Italian Open 2021: Simona Halep vs Angelique Kerber náhled, head-to-head & prediction

Simona Halepová

Simona Halepová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Simona Halepová vs Angelique Kerberová

Datum: 12. května 2021

Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Řím, Itálie

stolní tenis doma

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 1 577 613 EUR

Načasování zápasu: Ne dříve než v 18 hodin místního času, 21:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Simona Halep vs Angelique Kerber náhled

Simona Halepová zahájí ve středu obhajobu titulu na Italian Open proti známé nepřátelce Angelique Kerberové.

Halep zahájil sezónu 2021 slušným výkonem Down Under, dosáhl čtvrtfinále Gippsland Trophy i Australian Open. Poté odstoupila ze svého druhého kola v Miami s odvoláním na zranění pravého ramene.

Rumunská antuková sezóna začala ve Stuttgartu, kde v semifinále prohrála s Arynou Sabalenkou. Minulý týden také hrála v Madridu, kde jí navzdory vítězství v první sadě ve třetím kole předala překvapivou porážku Elise Mertensová.

Angelique Kerberová se mezitím snažila najít svou formu v této sezóně. Němec má v roce 2021 zatím propastných 7: 8 vítězství a prohry a bude hledat hluboký běh zde v Římě, aby si Roland Garros vybudoval jistotu.

Kerberová porazila kvalifikační Alize Cornetovou ve dvou setech v úterý v prvním kole přerušeném deštěm.

Angelique Kerberová

Angelique Kerberová

Simona Halepová vs Angelique Kerberová proti sobě

Simona Halepová vede proti Angelique Kerberové proti sobě 6: 5. Oba hráči se proti sobě postavili naposledy ve čtvrtfinále Eastbourne Open 2019, kde Kerberová zvítězila ve dvou setech.

Predikce Simony Halepové a Angelique Kerberové

Simona Halepová vstupuje do zápasu jako papírově pevná favoritka. Její forma a herní styl, zejména na antuce, jí v tomto střetnutí dávají výraznou výhodu.

To znamená, že Angelique Kerberová má ve svém arzenálu dost na to, aby Rumunovi způsobila potíže a způsobila rozrušení.

Halepová je v současné době jednou z nejlepších tahaček na turné a bude se snažit využít svoji rychlost a důslednost, aby zápasu od začátku dominovala. Devětadvacetiletý hráč, který je známý tím, že zasahuje neomylnou hloubkou i z obtížných pozic, se pokusí diktovat rallye pohybem Kerbera ze strany na stranu.

Oblíbenou výhrou bude Simona Halepová.

Oblíbenou výhrou bude Simona Halepová.

Kerberová, která se v poslední době potýká s jejím podáním, musí být ve středu se střelou zvlášť opatrná; Halep využije svou silnou návratovou hru, aby se vrhla na každou příležitost. Němec by také musel hrát chytře od základní čáry a snažit se udržet Halepa mimo rovnováhu, protože zasáhnout Rumunem bude na pomalém povrchu těžký úkol.

Můžeme očekávat, že v tomto zápase bude zajištěno vynikající střílení, se spoustou dlouhých shromáždění. Ale vzhledem k současné podobě Kerberové se zdá, že šance jsou silně nakloněné ve prospěch Halepa.

Předpověď: Simona Halepová k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Roger Federer se bez 11-12 hodin spánku necítí dobře a studie ukazují, že toto množství je pro sportovce užitečné. Stejně jako Federer přísahá na svůj spánek několik velkých olympioniků a legend NBA.

Rafael Nadal se v sobotu setká v semifinále Paris Masters s Alexandrem Zverevem. Nadal vede na turné hlavou 5: 1 nad Zverevem.

Penn State a Maryland se v pátek večer setkávají v show Big Ten. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Infographic: Wimbledon Tennis Championship 2013

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Steelers vs Bengals online bez kabelu, ať už jste v Pittsburghu, Cincinnati nebo mimo trh.