Jak sledovat hry Timberwolves online bez kabelu 2019

Sledujte Timberwolves online

Getty INDIANAPOLIS, INDIANA - 15. ŘÍJNA: Karl -Anthony Towns #32 of Minnesota Timberwolves střílí míč proti Indiana Pacers v Bankers Life Fieldhouse 15. října 2019 v Indianapolis, Indiana. (Foto Andy Lyons/Getty Images)Poté, co loni Minnesota Timberwolves klesla zpět na rekord 36: 46, doufá, že další postup superstar Karl-Anthony Towns, stejně jako přírůstek nováčka Jarretta Culvera a podpisy volných hráčů Noah Vonleh a Jordan Bell, mohou pomoci při pohybu v letech 2019-20 je zpět správným směrem.Hry Timberwolves budou letos buď na Fox Sports North (lokálně televizní pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi), NBA TV (celonárodně vysílané), ESPN (celostátně vysílané), TNT (národní) nebo ABC (celostátně televizní).23palcová tenisová raketa

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Timberwolves naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a celonárodní televizní vysílání: Hulu s živou televizí

Zahrnuty jsou kanály Timberwolves : Fox Sports North (vybrané trhy), ESPN, TNT, ABC (vybrané trhy)Cena : 44,99 $ za měsícFox Sports North, ESPN, TNT a ABC jsou mezi Více než 60 živých televizních kanálů s Hulu With Live TV . NBA TV není zahrnuta, ale tyto hry budou také vysílány na Fox Sports North, takže Hulu je nejlevnější možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat každou televizní hru Timberwolves online bez kabelu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Timberwolves na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.Pokud ABC ve vaší oblasti není zahrnuto, jsou tyto hry také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Zahrnuty jsou kanály Timberwolves : Fox Sports North (vybrané trhy), NBA TV, TNT

Požár galaxie vs chicago

Cena : 54,99 $ za měsíc

Fox Sports North, NBA TV a TNT jsou součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty, ale většina her ESPN bude také na Fox Sports North a hry ABC lze sledovat zdarma bez kabelu na digitálních platformách ESPN, takže FuboTV zůstává fantastickou volbou pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her Timberwolves na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hry ABC jsou také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Hry mimo trh: Amazon NBA League Pass

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ měsíčně nebo 199,00 $ za celou sezónu, ale mezi 22. říjnem a 29. říjnem můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžeš zaregistrujte se zde Amazon Prime a kanál NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos všech her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje několik různých cenových možností. Nabízejí průkaz pro jeden tým (17,99 $ měsíčně nebo 119,99 $ za sezónu), průkaz pro celý tým (28,99 $ měsíčně nebo 199,99 $ za sezónu) nebo průkaz pro celý tým bez komerčního využití (39,99 $ za měsíc nebo 249,99 $ za sezóna).

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled sezóny Minnesota Timberwolves 2019

Po sezóně poté, co se poprvé po 14 letech dostal do play-off, Minnesota přišla o play-off v sezóně 2018-19, 36: 46. Vyhověli obchodní poptávce čtyřnásobného All-Star křídla Jimmyho Butlera, poslali ho do midseasonu Philadelphie 76ers a vyhodili hlavního trenéra a prezidenta basketbalových operací Toma Thibodeaua a propagovali asistenta Ryana Saunderse jako prozatímního hlavního trenéra.

V květnu tým uzavřel Saunders na víceletou smlouvu a odstranil prozatímní značku.

Je vždy těžké nebýt v play -off. Žiji pro play-off, řekl velký muž Karl-Anthony Towns Neporažený během předsezóny V životě jsem hodně vyhrál. A v NBA jsem od prvního dne na soustředění jako nováček nečekal nic menšího.

tenisový wimbledon

Towns vytvořil svůj druhý po sobě jdoucí All-Star tým v letech 2018-19, v průměru 24,4 bodů, 12,4 bodů, 3,4 doskoků a 1,6 bloku na zápas.

Ve volné agentuře podepsal tým velké muže Noaha Vonleha a Jordana Bella na roční smlouvy, souhlasil s tříletým paktem s atletickým křídlem Jakem Laymanem a podepsal nedraftované nováčkovské středisko Naz Reid na čtyřletou minimální ligu.

Towns řekl, že můžeme být tak dobří, jak chceme být, podle The neporažených, dokud zůstaneme soudržní, zůstaneme jednotní a budeme dál hrát hru, kterou hrajeme každou noc. ... Je snadné vyhrát jednu hru. Je těžké vyhrát většinu her v 82 zápasové sezóně. Je zřejmé, že pokud budeme mít zdraví a budeme hrát basketbal tak, jak víme, že můžeme hrát basketbal, budeme v pořádku.

Timberwolves postoupili v draftu, vyslali dopředu Dario Sarica a výběr č. 11 do Phoenix Suns pro výběr č. 6, pomocí kterého vybrali Texas Tech druháka Jarretta Culvera.

Křídlo 6'7 ″ mělo v loňském roce v průměru 18,5 bodu, 6,4 doskoku, 3,7 asistence a 1,5 zisku.

Vzhledem k jeho zařízení jako tvůrce hry a protože Timberwolves mají na soupisce v Jeff Teague a Shabazz Napier jen dva bodové stráže, očekává se, že Culver najde během své nováčkovské sezóny a možná i později minuty na pozici.

Určitě chtějí, abych trochu ovládl míč a mohl hrát tuto pozici, řekl Culver v mediálním dni Timberwolves, podle Zasvěcenci basketbalu . Budu muset zaujmout tuto pozici a učit se od Jeffa Teague a některých dalších kluků v lize a vyrůst do této pozice a dělat to, co musím, abych byl nejlepším strážcem bodu a střelou, jakým mohu být.


Populární Problémy

Neváhejte a zrušte své plány na Den díkůvzdání na čtvrteční souboj Kansas vs Gonzaga. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

Zde je návod, jak sledovat nedělní hru 49ers vs Rams online bez kabelu, ať už jste v San Francisku, Los Angeles nebo mimo trh.

V úterý večer se Utah utká s Nevadou v poutavém otvíráku vysokoškolské basketbalové sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

„This Is Us“ je dnes večer zpět se zcela novou epizodou. Zjistěte, jak sledovat show online bez kabelu, prostřednictvím živého přenosu, zde.

Novak Djokovic na upřímném chatu popsal, jak emocionálně znepokojivé bylo vyrůst ve válkou zničeném Srbsku. Srb si vzpomněl na několik traumatických incidentů z dětství, kdy byl se svou rodinou obklopen násilím.

Michigan a Wisconsin se v sobotu sejdou na důležitém zápase Velké 10 na začátku sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.