Jak se dívat na sezónu 7 90denního snoubence online

Jak se dívat na 90denního snoubence online

TLC

Sezóna 7 90denní snoubenec je tu a ve směsi je několik známých tváří spolu s velkou dávkou nových párů. 3. listopadu 2019 od 18 do 20 hodin ET/PT a 17:00 - 19:00 CT, odpočítávání do nové sezóny bude odvysíláno, následovat bude premiéra epizody 1. První epizoda sezóny se bude vysílat od 8 - 22:02. ET/PT a 7 - 21:02 hod. CT. Poté bude vydání této epizody Pillow Talk vysíláno ve 23:02. ET/PT a 22:02 hod. CT. Pillow Talk představuje bývalé členy obsazení a páry, které jsou stále spolu, sledují show a zvažují svůj vlastní komentář.

Pokud se chcete podívat na některou z těchto epizod, ale nemáte kabelové předplatné nebo kanál TLC není součástí vašeho kabelového balíčku, můžete show stále sledovat online.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat TLC naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

TV Philo

TLC je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete TLC sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , které všechny zahrnují TLC.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos TLC na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Epizoda 1 nové sezóny má název Chci tě políbit a v popisu premiéry se píše, Přátelé a rodina nabízejí Američanům dávku reality s drsnými otázkami na to, jak dobře skutečně znají své zahraniční partnery.

90denní snoubenec: Před 90 dny právě skončila jeho poslední sezóna v pořadu, přičemž Michael a Angela se pokoušeli prozkoumat své možnosti mít dítě. Michael a jeho rodina řekli, že chtějí, aby měl děti, ale Angela je mnohem starší a není schopná produkovat další vejce. Pokusili se přesvědčit Angelovu dceru, aby jim poskytla jedno z jejích vajec, ale ona to odmítla.

V promoakcích na 90denní snoubenec sezóna 7, Michael a Angela jsou zahrnuty v show. Zdá se, že Michael přichází do Ameriky a Angela se připravuje na jeho příchod a snaží se vylepšit svůj vzhled některými botoxovými procedurami. V této sezóně však pro tento pár nemusí být štěstí. Ti dva se často hádají a Angela se vrhla na problémy, jako je Michaelovo lhaní nebo jejich věkový rozdíl. Ale v této sezóně je Michael ukázán plačící po telefonu. Mohl by to pro ty dva konečně skončit?

Existuje tolik spin-offů pro úspěšné 90denní snoubenec a několik párů se objevilo na více show, více než jednou. Michael a Angela jsou toho dalším příkladem.

Nalaďte se, abyste zjistili, jestli Angela a Michael zůstanou spolu, konečně se vezmou, pokusí se mít dítě nebo se rozejdou. A také se seznamte s každým z nových párů v pořadu.

A pro ty, kteří chtějí dohnat předchozí sezóny 90denní snoubenec , klipy epizod jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách TLC a Amazon má epizody , stejně jako celé sezóny k zakoupení . Můžeš sledujte celé epizody prostřednictvím webových stránek TLC
pokud máte předplatné kabelu.Populární Problémy

Fanoušek minulý týden vsadil na výhru New England Patriots na Superbowlu a zeptal se Genie na rande, jestli ano.

Někdy v roce 2018 koupil Roger Federer pozemek o rozloze 16 000 metrů čtverečních na břehu Curychského jezera.

Pokud jste v USA, zde můžete sledovat sobotní souboj Lomachenko vs Lopez.

Zajímá vás, jak nová série Star Wars od společnosti Disney zapadá do světa Star Wars? Zde je návod, jak Mandalorian zapadá do vesmíru Star Wars.

Jak přimět ortotiky, aby přestala skřípat. Ortotické vložky dokážou s různými problémy s chodidly zázraky, ale mají jednu zásadní nevýhodu: jsou náchylné k skřípání při chůzi. Tento hluk může být pro vás přitěžující a obtěžující a ...

Wozniacki děkuje příteli „vojáka“ McIlroyovi