Jak se dívat na sezónu 11 lidí z Aljašského keře online

Aljašský Bush People Sezóna 8 Obsazení

Discovery Channel Hnědá rodina.Lidé z Aljašského keře se vrací na Discovery Channel s novou sezónou izolace a dobrodružství.11. sezóna má premiéru ve středu 4. prosince ve 20:00 ET/PT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Discovery Channel na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Discovery je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Philogelový pásek na ruku

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Lidé z Aljašského keře žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

Objev je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Lidé z Aljašského keře na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

možné tenisové skóre po dvojce

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Discovery.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos z Lidé z Aljašského keře na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled na sezónu 11 „Aljašský keř“

Rodina Brownových se vrací, aby se vypořádala s výzvami života mimo vnější svět. V této sezóně mají plány, které mohou všechno změnit. Vždy neohrožený a nikdy se nevzdávající, tento jedinečný vlčí balíček je připraven na to, co na ně příroda může hodit. Samozřejmě se očekává, že nový příchod vše otřese.

Při premiéře série Vítr a voda jde rodina se svými nápady na horu kupředu. Bear, spolu s dalšími členy, se rozhodli, že nyní je načase podniknout několik ambiciózních cílů. Prvním krokem je práce s 50metrovým větrným mlýnem, který je nutné přesunout. Odstranit to je jen počáteční výzva, se kterou se na této vzrušující cestě setkají. Je to projekt, který nekončí v jedné epizodě. Diváci místo toho musí počkat, až to skončí během sezóny.

zlato, zmenšil jsem streamování dětí

Druhá epizoda, Bears of a Feather, vidí rodinu, jak se vyrovnává s nebezpečím divoké zvěře. Nolan dostane do svého stanu překvapivého návštěvníka a zjistí, že to možná nemá přátelské úmysly. Příjezd také přiměje rodinu, aby uhodla, jaké predátory by v této oblasti mohly přitahovat. Podezření ukazuje na tři nové hosty na ranči jako jejich cíl. Diváci, kteří během premiéry sezóny sledovali dobrodružství s větrným mlýnem, získají další pohled na jeho průběh. Projekt větší než život by mohl ohrozit část rodiny. Jako málo výslovných výhrad jsou ostatní ochotni pokračovat v plánech tak, jak jsou.

Fanoušci, kteří mají zájem vidět, jak se Raiven konečně objeví v seriálech, by si měli přát v sezóně 11. Pár byl stálým zdrojem rozhovorů a spekulací. Pro tuto dvojici to byl rok nahoru a dolů. Jak exekutoři Discovery Channel doufali, že podpoří celou škálu emocí mezi začínajícím vztahem, stejně viděli, že se to rozpadlo stejně rychle. Zatímco Raiven a Bear už nejsou romantičtí, očekávají dítě v dubnu 2020. Oba se na sociální média dostali s častými informacemi o mámě a dítěti. Aktualizace by měla nadále růst, protože dává vědět o své přítomnosti v samotné sérii. S blížícím se porodem je rodina připravena uvolnit místo dalším překvapením.

O svých pocitech ze vztahu a dítěte byl Bear otevřený svým myšlenkám. Raiven a já jsme se znovu rozhodli, že jsme jako přátelé lepší! Takže jsme šli každý svou cestou! Stále se ale oba těšíme, až budeme jako spolu rodiče vychovávat náš malý zázrak. … Pokud se s Raivenem rozhodneme s někým v budoucnu randit, budeme s tím oba v pořádku! napsal . Chceme jen, aby byli všichni šťastní! Kvůli tomu nebudu chodit s nikým jiným Nějaký čas! K Raivenu stále něco cítím! S úctou žádám všechny, aby jí prosím poskytli prostor a klid! Děkujeme za veškerou vaši podporu! Zůstaňte ÚŽASNÍ a Bůh žehnej !!


Populární Problémy

Jak skočit podávat volejbal. Skokové podání je pokročilé volejbalové podání, při kterém je míč vyhozen do vzduchu a hráč s ním přijde do kontaktu skokem a úderem do vzduchu. Toto je populární služba na vysoké škole a ...

Po střetu Nadal-Federer se k boji na blízko přidá další hráč Velké 4, když debutuje IPTL Andy Murray.

Zde je návod, jak sledovat hry San Francisco Giants online bez kabelu v roce 2020.

Felix Auger-Aliassime, nejmladší hráč z první dvacítky, přichází do US Open Series s vysokou důvěrou po úspěšné sezóně na trávníku.

Chcete rychle a snadno stahovat a sledovat Disney Plus na svém iPadu? Připravili jsme pro vás krátkého podrobného průvodce sledováním Disney Plus na iPadech.

Porovnání rekordů Sereny Williamsové a Steffi Grafové na grandslamech.