtfinále Gippsland Trophy i Australian Open. Poté odstoupila ze svého druhého kola v Miami s odvoláním na zranění pravého ramene.

Rumunská antuková sezóna začala ve Stuttgartu, kde v semifinále prohrála s Arynou Sabalenkou. Minulý týden také hrála v Madridu, kde jí navzdory vítězství v první sadě ve třetím kole předala překvapivou porážku Elise Mertensová.

Angelique Kerberová se mezitím snažila najít svou formu v této sezóně. Němec má v roce 2021 zatím propastných 7: 8 vítězství a prohry a bude hledat hluboký běh zde v Římě, aby si Roland Garros vybudoval jistotu.

Kerberová porazila kvalifikační Alize Cornetovou ve dvou setech v úterý v prvním kole přerušeném deštěm.

Angelique Kerberová

sušení polštářů tenisovými míčky

Simona Halepová vs Angelique Kerberová proti sobě

Simona Halepová vede proti Angelique Kerberové proti sobě 6: 5. Oba hráči se proti sobě postavili naposledy ve čtvrtfinále Eastbourne Open 2019, kde Kerberová zvítězila ve dvou setech.

Predikce Simony Halepové a Angelique Kerberové

Simona Halepová vstupuje do zápasu jako papírově pevná favoritka. Její forma a herní styl, zejména na antuce, jí v tomto střetnutí dávají výraznou výhodu.

skate tenisové boty

To znamená, že Angelique Kerberová má ve svém arzenálu dost na to, aby Rumunovi způsobila potíže a způsobila rozrušení.

Halepová je v současné době jednou z nejlepších tahaček na turné a bude se snažit využít svoji rychlost a důslednost, aby zápasu od začátku dominovala. Devětadvacetiletý hráč, který je známý tím, že zasahuje neomylnou hloubkou i z obtížných pozic, se pokusí diktovat rallye pohybem Kerbera ze strany na stranu.

Oblíbenou výhrou bude Simona Halepová.

Kerberová, která se v poslední době potýká s jejím podáním, musí být ve středu se střelou zvlášť opatrná; Halep využije svou silnou návratovou hru, aby se vrhla na každou příležitost. Němec by také musel hrát chytře od základní čáry a snažit se udržet Halepa mimo rovnováhu, protože zasáhnout Rumunem bude na pomalém povrchu těžký úkol.

Můžeme očekávat, že v tomto zápase bude zajištěno vynikající střílení, se spoustou dlouhých shromáždění. Ale vzhledem k současné podobě Kerberové se zdá, že šance jsou silně nakloněné ve prospěch Halepa.

Předpověď: Simona Halepová k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

V neděli večer se koná 22. ročník speciálu CBS „A Home for the Holidays“. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online naživo.

Jak se zlepšit ve sportu. Sport je skvělý způsob, jak zůstat fyzicky aktivní a bavit se. Pokud pravidelně sportujete, je pravděpodobné, že se budete chtít zlepšit ve své oblíbené nebo dokonce jakékoli činnosti, kterou děláte, i když nesoutěžíte. Ne...

Dayton, neporažený ve hře A-10, končí v sobotu základní část proti George Washingtonu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Havrani a Orli se setkají v neděli ve Philadelphii. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.