Přímý přenos finále světového poháru do 20 let: Jak sledovat Koreu proti Ukrajině v USA

Přímý přenos finále mistrovství světa hráčů do 20 let

Getty

Ti v USA můžete sledovat přímý přenos finále mistrovství světa hráčů do 20 let 2019 prostřednictvím FuboTV . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Ukrajina a Jižní Korea se v sobotu setkají ve finále mistrovství světa hráčů do 20 let na stadionu v Lodži v polské Lodži.

Ve Spojených státech začíná zápas v Poledne A a bude vysílán v televizi Fox Sports 1 (Anglicky) a NBC Universe (Španělština). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Korea vs Ukrajina na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení připojeném k televizi tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox Sports 1 a NBC Universo jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Korea vs Ukrajina na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Korea vs Ukrajina na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

band it tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů „Všechny zahrnují Fox Sports 1.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Korea vs Ukrajina na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Předběžný náhled finále Světového poháru U20 mezi Ukrajinou a Ukrajinou

Každý národ hraje své vůbec první finále mistrovství světa hráčů do 20 let a zvítězil 1: 0 nad favorizovaným nepřítelem.

Ukrajinský záložník Serhiy Buletsa se v 65. minutě svého semifinále protlačil za Itálii a odrazil se od nízkého obránce od obránce Yukhyma Konoplia.

Nejprve bych chtěl pochválit všechny své spoluhráče, řekl Buletsa po vítězství, podle oficiální web FIFA . Dnes večer jsme vyhráli jako tým. Naše silné stránky jsou naše jednotnost a solidnost. Jsem velmi šťastný, že jsem dal gól, ale ve skutečnosti to byl celý tým.

Ukrajina přestřelila Italy 14: 8 a dala tři střely na soupeřovu, zatímco Itálie držela míč 57 procent zápasu.

Znám tyto hráče pět let a mohu vám říci, že Serhiy je vynikající hráč, ale nebudu se dnes večer zabývat žádnými individuálními výkony, řekl podle webu hlavní trenér Ukrajiny Oleksandr Petrakov. Už jsem to říkal, ale na naší straně nejsou žádné hvězdy.

Korea republika porazila Ekvádor v semifinále. Pozdě v první polovině rozdělil záložník Lee Kang-in ekvádorskou obranu průchozím míčem po levém křídle k obránci Choi Junovi, který jediným dotekem našel vzdálenější roh.

Je to taková čest hrát v prvním finále naší země, řekl Choi Tisková agentura Yonhap . Naším cílem od začátku soustředění bylo získat titul. Všichni, od startérů po rezervy, se sešli jako jeden tým. Díky tomu jsme se mohli dostat tak daleko a ještě nejsme hotovi.

Ekvádor přinesl více střel (13-8) a jeden gól (5-2), jen aby zjistil, že korejský brankář Lee Gwang-yeo je neproniknutelný.

Trénuji mládežnický fotbal více než 10 let a mám pocit, že se konečně nějaký systém formuje, řekl hlavní trenér Korejské republiky Chung Jung-yong. oficiální web Asijské fotbalové konfederace .

Dosažení finále [mistrovství světa ve fotbale hráčů do 20 let] představuje pro korejskou republiku vylepšení fotbalu a jsem rád, že zde soutěžíme s těmi nejlepšími na světě.

Před turnajem měli hráči šanci dozvědět se, co měli dělat, a jak turnaj postupoval, zlepšovali se.

Tito hráči dosáhnou ještě větších výšin. Po tomto turnaji uvidíte, jak tito hráči udělají ve svém růstu další dva kroky.


Populární Problémy

Jak přestat být nepotřebný. Byl jste někdy popsán jako potřebný nebo lpící? Jste tak nadšení z nového přátelství nebo vztahu, že bombardujete druhou osobu pozorností, abyste zjistili, že se tato osoba začíná zdát vzdálená? ...

Zvláště pokud jste v pilates nováčkem, reformátor může být zastrašující pomůckou - může vám to připadat spíše jako mučicí zařízení než cvičební nástroj. Dalším problémem je cena: nákup reformátoru pro domácí použití může stát tisíce ...

Pokud očekáváte návštěvu příbuzných z jiné země, možná si budou chtít zajezdit, když vás navštíví. Může být výhodné nechat si půjčit auto, ale musíte vědět, že jsou kryty pojištěním. Můžeš být...

Jak vybírat a uchovávat kedlubny. Kaleráb, člen rodiny zelí, v němčině znamená „zelný tuřín“. I když to vypadá jako vtipná kombinace obou druhů zeleniny, její chuť je sladší a mírnější, spíše jako kříženec mezi ...

Rezervace na 10 a více hotelových pokojů se považuje za „blok“. Blokové rezervace se hodí na svatby a jiné velké akce, kde bude hodně lidí cestovat mimo město. Chcete -li vytvořit svůj blok, budete chtít připnout ...

Jak nosit Henley. Košile Henley jsou základem šatníku, snadno se nosí a jsou sexy. Oblečte je nebo je nechte ležérní, navlékněte se do tepla nebo si v teplejším počasí oblékněte verzi s krátkým rukávem. Noste jeden pod oblek v práci nebo vrstvu pod ...